Skip to main content

DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB

CVR number

33963556

Address

Weidekampsgade 6

Postal code and city

2300 København S

Start date

13.10.2011

Business type

Kommanditaktieselskab / Partnerselskab

Advertising protection

No

Status

Normal

Telephone

36102030

Email

koebenhavn@deloitte.dk

Municipality

København

Activity code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Secondary activity

682040 Udlejning af erhvervsejendomme
620200 Konsulentbistand vedrørende informationsteknologi

Objects

Selskabets formål er at drive statsautoriseret revisionsvirksomhed, herunder sådanne former for økonomisk, regnskabsmæssig og skattemæssig rådgivning, ledelsesrådgivning eller anden konsultativ assistance, som bestyrelsen til enhver tid finder forenelig med statsautoriseret revisionsvirksomhed.

Secondary names

DANSK REVISION I AALBORG P/S
DELOITTE & TOUCHE BUSINESS CONSULTING P/S
DELOITTE & TOUCHE BUSINESS SERVICES P/S
DELOITTE & TOUCHE CONSULTING GROUP P/S
DELOITTE & TOUCHE HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB


DELOITTE & TOUCHE MANAGEMENT SOLUTIONS P/S
DELOITTE & TOUCHE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
DELOITTE BUSINESS CONSULTING P/S
DELOITTE CAPITAL MARKET SERVICE P/S
DELOITTE CONSULTING P/S
DELOITTE CORPORATE FINANCE P/S
DELOITTE FINANCIAL ADVISORY SERVICES P/S
DELOITTE FORENSIC SERVICE P/S
DELOITTE HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
DELOITTE REORGANISATION SERVICE P/S
DELOITTE ROSS TOHMATSU P/S
DELOITTE TOUCHE TOHMATSU P/S
DELOITTE TRANSACTION SERVICE P/S
DELOITTE, HASKINS & SELLS P/S
JYSK REVISIONSINSTITUT P/S
KOMMUNE OG AMTS REVISION DANMARK STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
P/S REVISIONSCOMPAGNIET
REVISIONS- OG FORVALTNINGS-INSTITUTTET PARTNERSELSKAB
REVISIONSFIRMAET G.BRETLAU PARTNERSELSKAB
REVISIONSFIRMAET GRØNNING MIKKELSEN P/S
REVISIONSFIRMAET TAGE MØLLER P/S
REVISIONSPARTNERSELSKAB DE FORENEDE REVISIONSFIRMAER
RFI REVISION P/S
SCHØBEL & MARHOLT AIM MANAGEMENTKONSULENTER P/S
SCHØBEL & MARHOLT REVISIONSPARTNERSELSKAB
SCHØBEL & MARHOLT RFI P/S



Registered for VAT

Look it up at skat.dk

Financial year

From 01.06 to 31.05

Latest articles of association

30.10.2018

Registered capital

42.000.000,00 DKK

First accounting period

01.06.2011 - 31.05.2012

Powers to bind

Selskabet tegnes af to direktører i forening eller af et medlem af bestyrelsen i forening med en direktør eller med komplementaren eller af den samlede bestyrelse.

Fully liable partner

Deloitte Denmark General Partner ApS
Weidekampsgade 6
2300 København S

Management

(Adm. dir)
Anders Vad Dons
Parkvænget 24
2920 Charlottenlund
Danmark

Board of Directors

(Formand)
Gustav Jeppesen
Søtoften 3
2820 Gentofte
Danmark
Valgform: Generalforsamling

Therese Kjellberg
Snårvindevägen 29
165 74 Hässelby
Sweden
Sverige
Valgform: Generalforsamling

Jesper Smedegaard Larsen
Jeppe Aakjærs Alle 8 A
6700 Esbjerg
Danmark
Valgform: Generalforsamling

Michel Denayer
Clos de la Brise 7
1330 Rixensart
Belgium
Belgien
Valgform: Generalforsamling

Valgt af medarbejdere i selskabet:

Mette Behrmann Lamp
Hegnsvej 72
2850 Nærum
Danmark
Valgform: Medarbejdere i selskabet

Søren Lassen
Toftkærvej 4
Vitten
8382 Hinnerup
Danmark
Valgform: Medarbejdere i selskabet

(Suppleant)
Rasmus Højen Lindblad Jensen
Klaksvigsgade 10, 5. tv.
2300 København S
Danmark
Valgform: Medarbejdere i selskabet

(Suppleant)
Jonas Gjørup Larsen
Sønder Boulevard 74, 5. tv.
1720 København V
Danmark
Valgform: Medarbejdere i selskabet

Founders

Auditor

BDO STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB
Havneholmen 29
1561 København V

Legal owners

The company has no legal owners with 5 % ownership or more.


Terminated legal owners

Mette Ulsøe Jørgensen
Danmark
Pct. of share capital: 25-33,32%
Pct. of voting rights: 25-33,32%
Afhændelsesdato: 21.02.2015

Marianne Ulsøe
Danmark
Pct. of share capital: 25-33,32%
Pct. of voting rights: 25-33,32%
Afhændelsesdato: 21.02.2015

Lars Ulsøe Nielsen
Danmark
Pct. of share capital: 25-33,32%
Pct. of voting rights: 25-33,32%
Afhændelsesdato: 21.02.2015



Beneficial owners

The business has no beneficial owners and the management is therefore recognised as the beneficial owners.

Type of enterprise

Statsautoriseret revisionsvirksomhed

Date of commencement as audit firm

13.10.2011

Office locations

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Njalsgade 21 G
2300 København S

Associated auditors:

Eskild Nørregaard Jakobsen
Fuglesangsvej 4

Peter Kyhnauv-Andersen
Damgårdsvej 38

Jes Rotbøl Primdahl
Nørregårdsparken 113
Andrup

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Ingersvej 13



Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Sønder Boulevard 74, 5. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Baretten 4

Peter Ørsøe
Hørparken 80 th.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Torben Rohde Pedersen
Birkhøjen 54

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Jens René Serup
Sindshvilevej 15, 2. th.

Chris Middelhede
Møgelparken 34, 2. 004.

Jesper Engelbreth Elkjær
Hjortekæret 14

Brian Charles Schmidt
Jasminvænget 16

Rasmus Villadsen Madsen
Myntevej 15

Thomas Simoni Mortensen
Højtoften 6

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Anette Primdahl Jakobsen
Skovfogedvej 6

Martin Skov Nielsen
Læssøegade 52

Simon Boye Andersen
Munkeageren 16





Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Papirfabrikken 26
8600 Silkeborg

Associated auditors:

Jan Bo Hansen
Birkerød Kongevej 20

Anders Vad Dons
Parkvænget 24

Kim Takata Mücke
Østerbrogade 110, 03.

Sten Løkke Pedersen
Lindebugten 36 B

Jan Flemming Hansen
Langelinie 171



Tonny Hummelgaard Knudsen
Løvetvej 42
Løvet

Jens Ringbæk
Vanddamsvej 5

Jens-Ole Bøgild
Skovvej 80
Ungstrup

Per Erik Johannessen
Bakkedal 27

Michael Thorø Larsen
Islands Brygge 38 B, 07. th.

Jesper Brønd-Jensen
Skovbakkevej 12

Kåre Valtersdorf
Nyvang 25
Himmelev

Thomas Skovsgaard
Siversletvej 2

Jakob Boutrup Ditlevsen
Stensvej 10

Claus Kolin
Rughøjvej 108

Kim Ladegaard
Mulvadparken 16

Heidi Julitta Østergaard Jensen
Gødvad Kirkevej 8

Morten Speitzer
Annasvej 12

Lars Knage Nielsen
Rosenvænget 5
Dalum

Lars Birner Sørensen
Østre Havnegade 52, 02. tv.

Nikolaj Thomsen
Arnevangen 39
Søllerød

Jan Peter Larsen
Mikkelborg Alle 27

Erik Holst Jørgensen
Johannevej 8 A

Lars Ørum Nielsen
Langøvej 5
Drejens

Peder Boris Pedersen
Vindeby Pilevej 20
Tåsinge

Henrik Zenssus Hansen
Hasselbakken 7

Carsten Dall Larsen
Hagenæs 57

Kirsten Qvist Kiil-Nielsen
Baslund 61
Askov

Keld Østerdal
Kelsted 119

Leon Vad Laxy Christensen
Puggårdsvej 40
Jernvedlund

Hans Trærup
Søholt Allé 18

Eigil Hansen
Islands Brygge 36 C, 05. 0002.

Dorte Marie Haun
Trongårdsvej 27 B

Per Krause Therkelsen
Løvstikkevej 14
Kirkendrup

Erik Helmuth Pedersen
Septembervænget 36
Bramdrupdam

Søren Asger Reinhold Andersen
Tonysvej 4

Erik Lynge Skovgaard Jensen
Højrupgårdsvej 4, st.

Kim Gerner Jacobsen
Kæmpehøjvej 4

Jens Lundgaard Simonsen
Øresunds Alle 49

Jesper Meto
Sandbakken 3

Kaj Emil Madsen
Sogneskellet 3

Henrik Vedel
Elmehøjvej 43

Jesper Jørgensen
Fredensvej 48, 2. th.

Anders Oldau Gjelstrup
Brodersens Alle 20

Bo Colbe Nielsen
Kunuutip Aqqutaa 6

Henrik Jacob Vilmann Wellejus
Dernavej 8

Tom Tudborg Eriksen
Marsvænget 144

Sten Peters
Strandvejen 142 B

Ole Søndergaard Larsen
Jens Kromanns Vej 24
Snoghøj

Peter Nørrevang
Grønningen 16

Jens Sejer Pedersen
Norddalen 25
Himmelev

Jens Jørgensen Baes
Østre Parkvej 60

Jørn Jepsen
Kirkegade 126

Jan Larsen
Storkevænget 10

Carsten Høj Hansen
Kildeskovsvej 40 B

Niels Sonne
Maglebæk Søpark 14

Henrik Anders Laursen
Søholt Allé 10 A

Jacques Peronard
Bakkevej 62

Preben Bøgeskov Eriksen
Hilversumvej 37

Lars Hillebrand
Strandmarken 5

Lars Rynord
Vermundsvej 17

Grith Raith Puggaard
Hindholm Alle 28

Ole Ørnstrup
Frugtparken 9

Jesper Smedegaard Larsen
Jeppe Aakjærs Alle 8 A

Torben Nielsen
Revlingevej 10

Mogens Michael Henriksen
Axel Juels Alle 64

Søren Lassen
Toftkærvej 4
Vitten

Nelli Andersen
Slotsvej 42
Karlby

Helle Simonsen
Mosede Kærvej 22

Heidi Brink Olsen
Amager Strandvej 162 F

John Lindvig Christiansen
Ådalen 47

Christian Dalmose Pedersen
Tranekærvej 23

Søren Nielsen
Einarsvej 10

Claus Jorch Andersen
Uldumvej 7

Peter Højen Storgaard
Poul Anker Bechs Vej 99, 3. th.

Torben Skov
Margrethevej 3 A, 05. tv.

Michael Bach
Themsvej 19

Mikael Grosbøl
Stejlgårdsparken 104

Lars Kronow
Niels Pedersensvej 27

Morten Dandanell Kiærskou
Enebærvej 7

Tenna Hauge Jørgensen
Rundholtsvej 56, 03. 0002.

Henrik Harbo Andersen
Landlystvej 96
Tarp

Sumit Sudan
Solskiftevej 2

Kirsten Aaskov Mikkelsen
Hyldevænget 8

René Hattens
Plantagevej 64

Morten Egelund
Strandpromenaden 53

Tim Kjær-Hansen
Rørsangervej 10

Peder Rene Pedersen
Niels Storgårds Vej 2

Klaus Tvede-Jensen
Solmarksvej 28

Christian Sanderhage
Stjernevænget 3

Lone Merete Hansen
Søgade 59

Susanne Arnfred Møller
Ingemannsvej 2

Anni Børsting
Ved Gershøj 3

Søren Strandby
Ved Gershøj 3

Peter Mølkjær
Søvænget 7

Poul Skovgaard
Fjordbakken 7
Rebæk

Anders Kreiner
Berberisvænget 33

Thomas Hermann
Louis Petersensvej 2

Keld Juel Danielsen
Postmosen 78

Marianne Møllegaard Christoffersen
Landevejen 195

Steen Andersen
Teglhøjen 10

Lars Andersen
Tesdorpfsvej 33 C, 03.

Flemming Larsen
Højlandsvangen 50

Per Schøtt
Solbakken 9
Rebæk

Lars Bjerregaard Nielsen
Rudbæksbanke 33
Strib

Henrik Christian Grønnegaard
Ellesøpark 39

Martin Norin Faarborg
Regnersvej 126

Kasper Bruhn Udam
Nordre Strandvej 220 B

Lars Andersen
Lavritsdalsvej 19
Søften

Bill Haudal Pedersen
Vedbæk Strandvej 502 B

Jacob Nørmark
Lavritsdalsvej 26
Søften

Kristoffer Sune Hemmingsen
Gl. Holmegårdsvej 1, 02. tv.

Søren Lykke
Langelinieparken 3 B, st. 001.

Niels Høj Nygaard
Morgenfruevej 6

Claus Bjørnlund
Udsigten 8

Rasmus Brodd Johnsen
Syrenvej 46

Claus Vium Jensen
Marsvænget 55

Thorsten Jørgensen
Timianvej 6
Sejs-Svejbæk

Claus Bech
c/o Box 5109
Paarnarluk 2 0101.

Henrik Brorsbøl Jakobsen
Skovstien 17
Haldum

Anders Flou
Segelckesvej 4

Thomas Frommelt Hertz
Nordre Strandvej 233 B

Jens Lauridsen
Mustrupvej 141

Allan Trolle Pedersen
Bogøvænget 33

Heino Hyllested Tholsgaard
Broby Kirkevej 23
Næsbyhoved-Broby

Bo Klitten Kjærgaard
Kuffen 35

Bjørn Winkler Jakobsen
Sofievej 2

John Hauschildt Ladekarl
Julius Thomsens Gade 14, 02. tv.

Henrik Hartmann Olesen
Møllemoseparken 146

Rene Winther Pedersen
Leonorevej 11

Allan Dydensborg Madsen
Bøgeløkken 56
Tarup

Morten Gade Steinmetz
Højager 111

Jan Guldmand Hansen
Platanvej 4

Troels Løvschall
Lyngsøvej 33

Suzette Demediuk Steen Nielsen
Mannehøj 103

Lars Siggaard Hansen
Granholmen 29

Sune Baadsager Holm
Bybakken 11

Anders Rasmussen
Stormgade 117

Bo Blaabjerg Odgaard
Vesterlundvej 63

Christian Dahlstrøm
Eskildsgade 8, st.

Bjarne Iver Jørgensen
Gunnarsvej 8

Michael Kurup Andersen
Tinggårdsvej 10

Lasse Lynggaard Wolff
Jupitervænget 53

Nikolaj Erik Johnsen
Vilvordeparken 15

René Carøe Andersen
Kløvervænget 4

Mads Fauerskov
Østerøgade 3

Christian Lehmann Nielsen
Almindingen 28

Stig Petersen
Skorpionens Kvarter 96

Gert Rasmussen
Bakkevej 20

Bjørn Würtz Rosendal
Parkvænget 35

Brian Schmit Jensen
Christoffers Alle 77

Jacob Tækker Nørgaard
Fjordbjerg Ager 10

Søren Alsen Lauridsen
Blåhøjtoften 66

Bryndis Símonardóttir
Hasselvej 4

John Meilandt Bygholm
Yrsavej 8

Stine Eva Grothen
Islands Brygge 62, 2. th.

Kåre Konge Breindal
Løvsangervej 10

Jakob Lindberg


Jakob Olesen
Ravnhøj 16

Morten Almtoft Lund
Stagebjerg Alle 35

Casper Young Roed Guldmann
Haslegårdsvej 79

Casper Hjerresen Christensen


Thomas Kühn
Læssøesvej 32

Thomas Rosquist Andersen
Marselisvej 11

Mogens Busk
Ægirsgade 71, 4. tv.

Jesper Stier
Benediktesvej 12
Lind

Lisbeth Hansen
Ferskenvej 8

Henrik Wolff Mikkelsen
Nobelvägen 113, lejl 118
S-214 33 Malmö
Sverige

Allan Pedersen
Torveporten 21, 5. th.

Lars Dam Østergaard
Skovbrynet 2

Sofus Emil Tengvad


Lars Fogtmann Juelsen
Ege Allé 142

Eskild Nørregaard Jakobsen
Fuglesangsvej 4

Peter Kyhnauv-Andersen
Damgårdsvej 38

Jes Rotbøl Primdahl
Nørregårdsparken 113
Andrup

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Ingersvej 13

Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Sønder Boulevard 74, 5. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Baretten 4

Peter Ørsøe
Hørparken 80 th.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Torben Rohde Pedersen
Birkhøjen 54

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Jens René Serup
Sindshvilevej 15, 2. th.

Chris Middelhede
Møgelparken 34, 2. 004.

Jesper Engelbreth Elkjær
Hjortekæret 14

Brian Charles Schmidt
Jasminvænget 16

Rasmus Villadsen Madsen
Myntevej 15

Thomas Simoni Mortensen
Højtoften 6

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Anette Primdahl Jakobsen
Skovfogedvej 6

Martin Skov Nielsen
Læssøegade 52

Simon Boye Andersen
Munkeageren 16





Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Toldboden 3, 1. c.
8800 Viborg

Associated auditors:

Jan Bo Hansen
Birkerød Kongevej 20

Anders Vad Dons
Parkvænget 24

Kim Takata Mücke
Østerbrogade 110, 03.

Sten Løkke Pedersen
Lindebugten 36 B

Jan Flemming Hansen
Langelinie 171



Tonny Hummelgaard Knudsen
Løvetvej 42
Løvet

Jens Ringbæk
Vanddamsvej 5

Jens-Ole Bøgild
Skovvej 80
Ungstrup

Per Erik Johannessen
Bakkedal 27

Michael Thorø Larsen
Islands Brygge 38 B, 07. th.

Jesper Brønd-Jensen
Skovbakkevej 12

Kåre Valtersdorf
Nyvang 25
Himmelev

Thomas Skovsgaard
Siversletvej 2

Jakob Boutrup Ditlevsen
Stensvej 10

Claus Kolin
Rughøjvej 108

Kim Ladegaard
Mulvadparken 16

Heidi Julitta Østergaard Jensen
Gødvad Kirkevej 8

Morten Speitzer
Annasvej 12

Lars Knage Nielsen
Rosenvænget 5
Dalum

Lars Birner Sørensen
Østre Havnegade 52, 02. tv.

Nikolaj Thomsen
Arnevangen 39
Søllerød

Jan Peter Larsen
Mikkelborg Alle 27

Erik Holst Jørgensen
Johannevej 8 A

Lars Ørum Nielsen
Langøvej 5
Drejens

Peder Boris Pedersen
Vindeby Pilevej 20
Tåsinge

Henrik Zenssus Hansen
Hasselbakken 7

Carsten Dall Larsen
Hagenæs 57

Kirsten Qvist Kiil-Nielsen
Baslund 61
Askov

Keld Østerdal
Kelsted 119

Leon Vad Laxy Christensen
Puggårdsvej 40
Jernvedlund

Hans Trærup
Søholt Allé 18

Eigil Hansen
Islands Brygge 36 C, 05. 0002.

Dorte Marie Haun
Trongårdsvej 27 B

Per Krause Therkelsen
Løvstikkevej 14
Kirkendrup

Erik Helmuth Pedersen
Septembervænget 36
Bramdrupdam

Søren Asger Reinhold Andersen
Tonysvej 4

Erik Lynge Skovgaard Jensen
Højrupgårdsvej 4, st.

Kim Gerner Jacobsen
Kæmpehøjvej 4

Jens Lundgaard Simonsen
Øresunds Alle 49

Jesper Meto
Sandbakken 3

Kaj Emil Madsen
Sogneskellet 3

Henrik Vedel
Elmehøjvej 43

Jesper Jørgensen
Fredensvej 48, 2. th.

Anders Oldau Gjelstrup
Brodersens Alle 20

Bo Colbe Nielsen
Kunuutip Aqqutaa 6

Henrik Jacob Vilmann Wellejus
Dernavej 8

Tom Tudborg Eriksen
Marsvænget 144

Sten Peters
Strandvejen 142 B

Ole Søndergaard Larsen
Jens Kromanns Vej 24
Snoghøj

Peter Nørrevang
Grønningen 16

Jens Sejer Pedersen
Norddalen 25
Himmelev

Jens Jørgensen Baes
Østre Parkvej 60

Jørn Jepsen
Kirkegade 126

Jan Larsen
Storkevænget 10

Carsten Høj Hansen
Kildeskovsvej 40 B

Niels Sonne
Maglebæk Søpark 14

Henrik Anders Laursen
Søholt Allé 10 A

Jacques Peronard
Bakkevej 62

Preben Bøgeskov Eriksen
Hilversumvej 37

Lars Hillebrand
Strandmarken 5

Lars Rynord
Vermundsvej 17

Grith Raith Puggaard
Hindholm Alle 28

Ole Ørnstrup
Frugtparken 9

Jesper Smedegaard Larsen
Jeppe Aakjærs Alle 8 A

Torben Nielsen
Revlingevej 10

Mogens Michael Henriksen
Axel Juels Alle 64

Søren Lassen
Toftkærvej 4
Vitten

Nelli Andersen
Slotsvej 42
Karlby

Helle Simonsen
Mosede Kærvej 22

Heidi Brink Olsen
Amager Strandvej 162 F

John Lindvig Christiansen
Ådalen 47

Christian Dalmose Pedersen
Tranekærvej 23

Søren Nielsen
Einarsvej 10

Claus Jorch Andersen
Uldumvej 7

Peter Højen Storgaard
Poul Anker Bechs Vej 99, 3. th.

Torben Skov
Margrethevej 3 A, 05. tv.

Michael Bach
Themsvej 19

Mikael Grosbøl
Stejlgårdsparken 104

Lars Kronow
Niels Pedersensvej 27

Morten Dandanell Kiærskou
Enebærvej 7

Tenna Hauge Jørgensen
Rundholtsvej 56, 03. 0002.

Henrik Harbo Andersen
Landlystvej 96
Tarp

Sumit Sudan
Solskiftevej 2

Kirsten Aaskov Mikkelsen
Hyldevænget 8

René Hattens
Plantagevej 64

Morten Egelund
Strandpromenaden 53

Tim Kjær-Hansen
Rørsangervej 10

Peder Rene Pedersen
Niels Storgårds Vej 2

Klaus Tvede-Jensen
Solmarksvej 28

Christian Sanderhage
Stjernevænget 3

Lone Merete Hansen
Søgade 59

Susanne Arnfred Møller
Ingemannsvej 2

Anni Børsting
Ved Gershøj 3

Søren Strandby
Ved Gershøj 3

Peter Mølkjær
Søvænget 7

Poul Skovgaard
Fjordbakken 7
Rebæk

Anders Kreiner
Berberisvænget 33

Thomas Hermann
Louis Petersensvej 2

Keld Juel Danielsen
Postmosen 78

Marianne Møllegaard Christoffersen
Landevejen 195

Steen Andersen
Teglhøjen 10

Lars Andersen
Tesdorpfsvej 33 C, 03.

Flemming Larsen
Højlandsvangen 50

Per Schøtt
Solbakken 9
Rebæk

Lars Bjerregaard Nielsen
Rudbæksbanke 33
Strib

Henrik Christian Grønnegaard
Ellesøpark 39

Martin Norin Faarborg
Regnersvej 126

Kasper Bruhn Udam
Nordre Strandvej 220 B

Lars Andersen
Lavritsdalsvej 19
Søften

Bill Haudal Pedersen
Vedbæk Strandvej 502 B

Jacob Nørmark
Lavritsdalsvej 26
Søften

Kristoffer Sune Hemmingsen
Gl. Holmegårdsvej 1, 02. tv.

Søren Lykke
Langelinieparken 3 B, st. 001.

Niels Høj Nygaard
Morgenfruevej 6

Claus Bjørnlund
Udsigten 8

Rasmus Brodd Johnsen
Syrenvej 46

Claus Vium Jensen
Marsvænget 55

Thorsten Jørgensen
Timianvej 6
Sejs-Svejbæk

Claus Bech
c/o Box 5109
Paarnarluk 2 0101.

Henrik Brorsbøl Jakobsen
Skovstien 17
Haldum

Anders Flou
Segelckesvej 4

Thomas Frommelt Hertz
Nordre Strandvej 233 B

Jens Lauridsen
Mustrupvej 141

Allan Trolle Pedersen
Bogøvænget 33

Heino Hyllested Tholsgaard
Broby Kirkevej 23
Næsbyhoved-Broby

Bo Klitten Kjærgaard
Kuffen 35

Bjørn Winkler Jakobsen
Sofievej 2

John Hauschildt Ladekarl
Julius Thomsens Gade 14, 02. tv.

Henrik Hartmann Olesen
Møllemoseparken 146

Rene Winther Pedersen
Leonorevej 11

Allan Dydensborg Madsen
Bøgeløkken 56
Tarup

Morten Gade Steinmetz
Højager 111

Jan Guldmand Hansen
Platanvej 4

Troels Løvschall
Lyngsøvej 33

Suzette Demediuk Steen Nielsen
Mannehøj 103

Lars Siggaard Hansen
Granholmen 29

Sune Baadsager Holm
Bybakken 11

Anders Rasmussen
Stormgade 117

Bo Blaabjerg Odgaard
Vesterlundvej 63

Christian Dahlstrøm
Eskildsgade 8, st.

Bjarne Iver Jørgensen
Gunnarsvej 8

Michael Kurup Andersen
Tinggårdsvej 10

Lasse Lynggaard Wolff
Jupitervænget 53

Nikolaj Erik Johnsen
Vilvordeparken 15

René Carøe Andersen
Kløvervænget 4

Mads Fauerskov
Østerøgade 3

Christian Lehmann Nielsen
Almindingen 28

Stig Petersen
Skorpionens Kvarter 96

Gert Rasmussen
Bakkevej 20

Bjørn Würtz Rosendal
Parkvænget 35

Brian Schmit Jensen
Christoffers Alle 77

Jacob Tækker Nørgaard
Fjordbjerg Ager 10

Søren Alsen Lauridsen
Blåhøjtoften 66

Bryndis Símonardóttir
Hasselvej 4

John Meilandt Bygholm
Yrsavej 8

Stine Eva Grothen
Islands Brygge 62, 2. th.

Kåre Konge Breindal
Løvsangervej 10

Jakob Lindberg


Jakob Olesen
Ravnhøj 16

Morten Almtoft Lund
Stagebjerg Alle 35

Casper Young Roed Guldmann
Haslegårdsvej 79

Casper Hjerresen Christensen


Thomas Kühn
Læssøesvej 32

Thomas Rosquist Andersen
Marselisvej 11

Mogens Busk
Ægirsgade 71, 4. tv.

Jesper Stier
Benediktesvej 12
Lind

Lisbeth Hansen
Ferskenvej 8

Henrik Wolff Mikkelsen
Nobelvägen 113, lejl 118
S-214 33 Malmö
Sverige

Allan Pedersen
Torveporten 21, 5. th.

Lars Dam Østergaard
Skovbrynet 2

Sofus Emil Tengvad


Lars Fogtmann Juelsen
Ege Allé 142

Eskild Nørregaard Jakobsen
Fuglesangsvej 4

Peter Kyhnauv-Andersen
Damgårdsvej 38

Jes Rotbøl Primdahl
Nørregårdsparken 113
Andrup

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Ingersvej 13

Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Sønder Boulevard 74, 5. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Baretten 4

Peter Ørsøe
Hørparken 80 th.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Torben Rohde Pedersen
Birkhøjen 54

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Jens René Serup
Sindshvilevej 15, 2. th.

Chris Middelhede
Møgelparken 34, 2. 004.

Jesper Engelbreth Elkjær
Hjortekæret 14

Brian Charles Schmidt
Jasminvænget 16

Rasmus Villadsen Madsen
Myntevej 15

Thomas Simoni Mortensen
Højtoften 6

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Anette Primdahl Jakobsen
Skovfogedvej 6

Martin Skov Nielsen
Læssøegade 52

Simon Boye Andersen
Munkeageren 16





Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Himmerlandsgade 73, st.
9600 Aars

Associated auditors:

Jan Bo Hansen
Birkerød Kongevej 20

Anders Vad Dons
Parkvænget 24

Kim Takata Mücke
Østerbrogade 110, 03.

Sten Løkke Pedersen
Lindebugten 36 B

Jan Flemming Hansen
Langelinie 171



Tonny Hummelgaard Knudsen
Løvetvej 42
Løvet

Jens Ringbæk
Vanddamsvej 5

Jens-Ole Bøgild
Skovvej 80
Ungstrup

Per Erik Johannessen
Bakkedal 27

Michael Thorø Larsen
Islands Brygge 38 B, 07. th.

Jesper Brønd-Jensen
Skovbakkevej 12

Kåre Valtersdorf
Nyvang 25
Himmelev

Thomas Skovsgaard
Siversletvej 2

Jakob Boutrup Ditlevsen
Stensvej 10

Claus Kolin
Rughøjvej 108

Kim Ladegaard
Mulvadparken 16

Heidi Julitta Østergaard Jensen
Gødvad Kirkevej 8

Morten Speitzer
Annasvej 12

Lars Knage Nielsen
Rosenvænget 5
Dalum

Lars Birner Sørensen
Østre Havnegade 52, 02. tv.

Nikolaj Thomsen
Arnevangen 39
Søllerød

Jan Peter Larsen
Mikkelborg Alle 27

Erik Holst Jørgensen
Johannevej 8 A

Lars Ørum Nielsen
Langøvej 5
Drejens

Peder Boris Pedersen
Vindeby Pilevej 20
Tåsinge

Henrik Zenssus Hansen
Hasselbakken 7

Carsten Dall Larsen
Hagenæs 57

Kirsten Qvist Kiil-Nielsen
Baslund 61
Askov

Keld Østerdal
Kelsted 119

Leon Vad Laxy Christensen
Puggårdsvej 40
Jernvedlund

Hans Trærup
Søholt Allé 18

Eigil Hansen
Islands Brygge 36 C, 05. 0002.

Dorte Marie Haun
Trongårdsvej 27 B

Per Krause Therkelsen
Løvstikkevej 14
Kirkendrup

Erik Helmuth Pedersen
Septembervænget 36
Bramdrupdam

Søren Asger Reinhold Andersen
Tonysvej 4

Erik Lynge Skovgaard Jensen
Højrupgårdsvej 4, st.

Kim Gerner Jacobsen
Kæmpehøjvej 4

Jens Lundgaard Simonsen
Øresunds Alle 49

Jesper Meto
Sandbakken 3

Kaj Emil Madsen
Sogneskellet 3

Henrik Vedel
Elmehøjvej 43

Jesper Jørgensen
Fredensvej 48, 2. th.

Anders Oldau Gjelstrup
Brodersens Alle 20

Bo Colbe Nielsen
Kunuutip Aqqutaa 6

Henrik Jacob Vilmann Wellejus
Dernavej 8

Tom Tudborg Eriksen
Marsvænget 144

Sten Peters
Strandvejen 142 B

Ole Søndergaard Larsen
Jens Kromanns Vej 24
Snoghøj

Peter Nørrevang
Grønningen 16

Jens Sejer Pedersen
Norddalen 25
Himmelev

Jens Jørgensen Baes
Østre Parkvej 60

Jørn Jepsen
Kirkegade 126

Jan Larsen
Storkevænget 10

Carsten Høj Hansen
Kildeskovsvej 40 B

Niels Sonne
Maglebæk Søpark 14

Henrik Anders Laursen
Søholt Allé 10 A

Jacques Peronard
Bakkevej 62

Preben Bøgeskov Eriksen
Hilversumvej 37

Lars Hillebrand
Strandmarken 5

Lars Rynord
Vermundsvej 17

Grith Raith Puggaard
Hindholm Alle 28

Ole Ørnstrup
Frugtparken 9

Jesper Smedegaard Larsen
Jeppe Aakjærs Alle 8 A

Torben Nielsen
Revlingevej 10

Mogens Michael Henriksen
Axel Juels Alle 64

Søren Lassen
Toftkærvej 4
Vitten

Nelli Andersen
Slotsvej 42
Karlby

Helle Simonsen
Mosede Kærvej 22

Heidi Brink Olsen
Amager Strandvej 162 F

John Lindvig Christiansen
Ådalen 47

Christian Dalmose Pedersen
Tranekærvej 23

Søren Nielsen
Einarsvej 10

Claus Jorch Andersen
Uldumvej 7

Peter Højen Storgaard
Poul Anker Bechs Vej 99, 3. th.

Torben Skov
Margrethevej 3 A, 05. tv.

Michael Bach
Themsvej 19

Mikael Grosbøl
Stejlgårdsparken 104

Lars Kronow
Niels Pedersensvej 27

Morten Dandanell Kiærskou
Enebærvej 7

Tenna Hauge Jørgensen
Rundholtsvej 56, 03. 0002.

Henrik Harbo Andersen
Landlystvej 96
Tarp

Sumit Sudan
Solskiftevej 2

Kirsten Aaskov Mikkelsen
Hyldevænget 8

René Hattens
Plantagevej 64

Morten Egelund
Strandpromenaden 53

Tim Kjær-Hansen
Rørsangervej 10

Peder Rene Pedersen
Niels Storgårds Vej 2

Klaus Tvede-Jensen
Solmarksvej 28

Christian Sanderhage
Stjernevænget 3

Lone Merete Hansen
Søgade 59

Susanne Arnfred Møller
Ingemannsvej 2

Anni Børsting
Ved Gershøj 3

Søren Strandby
Ved Gershøj 3

Peter Mølkjær
Søvænget 7

Poul Skovgaard
Fjordbakken 7
Rebæk

Anders Kreiner
Berberisvænget 33

Thomas Hermann
Louis Petersensvej 2

Keld Juel Danielsen
Postmosen 78

Marianne Møllegaard Christoffersen
Landevejen 195

Steen Andersen
Teglhøjen 10

Lars Andersen
Tesdorpfsvej 33 C, 03.

Flemming Larsen
Højlandsvangen 50

Per Schøtt
Solbakken 9
Rebæk

Lars Bjerregaard Nielsen
Rudbæksbanke 33
Strib

Henrik Christian Grønnegaard
Ellesøpark 39

Martin Norin Faarborg
Regnersvej 126

Kasper Bruhn Udam
Nordre Strandvej 220 B

Lars Andersen
Lavritsdalsvej 19
Søften

Bill Haudal Pedersen
Vedbæk Strandvej 502 B

Jacob Nørmark
Lavritsdalsvej 26
Søften

Kristoffer Sune Hemmingsen
Gl. Holmegårdsvej 1, 02. tv.

Søren Lykke
Langelinieparken 3 B, st. 001.

Niels Høj Nygaard
Morgenfruevej 6

Claus Bjørnlund
Udsigten 8

Rasmus Brodd Johnsen
Syrenvej 46

Claus Vium Jensen
Marsvænget 55

Thorsten Jørgensen
Timianvej 6
Sejs-Svejbæk

Claus Bech
c/o Box 5109
Paarnarluk 2 0101.

Henrik Brorsbøl Jakobsen
Skovstien 17
Haldum

Anders Flou
Segelckesvej 4

Thomas Frommelt Hertz
Nordre Strandvej 233 B

Jens Lauridsen
Mustrupvej 141

Allan Trolle Pedersen
Bogøvænget 33

Heino Hyllested Tholsgaard
Broby Kirkevej 23
Næsbyhoved-Broby

Bo Klitten Kjærgaard
Kuffen 35

Bjørn Winkler Jakobsen
Sofievej 2

John Hauschildt Ladekarl
Julius Thomsens Gade 14, 02. tv.

Henrik Hartmann Olesen
Møllemoseparken 146

Rene Winther Pedersen
Leonorevej 11

Allan Dydensborg Madsen
Bøgeløkken 56
Tarup

Morten Gade Steinmetz
Højager 111

Jan Guldmand Hansen
Platanvej 4

Troels Løvschall
Lyngsøvej 33

Suzette Demediuk Steen Nielsen
Mannehøj 103

Lars Siggaard Hansen
Granholmen 29

Sune Baadsager Holm
Bybakken 11

Anders Rasmussen
Stormgade 117

Bo Blaabjerg Odgaard
Vesterlundvej 63

Christian Dahlstrøm
Eskildsgade 8, st.

Bjarne Iver Jørgensen
Gunnarsvej 8

Michael Kurup Andersen
Tinggårdsvej 10

Lasse Lynggaard Wolff
Jupitervænget 53

Nikolaj Erik Johnsen
Vilvordeparken 15

René Carøe Andersen
Kløvervænget 4

Mads Fauerskov
Østerøgade 3

Christian Lehmann Nielsen
Almindingen 28

Stig Petersen
Skorpionens Kvarter 96

Gert Rasmussen
Bakkevej 20

Bjørn Würtz Rosendal
Parkvænget 35

Brian Schmit Jensen
Christoffers Alle 77

Jacob Tækker Nørgaard
Fjordbjerg Ager 10

Søren Alsen Lauridsen
Blåhøjtoften 66

Bryndis Símonardóttir
Hasselvej 4

John Meilandt Bygholm
Yrsavej 8

Stine Eva Grothen
Islands Brygge 62, 2. th.

Kåre Konge Breindal
Løvsangervej 10

Jakob Lindberg


Jakob Olesen
Ravnhøj 16

Morten Almtoft Lund
Stagebjerg Alle 35

Casper Young Roed Guldmann
Haslegårdsvej 79

Casper Hjerresen Christensen


Thomas Kühn
Læssøesvej 32

Thomas Rosquist Andersen
Marselisvej 11

Mogens Busk
Ægirsgade 71, 4. tv.

Jesper Stier
Benediktesvej 12
Lind

Lisbeth Hansen
Ferskenvej 8

Henrik Wolff Mikkelsen
Nobelvägen 113, lejl 118
S-214 33 Malmö
Sverige

Allan Pedersen
Torveporten 21, 5. th.

Lars Dam Østergaard
Skovbrynet 2

Sofus Emil Tengvad


Lars Fogtmann Juelsen
Ege Allé 142

Eskild Nørregaard Jakobsen
Fuglesangsvej 4

Peter Kyhnauv-Andersen
Damgårdsvej 38

Jes Rotbøl Primdahl
Nørregårdsparken 113
Andrup

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Ingersvej 13

Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Sønder Boulevard 74, 5. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Baretten 4

Peter Ørsøe
Hørparken 80 th.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Torben Rohde Pedersen
Birkhøjen 54

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Jens René Serup
Sindshvilevej 15, 2. th.

Chris Middelhede
Møgelparken 34, 2. 004.

Jesper Engelbreth Elkjær
Hjortekæret 14

Brian Charles Schmidt
Jasminvænget 16

Rasmus Villadsen Madsen
Myntevej 15

Thomas Simoni Mortensen
Højtoften 6

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Anette Primdahl Jakobsen
Skovfogedvej 6

Martin Skov Nielsen
Læssøegade 52

Simon Boye Andersen
Munkeageren 16





Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Dokken 8
6700 Esbjerg

Associated auditors:

Jan Bo Hansen
Birkerød Kongevej 20

Anders Vad Dons
Parkvænget 24

Kim Takata Mücke
Østerbrogade 110, 03.

Sten Løkke Pedersen
Lindebugten 36 B

Jan Flemming Hansen
Langelinie 171



Tonny Hummelgaard Knudsen
Løvetvej 42
Løvet

Jens Ringbæk
Vanddamsvej 5

Jens-Ole Bøgild
Skovvej 80
Ungstrup

Per Erik Johannessen
Bakkedal 27

Michael Thorø Larsen
Islands Brygge 38 B, 07. th.

Jesper Brønd-Jensen
Skovbakkevej 12

Kåre Valtersdorf
Nyvang 25
Himmelev

Thomas Skovsgaard
Siversletvej 2

Jakob Boutrup Ditlevsen
Stensvej 10

Claus Kolin
Rughøjvej 108

Kim Ladegaard
Mulvadparken 16

Heidi Julitta Østergaard Jensen
Gødvad Kirkevej 8

Morten Speitzer
Annasvej 12

Lars Knage Nielsen
Rosenvænget 5
Dalum

Lars Birner Sørensen
Østre Havnegade 52, 02. tv.

Nikolaj Thomsen
Arnevangen 39
Søllerød

Jan Peter Larsen
Mikkelborg Alle 27

Erik Holst Jørgensen
Johannevej 8 A

Lars Ørum Nielsen
Langøvej 5
Drejens

Peder Boris Pedersen
Vindeby Pilevej 20
Tåsinge

Henrik Zenssus Hansen
Hasselbakken 7

Carsten Dall Larsen
Hagenæs 57

Kirsten Qvist Kiil-Nielsen
Baslund 61
Askov

Keld Østerdal
Kelsted 119

Leon Vad Laxy Christensen
Puggårdsvej 40
Jernvedlund

Hans Trærup
Søholt Allé 18

Eigil Hansen
Islands Brygge 36 C, 05. 0002.

Dorte Marie Haun
Trongårdsvej 27 B

Per Krause Therkelsen
Løvstikkevej 14
Kirkendrup

Erik Helmuth Pedersen
Septembervænget 36
Bramdrupdam

Søren Asger Reinhold Andersen
Tonysvej 4

Erik Lynge Skovgaard Jensen
Højrupgårdsvej 4, st.

Kim Gerner Jacobsen
Kæmpehøjvej 4

Jens Lundgaard Simonsen
Øresunds Alle 49

Jesper Meto
Sandbakken 3

Kaj Emil Madsen
Sogneskellet 3

Henrik Vedel
Elmehøjvej 43

Jesper Jørgensen
Fredensvej 48, 2. th.

Anders Oldau Gjelstrup
Brodersens Alle 20

Bo Colbe Nielsen
Kunuutip Aqqutaa 6

Henrik Jacob Vilmann Wellejus
Dernavej 8

Tom Tudborg Eriksen
Marsvænget 144

Sten Peters
Strandvejen 142 B

Ole Søndergaard Larsen
Jens Kromanns Vej 24
Snoghøj

Peter Nørrevang
Grønningen 16

Jens Sejer Pedersen
Norddalen 25
Himmelev

Jens Jørgensen Baes
Østre Parkvej 60

Jørn Jepsen
Kirkegade 126

Jan Larsen
Storkevænget 10

Carsten Høj Hansen
Kildeskovsvej 40 B

Niels Sonne
Maglebæk Søpark 14

Henrik Anders Laursen
Søholt Allé 10 A

Jacques Peronard
Bakkevej 62

Henry Christensen
Jerrigsvej 37

Preben Bøgeskov Eriksen
Hilversumvej 37

Lars Hillebrand
Strandmarken 5

Lars Rynord
Vermundsvej 17

Grith Raith Puggaard
Hindholm Alle 28

Ole Ørnstrup
Frugtparken 9

Jesper Smedegaard Larsen
Jeppe Aakjærs Alle 8 A

Torben Nielsen
Revlingevej 10

Mogens Michael Henriksen
Axel Juels Alle 64

Søren Lassen
Toftkærvej 4
Vitten

Nelli Andersen
Slotsvej 42
Karlby

Helle Simonsen
Mosede Kærvej 22

Heidi Brink Olsen
Amager Strandvej 162 F

John Lindvig Christiansen
Ådalen 47

Christian Dalmose Pedersen
Tranekærvej 23

Søren Nielsen
Einarsvej 10

Claus Jorch Andersen
Uldumvej 7

Peter Højen Storgaard
Poul Anker Bechs Vej 99, 3. th.

Torben Skov
Margrethevej 3 A, 05. tv.

Michael Bach
Themsvej 19

Mikael Grosbøl
Stejlgårdsparken 104

Lars Kronow
Niels Pedersensvej 27

Morten Dandanell Kiærskou
Enebærvej 7

Tenna Hauge Jørgensen
Rundholtsvej 56, 03. 0002.

Henrik Harbo Andersen
Landlystvej 96
Tarp

Sumit Sudan
Solskiftevej 2

Kirsten Aaskov Mikkelsen
Hyldevænget 8

René Hattens
Plantagevej 64

Morten Egelund
Strandpromenaden 53

Tim Kjær-Hansen
Rørsangervej 10

Peder Rene Pedersen
Niels Storgårds Vej 2

Klaus Tvede-Jensen
Solmarksvej 28

Christian Sanderhage
Stjernevænget 3

Lone Merete Hansen
Søgade 59

Susanne Arnfred Møller
Ingemannsvej 2

Anni Børsting
Ved Gershøj 3

Søren Strandby
Ved Gershøj 3

Peter Mølkjær
Søvænget 7

Poul Skovgaard
Fjordbakken 7
Rebæk

Anders Kreiner
Berberisvænget 33

Thomas Hermann
Louis Petersensvej 2

Keld Juel Danielsen
Postmosen 78

Marianne Møllegaard Christoffersen
Landevejen 195

Steen Andersen
Teglhøjen 10

Lars Andersen
Tesdorpfsvej 33 C, 03.

Flemming Larsen
Højlandsvangen 50

Per Schøtt
Solbakken 9
Rebæk

Lars Bjerregaard Nielsen
Rudbæksbanke 33
Strib

Henrik Christian Grønnegaard
Ellesøpark 39

Martin Norin Faarborg
Regnersvej 126

Kasper Bruhn Udam
Nordre Strandvej 220 B

Lars Andersen
Lavritsdalsvej 19
Søften

Bill Haudal Pedersen
Vedbæk Strandvej 502 B

Jacob Nørmark
Lavritsdalsvej 26
Søften

Kristoffer Sune Hemmingsen
Gl. Holmegårdsvej 1, 02. tv.

Søren Lykke
Langelinieparken 3 B, st. 001.

Niels Høj Nygaard
Morgenfruevej 6

Claus Bjørnlund
Udsigten 8

Rasmus Brodd Johnsen
Syrenvej 46

Claus Vium Jensen
Marsvænget 55

Thorsten Jørgensen
Timianvej 6
Sejs-Svejbæk

Claus Bech
c/o Box 5109
Paarnarluk 2 0101.

Henrik Brorsbøl Jakobsen
Skovstien 17
Haldum

Anders Flou
Segelckesvej 4

Thomas Frommelt Hertz
Nordre Strandvej 233 B

Jens Lauridsen
Mustrupvej 141

Allan Trolle Pedersen
Bogøvænget 33

Heino Hyllested Tholsgaard
Broby Kirkevej 23
Næsbyhoved-Broby

Bo Klitten Kjærgaard
Kuffen 35

Bjørn Winkler Jakobsen
Sofievej 2

John Hauschildt Ladekarl
Julius Thomsens Gade 14, 02. tv.

Henrik Hartmann Olesen
Møllemoseparken 146

Rene Winther Pedersen
Leonorevej 11

Allan Dydensborg Madsen
Bøgeløkken 56
Tarup

Morten Gade Steinmetz
Højager 111

Jan Guldmand Hansen
Platanvej 4

Troels Løvschall
Lyngsøvej 33

Suzette Demediuk Steen Nielsen
Mannehøj 103

Lars Siggaard Hansen
Granholmen 29

Sune Baadsager Holm
Bybakken 11

Anders Rasmussen
Stormgade 117

Bo Blaabjerg Odgaard
Vesterlundvej 63

Christian Dahlstrøm
Eskildsgade 8, st.

Bjarne Iver Jørgensen
Gunnarsvej 8

Michael Kurup Andersen
Tinggårdsvej 10

Lasse Lynggaard Wolff
Jupitervænget 53

Nikolaj Erik Johnsen
Vilvordeparken 15

René Carøe Andersen
Kløvervænget 4

Mads Fauerskov
Østerøgade 3

Christian Lehmann Nielsen
Almindingen 28

Stig Petersen
Skorpionens Kvarter 96

Gert Rasmussen
Bakkevej 20

Bjørn Würtz Rosendal
Parkvænget 35

Brian Schmit Jensen
Christoffers Alle 77

Jacob Tækker Nørgaard
Fjordbjerg Ager 10

Søren Alsen Lauridsen
Blåhøjtoften 66

Bryndis Símonardóttir
Hasselvej 4

John Meilandt Bygholm
Yrsavej 8

Stine Eva Grothen
Islands Brygge 62, 2. th.

Kåre Konge Breindal
Løvsangervej 10

Jakob Lindberg


Jakob Olesen
Ravnhøj 16

Morten Almtoft Lund
Stagebjerg Alle 35

Casper Young Roed Guldmann
Haslegårdsvej 79

Casper Hjerresen Christensen


Thomas Kühn
Læssøesvej 32

Thomas Rosquist Andersen
Marselisvej 11

Mogens Busk
Ægirsgade 71, 4. tv.

Jesper Stier
Benediktesvej 12
Lind

Lisbeth Hansen
Ferskenvej 8

Henrik Wolff Mikkelsen
Nobelvägen 113, lejl 118
S-214 33 Malmö
Sverige

Allan Pedersen
Torveporten 21, 5. th.

Jes Rotbøl Primdahl
Nørregårdsparken 113
Andrup

Lars Dam Østergaard
Skovbrynet 2

Sofus Emil Tengvad


Lars Fogtmann Juelsen
Ege Allé 142

Eskild Nørregaard Jakobsen
Fuglesangsvej 4

Peter Kyhnauv-Andersen
Damgårdsvej 38

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Ingersvej 13

Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Sønder Boulevard 74, 5. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Baretten 4

Peter Ørsøe
Hørparken 80 th.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Torben Rohde Pedersen
Birkhøjen 54

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Jens René Serup
Sindshvilevej 15, 2. th.

Chris Middelhede
Møgelparken 34, 2. 004.

Jesper Engelbreth Elkjær
Hjortekæret 14

Brian Charles Schmidt
Jasminvænget 16

Rasmus Villadsen Madsen
Myntevej 15

Thomas Simoni Mortensen
Højtoften 6

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Anette Primdahl Jakobsen
Skovfogedvej 6

Martin Skov Nielsen
Læssøegade 52

Simon Boye Andersen
Munkeageren 16





Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Værkmestergade 2, 18.
8000 Aarhus C

Associated auditors:

Jan Bo Hansen
Birkerød Kongevej 20

Anders Vad Dons
Parkvænget 24

Kim Takata Mücke
Østerbrogade 110, 03.

Sten Løkke Pedersen
Lindebugten 36 B

Jan Flemming Hansen
Langelinie 171



Tonny Hummelgaard Knudsen
Løvetvej 42
Løvet

Jens Ringbæk
Vanddamsvej 5

Jens-Ole Bøgild
Skovvej 80
Ungstrup

Per Erik Johannessen
Bakkedal 27

Michael Thorø Larsen
Islands Brygge 38 B, 07. th.

Jesper Brønd-Jensen
Skovbakkevej 12

Kåre Valtersdorf
Nyvang 25
Himmelev

Thomas Skovsgaard
Siversletvej 2

Jakob Boutrup Ditlevsen
Stensvej 10

Claus Kolin
Rughøjvej 108

Kim Ladegaard
Mulvadparken 16

Heidi Julitta Østergaard Jensen
Gødvad Kirkevej 8

Morten Speitzer
Annasvej 12

Lars Knage Nielsen
Rosenvænget 5
Dalum

Lars Birner Sørensen
Østre Havnegade 52, 02. tv.

Nikolaj Thomsen
Arnevangen 39
Søllerød

Jan Peter Larsen
Mikkelborg Alle 27

Erik Holst Jørgensen
Johannevej 8 A

Lars Ørum Nielsen
Langøvej 5
Drejens

Peder Boris Pedersen
Vindeby Pilevej 20
Tåsinge

Henrik Zenssus Hansen
Hasselbakken 7

Carsten Dall Larsen
Hagenæs 57

Kirsten Qvist Kiil-Nielsen
Baslund 61
Askov

Keld Østerdal
Kelsted 119

Leon Vad Laxy Christensen
Puggårdsvej 40
Jernvedlund

Hans Trærup
Søholt Allé 18

Eigil Hansen
Islands Brygge 36 C, 05. 0002.

Dorte Marie Haun
Trongårdsvej 27 B

Per Krause Therkelsen
Løvstikkevej 14
Kirkendrup

Erik Helmuth Pedersen
Septembervænget 36
Bramdrupdam

Søren Asger Reinhold Andersen
Tonysvej 4

Erik Lynge Skovgaard Jensen
Højrupgårdsvej 4, st.

Kim Gerner Jacobsen
Kæmpehøjvej 4

Jens Lundgaard Simonsen
Øresunds Alle 49

Jesper Meto
Sandbakken 3

Kaj Emil Madsen
Sogneskellet 3

Henrik Vedel
Elmehøjvej 43

Jesper Jørgensen
Fredensvej 48, 2. th.

Anders Oldau Gjelstrup
Brodersens Alle 20

Bo Colbe Nielsen
Kunuutip Aqqutaa 6

Henrik Jacob Vilmann Wellejus
Dernavej 8

Tom Tudborg Eriksen
Marsvænget 144

Sten Peters
Strandvejen 142 B

Ole Søndergaard Larsen
Jens Kromanns Vej 24
Snoghøj

Peter Nørrevang
Grønningen 16

Jens Sejer Pedersen
Norddalen 25
Himmelev

Jens Jørgensen Baes
Østre Parkvej 60

Jørn Jepsen
Kirkegade 126

Jan Larsen
Storkevænget 10

Carsten Høj Hansen
Kildeskovsvej 40 B

Niels Sonne
Maglebæk Søpark 14

Henrik Anders Laursen
Søholt Allé 10 A

Jacques Peronard
Bakkevej 62

Preben Bøgeskov Eriksen
Hilversumvej 37

Lars Hillebrand
Strandmarken 5

Lars Rynord
Vermundsvej 17

Grith Raith Puggaard
Hindholm Alle 28

Ole Ørnstrup
Frugtparken 9

Jesper Smedegaard Larsen
Jeppe Aakjærs Alle 8 A

Torben Nielsen
Revlingevej 10

Mogens Michael Henriksen
Axel Juels Alle 64

Søren Lassen
Toftkærvej 4
Vitten

Nelli Andersen
Slotsvej 42
Karlby

Helle Simonsen
Mosede Kærvej 22

Lars Jørgen Viskum Madsen
Kystvejen 78
Egsmark

Heidi Brink Olsen
Amager Strandvej 162 F

John Lindvig Christiansen
Ådalen 47

Christian Dalmose Pedersen
Tranekærvej 23

Søren Nielsen
Einarsvej 10

Claus Jorch Andersen
Uldumvej 7

Peter Højen Storgaard
Poul Anker Bechs Vej 99, 3. th.

Torben Skov
Margrethevej 3 A, 05. tv.

Michael Bach
Themsvej 19

Mikael Grosbøl
Stejlgårdsparken 104

Lars Kronow
Niels Pedersensvej 27

Morten Dandanell Kiærskou
Enebærvej 7

Tenna Hauge Jørgensen
Rundholtsvej 56, 03. 0002.

Henrik Harbo Andersen
Landlystvej 96
Tarp

Sumit Sudan
Solskiftevej 2

Kirsten Aaskov Mikkelsen
Hyldevænget 8

René Hattens
Plantagevej 64

Morten Egelund
Strandpromenaden 53

Tim Kjær-Hansen
Rørsangervej 10

Peder Rene Pedersen
Niels Storgårds Vej 2

Klaus Tvede-Jensen
Solmarksvej 28

Christian Sanderhage
Stjernevænget 3

Lone Merete Hansen
Søgade 59

Susanne Arnfred Møller
Ingemannsvej 2

Anni Børsting
Ved Gershøj 3

Søren Strandby
Ved Gershøj 3

Peter Mølkjær
Søvænget 7

Poul Skovgaard
Fjordbakken 7
Rebæk

Anders Kreiner
Berberisvænget 33

Thomas Hermann
Louis Petersensvej 2

Keld Juel Danielsen
Postmosen 78

Marianne Møllegaard Christoffersen
Landevejen 195

Steen Andersen
Teglhøjen 10

Lars Andersen
Tesdorpfsvej 33 C, 03.

Flemming Larsen
Højlandsvangen 50

Per Schøtt
Solbakken 9
Rebæk

Lars Bjerregaard Nielsen
Rudbæksbanke 33
Strib

Henrik Christian Grønnegaard
Ellesøpark 39

Martin Norin Faarborg
Regnersvej 126

Kasper Bruhn Udam
Nordre Strandvej 220 B

Lars Andersen
Lavritsdalsvej 19
Søften

Bill Haudal Pedersen
Vedbæk Strandvej 502 B

Jacob Nørmark
Lavritsdalsvej 26
Søften

Kristoffer Sune Hemmingsen
Gl. Holmegårdsvej 1, 02. tv.

Søren Lykke
Langelinieparken 3 B, st. 001.

Niels Høj Nygaard
Morgenfruevej 6

Claus Bjørnlund
Udsigten 8

Rasmus Brodd Johnsen
Syrenvej 46

Claus Vium Jensen
Marsvænget 55

Thorsten Jørgensen
Timianvej 6
Sejs-Svejbæk

Claus Bech
c/o Box 5109
Paarnarluk 2 0101.

Henrik Brorsbøl Jakobsen
Skovstien 17
Haldum

Anders Flou
Segelckesvej 4

Thomas Frommelt Hertz
Nordre Strandvej 233 B

Jens Lauridsen
Mustrupvej 141

Allan Trolle Pedersen
Bogøvænget 33

Heino Hyllested Tholsgaard
Broby Kirkevej 23
Næsbyhoved-Broby

Bo Klitten Kjærgaard
Kuffen 35

Bjørn Winkler Jakobsen
Sofievej 2

John Hauschildt Ladekarl
Julius Thomsens Gade 14, 02. tv.

Henrik Hartmann Olesen
Møllemoseparken 146

Rene Winther Pedersen
Leonorevej 11

Allan Dydensborg Madsen
Bøgeløkken 56
Tarup

Morten Gade Steinmetz
Højager 111

Jan Guldmand Hansen
Platanvej 4

Troels Løvschall
Lyngsøvej 33

Suzette Demediuk Steen Nielsen
Mannehøj 103

Lars Siggaard Hansen
Granholmen 29

Sune Baadsager Holm
Bybakken 11

Anders Rasmussen
Stormgade 117

Bo Blaabjerg Odgaard
Vesterlundvej 63

Christian Dahlstrøm
Eskildsgade 8, st.

Bjarne Iver Jørgensen
Gunnarsvej 8

Michael Kurup Andersen
Tinggårdsvej 10

Lasse Lynggaard Wolff
Jupitervænget 53

Nikolaj Erik Johnsen
Vilvordeparken 15

René Carøe Andersen
Kløvervænget 4

Mads Fauerskov
Østerøgade 3

Christian Lehmann Nielsen
Almindingen 28

Stig Petersen
Skorpionens Kvarter 96

Gert Rasmussen
Bakkevej 20

Bjørn Würtz Rosendal
Parkvænget 35

Brian Schmit Jensen
Christoffers Alle 77

Jacob Tækker Nørgaard
Fjordbjerg Ager 10

Søren Alsen Lauridsen
Blåhøjtoften 66

Bryndis Símonardóttir
Hasselvej 4

John Meilandt Bygholm
Yrsavej 8

Stine Eva Grothen
Islands Brygge 62, 2. th.

Kåre Konge Breindal
Løvsangervej 10

Jakob Lindberg


Jakob Olesen
Ravnhøj 16

Morten Almtoft Lund
Stagebjerg Alle 35

Casper Young Roed Guldmann
Haslegårdsvej 79

Casper Hjerresen Christensen


Thomas Kühn
Læssøesvej 32

Thomas Rosquist Andersen
Marselisvej 11

Mogens Busk
Ægirsgade 71, 4. tv.

Lars Fogtmann Juelsen
Ege Allé 142

Jesper Stier
Benediktesvej 12
Lind

Lisbeth Hansen
Ferskenvej 8

Henrik Wolff Mikkelsen
Nobelvägen 113, lejl 118
S-214 33 Malmö
Sverige

Allan Pedersen
Torveporten 21, 5. th.

Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5

Lars Dam Østergaard
Skovbrynet 2

Sofus Emil Tengvad


Eskild Nørregaard Jakobsen
Fuglesangsvej 4

Peter Kyhnauv-Andersen
Damgårdsvej 38

Jes Rotbøl Primdahl
Nørregårdsparken 113
Andrup

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Ingersvej 13

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Sønder Boulevard 74, 5. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Baretten 4

Peter Ørsøe
Hørparken 80 th.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Torben Rohde Pedersen
Birkhøjen 54

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Jens René Serup
Sindshvilevej 15, 2. th.

Chris Middelhede
Møgelparken 34, 2. 004.

Jesper Engelbreth Elkjær
Hjortekæret 14

Brian Charles Schmidt
Jasminvænget 16

Rasmus Villadsen Madsen
Myntevej 15

Thomas Simoni Mortensen
Højtoften 6

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Anette Primdahl Jakobsen
Skovfogedvej 6

Martin Skov Nielsen
Læssøegade 52

Simon Boye Andersen
Munkeageren 16





Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Egtved Alle 4
6000 Kolding

Associated auditors:

Jan Bo Hansen
Birkerød Kongevej 20

Anders Vad Dons
Parkvænget 24

Kim Takata Mücke
Østerbrogade 110, 03.

Sten Løkke Pedersen
Lindebugten 36 B

Jan Flemming Hansen
Langelinie 171



Tonny Hummelgaard Knudsen
Løvetvej 42
Løvet

Jens Ringbæk
Vanddamsvej 5

Jens-Ole Bøgild
Skovvej 80
Ungstrup

Per Erik Johannessen
Bakkedal 27

Michael Thorø Larsen
Islands Brygge 38 B, 07. th.

Jesper Brønd-Jensen
Skovbakkevej 12

Kåre Valtersdorf
Nyvang 25
Himmelev

Thomas Skovsgaard
Siversletvej 2

Jakob Boutrup Ditlevsen
Stensvej 10

Claus Kolin
Rughøjvej 108

Kim Ladegaard
Mulvadparken 16

Heidi Julitta Østergaard Jensen
Gødvad Kirkevej 8

Morten Speitzer
Annasvej 12

Lars Knage Nielsen
Rosenvænget 5
Dalum

Lars Birner Sørensen
Østre Havnegade 52, 02. tv.

Nikolaj Thomsen
Arnevangen 39
Søllerød

Jan Peter Larsen
Mikkelborg Alle 27

Erik Holst Jørgensen
Johannevej 8 A

Lars Ørum Nielsen
Langøvej 5
Drejens

Peder Boris Pedersen
Vindeby Pilevej 20
Tåsinge

Henrik Zenssus Hansen
Hasselbakken 7

Carsten Dall Larsen
Hagenæs 57

Kirsten Qvist Kiil-Nielsen
Baslund 61
Askov

Keld Østerdal
Kelsted 119

Leon Vad Laxy Christensen
Puggårdsvej 40
Jernvedlund

Hans Trærup
Søholt Allé 18

Eigil Hansen
Islands Brygge 36 C, 05. 0002.

Dorte Marie Haun
Trongårdsvej 27 B

Per Krause Therkelsen
Løvstikkevej 14
Kirkendrup

Erik Helmuth Pedersen
Septembervænget 36
Bramdrupdam

Søren Asger Reinhold Andersen
Tonysvej 4

Erik Lynge Skovgaard Jensen
Højrupgårdsvej 4, st.

Kim Gerner Jacobsen
Kæmpehøjvej 4

Jens Lundgaard Simonsen
Øresunds Alle 49

Jesper Meto
Sandbakken 3

Kaj Emil Madsen
Sogneskellet 3

Henrik Vedel
Elmehøjvej 43

Jesper Jørgensen
Fredensvej 48, 2. th.

Anders Oldau Gjelstrup
Brodersens Alle 20

Bo Colbe Nielsen
Kunuutip Aqqutaa 6

Henrik Jacob Vilmann Wellejus
Dernavej 8

Tom Tudborg Eriksen
Marsvænget 144

Sten Peters
Strandvejen 142 B

Ole Søndergaard Larsen
Jens Kromanns Vej 24
Snoghøj

Peter Nørrevang
Grønningen 16

Jens Sejer Pedersen
Norddalen 25
Himmelev

Jens Jørgensen Baes
Østre Parkvej 60

Jørn Jepsen
Kirkegade 126

Jan Larsen
Storkevænget 10

Carsten Høj Hansen
Kildeskovsvej 40 B

Niels Sonne
Maglebæk Søpark 14

Henrik Anders Laursen
Søholt Allé 10 A

Jacques Peronard
Bakkevej 62

Preben Bøgeskov Eriksen
Hilversumvej 37

Lars Hillebrand
Strandmarken 5

Lars Rynord
Vermundsvej 17

Grith Raith Puggaard
Hindholm Alle 28

Ole Ørnstrup
Frugtparken 9

Jesper Smedegaard Larsen
Jeppe Aakjærs Alle 8 A

Torben Nielsen
Revlingevej 10

Mogens Michael Henriksen
Axel Juels Alle 64

Søren Lassen
Toftkærvej 4
Vitten

Nelli Andersen
Slotsvej 42
Karlby

Helle Simonsen
Mosede Kærvej 22

Heidi Brink Olsen
Amager Strandvej 162 F

John Lindvig Christiansen
Ådalen 47

Christian Dalmose Pedersen
Tranekærvej 23

Søren Nielsen
Einarsvej 10

Claus Jorch Andersen
Uldumvej 7

Peter Højen Storgaard
Poul Anker Bechs Vej 99, 3. th.

Torben Skov
Margrethevej 3 A, 05. tv.

Michael Bach
Themsvej 19

Mikael Grosbøl
Stejlgårdsparken 104

Lars Kronow
Niels Pedersensvej 27

Morten Dandanell Kiærskou
Enebærvej 7

Tenna Hauge Jørgensen
Rundholtsvej 56, 03. 0002.

Henrik Harbo Andersen
Landlystvej 96
Tarp

Sumit Sudan
Solskiftevej 2

Kirsten Aaskov Mikkelsen
Hyldevænget 8

René Hattens
Plantagevej 64

Morten Egelund
Strandpromenaden 53

Tim Kjær-Hansen
Rørsangervej 10

Peder Rene Pedersen
Niels Storgårds Vej 2

Klaus Tvede-Jensen
Solmarksvej 28

Christian Sanderhage
Stjernevænget 3

Lone Merete Hansen
Søgade 59

Susanne Arnfred Møller
Ingemannsvej 2

Anni Børsting
Ved Gershøj 3

Søren Strandby
Ved Gershøj 3

Peter Mølkjær
Søvænget 7

Poul Skovgaard
Fjordbakken 7
Rebæk

Anders Kreiner
Berberisvænget 33

Thomas Hermann
Louis Petersensvej 2

Keld Juel Danielsen
Postmosen 78

Marianne Møllegaard Christoffersen
Landevejen 195

Steen Andersen
Teglhøjen 10

Lars Andersen
Tesdorpfsvej 33 C, 03.

Flemming Larsen
Højlandsvangen 50

Per Schøtt
Solbakken 9
Rebæk

Lars Bjerregaard Nielsen
Rudbæksbanke 33
Strib

Henrik Christian Grønnegaard
Ellesøpark 39

Martin Norin Faarborg
Regnersvej 126

Kasper Bruhn Udam
Nordre Strandvej 220 B

Lars Andersen
Lavritsdalsvej 19
Søften

Bill Haudal Pedersen
Vedbæk Strandvej 502 B

Jacob Nørmark
Lavritsdalsvej 26
Søften

Kristoffer Sune Hemmingsen
Gl. Holmegårdsvej 1, 02. tv.

Søren Lykke
Langelinieparken 3 B, st. 001.

Niels Høj Nygaard
Morgenfruevej 6

Claus Bjørnlund
Udsigten 8

Rasmus Brodd Johnsen
Syrenvej 46

Claus Vium Jensen
Marsvænget 55

Thorsten Jørgensen
Timianvej 6
Sejs-Svejbæk

Claus Bech
c/o Box 5109
Paarnarluk 2 0101.

Henrik Brorsbøl Jakobsen
Skovstien 17
Haldum

Anders Flou
Segelckesvej 4

Thomas Frommelt Hertz
Nordre Strandvej 233 B

Jens Lauridsen
Mustrupvej 141

Allan Trolle Pedersen
Bogøvænget 33

Heino Hyllested Tholsgaard
Broby Kirkevej 23
Næsbyhoved-Broby

Bo Klitten Kjærgaard
Kuffen 35

Bjørn Winkler Jakobsen
Sofievej 2

John Hauschildt Ladekarl
Julius Thomsens Gade 14, 02. tv.

Henrik Hartmann Olesen
Møllemoseparken 146

Rene Winther Pedersen
Leonorevej 11

Allan Dydensborg Madsen
Bøgeløkken 56
Tarup

Morten Gade Steinmetz
Højager 111

Jan Guldmand Hansen
Platanvej 4

Troels Løvschall
Lyngsøvej 33

Suzette Demediuk Steen Nielsen
Mannehøj 103

Lars Siggaard Hansen
Granholmen 29

Sune Baadsager Holm
Bybakken 11

Anders Rasmussen
Stormgade 117

Bo Blaabjerg Odgaard
Vesterlundvej 63

Christian Dahlstrøm
Eskildsgade 8, st.

Bjarne Iver Jørgensen
Gunnarsvej 8

Michael Kurup Andersen
Tinggårdsvej 10

Lasse Lynggaard Wolff
Jupitervænget 53

Nikolaj Erik Johnsen
Vilvordeparken 15

René Carøe Andersen
Kløvervænget 4

Mads Fauerskov
Østerøgade 3

Christian Lehmann Nielsen
Almindingen 28

Stig Petersen
Skorpionens Kvarter 96

Gert Rasmussen
Bakkevej 20

Bjørn Würtz Rosendal
Parkvænget 35

Brian Schmit Jensen
Christoffers Alle 77

Jacob Tækker Nørgaard
Fjordbjerg Ager 10

Søren Alsen Lauridsen
Blåhøjtoften 66

Bryndis Símonardóttir
Hasselvej 4

John Meilandt Bygholm
Yrsavej 8

Stine Eva Grothen
Islands Brygge 62, 2. th.

Kåre Konge Breindal
Løvsangervej 10

Jakob Lindberg


Jakob Olesen
Ravnhøj 16

Morten Almtoft Lund
Stagebjerg Alle 35

Casper Young Roed Guldmann
Haslegårdsvej 79

Casper Hjerresen Christensen


Thomas Kühn
Læssøesvej 32

Thomas Rosquist Andersen
Marselisvej 11

Mogens Busk
Ægirsgade 71, 4. tv.

Jesper Stier
Benediktesvej 12
Lind

Lisbeth Hansen
Ferskenvej 8

Henrik Wolff Mikkelsen
Nobelvägen 113, lejl 118
S-214 33 Malmö
Sverige

Allan Pedersen
Torveporten 21, 5. th.

Lars Dam Østergaard
Skovbrynet 2

Sofus Emil Tengvad


Lars Fogtmann Juelsen
Ege Allé 142

Eskild Nørregaard Jakobsen
Fuglesangsvej 4

Peter Kyhnauv-Andersen
Damgårdsvej 38

Jes Rotbøl Primdahl
Nørregårdsparken 113
Andrup

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Ingersvej 13

Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Sønder Boulevard 74, 5. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Baretten 4

Peter Ørsøe
Hørparken 80 th.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Torben Rohde Pedersen
Birkhøjen 54

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Jens René Serup
Sindshvilevej 15, 2. th.

Chris Middelhede
Møgelparken 34, 2. 004.

Jesper Engelbreth Elkjær
Hjortekæret 14

Brian Charles Schmidt
Jasminvænget 16

Rasmus Villadsen Madsen
Myntevej 15

Thomas Simoni Mortensen
Højtoften 6

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Anette Primdahl Jakobsen
Skovfogedvej 6

Martin Skov Nielsen
Læssøegade 52

Simon Boye Andersen
Munkeageren 16





Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Weidekampsgade 6
2300 København S

Associated auditors:

Jan Bo Hansen
Birkerød Kongevej 20

Anders Vad Dons
Parkvænget 24

Kim Takata Mücke
Østerbrogade 110, 03.

Sten Løkke Pedersen
Lindebugten 36 B

Jan Flemming Hansen
Langelinie 171



Tonny Hummelgaard Knudsen
Løvetvej 42
Løvet

Jens Ringbæk
Vanddamsvej 5

Jens-Ole Bøgild
Skovvej 80
Ungstrup

Per Erik Johannessen
Bakkedal 27

Michael Thorø Larsen
Islands Brygge 38 B, 07. th.

Jesper Brønd-Jensen
Skovbakkevej 12

Kåre Valtersdorf
Nyvang 25
Himmelev

Thomas Skovsgaard
Siversletvej 2

Jakob Boutrup Ditlevsen
Stensvej 10

Claus Kolin
Rughøjvej 108

Kim Ladegaard
Mulvadparken 16

Heidi Julitta Østergaard Jensen
Gødvad Kirkevej 8

Morten Speitzer
Annasvej 12

Lars Knage Nielsen
Rosenvænget 5
Dalum

Lars Birner Sørensen
Østre Havnegade 52, 02. tv.

Nikolaj Thomsen
Arnevangen 39
Søllerød

Jan Peter Larsen
Mikkelborg Alle 27

Erik Holst Jørgensen
Johannevej 8 A

Lars Ørum Nielsen
Langøvej 5
Drejens

Peder Boris Pedersen
Vindeby Pilevej 20
Tåsinge

Henrik Zenssus Hansen
Hasselbakken 7

Carsten Dall Larsen
Hagenæs 57

Kirsten Qvist Kiil-Nielsen
Baslund 61
Askov

Keld Østerdal
Kelsted 119

Leon Vad Laxy Christensen
Puggårdsvej 40
Jernvedlund

Hans Trærup
Søholt Allé 18

Eigil Hansen
Islands Brygge 36 C, 05. 0002.

Dorte Marie Haun
Trongårdsvej 27 B

Per Krause Therkelsen
Løvstikkevej 14
Kirkendrup

Erik Helmuth Pedersen
Septembervænget 36
Bramdrupdam

Søren Asger Reinhold Andersen
Tonysvej 4

Erik Lynge Skovgaard Jensen
Højrupgårdsvej 4, st.

Kim Gerner Jacobsen
Kæmpehøjvej 4

Jens Lundgaard Simonsen
Øresunds Alle 49

Jesper Meto
Sandbakken 3

Kaj Emil Madsen
Sogneskellet 3

Henrik Vedel
Elmehøjvej 43

Jesper Jørgensen
Fredensvej 48, 2. th.

Anders Oldau Gjelstrup
Brodersens Alle 20

Bo Colbe Nielsen
Kunuutip Aqqutaa 6

Henrik Jacob Vilmann Wellejus
Dernavej 8

Tom Tudborg Eriksen
Marsvænget 144

Sten Peters
Strandvejen 142 B

Ole Søndergaard Larsen
Jens Kromanns Vej 24
Snoghøj

Peter Nørrevang
Grønningen 16

Doris Vestergaard Erlandsen
Tømmerupvej 118

Jens Sejer Pedersen
Norddalen 25
Himmelev

Jens Jørgensen Baes
Østre Parkvej 60

Jørn Jepsen
Kirkegade 126

Jan Larsen
Storkevænget 10

Carsten Høj Hansen
Kildeskovsvej 40 B

Niels Sonne
Maglebæk Søpark 14

Henrik Anders Laursen
Søholt Allé 10 A

Jacques Peronard
Bakkevej 62

Preben Bøgeskov Eriksen
Hilversumvej 37

Lars Hillebrand
Strandmarken 5

Lars Rynord
Vermundsvej 17

Grith Raith Puggaard
Hindholm Alle 28

Ole Ørnstrup
Frugtparken 9

Jesper Smedegaard Larsen
Jeppe Aakjærs Alle 8 A

Torben Nielsen
Revlingevej 10

Mogens Michael Henriksen
Axel Juels Alle 64

Søren Lassen
Toftkærvej 4
Vitten

Nelli Andersen
Slotsvej 42
Karlby

Helle Simonsen
Mosede Kærvej 22

Lars Jørgen Viskum Madsen
Kystvejen 78
Egsmark

Heidi Brink Olsen
Amager Strandvej 162 F

John Lindvig Christiansen
Ådalen 47

Christian Dalmose Pedersen
Tranekærvej 23

Torben Mortensen
Rødkildebanken 7
Højby

Søren Nielsen
Einarsvej 10

Claus Jorch Andersen
Uldumvej 7

Peter Højen Storgaard
Poul Anker Bechs Vej 99, 3. th.

Torben Skov
Margrethevej 3 A, 05. tv.

Michael Bach
Themsvej 19

Mikael Grosbøl
Stejlgårdsparken 104

Lars Kronow
Niels Pedersensvej 27

Morten Dandanell Kiærskou
Enebærvej 7

Tenna Hauge Jørgensen
Rundholtsvej 56, 03. 0002.

Henrik Harbo Andersen
Landlystvej 96
Tarp

Sumit Sudan
Solskiftevej 2

Kirsten Aaskov Mikkelsen
Hyldevænget 8

René Hattens
Plantagevej 64

Morten Egelund
Strandpromenaden 53

Tim Kjær-Hansen
Rørsangervej 10

Peder Rene Pedersen
Niels Storgårds Vej 2

Klaus Tvede-Jensen
Solmarksvej 28

Christian Sanderhage
Stjernevænget 3

Lone Merete Hansen
Søgade 59

Susanne Arnfred Møller
Ingemannsvej 2

Anni Børsting
Ved Gershøj 3

Søren Strandby
Ved Gershøj 3

Peter Mølkjær
Søvænget 7

Poul Skovgaard
Fjordbakken 7
Rebæk

Anders Kreiner
Berberisvænget 33

Thomas Hermann
Louis Petersensvej 2

Keld Juel Danielsen
Postmosen 78

Marianne Møllegaard Christoffersen
Landevejen 195

Steen Andersen
Teglhøjen 10

Lars Andersen
Tesdorpfsvej 33 C, 03.

Flemming Larsen
Højlandsvangen 50

Per Schøtt
Solbakken 9
Rebæk

Lars Bjerregaard Nielsen
Rudbæksbanke 33
Strib

Henrik Christian Grønnegaard
Ellesøpark 39

Martin Norin Faarborg
Regnersvej 126

Kasper Bruhn Udam
Nordre Strandvej 220 B

Lars Andersen
Lavritsdalsvej 19
Søften

Bill Haudal Pedersen
Vedbæk Strandvej 502 B

Jacob Nørmark
Lavritsdalsvej 26
Søften

Kristoffer Sune Hemmingsen
Gl. Holmegårdsvej 1, 02. tv.

Søren Lykke
Langelinieparken 3 B, st. 001.

Niels Høj Nygaard
Morgenfruevej 6

Claus Bjørnlund
Udsigten 8

Rasmus Brodd Johnsen
Syrenvej 46

Claus Vium Jensen
Marsvænget 55

Thorsten Jørgensen
Timianvej 6
Sejs-Svejbæk

Claus Bech
c/o Box 5109
Paarnarluk 2 0101.

Henrik Brorsbøl Jakobsen
Skovstien 17
Haldum

Anders Flou
Segelckesvej 4

Thomas Frommelt Hertz
Nordre Strandvej 233 B

Jens Lauridsen
Mustrupvej 141

Allan Trolle Pedersen
Bogøvænget 33

Heino Hyllested Tholsgaard
Broby Kirkevej 23
Næsbyhoved-Broby

Bo Klitten Kjærgaard
Kuffen 35

Bjørn Winkler Jakobsen
Sofievej 2

John Hauschildt Ladekarl
Julius Thomsens Gade 14, 02. tv.

Henrik Hartmann Olesen
Møllemoseparken 146

Rene Winther Pedersen
Leonorevej 11

Allan Dydensborg Madsen
Bøgeløkken 56
Tarup

Morten Gade Steinmetz
Højager 111

Jan Guldmand Hansen
Platanvej 4

Troels Løvschall
Lyngsøvej 33

Suzette Demediuk Steen Nielsen
Mannehøj 103

Lars Siggaard Hansen
Granholmen 29

Sune Baadsager Holm
Bybakken 11

Anders Rasmussen
Stormgade 117

Bo Blaabjerg Odgaard
Vesterlundvej 63

Christian Dahlstrøm
Eskildsgade 8, st.

Bjarne Iver Jørgensen
Gunnarsvej 8

Michael Kurup Andersen
Tinggårdsvej 10

Lasse Lynggaard Wolff
Jupitervænget 53

Nikolaj Erik Johnsen
Vilvordeparken 15

René Carøe Andersen
Kløvervænget 4

Mads Fauerskov
Østerøgade 3

Christian Lehmann Nielsen
Almindingen 28

Stig Petersen
Skorpionens Kvarter 96

Gert Rasmussen
Bakkevej 20

Bjørn Würtz Rosendal
Parkvænget 35

Brian Schmit Jensen
Christoffers Alle 77

Jacob Tækker Nørgaard
Fjordbjerg Ager 10

Søren Alsen Lauridsen
Blåhøjtoften 66

Bryndis Símonardóttir
Hasselvej 4

John Meilandt Bygholm
Yrsavej 8

Stine Eva Grothen
Islands Brygge 62, 2. th.

Kåre Konge Breindal
Løvsangervej 10

Jakob Lindberg


Jakob Olesen
Ravnhøj 16

Morten Almtoft Lund
Stagebjerg Alle 35

Casper Young Roed Guldmann
Haslegårdsvej 79

Casper Hjerresen Christensen


Thomas Kühn
Læssøesvej 32

Thomas Rosquist Andersen
Marselisvej 11

Mogens Busk
Ægirsgade 71, 4. tv.

Jesper Stier
Benediktesvej 12
Lind

Lisbeth Hansen
Ferskenvej 8

Henrik Wolff Mikkelsen
Nobelvägen 113, lejl 118
S-214 33 Malmö
Sverige

Allan Pedersen
Torveporten 21, 5. th.

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Ingersvej 13

Lennert Maansson Schultz
Norsvej 1, 2. 002.

Lars Dam Østergaard
Skovbrynet 2

Sofus Emil Tengvad


Lars Fogtmann Juelsen
Ege Allé 142

Eskild Nørregaard Jakobsen
Fuglesangsvej 4

Peter Kyhnauv-Andersen
Damgårdsvej 38

Jes Rotbøl Primdahl
Nørregårdsparken 113
Andrup

Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Sønder Boulevard 74, 5. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Baretten 4

Peter Ørsøe
Hørparken 80 th.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Torben Rohde Pedersen
Birkhøjen 54

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Jens René Serup
Sindshvilevej 15, 2. th.

Chris Middelhede
Møgelparken 34, 2. 004.

Jesper Engelbreth Elkjær
Hjortekæret 14

Brian Charles Schmidt
Jasminvænget 16

Rasmus Villadsen Madsen
Myntevej 15

Thomas Simoni Mortensen
Højtoften 6

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Anette Primdahl Jakobsen
Skovfogedvej 6

Martin Skov Nielsen
Læssøegade 52

Simon Boye Andersen
Munkeageren 16





Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Tværkajen 5
5000 Odense C

Associated auditors:

Jan Bo Hansen
Birkerød Kongevej 20

Anders Vad Dons
Parkvænget 24

Kim Takata Mücke
Østerbrogade 110, 03.

Sten Løkke Pedersen
Lindebugten 36 B

Jan Flemming Hansen
Langelinie 171



Tonny Hummelgaard Knudsen
Løvetvej 42
Løvet

Jens Ringbæk
Vanddamsvej 5

Jens-Ole Bøgild
Skovvej 80
Ungstrup

Per Erik Johannessen
Bakkedal 27

Michael Thorø Larsen
Islands Brygge 38 B, 07. th.

Jesper Brønd-Jensen
Skovbakkevej 12

Kåre Valtersdorf
Nyvang 25
Himmelev

Thomas Skovsgaard
Siversletvej 2

Jakob Boutrup Ditlevsen
Stensvej 10

Claus Kolin
Rughøjvej 108

Kim Ladegaard
Mulvadparken 16

Heidi Julitta Østergaard Jensen
Gødvad Kirkevej 8

Morten Speitzer
Annasvej 12

Lars Knage Nielsen
Rosenvænget 5
Dalum

Lars Birner Sørensen
Østre Havnegade 52, 02. tv.

Nikolaj Thomsen
Arnevangen 39
Søllerød

Jan Peter Larsen
Mikkelborg Alle 27

Erik Holst Jørgensen
Johannevej 8 A

Lars Ørum Nielsen
Langøvej 5
Drejens

Peder Boris Pedersen
Vindeby Pilevej 20
Tåsinge

Henrik Zenssus Hansen
Hasselbakken 7

Ove Brylle
Klaregade 7, 03. tv.

Carsten Dall Larsen
Hagenæs 57

Kirsten Qvist Kiil-Nielsen
Baslund 61
Askov

Keld Østerdal
Kelsted 119

Leon Vad Laxy Christensen
Puggårdsvej 40
Jernvedlund

Hans Trærup
Søholt Allé 18

Eigil Hansen
Islands Brygge 36 C, 05. 0002.

Dorte Marie Haun
Trongårdsvej 27 B

Per Krause Therkelsen
Løvstikkevej 14
Kirkendrup

Erik Helmuth Pedersen
Septembervænget 36
Bramdrupdam

Søren Asger Reinhold Andersen
Tonysvej 4

Erik Lynge Skovgaard Jensen
Højrupgårdsvej 4, st.

Kim Gerner Jacobsen
Kæmpehøjvej 4

Jens Lundgaard Simonsen
Øresunds Alle 49

Jesper Meto
Sandbakken 3

Kaj Emil Madsen
Sogneskellet 3

Henrik Vedel
Elmehøjvej 43

Jesper Jørgensen
Fredensvej 48, 2. th.

Anders Oldau Gjelstrup
Brodersens Alle 20

Bo Colbe Nielsen
Kunuutip Aqqutaa 6

Henrik Jacob Vilmann Wellejus
Dernavej 8

Tom Tudborg Eriksen
Marsvænget 144

Sten Peters
Strandvejen 142 B

Ole Søndergaard Larsen
Jens Kromanns Vej 24
Snoghøj

Peter Nørrevang
Grønningen 16

Jens Sejer Pedersen
Norddalen 25
Himmelev

Jens Jørgensen Baes
Østre Parkvej 60

Jørn Jepsen
Kirkegade 126

Jan Larsen
Storkevænget 10

Carsten Høj Hansen
Kildeskovsvej 40 B

Niels Sonne
Maglebæk Søpark 14

Henrik Anders Laursen
Søholt Allé 10 A

Jacques Peronard
Bakkevej 62

Preben Bøgeskov Eriksen
Hilversumvej 37

Lars Hillebrand
Strandmarken 5

Lars Rynord
Vermundsvej 17

Grith Raith Puggaard
Hindholm Alle 28

Ole Ørnstrup
Frugtparken 9

Jesper Smedegaard Larsen
Jeppe Aakjærs Alle 8 A

Torben Nielsen
Revlingevej 10

Mogens Michael Henriksen
Axel Juels Alle 64

Søren Lassen
Toftkærvej 4
Vitten

Nelli Andersen
Slotsvej 42
Karlby

Helle Simonsen
Mosede Kærvej 22

Heidi Brink Olsen
Amager Strandvej 162 F

John Lindvig Christiansen
Ådalen 47

Christian Dalmose Pedersen
Tranekærvej 23

Søren Nielsen
Einarsvej 10

Claus Jorch Andersen
Uldumvej 7

Peter Højen Storgaard
Poul Anker Bechs Vej 99, 3. th.

Torben Skov
Margrethevej 3 A, 05. tv.

Michael Bach
Themsvej 19

Mikael Grosbøl
Stejlgårdsparken 104

Lars Kronow
Niels Pedersensvej 27

Morten Dandanell Kiærskou
Enebærvej 7

Tenna Hauge Jørgensen
Rundholtsvej 56, 03. 0002.

Henrik Harbo Andersen
Landlystvej 96
Tarp

Sumit Sudan
Solskiftevej 2

Kirsten Aaskov Mikkelsen
Hyldevænget 8

René Hattens
Plantagevej 64

Morten Egelund
Strandpromenaden 53

Tim Kjær-Hansen
Rørsangervej 10

Peder Rene Pedersen
Niels Storgårds Vej 2

Klaus Tvede-Jensen
Solmarksvej 28

Christian Sanderhage
Stjernevænget 3

Lone Merete Hansen
Søgade 59

Susanne Arnfred Møller
Ingemannsvej 2

Anni Børsting
Ved Gershøj 3

Søren Strandby
Ved Gershøj 3

Peter Mølkjær
Søvænget 7

Poul Skovgaard
Fjordbakken 7
Rebæk

Anders Kreiner
Berberisvænget 33

Thomas Hermann
Louis Petersensvej 2

Keld Juel Danielsen
Postmosen 78

Marianne Møllegaard Christoffersen
Landevejen 195

Steen Andersen
Teglhøjen 10

Lars Andersen
Tesdorpfsvej 33 C, 03.

Flemming Larsen
Højlandsvangen 50

Per Schøtt
Solbakken 9
Rebæk

Lars Bjerregaard Nielsen
Rudbæksbanke 33
Strib

Henrik Christian Grønnegaard
Ellesøpark 39

Martin Norin Faarborg
Regnersvej 126

Kasper Bruhn Udam
Nordre Strandvej 220 B

Lars Andersen
Lavritsdalsvej 19
Søften

Bill Haudal Pedersen
Vedbæk Strandvej 502 B

Jacob Nørmark
Lavritsdalsvej 26
Søften

Kristoffer Sune Hemmingsen
Gl. Holmegårdsvej 1, 02. tv.

Søren Lykke
Langelinieparken 3 B, st. 001.

Niels Høj Nygaard
Morgenfruevej 6

Claus Bjørnlund
Udsigten 8

Rasmus Brodd Johnsen
Syrenvej 46

Claus Vium Jensen
Marsvænget 55

Thorsten Jørgensen
Timianvej 6
Sejs-Svejbæk

Claus Bech
c/o Box 5109
Paarnarluk 2 0101.

Henrik Brorsbøl Jakobsen
Skovstien 17
Haldum

Anders Flou
Segelckesvej 4

Thomas Frommelt Hertz
Nordre Strandvej 233 B

Jens Lauridsen
Mustrupvej 141

Allan Trolle Pedersen
Bogøvænget 33

Heino Hyllested Tholsgaard
Broby Kirkevej 23
Næsbyhoved-Broby

Bo Klitten Kjærgaard
Kuffen 35

Bjørn Winkler Jakobsen
Sofievej 2

John Hauschildt Ladekarl
Julius Thomsens Gade 14, 02. tv.

Henrik Hartmann Olesen
Møllemoseparken 146

Rene Winther Pedersen
Leonorevej 11

Allan Dydensborg Madsen
Bøgeløkken 56
Tarup

Morten Gade Steinmetz
Højager 111

Jan Guldmand Hansen
Platanvej 4

Troels Løvschall
Lyngsøvej 33

Suzette Demediuk Steen Nielsen
Mannehøj 103

Lars Siggaard Hansen
Granholmen 29

Sune Baadsager Holm
Bybakken 11

Anders Rasmussen
Stormgade 117

Bo Blaabjerg Odgaard
Vesterlundvej 63

Christian Dahlstrøm
Eskildsgade 8, st.

Bjarne Iver Jørgensen
Gunnarsvej 8

Michael Kurup Andersen
Tinggårdsvej 10

Lasse Lynggaard Wolff
Jupitervænget 53

Nikolaj Erik Johnsen
Vilvordeparken 15

René Carøe Andersen
Kløvervænget 4

Mads Fauerskov
Østerøgade 3

Christian Lehmann Nielsen
Almindingen 28

Stig Petersen
Skorpionens Kvarter 96

Gert Rasmussen
Bakkevej 20

Bjørn Würtz Rosendal
Parkvænget 35

Brian Schmit Jensen
Christoffers Alle 77

Jacob Tækker Nørgaard
Fjordbjerg Ager 10

Søren Alsen Lauridsen
Blåhøjtoften 66

Bryndis Símonardóttir
Hasselvej 4

John Meilandt Bygholm
Yrsavej 8

Stine Eva Grothen
Islands Brygge 62, 2. th.

Kåre Konge Breindal
Løvsangervej 10

Jakob Lindberg


Jakob Olesen
Ravnhøj 16

Morten Almtoft Lund
Stagebjerg Alle 35

Casper Young Roed Guldmann
Haslegårdsvej 79

Casper Hjerresen Christensen


Thomas Kühn
Læssøesvej 32

Thomas Rosquist Andersen
Marselisvej 11

Mogens Busk
Ægirsgade 71, 4. tv.

Jesper Stier
Benediktesvej 12
Lind

Lisbeth Hansen
Ferskenvej 8

Henrik Wolff Mikkelsen
Nobelvägen 113, lejl 118
S-214 33 Malmö
Sverige

Allan Pedersen
Torveporten 21, 5. th.

Lars Dam Østergaard
Skovbrynet 2

Sofus Emil Tengvad


Lars Fogtmann Juelsen
Ege Allé 142

Eskild Nørregaard Jakobsen
Fuglesangsvej 4

Peter Kyhnauv-Andersen
Damgårdsvej 38

Jes Rotbøl Primdahl
Nørregårdsparken 113
Andrup

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Ingersvej 13

Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Sønder Boulevard 74, 5. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Baretten 4

Peter Ørsøe
Hørparken 80 th.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Torben Rohde Pedersen
Birkhøjen 54

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Jens René Serup
Sindshvilevej 15, 2. th.

Chris Middelhede
Møgelparken 34, 2. 004.

Jesper Engelbreth Elkjær
Hjortekæret 14

Brian Charles Schmidt
Jasminvænget 16

Rasmus Villadsen Madsen
Myntevej 15

Thomas Simoni Mortensen
Højtoften 6

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Anette Primdahl Jakobsen
Skovfogedvej 6

Martin Skov Nielsen
Læssøegade 52

Simon Boye Andersen
Munkeageren 16





Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Østre Havnepromenade 26, 4.
9000 Aalborg

Associated auditors:

Jan Bo Hansen
Birkerød Kongevej 20

Anders Vad Dons
Parkvænget 24

Kim Takata Mücke
Østerbrogade 110, 03.

Sten Løkke Pedersen
Lindebugten 36 B

Jan Flemming Hansen
Langelinie 171



Tonny Hummelgaard Knudsen
Løvetvej 42
Løvet

Jens Ringbæk
Vanddamsvej 5

Jens-Ole Bøgild
Skovvej 80
Ungstrup

Per Erik Johannessen
Bakkedal 27

Michael Thorø Larsen
Islands Brygge 38 B, 07. th.

Jesper Brønd-Jensen
Skovbakkevej 12

Kåre Valtersdorf
Nyvang 25
Himmelev

Thomas Skovsgaard
Siversletvej 2

Jakob Boutrup Ditlevsen
Stensvej 10

Claus Kolin
Rughøjvej 108

Kim Ladegaard
Mulvadparken 16

Finn Nielsen
Schmidtsvej 1 B
Farstrup

Heidi Julitta Østergaard Jensen
Gødvad Kirkevej 8

Morten Speitzer
Annasvej 12

Lars Knage Nielsen
Rosenvænget 5
Dalum

Lars Birner Sørensen
Østre Havnegade 52, 02. tv.

Nikolaj Thomsen
Arnevangen 39
Søllerød

Jan Peter Larsen
Mikkelborg Alle 27

Erik Holst Jørgensen
Johannevej 8 A

Lars Ørum Nielsen
Langøvej 5
Drejens

Peder Boris Pedersen
Vindeby Pilevej 20
Tåsinge

Henrik Zenssus Hansen
Hasselbakken 7

Carsten Dall Larsen
Hagenæs 57

Kirsten Qvist Kiil-Nielsen
Baslund 61
Askov

Agnete Munk Olesen
Bavnehøj 49

Keld Østerdal
Kelsted 119

Leon Vad Laxy Christensen
Puggårdsvej 40
Jernvedlund

Hans Trærup
Søholt Allé 18

Eigil Hansen
Islands Brygge 36 C, 05. 0002.

Dorte Marie Haun
Trongårdsvej 27 B

Per Krause Therkelsen
Løvstikkevej 14
Kirkendrup

Erik Helmuth Pedersen
Septembervænget 36
Bramdrupdam

Søren Asger Reinhold Andersen
Tonysvej 4

Erik Lynge Skovgaard Jensen
Højrupgårdsvej 4, st.

Kim Gerner Jacobsen
Kæmpehøjvej 4

Jens Lundgaard Simonsen
Øresunds Alle 49

Jesper Meto
Sandbakken 3

Kaj Emil Madsen
Sogneskellet 3

Henrik Vedel
Elmehøjvej 43

Helle Kragelund
Hanebakken 11

Jesper Jørgensen
Fredensvej 48, 2. th.

Anders Oldau Gjelstrup
Brodersens Alle 20

Bo Colbe Nielsen
Kunuutip Aqqutaa 6

Henrik Jacob Vilmann Wellejus
Dernavej 8

Tom Tudborg Eriksen
Marsvænget 144

Sten Peters
Strandvejen 142 B

Ole Søndergaard Larsen
Jens Kromanns Vej 24
Snoghøj

Peter Nørrevang
Grønningen 16

Jens Sejer Pedersen
Norddalen 25
Himmelev

Jens Jørgensen Baes
Østre Parkvej 60

Jørn Jepsen
Kirkegade 126

Jan Larsen
Storkevænget 10

Carsten Høj Hansen
Kildeskovsvej 40 B

Niels Sonne
Maglebæk Søpark 14

Henrik Anders Laursen
Søholt Allé 10 A

Jacques Peronard
Bakkevej 62

Preben Bøgeskov Eriksen
Hilversumvej 37

Lars Hillebrand
Strandmarken 5

Lars Rynord
Vermundsvej 17

Grith Raith Puggaard
Hindholm Alle 28

Ole Ørnstrup
Frugtparken 9

Jesper Smedegaard Larsen
Jeppe Aakjærs Alle 8 A

Torben Nielsen
Revlingevej 10

Mogens Michael Henriksen
Axel Juels Alle 64

Søren Lassen
Toftkærvej 4
Vitten

Nelli Andersen
Slotsvej 42
Karlby

Helle Simonsen
Mosede Kærvej 22

Heidi Brink Olsen
Amager Strandvej 162 F

John Lindvig Christiansen
Ådalen 47

Christian Dalmose Pedersen
Tranekærvej 23

Søren Nielsen
Einarsvej 10

Claus Jorch Andersen
Uldumvej 7

Peter Højen Storgaard
Poul Anker Bechs Vej 99, 3. th.

Torben Skov
Margrethevej 3 A, 05. tv.

Michael Bach
Themsvej 19

Mikael Grosbøl
Stejlgårdsparken 104

Lars Kronow
Niels Pedersensvej 27

Morten Dandanell Kiærskou
Enebærvej 7

Tenna Hauge Jørgensen
Rundholtsvej 56, 03. 0002.

Henrik Harbo Andersen
Landlystvej 96
Tarp

Sumit Sudan
Solskiftevej 2

Kirsten Aaskov Mikkelsen
Hyldevænget 8

René Hattens
Plantagevej 64

Morten Egelund
Strandpromenaden 53

Tim Kjær-Hansen
Rørsangervej 10

Peder Rene Pedersen
Niels Storgårds Vej 2

Klaus Tvede-Jensen
Solmarksvej 28

Christian Sanderhage
Stjernevænget 3

Lone Merete Hansen
Søgade 59

Susanne Arnfred Møller
Ingemannsvej 2

Anni Børsting
Ved Gershøj 3

Søren Strandby
Ved Gershøj 3

Peter Mølkjær
Søvænget 7

Poul Skovgaard
Fjordbakken 7
Rebæk

Anders Kreiner
Berberisvænget 33

Thomas Hermann
Louis Petersensvej 2

Keld Juel Danielsen
Postmosen 78

Marianne Møllegaard Christoffersen
Landevejen 195

Steen Andersen
Teglhøjen 10

Lars Andersen
Tesdorpfsvej 33 C, 03.

Flemming Larsen
Højlandsvangen 50

Per Schøtt
Solbakken 9
Rebæk

Lars Bjerregaard Nielsen
Rudbæksbanke 33
Strib

Henrik Christian Grønnegaard
Ellesøpark 39

Martin Norin Faarborg
Regnersvej 126

Kasper Bruhn Udam
Nordre Strandvej 220 B

Lars Andersen
Lavritsdalsvej 19
Søften

Bill Haudal Pedersen
Vedbæk Strandvej 502 B

Jacob Nørmark
Lavritsdalsvej 26
Søften

Kristoffer Sune Hemmingsen
Gl. Holmegårdsvej 1, 02. tv.

Søren Lykke
Langelinieparken 3 B, st. 001.

Niels Høj Nygaard
Morgenfruevej 6

Claus Bjørnlund
Udsigten 8

Rasmus Brodd Johnsen
Syrenvej 46

Claus Vium Jensen
Marsvænget 55

Thorsten Jørgensen
Timianvej 6
Sejs-Svejbæk

Claus Bech
c/o Box 5109
Paarnarluk 2 0101.

Henrik Brorsbøl Jakobsen
Skovstien 17
Haldum

Anders Flou
Segelckesvej 4

Thomas Frommelt Hertz
Nordre Strandvej 233 B

Jens Lauridsen
Mustrupvej 141

Allan Trolle Pedersen
Bogøvænget 33

Heino Hyllested Tholsgaard
Broby Kirkevej 23
Næsbyhoved-Broby

Bo Klitten Kjærgaard
Kuffen 35

Bjørn Winkler Jakobsen
Sofievej 2

John Hauschildt Ladekarl
Julius Thomsens Gade 14, 02. tv.

Henrik Hartmann Olesen
Møllemoseparken 146

Rene Winther Pedersen
Leonorevej 11

Allan Dydensborg Madsen
Bøgeløkken 56
Tarup

Morten Gade Steinmetz
Højager 111

Jan Guldmand Hansen
Platanvej 4

Troels Løvschall
Lyngsøvej 33

Suzette Demediuk Steen Nielsen
Mannehøj 103

Lars Siggaard Hansen
Granholmen 29

Sune Baadsager Holm
Bybakken 11

Anders Rasmussen
Stormgade 117

Bo Blaabjerg Odgaard
Vesterlundvej 63

Christian Dahlstrøm
Eskildsgade 8, st.

Bjarne Iver Jørgensen
Gunnarsvej 8

Michael Kurup Andersen
Tinggårdsvej 10

Lasse Lynggaard Wolff
Jupitervænget 53

Nikolaj Erik Johnsen
Vilvordeparken 15

René Carøe Andersen
Kløvervænget 4

Mads Fauerskov
Østerøgade 3

Christian Lehmann Nielsen
Almindingen 28

Stig Petersen
Skorpionens Kvarter 96

Gert Rasmussen
Bakkevej 20

Bjørn Würtz Rosendal
Parkvænget 35

Brian Schmit Jensen
Christoffers Alle 77

Jacob Tækker Nørgaard
Fjordbjerg Ager 10

Søren Alsen Lauridsen
Blåhøjtoften 66

Bryndis Símonardóttir
Hasselvej 4

John Meilandt Bygholm
Yrsavej 8

Stine Eva Grothen
Islands Brygge 62, 2. th.

Kåre Konge Breindal
Løvsangervej 10

Jakob Lindberg


Jakob Olesen
Ravnhøj 16

Morten Almtoft Lund
Stagebjerg Alle 35

Casper Young Roed Guldmann
Haslegårdsvej 79

Casper Hjerresen Christensen


Thomas Kühn
Læssøesvej 32

Thomas Rosquist Andersen
Marselisvej 11

Mogens Busk
Ægirsgade 71, 4. tv.

Jesper Stier
Benediktesvej 12
Lind

Lisbeth Hansen
Ferskenvej 8

Henrik Wolff Mikkelsen
Nobelvägen 113, lejl 118
S-214 33 Malmö
Sverige

Allan Pedersen
Torveporten 21, 5. th.

Lars Dam Østergaard
Skovbrynet 2

Sofus Emil Tengvad


Lars Fogtmann Juelsen
Ege Allé 142

Eskild Nørregaard Jakobsen
Fuglesangsvej 4

Peter Kyhnauv-Andersen
Damgårdsvej 38

Jes Rotbøl Primdahl
Nørregårdsparken 113
Andrup

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Ingersvej 13

Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Sønder Boulevard 74, 5. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Baretten 4

Peter Ørsøe
Hørparken 80 th.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Torben Rohde Pedersen
Birkhøjen 54

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Jens René Serup
Sindshvilevej 15, 2. th.

Chris Middelhede
Møgelparken 34, 2. 004.

Jesper Engelbreth Elkjær
Hjortekæret 14

Brian Charles Schmidt
Jasminvænget 16

Rasmus Villadsen Madsen
Myntevej 15

Thomas Simoni Mortensen
Højtoften 6

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Anette Primdahl Jakobsen
Skovfogedvej 6

Martin Skov Nielsen
Læssøegade 52

Simon Boye Andersen
Munkeageren 16





Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Jernbanegade 21
9670 Løgstør

Associated auditors:

Jan Bo Hansen
Birkerød Kongevej 20

Anders Vad Dons
Parkvænget 24

Kim Takata Mücke
Østerbrogade 110, 03.

Sten Løkke Pedersen
Lindebugten 36 B

Jan Flemming Hansen
Langelinie 171



Tonny Hummelgaard Knudsen
Løvetvej 42
Løvet

Jens Ringbæk
Vanddamsvej 5

Jens-Ole Bøgild
Skovvej 80
Ungstrup

Per Erik Johannessen
Bakkedal 27

Michael Thorø Larsen
Islands Brygge 38 B, 07. th.

Jesper Brønd-Jensen
Skovbakkevej 12

Kåre Valtersdorf
Nyvang 25
Himmelev

Thomas Skovsgaard
Siversletvej 2

Jakob Boutrup Ditlevsen
Stensvej 10

Claus Kolin
Rughøjvej 108

Kim Ladegaard
Mulvadparken 16

Heidi Julitta Østergaard Jensen
Gødvad Kirkevej 8

Morten Speitzer
Annasvej 12

Lars Knage Nielsen
Rosenvænget 5
Dalum

Lars Birner Sørensen
Østre Havnegade 52, 02. tv.

Nikolaj Thomsen
Arnevangen 39
Søllerød

Jan Peter Larsen
Mikkelborg Alle 27

Erik Holst Jørgensen
Johannevej 8 A

Lars Ørum Nielsen
Langøvej 5
Drejens

Peder Boris Pedersen
Vindeby Pilevej 20
Tåsinge

Henrik Zenssus Hansen
Hasselbakken 7

Carsten Dall Larsen
Hagenæs 57

Kirsten Qvist Kiil-Nielsen
Baslund 61
Askov

Keld Østerdal
Kelsted 119

Leon Vad Laxy Christensen
Puggårdsvej 40
Jernvedlund

Hans Trærup
Søholt Allé 18

Eigil Hansen
Islands Brygge 36 C, 05. 0002.

Dorte Marie Haun
Trongårdsvej 27 B

Per Krause Therkelsen
Løvstikkevej 14
Kirkendrup

Erik Helmuth Pedersen
Septembervænget 36
Bramdrupdam

Søren Asger Reinhold Andersen
Tonysvej 4

Erik Lynge Skovgaard Jensen
Højrupgårdsvej 4, st.

Kim Gerner Jacobsen
Kæmpehøjvej 4

Jens Lundgaard Simonsen
Øresunds Alle 49

Jesper Meto
Sandbakken 3

Kaj Emil Madsen
Sogneskellet 3

Henrik Vedel
Elmehøjvej 43

Jesper Jørgensen
Fredensvej 48, 2. th.

Anders Oldau Gjelstrup
Brodersens Alle 20

Bo Colbe Nielsen
Kunuutip Aqqutaa 6

Henrik Jacob Vilmann Wellejus
Dernavej 8

Tom Tudborg Eriksen
Marsvænget 144

Sten Peters
Strandvejen 142 B

Ole Søndergaard Larsen
Jens Kromanns Vej 24
Snoghøj

Peter Nørrevang
Grønningen 16

Jens Sejer Pedersen
Norddalen 25
Himmelev

Jens Jørgensen Baes
Østre Parkvej 60

Jørn Jepsen
Kirkegade 126

Jan Larsen
Storkevænget 10

Carsten Høj Hansen
Kildeskovsvej 40 B

Niels Sonne
Maglebæk Søpark 14

Henrik Anders Laursen
Søholt Allé 10 A

Jacques Peronard
Bakkevej 62

Preben Bøgeskov Eriksen
Hilversumvej 37

Lars Hillebrand
Strandmarken 5

Lars Rynord
Vermundsvej 17

Grith Raith Puggaard
Hindholm Alle 28

Ole Ørnstrup
Frugtparken 9

Jesper Smedegaard Larsen
Jeppe Aakjærs Alle 8 A

Torben Nielsen
Revlingevej 10

Mogens Michael Henriksen
Axel Juels Alle 64

Søren Lassen
Toftkærvej 4
Vitten

Nelli Andersen
Slotsvej 42
Karlby

Helle Simonsen
Mosede Kærvej 22

Heidi Brink Olsen
Amager Strandvej 162 F

John Lindvig Christiansen
Ådalen 47

Christian Dalmose Pedersen
Tranekærvej 23

Søren Nielsen
Einarsvej 10

Claus Jorch Andersen
Uldumvej 7

Peter Højen Storgaard
Poul Anker Bechs Vej 99, 3. th.

Torben Skov
Margrethevej 3 A, 05. tv.

Michael Bach
Themsvej 19

Mikael Grosbøl
Stejlgårdsparken 104

Lars Kronow
Niels Pedersensvej 27

Morten Dandanell Kiærskou
Enebærvej 7

Tenna Hauge Jørgensen
Rundholtsvej 56, 03. 0002.

Henrik Harbo Andersen
Landlystvej 96
Tarp

Sumit Sudan
Solskiftevej 2

Kirsten Aaskov Mikkelsen
Hyldevænget 8

René Hattens
Plantagevej 64

Morten Egelund
Strandpromenaden 53

Tim Kjær-Hansen
Rørsangervej 10

Peder Rene Pedersen
Niels Storgårds Vej 2

Klaus Tvede-Jensen
Solmarksvej 28

Christian Sanderhage
Stjernevænget 3

Lone Merete Hansen
Søgade 59

Susanne Arnfred Møller
Ingemannsvej 2

Anni Børsting
Ved Gershøj 3

Søren Strandby
Ved Gershøj 3

Peter Mølkjær
Søvænget 7

Poul Skovgaard
Fjordbakken 7
Rebæk

Anders Kreiner
Berberisvænget 33

Thomas Hermann
Louis Petersensvej 2

Keld Juel Danielsen
Postmosen 78

Marianne Møllegaard Christoffersen
Landevejen 195

Steen Andersen
Teglhøjen 10

Lars Andersen
Tesdorpfsvej 33 C, 03.

Flemming Larsen
Højlandsvangen 50

Thorkild Verwohlt
Rugmarken 27

Per Schøtt
Solbakken 9
Rebæk

Lars Bjerregaard Nielsen
Rudbæksbanke 33
Strib

Henrik Christian Grønnegaard
Ellesøpark 39

Martin Norin Faarborg
Regnersvej 126

Kasper Bruhn Udam
Nordre Strandvej 220 B

Lars Andersen
Lavritsdalsvej 19
Søften

Bill Haudal Pedersen
Vedbæk Strandvej 502 B

Jacob Nørmark
Lavritsdalsvej 26
Søften

Kristoffer Sune Hemmingsen
Gl. Holmegårdsvej 1, 02. tv.

Søren Lykke
Langelinieparken 3 B, st. 001.

Niels Høj Nygaard
Morgenfruevej 6

Claus Bjørnlund
Udsigten 8

Rasmus Brodd Johnsen
Syrenvej 46

Claus Vium Jensen
Marsvænget 55

Thorsten Jørgensen
Timianvej 6
Sejs-Svejbæk

Claus Bech
c/o Box 5109
Paarnarluk 2 0101.

Henrik Brorsbøl Jakobsen
Skovstien 17
Haldum

Anders Flou
Segelckesvej 4

Thomas Frommelt Hertz
Nordre Strandvej 233 B

Jens Lauridsen
Mustrupvej 141

Allan Trolle Pedersen
Bogøvænget 33

Heino Hyllested Tholsgaard
Broby Kirkevej 23
Næsbyhoved-Broby

Bo Klitten Kjærgaard
Kuffen 35

Bjørn Winkler Jakobsen
Sofievej 2

John Hauschildt Ladekarl
Julius Thomsens Gade 14, 02. tv.

Henrik Hartmann Olesen
Møllemoseparken 146

Rene Winther Pedersen
Leonorevej 11

Allan Dydensborg Madsen
Bøgeløkken 56
Tarup

Morten Gade Steinmetz
Højager 111

Jan Guldmand Hansen
Platanvej 4

Troels Løvschall
Lyngsøvej 33

Suzette Demediuk Steen Nielsen
Mannehøj 103

Lars Siggaard Hansen
Granholmen 29

Sune Baadsager Holm
Bybakken 11

Anders Rasmussen
Stormgade 117

Bo Blaabjerg Odgaard
Vesterlundvej 63

Christian Dahlstrøm
Eskildsgade 8, st.

Bjarne Iver Jørgensen
Gunnarsvej 8

Michael Kurup Andersen
Tinggårdsvej 10

Lasse Lynggaard Wolff
Jupitervænget 53

Nikolaj Erik Johnsen
Vilvordeparken 15

René Carøe Andersen
Kløvervænget 4

Mads Fauerskov
Østerøgade 3

Christian Lehmann Nielsen
Almindingen 28

Stig Petersen
Skorpionens Kvarter 96

Gert Rasmussen
Bakkevej 20

Bjørn Würtz Rosendal
Parkvænget 35

Brian Schmit Jensen
Christoffers Alle 77

Jacob Tækker Nørgaard
Fjordbjerg Ager 10

Søren Alsen Lauridsen
Blåhøjtoften 66

Bryndis Símonardóttir
Hasselvej 4

John Meilandt Bygholm
Yrsavej 8

Stine Eva Grothen
Islands Brygge 62, 2. th.

Kåre Konge Breindal
Løvsangervej 10

Jakob Lindberg


Jakob Olesen
Ravnhøj 16

Morten Almtoft Lund
Stagebjerg Alle 35

Casper Young Roed Guldmann
Haslegårdsvej 79

Casper Hjerresen Christensen


Thomas Kühn
Læssøesvej 32

Thomas Rosquist Andersen
Marselisvej 11

Mogens Busk
Ægirsgade 71, 4. tv.

Jesper Stier
Benediktesvej 12
Lind

Lisbeth Hansen
Ferskenvej 8

Henrik Wolff Mikkelsen
Nobelvägen 113, lejl 118
S-214 33 Malmö
Sverige

Allan Pedersen
Torveporten 21, 5. th.

Lars Dam Østergaard
Skovbrynet 2

Sofus Emil Tengvad


Lars Fogtmann Juelsen
Ege Allé 142

Eskild Nørregaard Jakobsen
Fuglesangsvej 4

Peter Kyhnauv-Andersen
Damgårdsvej 38

Jes Rotbøl Primdahl
Nørregårdsparken 113
Andrup

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Ingersvej 13

Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Sønder Boulevard 74, 5. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Baretten 4

Peter Ørsøe
Hørparken 80 th.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Torben Rohde Pedersen
Birkhøjen 54

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Jens René Serup
Sindshvilevej 15, 2. th.

Chris Middelhede
Møgelparken 34, 2. 004.

Jesper Engelbreth Elkjær
Hjortekæret 14

Brian Charles Schmidt
Jasminvænget 16

Rasmus Villadsen Madsen
Myntevej 15

Thomas Simoni Mortensen
Højtoften 6

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Anette Primdahl Jakobsen
Skovfogedvej 6

Martin Skov Nielsen
Læssøegade 52

Simon Boye Andersen
Munkeageren 16





DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
c/o Postboks 20
Imaneq 33, 6.
3900 Nuuk

Associated auditors:

Jan Bo Hansen
Birkerød Kongevej 20

Anders Vad Dons
Parkvænget 24

Kim Takata Mücke
Østerbrogade 110, 03.

Sten Løkke Pedersen
Lindebugten 36 B

Jan Flemming Hansen
Langelinie 171



Tonny Hummelgaard Knudsen
Løvetvej 42
Løvet

Jens Ringbæk
Vanddamsvej 5

Jens-Ole Bøgild
Skovvej 80
Ungstrup

Per Erik Johannessen
Bakkedal 27

Michael Thorø Larsen
Islands Brygge 38 B, 07. th.

Jesper Brønd-Jensen
Skovbakkevej 12

Kåre Valtersdorf
Nyvang 25
Himmelev

Thomas Skovsgaard
Siversletvej 2

Jakob Boutrup Ditlevsen
Stensvej 10

Claus Kolin
Rughøjvej 108

Kim Ladegaard
Mulvadparken 16

Heidi Julitta Østergaard Jensen
Gødvad Kirkevej 8

Morten Speitzer
Annasvej 12

Lars Knage Nielsen
Rosenvænget 5
Dalum

Lars Birner Sørensen
Østre Havnegade 52, 02. tv.

Nikolaj Thomsen
Arnevangen 39
Søllerød

Jan Peter Larsen
Mikkelborg Alle 27

Erik Holst Jørgensen
Johannevej 8 A

Lars Ørum Nielsen
Langøvej 5
Drejens

Peder Boris Pedersen
Vindeby Pilevej 20
Tåsinge

Henrik Zenssus Hansen
Hasselbakken 7

Carsten Dall Larsen
Hagenæs 57

Kirsten Qvist Kiil-Nielsen
Baslund 61
Askov

Keld Østerdal
Kelsted 119

Leon Vad Laxy Christensen
Puggårdsvej 40
Jernvedlund

Hans Trærup
Søholt Allé 18

Eigil Hansen
Islands Brygge 36 C, 05. 0002.

Dorte Marie Haun
Trongårdsvej 27 B

Per Krause Therkelsen
Løvstikkevej 14
Kirkendrup

Erik Helmuth Pedersen
Septembervænget 36
Bramdrupdam

Søren Asger Reinhold Andersen
Tonysvej 4

Erik Lynge Skovgaard Jensen
Højrupgårdsvej 4, st.

Kim Gerner Jacobsen
Kæmpehøjvej 4

Jens Lundgaard Simonsen
Øresunds Alle 49

Jesper Meto
Sandbakken 3

Kaj Emil Madsen
Sogneskellet 3

Henrik Vedel
Elmehøjvej 43

Jesper Jørgensen
Fredensvej 48, 2. th.

Anders Oldau Gjelstrup
Brodersens Alle 20

Bo Colbe Nielsen
Kunuutip Aqqutaa 6

Henrik Jacob Vilmann Wellejus
Dernavej 8

Tom Tudborg Eriksen
Marsvænget 144

Sten Peters
Strandvejen 142 B

Ole Søndergaard Larsen
Jens Kromanns Vej 24
Snoghøj

Peter Nørrevang
Grønningen 16

Jens Sejer Pedersen
Norddalen 25
Himmelev

Jens Jørgensen Baes
Østre Parkvej 60

Jørn Jepsen
Kirkegade 126

Jan Larsen
Storkevænget 10

Carsten Høj Hansen
Kildeskovsvej 40 B

Niels Sonne
Maglebæk Søpark 14

Henrik Anders Laursen
Søholt Allé 10 A

Jacques Peronard
Bakkevej 62

Preben Bøgeskov Eriksen
Hilversumvej 37

Lars Hillebrand
Strandmarken 5

Lars Rynord
Vermundsvej 17

Grith Raith Puggaard
Hindholm Alle 28

Ole Ørnstrup
Frugtparken 9

Jesper Smedegaard Larsen
Jeppe Aakjærs Alle 8 A

Torben Nielsen
Revlingevej 10

Mogens Michael Henriksen
Axel Juels Alle 64

Søren Lassen
Toftkærvej 4
Vitten

Nelli Andersen
Slotsvej 42
Karlby

Helle Simonsen
Mosede Kærvej 22

Heidi Brink Olsen
Amager Strandvej 162 F

John Lindvig Christiansen
Ådalen 47

Christian Dalmose Pedersen
Tranekærvej 23

Søren Nielsen
Einarsvej 10

Claus Jorch Andersen
Uldumvej 7

Peter Højen Storgaard
Poul Anker Bechs Vej 99, 3. th.

Torben Skov
Margrethevej 3 A, 05. tv.

Michael Bach
Themsvej 19

Mikael Grosbøl
Stejlgårdsparken 104

Lars Kronow
Niels Pedersensvej 27

Morten Dandanell Kiærskou
Enebærvej 7

Tenna Hauge Jørgensen
Rundholtsvej 56, 03. 0002.

Henrik Harbo Andersen
Landlystvej 96
Tarp

Sumit Sudan
Solskiftevej 2

Kirsten Aaskov Mikkelsen
Hyldevænget 8

René Hattens
Plantagevej 64

Morten Egelund
Strandpromenaden 53

Tim Kjær-Hansen
Rørsangervej 10

Peder Rene Pedersen
Niels Storgårds Vej 2

Klaus Tvede-Jensen
Solmarksvej 28

Christian Sanderhage
Stjernevænget 3

Lone Merete Hansen
Søgade 59

Susanne Arnfred Møller
Ingemannsvej 2

Anni Børsting
Ved Gershøj 3

Søren Strandby
Ved Gershøj 3

Peter Mølkjær
Søvænget 7

Poul Skovgaard
Fjordbakken 7
Rebæk

Anders Kreiner
Berberisvænget 33

Thomas Hermann
Louis Petersensvej 2

Keld Juel Danielsen
Postmosen 78

Marianne Møllegaard Christoffersen
Landevejen 195

Steen Andersen
Teglhøjen 10

Lars Andersen
Tesdorpfsvej 33 C, 03.

Flemming Larsen
Højlandsvangen 50

Per Schøtt
Solbakken 9
Rebæk

Lars Bjerregaard Nielsen
Rudbæksbanke 33
Strib

Henrik Christian Grønnegaard
Ellesøpark 39

Martin Norin Faarborg
Regnersvej 126

Kasper Bruhn Udam
Nordre Strandvej 220 B

Lars Andersen
Lavritsdalsvej 19
Søften

Bill Haudal Pedersen
Vedbæk Strandvej 502 B

Jacob Nørmark
Lavritsdalsvej 26
Søften

Kristoffer Sune Hemmingsen
Gl. Holmegårdsvej 1, 02. tv.

Søren Lykke
Langelinieparken 3 B, st. 001.

Niels Høj Nygaard
Morgenfruevej 6

Claus Bjørnlund
Udsigten 8

Rasmus Brodd Johnsen
Syrenvej 46

Claus Vium Jensen
Marsvænget 55

Thorsten Jørgensen
Timianvej 6
Sejs-Svejbæk

Claus Bech
c/o Box 5109
Paarnarluk 2 0101.

Henrik Brorsbøl Jakobsen
Skovstien 17
Haldum

Anders Flou
Segelckesvej 4

Thomas Frommelt Hertz
Nordre Strandvej 233 B

Jens Lauridsen
Mustrupvej 141

Allan Trolle Pedersen
Bogøvænget 33

Heino Hyllested Tholsgaard
Broby Kirkevej 23
Næsbyhoved-Broby

Bo Klitten Kjærgaard
Kuffen 35

Bjørn Winkler Jakobsen
Sofievej 2

John Hauschildt Ladekarl
Julius Thomsens Gade 14, 02. tv.

Henrik Hartmann Olesen
Møllemoseparken 146

Rene Winther Pedersen
Leonorevej 11

Allan Dydensborg Madsen
Bøgeløkken 56
Tarup

Morten Gade Steinmetz
Højager 111

Jan Guldmand Hansen
Platanvej 4

Troels Løvschall
Lyngsøvej 33

Suzette Demediuk Steen Nielsen
Mannehøj 103

Lars Siggaard Hansen
Granholmen 29

Sune Baadsager Holm
Bybakken 11

Anders Rasmussen
Stormgade 117

Bo Blaabjerg Odgaard
Vesterlundvej 63

Christian Dahlstrøm
Eskildsgade 8, st.

Bjarne Iver Jørgensen
Gunnarsvej 8

Michael Kurup Andersen
Tinggårdsvej 10

Lasse Lynggaard Wolff
Jupitervænget 53

Nikolaj Erik Johnsen
Vilvordeparken 15

René Carøe Andersen
Kløvervænget 4

Mads Fauerskov
Østerøgade 3

Christian Lehmann Nielsen
Almindingen 28

Stig Petersen
Skorpionens Kvarter 96

Gert Rasmussen
Bakkevej 20

Bjørn Würtz Rosendal
Parkvænget 35

Brian Schmit Jensen
Christoffers Alle 77

Jacob Tækker Nørgaard
Fjordbjerg Ager 10

Søren Alsen Lauridsen
Blåhøjtoften 66

Bryndis Símonardóttir
Hasselvej 4

John Meilandt Bygholm
Yrsavej 8

Stine Eva Grothen
Islands Brygge 62, 2. th.

Kåre Konge Breindal
Løvsangervej 10

Jakob Lindberg


Jakob Olesen
Ravnhøj 16

Morten Almtoft Lund
Stagebjerg Alle 35

Casper Young Roed Guldmann
Haslegårdsvej 79

Casper Hjerresen Christensen


Thomas Kühn
Læssøesvej 32

Thomas Rosquist Andersen
Marselisvej 11

Mogens Busk
Ægirsgade 71, 4. tv.

Jesper Stier
Benediktesvej 12
Lind

Lisbeth Hansen
Ferskenvej 8

Henrik Wolff Mikkelsen
Nobelvägen 113, lejl 118
S-214 33 Malmö
Sverige

Allan Pedersen
Torveporten 21, 5. th.

Lars Dam Østergaard
Skovbrynet 2

Sofus Emil Tengvad


Lars Fogtmann Juelsen
Ege Allé 142

Eskild Nørregaard Jakobsen
Fuglesangsvej 4

Peter Kyhnauv-Andersen
Damgårdsvej 38

Jes Rotbøl Primdahl
Nørregårdsparken 113
Andrup

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Ingersvej 13

Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Sønder Boulevard 74, 5. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Baretten 4

Peter Ørsøe
Hørparken 80 th.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Torben Rohde Pedersen
Birkhøjen 54

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Jens René Serup
Sindshvilevej 15, 2. th.

Chris Middelhede
Møgelparken 34, 2. 004.

Jesper Engelbreth Elkjær
Hjortekæret 14

Brian Charles Schmidt
Jasminvænget 16

Rasmus Villadsen Madsen
Myntevej 15

Thomas Simoni Mortensen
Højtoften 6

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Anette Primdahl Jakobsen
Skovfogedvej 6

Martin Skov Nielsen
Læssøegade 52

Simon Boye Andersen
Munkeageren 16





Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Magstræde 6
1204 København K

Associated auditors:

Jes Rotbøl Primdahl
Nørregårdsparken 113
Andrup

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Ingersvej 13

Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5



Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Sønder Boulevard 74, 5. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Baretten 4

Peter Ørsøe
Hørparken 80 th.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Torben Rohde Pedersen
Birkhøjen 54

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Jens René Serup
Sindshvilevej 15, 2. th.

Chris Middelhede
Møgelparken 34, 2. 004.

Jesper Engelbreth Elkjær
Hjortekæret 14

Brian Charles Schmidt
Jasminvænget 16

Rasmus Villadsen Madsen
Myntevej 15

Thomas Simoni Mortensen
Højtoften 6

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Anette Primdahl Jakobsen
Skovfogedvej 6

Martin Skov Nielsen
Læssøegade 52

Simon Boye Andersen
Munkeageren 16





Total percentage of votes held by approved auditors or audit firms

55,10 %

Contact person

Anders Dons

Internet address

www.deloitte.dk

Network

Navn: Deloitte Touche Tohmatsu Limited Hjemmeside: http://www.deloitte.com
Dato: 01.11.2019
Periode: 01.06.2018 - 31.05.2019
Get documents:
IFRS extension
ZIP
Årsrapport
Årsrapport
PDF

Dato: 08.11.2018
Periode: 01.06.2017 - 31.05.2018
Get documents:
Årsrapport
Årsrapport
PDF
IFRS extension
ZIP

Dato: 30.10.2017
Periode: 01.06.2016 - 31.05.2017
Get documents:
Årsrapport
Årsrapport
PDF
IFRS extension
ZIP

Dato: 10.10.2016
Periode: 01.06.2015 - 31.05.2016
Get documents:
Årsrapport
PDF
Årsrapport
IFRS extension
ZIP

Dato: 09.10.2015
Periode: 01.06.2014 - 31.05.2015
Get documents:
Årsrapport
IFRS extension
ZIP
Årsrapport
PDF



Dato: 26.09.2014
Periode: 01.06.2013 - 31.05.2014
Get documents:
Årsrapport
PDF

Dato: 26.09.2013
Periode: 01.06.2012 - 31.05.2013
Get documents:
Årsrapport
PDF

Dato: 14.10.2012
Periode: 01.06.2011 - 31.05.2012
Get documents:
Årsrapport
PDF




Name

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Njalsgade 21 G

Postal code and city

2300 København S

Start date

01.06.2018

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

No

Name

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Magstræde 6

Postal code and city

1204 København K

Start date

03.12.2018

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

No

Name

DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB

P-number

Address

c/o Postboks 20
Imaneq 33, 6.

Postal code and city

3900 Nuuk

Start date

13.10.2011

Advertising protection

No

Name

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Weidekampsgade 6

Postal code and city

2300 København S

Start date

13.10.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

No

Telephone

36102030

Email

koebenhavn@deloitte.dk

Name

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Østre Havnepromenade 26, 4.

Postal code and city

9000 Aalborg

Start date

14.10.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

No


Name

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Tværkajen 5

Postal code and city

5000 Odense C

Start date

14.10.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

No

Name

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Jernbanegade 21

Postal code and city

9670 Løgstør

Start date

14.10.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

No

Name

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Værkmestergade 2, 18.

Postal code and city

8000 Aarhus C

Start date

14.10.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

No

Name

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Toldboden 3, 1. c.

Postal code and city

8800 Viborg

Start date

14.10.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

No

Name

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Himmerlandsgade 73, st.

Postal code and city

9600 Aars

Start date

14.10.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

No

Name

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Dokken 8

Postal code and city

6700 Esbjerg

Start date

14.10.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

No

Name

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Papirfabrikken 26

Postal code and city

8600 Silkeborg

Start date

14.10.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

No

Name

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Egtved Alle 4

Postal code and city

6000 Kolding

Start date

14.10.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

No




Closed production units

Name

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Jacob Gades Alle 12 A

Postal code and city

6600 Vejen

Start date

01.01.2015

Ophørsdato

01.04.2017

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

No

Name

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Kindhestegade 4 - 6

Postal code and city

4700 Næstved

Start date

01.01.2015

Ophørsdato

01.08.2017

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

No

Name

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Slotsgade 3, st.

Postal code and city

7800 Skive

Start date

01.02.2016

Ophørsdato

31.05.2019

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

No

Name

DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB

P-number

Address

Kaaleeraq Poulsenip Aqq 4

Postal code and city

3952 Ilulissat

Start date

13.10.2011

Ophørsdato

01.12.2017

Advertising protection

No

Name

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Birkerød Kongevej 25 C

Postal code and city

3460 Birkerød

Start date

14.10.2011

Ophørsdato

31.10.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

No

Name

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Kongevej 28

Postal code and city

6400 Sønderborg

Start date

14.10.2011

Ophørsdato

01.07.2017

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

No

Name

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Vesterballevej 25 A
Snoghøj

Postal code and city

7000 Fredericia

Start date

14.10.2011

Ophørsdato

01.02.2016

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

No

Name

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Klosterplads 9

Postal code and city

5700 Svendborg

Start date

14.10.2011

Ophørsdato

01.10.2017

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

No

Name

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Ndr.Ringgade 70 A

Postal code and city

4200 Slagelse

Start date

14.10.2011

Ophørsdato

31.07.2018

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

No

Name

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Herningvej 34

Postal code and city

4800 Nykøbing F

Start date

14.10.2011

Ophørsdato

01.08.2017

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

No


06.12.2019 Ændring i personkreds, Ændring i revision

CVR number: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Bestyrelse:

Fratrådte:

Erik Holst Jørgensen, den 24.10.2019.

Tiltrådte:

Therese Kjellberg, den 24.10.2019.

Revision:

Fratrådte:

BEIERHOLM, STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, den 24.10.2019.

Tiltrådte:

CVR-NR. 20222670 BDO STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB, Havneholmen 29, 1561 København V, den 24.10.2019.


28.06.2019 Ændring i personkreds

CVR number: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Bestyrelse:

Fratrådte:

Gustav Jeppesen, den 20.06.2019, Erik Holst Jørgensen, (formand), den 20.06.2019.

Tiltrådte:

Gustav Jeppesen, (formand), den 20.06.2019, Erik Holst Jørgensen, den 20.06.2019.


12.06.2019 Ændring i personkreds

CVR number: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Bestyrelse:

Fratrådte:

Sharon Julia Thorne, den 24.05.2019.

Tiltrådte:

Michel Denayer, den 24.05.2019.


31.10.2018 Øvrige ændringer

CVR number: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Vedtægter ændret: 30.10.2018

29.06.2018 Ændring i personkreds

CVR number: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Bestyrelse:

Fratrådte:

Anders Oldau Gjelstrup, den 29.06.2018.

Tiltrådte:

Sharon Julia Thorne, den 29.06.2018.




19.02.2018 Ændring i personkreds

CVR number: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Bestyrelse:

Valgt af medarbejderne i virksomheden:

Suppleanter for valgt af medarbejderne i virksomheden:

Fratrådte:

Simon Barsøe Venshøj, den 01.01.2018.

Tiltrådte:

Jonas Gjørup Larsen, den 01.01.2018.


01.06.2017 Ændring i personkreds

CVR number: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Vedtægter ændret: 01.06.2017

Komplementarer:

Fratrådte:

KOMPLEMENTAR D AF 11. DECEMBER 2008 A/S, den 01.06.2017.

Tiltrådte:

CVR-NR. 38673769 Deloitte Denmark General Partner ApS, Weidekampsgade 6, 2300 København S, den 01.06.2017.


03.01.2017 Ændring i personkreds

CVR number: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Direktion:

Fratrådte:

Jesper Jørgensen, den 20.12.2016.


07.10.2016 Ændring i personkreds

CVR number: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Bestyrelse:

Valgt af medarbejderne i virksomheden:

Suppleanter for valgt af medarbejderne i virksomheden:

Fratrådte:

Stefan Christiansen, den 29.09.2016, Claus Vium Jensen, den 29.09.2016.

Tiltrådte:

Rasmus Højen Lindblad Jensen, den 29.09.2016, Simon Barsøe Venshøj, den 29.09.2016.


17.10.2014 Ændring i personkreds, Øvrige ændringer

CVR number: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Bestyrelse:

Udtrådt af bestyrelsen:

Jens Lundgaard Simonsen, den 11.09.2014.

Indtrådt i bestyrelsen:

Statsaut. revisor Anders Oldau Gjelstrup, den 11.09.2014.


01.12.2012 Øvrige ændringer, Ændring i personkreds

CVR number: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Bestyrelse:

Udtrådt af bestyrelsen:

Carsten Vaarby, den 01.12.2012.

Indtrådt i bestyrelsen:

Statsaut. revisor Erik Holst Jørgensen (formand), den 01.12.2012.

Direktion:

Udtrådt af direktionen:

Erik Holst Jørgensen, den 01.12.2012.

Indtrådt i direktionen:

Statsautoriseret Revisor Anders Vad Dons (adm. dir), den 01.12.2012.


02.11.2012 Ændring i personkreds, Øvrige ændringer

CVR number: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Bestyrelse:

Udtrådt af bestyrelsen:

Jeppe Holger Hjølund Larsen, den 04.10.2012.

Indtrådt i bestyrelsen:

Gustav Jeppesen, den 04.10.2012.

Valgt af medarbejderne i selskabet:

Udtrådt af bestyrelsen:

Claus Vium Jensen, den 04.10.2012.

Indtrådt i bestyrelsen:

Mette Behrmann Lamp, den 04.10.2012.

Suppleanter for valgt af medarbejderne i selskabet:

Fratrådt som suppleant:

Lone Lind Riisgaard, den 04.10.2012, for Søren Lassen

Tiltrådt som suppleant:

1. suppleant: Statsautoriseret revisor Claus Vium Jensen, den 04.10.2012, 2. suppleant: Statsautoriseret revisor Stefan Christiansen, den 04.10.2012.


05.12.2011 Øvrige ændringer

CVR number: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Vedtægter ændret:

05.12.2011.

Nye binavne:

DELOITTE HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, DELOITTE & TOUCHE HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, DELOITTE TOUCHE TOHMATSU P/S, P/S REVISIONSCOMPAGNIET, DANSK REVISION I AALBORG P/S, RFI REVISION P/S, SCHØBEL & MARHOLT RFI P/S, DELOITTE ROSS TOHMATSU P/S, JYSK REVISIONSINSTITUT P/S, KOMMUNE OG AMTS REVISION DANMARK STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, DELOITTE & TOUCHE CONSULTING GROUP P/S, DELOITTE & TOUCHE MANAGEMENT SOLUTIONS P/S, REVISIONSFIRMAET G.BRETLAU PARTNERSELSKAB, REVISIONSFIRMAET TAGE MØLLER P/S, SCHØBEL & MARHOLT AIM MANAGEMENTKONSULENTER P/S, SCHØBEL & MARHOLT REVISIONSPARTNERSELSKAB, DELOITTE & TOUCHE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, REVISIONS- OG FORVALTNINGS-INSTITUTTET PARTNERSELSKAB, DELOITTE & TOUCHE BUSINESS SERVICES P/S, REVISIONSPARTNERSELSKAB DE FORENEDE REVISIONSFIRMAER, REVISIONSFIRMAET GRØNNING MIKKELSEN P/S, DELOITTE BUSINESS CONSULTING P/S, DELOITTE CONSULTING P/S, DELOITTE, HASKINS & SELLS P/S, DELOITTE & TOUCHE BUSINESS CONSULTING P/S, DELOITTE FINANCIAL ADVISORY SERVICES P/S, DELOITTE CAPITAL MARKET SERVICE P/S, DELOITTE REORGANISATION SERVICE P/S, DELOITTE TRANSACTION SERVICE P/S, DELOITTE CORPORATE FINANCE P/S, DELOITTE FORENSIC SERVICE P/S.


14.10.2011 Ændring i revision, Øvrige ændringer

CVR number: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Revision:

Udtrådt af revisionen:

CVR-NR. 32895468 BEIERHOLM, STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, den 13.10.2011.

Indtrådt i revisionen:

BEIERHOLM, STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, Gribskovvej 2, 2100 København Ø, den 13.10.2011.


13.10.2011 Nye selskaber

CVR number: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Stiftelsesdato:

13.10.2011.

Seneste vedtægtsdato:

13.10.2011.

Kapital:

kr. 42.000.000,00.

Indbetalingsmåde:

Indbetalt ved indskud af bestående virksomhed kr. 42.000.000,00 til kurs 957,44.

Stifter:

CVR-NR. 26161401 DELOITTE HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB, Weidekampsgade 6, 2300 København S, den 13.10.2011.

Komplementar: CVR-NR. 31882354 KOMPLEMENTAR D AF 11. DECEMBER 2008 A/S, c/o DELOITTE, Weidekampsgade 6, postboks 1600, 2300 København S, den 13.10.2011.

Bestyrelse:

Statsaut. revisor Carsten Vaarby (formand), den 13.10.2011, statsautoriseret revisor Jesper Smedegaard Larsen, den 13.10.2011, Jeppe Holger Hjølund Larsen, den 13.10.2011, Statsaut. revisor Jens Lundgaard Simonsen, den 13.10.2011.

Valgt af medarbejderne i selskabet:

Statsautoriseret revisor Claus Vium Jensen, den 13.10.2011, statsautoriseret revisor Søren Lassen, den 13.10.2011. (Suppleant: Direktør Lone Lind Riisgaard, den 13.10.2011).

Direktion:

Statsaut. revisor Erik Holst Jørgensen, den 13.10.2011, Jesper Jørgensen, den 13.10.2011.

Selskabet tegnes af to direktører i forening eller af et medlem af bestyrelsen i forening med en direktør eller med komplementaren eller af den samlede bestyrelse.

Revision:

CVR-NR. 32895468 BEIERHOLM, STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, Voergårdvej 2, 9200 Aalborg SV, den 13.10.2011.

Første regnskabsår:

01.06.2011 - 31.05.2012.

Regnskabsår:

01.06 - 31.05.




Latest articles of association
From
Till
01.06.2017
29.10.2018
01.06.2017
06.12.2012
31.05.2017
06.12.2012
Period:
Employees
Full-time equivalent
3. QTR 2019
1000+ employees
1000+ FTEs
2. QTR 2019
1000+ employees
1000+ FTEs
1. QTR 2019
1000+ employees
1000+ FTEs
4. QTR 2018
1000+ employees
1000+ FTEs
3. QTR 2018
1000+ employees
1000+ FTEs


2. QTR 2018
1000+ employees
1000+ FTEs
1. QTR 2018
1000+ employees
1000+ FTEs
4. QTR 2017
1000+ employees
1000+ FTEs
3. QTR 2017
1000+ employees
1000+ FTEs
2. QTR 2017
1000+ employees
1000+ FTEs
1. QTR 2017
1000+ employees
1000+ FTEs
4. QTR 2016
1000+ employees
1000+ FTEs
3. QTR 2016
1000+ employees
1000+ FTEs
2. QTR 2016
1000+ employees
1000+ FTEs
1. QTR 2016
1000+ employees
1000+ FTEs
4. QTR 2015
1000+ employees
1000+ FTEs
3. QTR 2015
1000+ employees
1000+ FTEs
2. QTR 2015
1000+ employees
1000+ FTEs
1. QTR 2015
1000+ employees
1000+ FTEs
4. QTR 2014
1000+ employees
1000+ FTEs
3. QTR 2014
1000+ employees
1000+ FTEs
2. QTR 2014
1000+ employees
1. QTR 2014
1000+ employees
4. QTR 2013
1000+ employees
3. QTR 2013
1000+ employees
2. QTR 2013
1000+ employees
1. QTR 2013
1000+ employees
4. QTR 2012
1000+ employees
3. QTR 2012
1000+ employees
2. QTR 2012
1000+ employees
1. QTR 2012
1000+ employees
4. QTR 2011
1000+ employees