Skip to main content

PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB

CVR number

33771231

Address

Strandvejen 44

Postal code and city

2900 Hellerup

Start date

01.07.2011

Business type

Kommanditaktieselskab / Partnerselskab

Advertising protection

Yes - Terms of use

Status

Normal

Municipality

Gentofte

Activity code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Secondary activity

682040 Udlejning af erhvervsejendomme
702200 Virksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelse

Objects

Selskabets formål er at drive revisionsvirksomhed og dertil knyttet virksomhed, der er forenelig med den til enhver tid gældende lovgivning om statsautoriserede revisorer.

Secondary names

COOPERS & LYBRAND FINANS P/S
COOPERS & LYBRAND INVEST P/S
COOPERS & LYBRAND SERVICE P/S
COOPERS & LYBRAND STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
PRICE WATERHOUSE DANMARK STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB


PRICE WATERHOUSE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
PRICEWATERHOUSECOOPERS FINANS P/S
PRICEWATERHOUSECOOPERS INVEST P/S
PRICEWATERHOUSECOOPERS SERVICE P/S
REVISION DANMARK STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB



Registered for VAT

Look it up at skat.dk

Financial year

From 01.07 to 30.06

Latest articles of association

30.06.2019

Classes of shares

Ja

Registered capital

256.154.680,00 DKK

First accounting period

01.07.2011 - 30.06.2012

Powers to bind

Selskabet tegnes af tre direktører i forening, af to medlemmer af bestyrelsen i forening med den administrerende direktør, af bestyrelsesformanden i forening med den administrerende direktør eller af et medlem af bestyrelsen i forening med to direktører.

Fully liable partner

Management

(Adm. dir)
Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3
2950 Vedbæk

(Direktør)
Thomas Bjerre
Chrholms Parkvej 6
2930 Klampenborg

Michael Eriksen
Hillerødvejen 88
3480 Fredensborg

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B
2930 Klampenborg

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.
2900 Hellerup

Board of Directors

(Formand)
Jens Christian Klibo
Carinavej 18
8270 Højbjerg
Valgform: Generalforsamling

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G
8270 Højbjerg
Valgform: Generalforsamling

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24
2830 Virum
Valgform: Generalforsamling

Line Hedam
Langelinie 156
5230 Odense M
Valgform: Generalforsamling

Gert Fisker Tomczyk
Holmegårdsvej 15
2920 Charlottenlund
Valgform: Generalforsamling

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6
8660 Skanderborg
Valgform: Generalforsamling

Valgt af medarbejdere i selskabet:

Tobias Wettendorff Thorup Larsen
Horsensgade 13, st. tv.
2100 København Ø
Valgform: Medarbejdere i selskabet

Marie Brix
Kong Christians Alle 4
9000 Aalborg
Valgform: Medarbejdere i selskabet

Thomas Houmølle
Reerslevvej 82
2640 Hedehusene
Valgform: Medarbejdere i selskabet

Founders

Auditor

BAAGØE SCHOU STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB
Fiolstræde 44, 3. th.
1171 København K

Legal owners

STRANDVEJEN 44 FINANS ApS
c/o PwC
Strandvejen 44
2900 Hellerup
Pct. of share capital: 10-14,99%
Pct. of voting rights: 5-9,99%
Kapitalklasse: A, B, C
Date of change: 30.06.2019

PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44
2900 Hellerup
Pct. of share capital: Less than 5%
Pct. of voting rights: 15-19,99%
Kapitalklasse: C
Date of change: 31.12.2017


Terminated legal owners

Erik Yngve Burman
Ganehøj Alle 17
Ganløse
3660 Stenløse
Pct. of share capital: 100%
Pct. of voting rights: 100%
Kapitalklasse: A
Afhændelsesdato: 25.06.2008



Beneficial owners

The business has no beneficial owners and the management is therefore recognised as the beneficial owners.

Type of enterprise

Statsautoriseret revisionsvirksomhed

Date of commencement as audit firm

15.07.2011

Office locations

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Esbjerg Brygge 28
6700 Esbjerg

Associated auditors:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Isefjordsvej 45

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 1. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Gert Fisker Tomczyk
Holmegårdsvej 15

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Tjørnevej 2

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Thon-Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Parcelvej 28 B

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Under Hvidtjørnen 16
Holstebro

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev


Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
Havneholmen 22, 01. th.

Thomas Baunkjær Andersen
c/o Nielsen
Poppelhøj 35

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder
Holsteinsgade 12, 3. th.

Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.

Martin Jon Albæk Pedersen
Hømvej 35
Høm

Carsten Allerslev Olsen
Bispebjerg Bakke 18 K, 01. tv.

Anders Stig Lauritsen
Carl Baggers Alle 34

Tina Borum Østerby Najbjerg
Nauhøjvej 17 B
Rostved

Kirsten Kamp Pedersen
Kastanievej 5

Claus Dalager
Morbærvej 29

Jannick Kjersgaard
Pinassen 22

Michael Groth Funck Hansen
Lejrvej 161
Kirke Værløse

Torben Toft Kristensen
Straussvej 16

Yassir Iqbal
Saven B 5, st. 0001.
Høje Taastrup





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Skelagervej 1 A
9000 Aalborg

Associated auditors:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Isefjordsvej 45

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 1. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Gert Fisker Tomczyk
Holmegårdsvej 15

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Tjørnevej 2

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Thon-Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Parcelvej 28 B

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Under Hvidtjørnen 16
Holstebro

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev


Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
Havneholmen 22, 01. th.

Thomas Baunkjær Andersen
c/o Nielsen
Poppelhøj 35

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder
Holsteinsgade 12, 3. th.

Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.

Martin Jon Albæk Pedersen
Hømvej 35
Høm

Carsten Allerslev Olsen
Bispebjerg Bakke 18 K, 01. tv.

Anders Stig Lauritsen
Carl Baggers Alle 34

Tina Borum Østerby Najbjerg
Nauhøjvej 17 B
Rostved

Kirsten Kamp Pedersen
Kastanievej 5

Claus Dalager
Morbærvej 29

Jannick Kjersgaard
Pinassen 22

Michael Groth Funck Hansen
Lejrvej 161
Kirke Værløse

Torben Toft Kristensen
Straussvej 16

Yassir Iqbal
Saven B 5, st. 0001.
Høje Taastrup





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Ndr.Ringgade 70 C
4200 Slagelse

Associated auditors:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Isefjordsvej 45

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 1. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Gert Fisker Tomczyk
Holmegårdsvej 15

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Tjørnevej 2

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Thon-Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Parcelvej 28 B

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Under Hvidtjørnen 16
Holstebro

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev


Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
Havneholmen 22, 01. th.

Thomas Baunkjær Andersen
c/o Nielsen
Poppelhøj 35

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder
Holsteinsgade 12, 3. th.

Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.

Martin Jon Albæk Pedersen
Hømvej 35
Høm

Carsten Allerslev Olsen
Bispebjerg Bakke 18 K, 01. tv.

Anders Stig Lauritsen
Carl Baggers Alle 34

Tina Borum Østerby Najbjerg
Nauhøjvej 17 B
Rostved

Kirsten Kamp Pedersen
Kastanievej 5

Claus Dalager
Morbærvej 29

Jannick Kjersgaard
Pinassen 22

Michael Groth Funck Hansen
Lejrvej 161
Kirke Værløse

Torben Toft Kristensen
Straussvej 16

Yassir Iqbal
Saven B 5, st. 0001.
Høje Taastrup





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
I C Chr Alle 5
6950 Ringkøbing

Associated auditors:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Isefjordsvej 45

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 1. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Gert Fisker Tomczyk
Holmegårdsvej 15

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Tjørnevej 2

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Thon-Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Parcelvej 28 B

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Under Hvidtjørnen 16
Holstebro

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev


Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
Havneholmen 22, 01. th.

Thomas Baunkjær Andersen
c/o Nielsen
Poppelhøj 35

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder
Holsteinsgade 12, 3. th.

Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.

Martin Jon Albæk Pedersen
Hømvej 35
Høm

Carsten Allerslev Olsen
Bispebjerg Bakke 18 K, 01. tv.

Anders Stig Lauritsen
Carl Baggers Alle 34

Tina Borum Østerby Najbjerg
Nauhøjvej 17 B
Rostved

Kirsten Kamp Pedersen
Kastanievej 5

Claus Dalager
Morbærvej 29

Jannick Kjersgaard
Pinassen 22

Michael Groth Funck Hansen
Lejrvej 161
Kirke Værløse

Torben Toft Kristensen
Straussvej 16

Yassir Iqbal
Saven B 5, st. 0001.
Høje Taastrup





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Hjaltesvej 16
7500 Holstebro

Associated auditors:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Isefjordsvej 45

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 1. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Gert Fisker Tomczyk
Holmegårdsvej 15

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Tjørnevej 2

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Thon-Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Parcelvej 28 B

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Under Hvidtjørnen 16
Holstebro

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev


Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
Havneholmen 22, 01. th.

Thomas Baunkjær Andersen
c/o Nielsen
Poppelhøj 35

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder
Holsteinsgade 12, 3. th.

Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.

Martin Jon Albæk Pedersen
Hømvej 35
Høm

Carsten Allerslev Olsen
Bispebjerg Bakke 18 K, 01. tv.

Anders Stig Lauritsen
Carl Baggers Alle 34

Tina Borum Østerby Najbjerg
Nauhøjvej 17 B
Rostved

Kirsten Kamp Pedersen
Kastanievej 5

Claus Dalager
Morbærvej 29

Jannick Kjersgaard
Pinassen 22

Michael Groth Funck Hansen
Lejrvej 161
Kirke Værløse

Torben Toft Kristensen
Straussvej 16

Yassir Iqbal
Saven B 5, st. 0001.
Høje Taastrup





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Østergade 40
6900 Skjern

Associated auditors:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Isefjordsvej 45

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 1. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Gert Fisker Tomczyk
Holmegårdsvej 15

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Tjørnevej 2

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Thon-Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Parcelvej 28 B

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Under Hvidtjørnen 16
Holstebro

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev


Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
Havneholmen 22, 01. th.

Thomas Baunkjær Andersen
c/o Nielsen
Poppelhøj 35

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder
Holsteinsgade 12, 3. th.

Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.

Martin Jon Albæk Pedersen
Hømvej 35
Høm

Carsten Allerslev Olsen
Bispebjerg Bakke 18 K, 01. tv.

Anders Stig Lauritsen
Carl Baggers Alle 34

Tina Borum Østerby Najbjerg
Nauhøjvej 17 B
Rostved

Kirsten Kamp Pedersen
Kastanievej 5

Claus Dalager
Morbærvej 29

Jannick Kjersgaard
Pinassen 22

Michael Groth Funck Hansen
Lejrvej 161
Kirke Værløse

Torben Toft Kristensen
Straussvej 16

Yassir Iqbal
Saven B 5, st. 0001.
Høje Taastrup





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Eventyrvej 16
4100 Ringsted

Associated auditors:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Isefjordsvej 45

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 1. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Gert Fisker Tomczyk
Holmegårdsvej 15

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Tjørnevej 2

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Thon-Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Parcelvej 28 B

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Under Hvidtjørnen 16
Holstebro

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev


Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
Havneholmen 22, 01. th.

Thomas Baunkjær Andersen
c/o Nielsen
Poppelhøj 35

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder
Holsteinsgade 12, 3. th.

Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.

Martin Jon Albæk Pedersen
Hømvej 35
Høm

Carsten Allerslev Olsen
Bispebjerg Bakke 18 K, 01. tv.

Anders Stig Lauritsen
Carl Baggers Alle 34

Tina Borum Østerby Najbjerg
Nauhøjvej 17 B
Rostved

Kirsten Kamp Pedersen
Kastanievej 5

Claus Dalager
Morbærvej 29

Jannick Kjersgaard
Pinassen 22

Michael Groth Funck Hansen
Lejrvej 161
Kirke Værløse

Torben Toft Kristensen
Straussvej 16

Yassir Iqbal
Saven B 5, st. 0001.
Høje Taastrup





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Ellegårdvej 25
6400 Sønderborg

Associated auditors:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Isefjordsvej 45

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 1. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Gert Fisker Tomczyk
Holmegårdsvej 15

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Tjørnevej 2

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Thon-Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Parcelvej 28 B

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Under Hvidtjørnen 16
Holstebro

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev


Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
Havneholmen 22, 01. th.

Thomas Baunkjær Andersen
c/o Nielsen
Poppelhøj 35

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder
Holsteinsgade 12, 3. th.

Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.

Martin Jon Albæk Pedersen
Hømvej 35
Høm

Carsten Allerslev Olsen
Bispebjerg Bakke 18 K, 01. tv.

Anders Stig Lauritsen
Carl Baggers Alle 34

Tina Borum Østerby Najbjerg
Nauhøjvej 17 B
Rostved

Kirsten Kamp Pedersen
Kastanievej 5

Claus Dalager
Morbærvej 29

Jannick Kjersgaard
Pinassen 22

Michael Groth Funck Hansen
Lejrvej 161
Kirke Værløse

Torben Toft Kristensen
Straussvej 16

Yassir Iqbal
Saven B 5, st. 0001.
Høje Taastrup





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Milnersvej 43
3400 Hillerød

Associated auditors:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Isefjordsvej 45

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 1. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Gert Fisker Tomczyk
Holmegårdsvej 15

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Tjørnevej 2

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Thon-Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Parcelvej 28 B

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Under Hvidtjørnen 16
Holstebro

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev


Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
Havneholmen 22, 01. th.

Thomas Baunkjær Andersen
c/o Nielsen
Poppelhøj 35

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder
Holsteinsgade 12, 3. th.

Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.

Martin Jon Albæk Pedersen
Hømvej 35
Høm

Carsten Allerslev Olsen
Bispebjerg Bakke 18 K, 01. tv.

Anders Stig Lauritsen
Carl Baggers Alle 34

Tina Borum Østerby Najbjerg
Nauhøjvej 17 B
Rostved

Kirsten Kamp Pedersen
Kastanievej 5

Claus Dalager
Morbærvej 29

Jannick Kjersgaard
Pinassen 22

Michael Groth Funck Hansen
Lejrvej 161
Kirke Værløse

Torben Toft Kristensen
Straussvej 16

Yassir Iqbal
Saven B 5, st. 0001.
Høje Taastrup





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Rytterkasernen 21
5000 Odense C

Associated auditors:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Isefjordsvej 45

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 1. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Gert Fisker Tomczyk
Holmegårdsvej 15

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Tjørnevej 2

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Thon-Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Parcelvej 28 B

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Under Hvidtjørnen 16
Holstebro

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev


Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
Havneholmen 22, 01. th.

Thomas Baunkjær Andersen
c/o Nielsen
Poppelhøj 35

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder
Holsteinsgade 12, 3. th.

Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.

Martin Jon Albæk Pedersen
Hømvej 35
Høm

Carsten Allerslev Olsen
Bispebjerg Bakke 18 K, 01. tv.

Anders Stig Lauritsen
Carl Baggers Alle 34

Tina Borum Østerby Najbjerg
Nauhøjvej 17 B
Rostved

Kirsten Kamp Pedersen
Kastanievej 5

Claus Dalager
Morbærvej 29

Jannick Kjersgaard
Pinassen 22

Michael Groth Funck Hansen
Lejrvej 161
Kirke Værløse

Torben Toft Kristensen
Straussvej 16

Yassir Iqbal
Saven B 5, st. 0001.
Høje Taastrup





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Jens Chr. Skous Vej 1
8000 Aarhus C

Associated auditors:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Isefjordsvej 45

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 1. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Gert Fisker Tomczyk
Holmegårdsvej 15

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Tjørnevej 2

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Thon-Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Parcelvej 28 B

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Under Hvidtjørnen 16
Holstebro

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev


Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
Havneholmen 22, 01. th.

Thomas Baunkjær Andersen
c/o Nielsen
Poppelhøj 35

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder
Holsteinsgade 12, 3. th.

Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.

Martin Jon Albæk Pedersen
Hømvej 35
Høm

Carsten Allerslev Olsen
Bispebjerg Bakke 18 K, 01. tv.

Anders Stig Lauritsen
Carl Baggers Alle 34

Tina Borum Østerby Najbjerg
Nauhøjvej 17 B
Rostved

Kirsten Kamp Pedersen
Kastanievej 5

Claus Dalager
Morbærvej 29

Jannick Kjersgaard
Pinassen 22

Michael Groth Funck Hansen
Lejrvej 161
Kirke Værløse

Torben Toft Kristensen
Straussvej 16

Yassir Iqbal
Saven B 5, st. 0001.
Høje Taastrup





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Herredsvej 32
7100 Vejle

Associated auditors:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Isefjordsvej 45

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 1. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Gert Fisker Tomczyk
Holmegårdsvej 15

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Tjørnevej 2

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Thon-Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Parcelvej 28 B

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Under Hvidtjørnen 16
Holstebro

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

James Ta Wei Liang


Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev


Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
Havneholmen 22, 01. th.

Thomas Baunkjær Andersen
c/o Nielsen
Poppelhøj 35

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder
Holsteinsgade 12, 3. th.

Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.

Martin Jon Albæk Pedersen
Hømvej 35
Høm

Carsten Allerslev Olsen
Bispebjerg Bakke 18 K, 01. tv.

Anders Stig Lauritsen
Carl Baggers Alle 34

Tina Borum Østerby Najbjerg
Nauhøjvej 17 B
Rostved

Kirsten Kamp Pedersen
Kastanievej 5

Claus Dalager
Morbærvej 29

Jannick Kjersgaard
Pinassen 22

Michael Groth Funck Hansen
Lejrvej 161
Kirke Værløse

Torben Toft Kristensen
Straussvej 16

Yassir Iqbal
Saven B 5, st. 0001.
Høje Taastrup





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Platanvej 4
7400 Herning

Associated auditors:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Isefjordsvej 45

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 1. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Gert Fisker Tomczyk
Holmegårdsvej 15

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Tjørnevej 2

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Thon-Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Parcelvej 28 B

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Under Hvidtjørnen 16
Holstebro

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev


Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
Havneholmen 22, 01. th.

Thomas Baunkjær Andersen
c/o Nielsen
Poppelhøj 35

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder
Holsteinsgade 12, 3. th.

Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.

Martin Jon Albæk Pedersen
Hømvej 35
Høm

Carsten Allerslev Olsen
Bispebjerg Bakke 18 K, 01. tv.

Anders Stig Lauritsen
Carl Baggers Alle 34

Tina Borum Østerby Najbjerg
Nauhøjvej 17 B
Rostved

Kirsten Kamp Pedersen
Kastanievej 5

Claus Dalager
Morbærvej 29

Jannick Kjersgaard
Pinassen 22

Michael Groth Funck Hansen
Lejrvej 161
Kirke Værløse

Torben Toft Kristensen
Straussvej 16

Yassir Iqbal
Saven B 5, st. 0001.
Høje Taastrup





PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44
2900 Hellerup

Associated auditors:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Isefjordsvej 45

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 1. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Gert Fisker Tomczyk
Holmegårdsvej 15

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Tjørnevej 2

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Thon-Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Parcelvej 28 B

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Under Hvidtjørnen 16
Holstebro

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev


Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
Havneholmen 22, 01. th.

Thomas Baunkjær Andersen
c/o Nielsen
Poppelhøj 35

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder
Holsteinsgade 12, 3. th.

Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.

Martin Jon Albæk Pedersen
Hømvej 35
Høm

Carsten Allerslev Olsen
Bispebjerg Bakke 18 K, 01. tv.

Anders Stig Lauritsen
Carl Baggers Alle 34

Tina Borum Østerby Najbjerg
Nauhøjvej 17 B
Rostved

Kirsten Kamp Pedersen
Kastanievej 5

Claus Dalager
Morbærvej 29

Jannick Kjersgaard
Pinassen 22

Michael Groth Funck Hansen
Lejrvej 161
Kirke Værløse

Torben Toft Kristensen
Straussvej 16

Yassir Iqbal
Saven B 5, st. 0001.
Høje Taastrup





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Ahlgade 63
4300 Holbæk

Associated auditors:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Isefjordsvej 45

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 1. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Gert Fisker Tomczyk
Holmegårdsvej 15

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Tjørnevej 2

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Thon-Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Parcelvej 28 B

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Under Hvidtjørnen 16
Holstebro

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev


Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
Havneholmen 22, 01. th.

Thomas Baunkjær Andersen
c/o Nielsen
Poppelhøj 35

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder
Holsteinsgade 12, 3. th.

Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.

Martin Jon Albæk Pedersen
Hømvej 35
Høm

Carsten Allerslev Olsen
Bispebjerg Bakke 18 K, 01. tv.

Anders Stig Lauritsen
Carl Baggers Alle 34

Tina Borum Østerby Najbjerg
Nauhøjvej 17 B
Rostved

Kirsten Kamp Pedersen
Kastanievej 5

Claus Dalager
Morbærvej 29

Jannick Kjersgaard
Pinassen 22

Michael Groth Funck Hansen
Lejrvej 161
Kirke Værløse

Torben Toft Kristensen
Straussvej 16

Yassir Iqbal
Saven B 5, st. 0001.
Høje Taastrup





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Resenvej 81
7800 Skive

Associated auditors:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Isefjordsvej 45

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 1. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Gert Fisker Tomczyk
Holmegårdsvej 15

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Tjørnevej 2

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Thon-Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Parcelvej 28 B

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Under Hvidtjørnen 16
Holstebro

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev


Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
Havneholmen 22, 01. th.

Thomas Baunkjær Andersen
c/o Nielsen
Poppelhøj 35

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder
Holsteinsgade 12, 3. th.

Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.

Martin Jon Albæk Pedersen
Hømvej 35
Høm

Carsten Allerslev Olsen
Bispebjerg Bakke 18 K, 01. tv.

Anders Stig Lauritsen
Carl Baggers Alle 34

Tina Borum Østerby Najbjerg
Nauhøjvej 17 B
Rostved

Kirsten Kamp Pedersen
Kastanievej 5

Claus Dalager
Morbærvej 29

Jannick Kjersgaard
Pinassen 22

Michael Groth Funck Hansen
Lejrvej 161
Kirke Værløse

Torben Toft Kristensen
Straussvej 16

Yassir Iqbal
Saven B 5, st. 0001.
Høje Taastrup





Total percentage of votes held by approved auditors or audit firms

50,96 %

Contact person

Susanne Bøgh

Network

Navn: PricewaterhouseCoopers International Limited (PwCIL).
Dato: 02.10.2019
Periode: 01.07.2018 - 30.06.2019
Get documents:
Årsrapport
PDF
Årsrapport
IFRS extension
ZIP

Dato: 10.10.2018
Periode: 01.07.2017 - 30.06.2018
Get documents:
Årsrapport
PDF
Årsrapport

Dato: 08.10.2017
Periode: 01.07.2016 - 30.06.2017
Get documents:
Årsrapport
Årsrapport
PDF

Dato: 11.10.2016
Periode: 01.07.2015 - 30.06.2016
Get documents:
Årsrapport
PDF
Årsrapport

Dato: 06.10.2015
Periode: 01.07.2014 - 30.06.2015
Get documents:
Årsrapport
Årsrapport
PDF



Dato: 09.10.2014
Periode: 01.07.2013 - 30.06.2014
Get documents:
Årsrapport
Årsrapport
PDF

Dato: 14.10.2013
Periode: 01.07.2012 - 30.06.2013
Get documents:
Årsrapport
PDF

Dato: 22.10.2012
Periode: 01.07.2011 - 30.06.2012
Get documents:
Årsrapport
PDF




Name

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Milnersvej 43

Postal code and city

3400 Hillerød

Start date

05.07.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

Yes - Terms of use

Telephone

48253500

Name

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Ellegårdvej 25

Postal code and city

6400 Sønderborg

Start date

05.07.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

Yes - Terms of use

Telephone

73423232

Name

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Eventyrvej 16

Postal code and city

4100 Ringsted

Start date

05.07.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

Yes - Terms of use

Telephone

55758686

Name

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Rytterkasernen 21

Postal code and city

5000 Odense C

Start date

05.07.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

Yes - Terms of use

Telephone

63144200

Name

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Jens Chr. Skous Vej 1

Postal code and city

8000 Aarhus C

Start date

05.07.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

Yes - Terms of use

Telephone

89320000


Name

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Resenvej 81

Postal code and city

7800 Skive

Start date

05.07.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

Yes - Terms of use

Telephone

96154900

Name

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Platanvej 4

Postal code and city

7400 Herning

Start date

05.07.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

Yes - Terms of use

Telephone

96602500

Name

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Ahlgade 63

Postal code and city

4300 Holbæk

Start date

05.07.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

Yes - Terms of use

Telephone

51584300

Name

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Østergade 40

Postal code and city

6900 Skjern

Start date

05.07.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

Yes - Terms of use

Telephone

96801000

Name

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Herredsvej 32

Postal code and city

7100 Vejle

Start date

05.07.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

Yes - Terms of use

Telephone

79212700

Name

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

I C Chr Alle 5

Postal code and city

6950 Ringkøbing

Start date

05.07.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

Yes - Terms of use

Telephone

96743100

Name

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Ndr.Ringgade 70 C

Postal code and city

4200 Slagelse

Start date

05.07.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

Yes - Terms of use

Telephone

39459544

Name

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Skelagervej 1 A

Postal code and city

9000 Aalborg

Start date

05.07.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

Yes - Terms of use

Telephone

96354000

Name

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Hjaltesvej 16

Postal code and city

7500 Holstebro

Start date

05.07.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

Yes - Terms of use

Telephone

96111800

Name

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Esbjerg Brygge 28

Postal code and city

6700 Esbjerg

Start date

05.07.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

Yes - Terms of use

Telephone

76124500

Name

PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB

P-number

Address

Strandvejen 44

Postal code and city

2900 Hellerup

Start date

29.06.2011

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

Yes - Terms of use




Closed production units

Name

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Enghavevej 20

Postal code and city

7100 Vejle

Start date

05.07.2011

Ophørsdato

15.01.2012

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

No

Telephone

75825599

Name

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Stockholmsgade 45

Postal code and city

2100 København Ø

Start date

05.07.2011

Ophørsdato

04.04.2013

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

Yes - Terms of use

Telephone

35271100

Name

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-number

Address

Spikergade 19

Postal code and city

6270 Tønder

Start date

05.07.2011

Ophørsdato

04.04.2013

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

Yes - Terms of use

Name

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerskab

P-number

Address

Hjulmagervej 8 K

Postal code and city

7100 Vejle

Start date

05.07.2011

Ophørsdato

31.03.2013

Sector code

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Advertising protection

Yes - Terms of use

Telephone

76432500


09.07.2019 Ændring af kapital

CVR number: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Vedtægter ændret: 30.06.2019
Kapitalforhøjelsen er besluttet den 30.06.2019.
kr. 720.000,00, indbetalt kontant, kurs 100,00. kr. 205.434.680,00, indbetalt ved konvertering af gæld, kurs 100,00.
Kapitalen udgør herefter kr. 256.154.680,00.

30.04.2019 Ændring i personkreds

CVR number: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Bestyrelse:

Fratrådte:

Ulrik Ræbild, den 26.04.2019.

Tiltrådte:

Rasmus Friis Jørgensen, den 26.04.2019.


05.10.2018 Ændring i personkreds

CVR number: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Bestyrelse:

Valgt af medarbejderne i virksomheden:

Tiltrådte:

Thomas Houmølle, den 21.09.2018.


05.10.2018 Ændring i personkreds

CVR number: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Bestyrelse:

Fratrådte:

Bjørn Jakobsen, den 21.09.2018, Jesper Møller Langvad, den 21.09.2018.

Tiltrådte:

Line Hedam, den 21.09.2018, Ulrik Ræbild, den 21.09.2018.

Valgt af medarbejderne i virksomheden:

Fratrådte:

Knud Fisker, den 21.09.2018, Peter Fogh Jensen, den 21.09.2018.

Tiltrådte:

Marie Brix, den 21.09.2018, Tobias Wettendorff Thorup Larsen, den 21.09.2018.


13.07.2018 Ændring i personkreds

CVR number: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Direktion:

Fratrådte:

Kim Füchsel, den 30.06.2018.




06.10.2017 Øvrige ændringer

CVR number: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Vedtægter ændret: 30.09.2017

10.08.2017 Ændring i personkreds

CVR number: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Direktion:

Fratrådte:

Jan Momsen Huusmann, den 10.08.2017.

Tiltrådte:

Thomas Bjerre, den 10.08.2017.


09.10.2015 Ændring i personkreds

CVR number: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Bestyrelse:

Fratrådte:

Peter Hededam Christensen (formand), den 26.09.2015, Jens Christian Klibo, den 26.09.2015.

Tiltrådte:

Bjørn Jakobsen, den 26.09.2015, Jens Christian Klibo (formand), den 26.09.2015.


06.05.2015 Ændring i personkreds

CVR-nummer

33771231.

NAVN:

PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB.

Adresse: Strandvejen 44, 2900 Hellerup.
Kommune: Gentofte.

Bestyrelse:

Valgt af medarbejderne i selskabet:

Fratrådte:

Rasmus Lindhardt Jensen, den 01.04.2015.

Suppleanter for valgt af medarbejderne i selskabet:

Fratrådte:

Christian Dideriksen, den 01.04.2015.


28.11.2014 Ændring i personkreds, Øvrige ændringer

CVR number: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Valgt af medarbejderne i selskabet:

Suppleanter for valgt af medarbejderne i selskabet:

Tiltrådt som suppleant:

1. suppleant: Christian Dideriksen, den 18.09.2014.


27.11.2014 Øvrige ændringer, Ændring i personkreds

CVR number: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Bestyrelse:

Bestyrelsessuppleanter:

Tiltrådt som suppleant:

Christian Dideriksen, den 27.09.2014.

Valgt af medarbejderne i selskabet:

Udtrådt af bestyrelsen:

Vibeke Hennings Outze, den 27.09.2014.

Indtrådt i bestyrelsen:

Peter Fogh Jensen, den 27.09.2014, Rasmus Lindhardt Jensen, den 27.09.2014.


08.11.2013 Øvrige ændringer, Ændring i personkreds

CVR number: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Bestyrelse:

Udtrådt af bestyrelsen:

Ole Jul Nielsen, den 06.11.2013.

Indtrådt i bestyrelsen:

Statsautoriseret revisor Jesper Møller Christensen, den 06.11.2013.


21.01.2013 Ændring i personkreds, Øvrige ændringer

CVR number: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Direktion:

Udtrådt af direktionen:

Mikael Heibrock Sørensen, den 31.12.2012.

Indtrådt i direktionen:

Statsautoriseret revisor Christian Fredensborg Jakobsen, Henrik Hertz Vej 21, 2920 Charlottenlund, den 01.01.2013.


07.11.2012 Øvrige ændringer

CVR number: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Vedtægter ændret:

28.09.2012.

Selskabet tegnes af tre direktører i forening, af to medlemmer af bestyrelsen i forening med den administrerende direktør, af bestyrelsesformanden i forening med den administrerende direktør eller af et medlem af bestyrelsen i forening med to direktører.


20.06.2012 Øvrige ændringer, Ændring i personkreds

CVR number: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Direktion:

Udtrådt af direktionen:

Hans Christian Eberhard Groth Teisen, den 31.05.2012.


07.02.2012 Øvrige ændringer, Ændring i personkreds

CVR number: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Bestyrelse:

Udtrådt af bestyrelsen:

Kim Füchsel, den 17.01.2012.

Indtrådt i bestyrelsen:

Statsautoriseret revisor Claus Lindholm Jacobsen, den 17.01.2012, Statsaut. revisor Ole Jul Nielsen, den 17.01.2012, Statsaut. revisor Gert Fisker Tomczyk, den 17.01.2012.


19.10.2011 Ændring i personkreds, Øvrige ændringer

CVR number: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Direktion:

Udtrådt af direktionen:

Carsten Gerner, den 01.10.2011, Henrik Faust Pedersen, den 01.10.2011, Thomas Reenberg, den 01.10.2011.

Indtrådt i direktionen:

Statsautoriseret revisor Mogens Nørgaard Mogensen (adm. dir), den 01.10.2011, Jan Huusmann Christensen, den 01.10.2011, Michael Eriksen, den 01.10.2011, Statsaut. revisor Kim Füchsel, den 01.10.2011, Statsautoriseret revisor Lars Baungaard Rasmussen, den 01.10.2011, Hans Christian Eberhard Groth Teisen, den 01.10.2011.


01.07.2011 Nye selskaber

CVR number: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Binavne:

PRICE WATERHOUSE DANMARK STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, PRICE WATERHOUSE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, REVISION DANMARK STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, COOPERS & LYBRAND STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, PRICEWATERHOUSECOOPERS SERVICE P/S, COOPERS & LYBRAND SERVICE P/S, COOPERS & LYBRAND FINANS P/S, PRICEWATERHOUSECOOPERS INVEST P/S, COOPERS & LYBRAND INVEST P/S, PRICEWATERHOUSECOOPERS FINANS P/S.

Stiftelsesdato:

01.07.2011.

Seneste vedtægtsdato:

01.07.2011.

Kapital:

kr. 50.000.000,00.

Kapitalen er opdelt i klasser:

A kr. 27.500.000,00. B kr. 22.390.000,00. C kr. 110.000,00.

Indbetalingsmåde:

Indbetalt i værdier kr. 50.000.000,00 til kurs 100,00.

Stifter:

CVR-NR. 33773188 PWC STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB, Strandvejen 44, 2900 Hellerup, den 01.07.2011.

Komplementar: CVR-NR. 33773188 PWC STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB, Strandvejen 44, 2900 Hellerup, den 01.07.2011.

Bestyrelse:

Statsaut revisor Peter Hededam Christensen (formand), den 01.07.2011, Statsaut. revisor Kim Füchsel, den 01.07.2011, Statsautoriseret revisor Jens Christian Klibo, den 01.07.2011, statsautoriseret revisor Klaus Paakjær Okholm, den 01.07.2011.

Valgt af medarbejderne i selskabet:

Reg. revisor Knud Fisker, den 01.07.2011, Vibeke Hennings Outze, den 01.07.2011.

Direktion:

Statsautoriseret revisor Carsten Gerner (adm. dir), den 01.07.2011, Cand.jur Henrik Faust Pedersen, den 01.07.2011, Thomas Reenberg, den 01.07.2011, Statsaut. revisor Mikael Heibrock Sørensen, den 01.07.2011.

Selskabet tegnes af tre medlemmer af bestyrelsen i forening, af to medlemmer af bestyrelsen i forening med den administrerende direktør, af bestyrelsesformanden i forening med den administrerende direktør eller af et medlem af bestyrelsen i forening med to direktører.

Revision:

CVR-NR. 21148148 BAAGØE SCHOU STA TSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB, Martinsvej 7-9, 1926 Frederiksberg C, den 01.07.2011.

Første regnskabsår:

01.07.2011 - 30.06.2012.

Regnskabsår:

01.07 - 30.06.




Activity code
From
Till
01.07.2011
03.07.2011
999999 Uoplyst
Latest articles of association
From
Till
30.09.2017
29.06.2019
30.09.2017
28.09.2012
29.09.2017
28.09.2012
Registered capital
From
Till
01.07.2011
29.06.2019
50.000.000,00
Period:
Employees
Full-time equivalent
4. QTR 2018
1000+ employees
1000+ FTEs
3. QTR 2018
1000+ employees
1000+ FTEs
2. QTR 2018
1000+ employees
1000+ FTEs
1. QTR 2018
1000+ employees
1000+ FTEs
4. QTR 2017
1000+ employees
1000+ FTEs


3. QTR 2017
1000+ employees
1000+ FTEs
2. QTR 2017
1000+ employees
1000+ FTEs
1. QTR 2017
1000+ employees
1000+ FTEs
4. QTR 2016
1000+ employees
1000+ FTEs
3. QTR 2016
1000+ employees
1000+ FTEs
2. QTR 2016
1000+ employees
1000+ FTEs
1. QTR 2016
1000+ employees
1000+ FTEs
4. QTR 2015
1000+ employees
1000+ FTEs
3. QTR 2015
1000+ employees
1000+ FTEs
2. QTR 2015
1000+ employees
1000+ FTEs
4. QTR 2014
1000+ employees
1000+ FTEs
3. QTR 2014
1000+ employees
1000+ FTEs
2. QTR 2014
1000+ employees
1000+ FTEs
1. QTR 2014
1000+ employees
1000+ FTEs
4. QTR 2013
1000+ employees
1000+ FTEs
3. QTR 2013
1000+ employees
1000+ FTEs
2. QTR 2013
1000+ employees
1000+ FTEs
1. QTR 2013
1000+ employees
4. QTR 2012
1000+ employees
3. QTR 2012
1000+ employees
2. QTR 2012
1000+ employees
1. QTR 2012
1000+ employees
4. QTR 2011
1000+ employees
3. QTR 2011
1000+ employees