Skip to main content

DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB

CVR-nummer

33963556

Adresse

Weidekampsgade 6

Postnummer og by

2300 København S

Startdato

13.10.2011

Virksomhedsform

Kommanditaktieselskab / Partnerselskab

Reklamebeskyttelse

Nej

Status

Normal

Telefon

36102030

Mail

koebenhavn@deloitte.dk

Kommune

København

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Bibrancher

682040 Udlejning af erhvervsejendomme
620200 Konsulentbistand vedrørende informationsteknologi

Formål

Selskabets formål er at drive statsautoriseret revisionsvirksomhed, herunder sådanne former for økonomisk, regnskabsmæssig og skattemæssig rådgivning, ledelsesrådgivning eller anden konsultativ assistance, som bestyrelsen til enhver tid finder forenelig med statsautoriseret revisionsvirksomhed.

Binavne

DANSK REVISION I AALBORG P/S
DELOITTE & TOUCHE BUSINESS CONSULTING P/S
DELOITTE & TOUCHE BUSINESS SERVICES P/S
DELOITTE & TOUCHE CONSULTING GROUP P/S
DELOITTE & TOUCHE HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB


DELOITTE & TOUCHE MANAGEMENT SOLUTIONS P/S
DELOITTE & TOUCHE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
DELOITTE BUSINESS CONSULTING P/S
DELOITTE CAPITAL MARKET SERVICE P/S
DELOITTE CONSULTING P/S
DELOITTE CORPORATE FINANCE P/S
DELOITTE FINANCIAL ADVISORY SERVICES P/S
DELOITTE FORENSIC SERVICE P/S
DELOITTE HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
DELOITTE REORGANISATION SERVICE P/S
DELOITTE ROSS TOHMATSU P/S
DELOITTE TOUCHE TOHMATSU P/S
DELOITTE TRANSACTION SERVICE P/S
DELOITTE, HASKINS & SELLS P/S
JYSK REVISIONSINSTITUT P/S
KOMMUNE OG AMTS REVISION DANMARK STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
P/S REVISIONSCOMPAGNIET
REVISIONS- OG FORVALTNINGS-INSTITUTTET PARTNERSELSKAB
REVISIONSFIRMAET G.BRETLAU PARTNERSELSKAB
REVISIONSFIRMAET GRØNNING MIKKELSEN P/S
REVISIONSFIRMAET TAGE MØLLER P/S
REVISIONSPARTNERSELSKAB DE FORENEDE REVISIONSFIRMAER
RFI REVISION P/S
SCHØBEL & MARHOLT AIM MANAGEMENTKONSULENTER P/S
SCHØBEL & MARHOLT REVISIONSPARTNERSELSKAB
SCHØBEL & MARHOLT RFI P/S



Momsregistreret

Slå op på skat.dk

Regnskabsår

Fra 01.06 til 31.05

Seneste vedtægtsdato

30.10.2018

Registreret Kapital

42.000.000,00 DKK

Første regnskabsperiode

01.06.2011 - 31.05.2012

Tegningsregel

Selskabet tegnes af to direktører i forening eller af et medlem af bestyrelsen i forening med en direktør eller med komplementaren eller af den samlede bestyrelse.

Fuldt ansvarlig deltager

Deloitte Denmark General Partner ApS
Weidekampsgade 6
2300 København S

Direktion

(Adm. dir)
Anders Vad Dons
Parkvænget 24
2920 Charlottenlund

Bestyrelse

(Formand)
Erik Holst Jørgensen
Johannevej 8 A
2920 Charlottenlund
Valgform: Generalforsamling

Michel Denayer
Clos de la Brise 7
1330 Rixensart
Belgium
Belgien
Valgform: Generalforsamling

Gustav Jeppesen
Søtoften 3
2820 Gentofte
Valgform: Generalforsamling

Jesper Smedegaard Larsen
Jeppe Aakjærs Alle 8 A
6700 Esbjerg
Valgform: Generalforsamling

Valgt af medarbejdere i selskabet:

Søren Lassen
Toftkærvej 4
Vitten
8382 Hinnerup
Valgform: Medarbejdere i selskabet

Mette Behrmann Lamp
Hegnsvej 72
2850 Nærum
Valgform: Medarbejdere i selskabet

(Suppleant)
Rasmus Højen Lindblad Jensen
Klaksvigsgade 10, 5. tv.
2300 København S
Valgform: Medarbejdere i selskabet

(Suppleant)
Jonas Gjørup Larsen
Else Alfelts Vej 76 D, 4. tv.
2300 København S
Valgform: Medarbejdere i selskabet

Stiftere

Revisor

BEIERHOLM, STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Knud Højgaards Vej 9
2860 Søborg

Legale Ejere

Virksomheden har ingen legale ejere, der ejer kapitalposter på 5 % eller mere.


Ophørte legale ejere

Mette Ulsøe Jørgensen
Ejerandel: 25-33,32%
Stemmerettigheder: 25-33,32%
Afhændelsesdato: 21.02.2015

Marianne Ulsøe
Ejerandel: 25-33,32%
Stemmerettigheder: 25-33,32%
Afhændelsesdato: 21.02.2015

Lars Ulsøe Nielsen
Ejerandel: 25-33,32%
Stemmerettigheder: 25-33,32%
Afhændelsesdato: 21.02.2015



Reelle Ejere

Virksomheden har ikke reelle ejere, og ledelsen er indsat som reelle ejere.

Virksomhedstype

Statsautoriseret revisionsvirksomhed

Startdato som revisionsvirksomhed

13.10.2011

Kontorsteder

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Papirfabrikken 26
8600 Silkeborg

Tilknyttede revisorer:

Jan Bo Hansen
Birkerød Kongevej 20

Anders Vad Dons
Parkvænget 24

Kim Takata Mücke
Østerbrogade 110, 03.

Sten Løkke Pedersen
Lindebugten 36 B

Lars Leopold Larsen
Asser Jensens Vej 80



Jan Flemming Hansen
Langelinie 171

Tonny Hummelgaard Knudsen
Løvetvej 42
Løvet

Jens Ringbæk
Vanddamsvej 5

Jens-Ole Bøgild
Skovvej 80
Ungstrup

Per Erik Johannessen
Bakkedal 27

Michael Thorø Larsen
Islands Brygge 38 B, 07. th.

Jesper Brønd-Jensen
Skovbakkevej 12

Kåre Valtersdorf
Nyvang 25
Himmelev

Peder Østergaard
Lundøvej 139
Lundø

Thomas Skovsgaard
Siversletvej 2

Jakob Boutrup Ditlevsen
Stensvej 10

Claus Kolin
Rughøjvej 108

Kim Ladegaard
Mulvadparken 16

Heidi Julitta Østergaard Jensen
Gødvad Kirkevej 8

Morten Speitzer
Annasvej 12

Lars Knage Nielsen
Rosenvænget 5
Dalum

Ove Nørskov
Mosevangen 8
Hvalpsund

Lars Birner Sørensen
Østre Havnegade 52, 02. tv.

Nikolaj Thomsen
Arnevangen 39
Søllerød

Jan Peter Larsen
Mikkelborg Alle 27

Erik Holst Jørgensen
Johannevej 8 A

Lars Ørum Nielsen
Langøvej 5
Drejens

Peder Boris Pedersen
Vindeby Pilevej 20
Tåsinge

Henrik Zenssus Hansen
Hasselbakken 7

Carsten Dall Larsen
Hagenæs 57

Kirsten Qvist Kiil-Nielsen
Baslund 61
Askov

Keld Østerdal
Kelsted 119

Leon Vad Laxy Christensen
Puggårdsvej 40
Jernvedlund

Hans Trærup
Søholt Allé 18

Eigil Hansen
Islands Brygge 36 C, 05. 0002.

Dorte Marie Haun
Trongårdsvej 27 B

Per Krause Therkelsen
Løvstikkevej 14
Kirkendrup

Erik Helmuth Pedersen
Septembervænget 36
Bramdrupdam

Aksel Hansborg Olsen
Tom Kristensens Vej 22, 02. th.

Søren Asger Reinhold Andersen
Tonysvej 4

Erik Lynge Skovgaard Jensen
Højrupgårdsvej 4, st.

Kim Gerner Jacobsen
Kæmpehøjvej 4

Jens Lundgaard Simonsen
Øresunds Alle 49

Jesper Meto
Sandbakken 3

Kaj Emil Madsen
Sogneskellet 3

Henrik Vedel
Elmehøjvej 43

Jesper Jørgensen
Fredensvej 48, 02. th.

Anders Oldau Gjelstrup
Brodersens Alle 20

Allan Søborg Olsen
Rævehøjen 15

Bo Colbe Nielsen
Kunuutip Aqqutaa 6

Henrik Jacob Vilmann Wellejus
Dernavej 8

Tom Tudborg Eriksen
Marsvænget 144

Sten Peters
Strandvejen 142 B

Ole Søndergaard Larsen
Jens Kromanns Vej 24
Snoghøj

Peter Nørrevang
Grønningen 16

Søren Møller Poulsen
Pinusparken 7

Jens Sejer Pedersen
Norddalen 25
Himmelev

Jens Jørgensen Baes
Østre Parkvej 60

Jørn Jepsen
Kirkegade 126

Jan Larsen
Storkevænget 10

Carsten Høj Hansen
Kildeskovsvej 40 B

Niels Sonne
Maglebæk Søpark 14

Henrik Anders Laursen
Søholt Allé 10 A

Jacques Peronard
Bakkevej 62

Ove Nielsen
Ulrikkenborg Plads 5, 1. tv.

Preben Bøgeskov Eriksen
Hilversumvej 37

Lars Hillebrand
Strandmarken 5

Lars Rynord
Vermundsvej 17

Grith Raith Puggaard
Hindholm Alle 28

Ole Ørnstrup
Frugtparken 9

Jesper Smedegaard Larsen
Jeppe Aakjærs Alle 8 A

Torben Nielsen
Revlingevej 10

Mogens Michael Henriksen
Axel Juels Alle 64

Søren Lassen
Toftkærvej 4
Vitten

Nelli Andersen
Slotsvej 42
Karlby

Helle Simonsen
Mosede Kærvej 22

Heidi Brink Olsen
c/o Trine Helbrandt
Olymposvej 10

John Lindvig Christiansen
Ådalen 47

Christian Dalmose Pedersen
Tranekærvej 23

Søren Nielsen
Einarsvej 10

Claus Jorch Andersen
Uldumvej 7

Peter Aslak Storgaard
Straussvej 46

Torben Skov
Margrethevej 3 A, 05. tv.

Michael Bach
Themsvej 19

Mikael Grosbøl
Stejlgårdsparken 104

Lars Kronow
Niels Pedersensvej 27

Morten Dandanell Kiærskou
Enebærvej 7

Tenna Hauge Jørgensen
Rundholtsvej 56, 03. 0002.

Henrik Harbo Andersen
Landlystvej 96
Tarp

Sumit Sudan
Solskiftevej 2

Kirsten Aaskov Mikkelsen
Hyldevænget 8

René Hattens
Plantagevej 64

Morten Egelund
Strandpromenaden 53

Tim Kjær-Hansen
Rørsangervej 10

Peder Rene Pedersen
Niels Storgårds Vej 2

Klaus Tvede-Jensen
Solmarksvej 28

Christian Sanderhage
Stjernevænget 3

Lone Merete Hansen
Søgade 59

Susanne Arnfred Møller
Ingemannsvej 2

Anni Børsting
Ved Gershøj 3

Søren Strandby
Ved Gershøj 3

Erik Pedersen
Cederfeldsvej 2

Peter Mølkjær
Søvænget 7

Poul Skovgaard
Fjordbakken 7
Rebæk

Anders Kreiner
Berberisvænget 33

Thomas Hermann
Louis Petersensvej 2

Keld Juel Danielsen
Postmosen 78

Marianne Møllegaard Christoffersen
Landevejen 195

Steen Andersen
Teglhøjen 10

Lars Andersen
Tesdorpfsvej 33 C, 03.

Flemming Larsen
Højlandsvangen 50

Per Schøtt
Solbakken 9
Rebæk

Henrik Hjort Kjelgaard
Hyrdehøj Bygade 255

Johnny Bækholm
Fabers Alle 89

Lars Bjerregaard Nielsen
Rudbæksbanke 33
Strib

Henrik Christian Grønnegaard
Ellesøpark 39

Martin Norin Faarborg
Regnersvej 126

Kasper Bruhn Udam
Nordre Strandvej 220 B

Lars Andersen
Lavritsdalsvej 19
Søften

Bill Haudal Pedersen
Vedbæk Strandvej 502 B

Jacob Nørmark
Lavritsdalsvej 26
Søften

Kristoffer Sune Hemmingsen
Gl. Holmegårdsvej 1, 02. tv.

Søren Lykke
Langelinieparken 3 B, st. 0001.

Max Damborg
Astridsvej 20

Niels Høj Nygaard
Morgenfruevej 6

Claus Bjørnlund
Udsigten 8

Rasmus Brodd Johnsen
Syrenvej 46

Claus Vium Jensen
Marsvænget 55

Thorsten Jørgensen
Timianvej 6
Sejs-Svejbæk

Claus Bech
c/o Box 5109
Paarnarluk 2 0101.

Henrik Brorsbøl Jakobsen
Skovstien 17
Haldum

Morten Jarlbo
Vejlesøvej 106 B, st.

Lisa Svensen
Kløvertoften 47

Anders Flou
Segelckesvej 4

Thomas Frommelt Hertz
Nordre Strandvej 233 B

Jens Lauridsen
Mustrupvej 141

Allan Trolle Pedersen
Bogøvænget 33

Heino Hyllested Tholsgaard
Broby Kirkevej 23
Næsbyhoved-Broby

Bo Klitten Kjærgaard
Kuffen 35

Kenneth Biirsdahl
Asmild Eng 48

Bjørn Winkler Jakobsen
Sofievej 2

John Hauschildt Ladekarl
Julius Thomsens Gade 14, 02. tv.

Henrik Hartmann Olesen
Møllemoseparken 146

Rene Winther Pedersen
Leonorevej 11

Allan Dydensborg Madsen
Bøgeløkken 56
Tarup

Morten Gade Steinmetz
Højager 111

Jan Guldmand Hansen
Platanvej 4

Troels Løvschall
Lyngsøvej 33

Suzette Demediuk Steen Nielsen
Mannehøj 103

Lars Siggaard Hansen
Granholmen 29

Sune Baadsager Holm
Bybakken 11

Anders Rasmussen
Stormgade 117

Bo Blaabjerg Odgaard
Vesterlundvej 63

Christian Dahlstrøm
Eskildsgade 8, st.

Bjarne Iver Jørgensen
Gunnarsvej 8

Michael Kurup Andersen
Tinggårdsvej 10

Lasse Lynggaard Wolff
Jupitervænget 53

Nikolaj Erik Johnsen
Vilvordeparken 15

René Carøe Andersen
Kløvervænget 4

Mads Fauerskov
Østerøgade 3

Christian Lehmann Nielsen
Almindingen 28

Stig Petersen
Skorpionens Kvarter 96

Gert Rasmussen
Bakkevej 20

Bjørn Philip Rosendal
Parkvænget 35

Brian Schmit Jensen
Christoffers Alle 77

Jacob Tækker Nørgaard
Fjordbjerg Ager 10

Martin Bøgelund Ravn
Else Alfelts Vej 91, 8. tv.

Søren Alsen Lauridsen
Blåhøjtoften 66

Bryndis Símonardóttir
Hasselvej 4

John Meilandt Bygholm
Yrsavej 8

Stine Eva Grothen
Islands Brygge 62, 2. th.

Kåre Konge Breindal
Løvsangervej 10

Jakob Lindberg


Jakob Olesen
Ravnhøj 16

Morten Aamand Lund
Stagebjerg Alle 35

Casper Young Roed Guldmann
Haslegårdsvej 79

Casper Hjerresen Christensen
Weysesgade 51

Thomas Kühn
Læssøesvej 32

Thomas Rosquist Andersen
Marselisvej 11

Mogens Busk
Ægirsgade 71, 4. tv.

Jesper Stier
Benediktesvej 12
Lind

Lisbeth Hansen
Ferskenvej 8

Henrik Wolff Mikkelsen
Nobelvägen 113, lejl 118
S-214 33 Malmö
Sverige

Allan Pedersen
Indertoften 1, 02. 0003.

Lars Dam Østergaard
Skovbrynet 2

Sofus Emil Tengvad


Lars Fogtmann Juelsen
Ege Allé 142

Eskild Nørregaard Jakobsen
Fuglesangsvej 4

Peter Kyhnauv-Andersen
Damgårdsvej 38

Jes Rotbøl Primdahl
Granlunden 100

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Julius Valentiners V 28, 04. th.

Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5

Rasmus Søgaard Barslund
Bæveren 60

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Else Alfelts Vej 76 D, 4. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Rued Langgaards Vej 11, 5. th.

Peter Ørsøe
Mariane Thomsens G. 30, 1. 002.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25





Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Toldboden 3, 1. c.
8800 Viborg

Tilknyttede revisorer:

Jan Bo Hansen
Birkerød Kongevej 20

Anders Vad Dons
Parkvænget 24

Kim Takata Mücke
Østerbrogade 110, 03.

Sten Løkke Pedersen
Lindebugten 36 B

Lars Leopold Larsen
Asser Jensens Vej 80



Jan Flemming Hansen
Langelinie 171

Tonny Hummelgaard Knudsen
Løvetvej 42
Løvet

Jens Ringbæk
Vanddamsvej 5

Jens-Ole Bøgild
Skovvej 80
Ungstrup

Per Erik Johannessen
Bakkedal 27

Michael Thorø Larsen
Islands Brygge 38 B, 07. th.

Jesper Brønd-Jensen
Skovbakkevej 12

Kåre Valtersdorf
Nyvang 25
Himmelev

Peder Østergaard
Lundøvej 139
Lundø

Thomas Skovsgaard
Siversletvej 2

Jakob Boutrup Ditlevsen
Stensvej 10

Claus Kolin
Rughøjvej 108

Kim Ladegaard
Mulvadparken 16

Heidi Julitta Østergaard Jensen
Gødvad Kirkevej 8

Morten Speitzer
Annasvej 12

Lars Knage Nielsen
Rosenvænget 5
Dalum

Ove Nørskov
Mosevangen 8
Hvalpsund

Lars Birner Sørensen
Østre Havnegade 52, 02. tv.

Nikolaj Thomsen
Arnevangen 39
Søllerød

Jan Peter Larsen
Mikkelborg Alle 27

Erik Holst Jørgensen
Johannevej 8 A

Lars Ørum Nielsen
Langøvej 5
Drejens

Peder Boris Pedersen
Vindeby Pilevej 20
Tåsinge

Henrik Zenssus Hansen
Hasselbakken 7

Carsten Dall Larsen
Hagenæs 57

Kirsten Qvist Kiil-Nielsen
Baslund 61
Askov

Keld Østerdal
Kelsted 119

Leon Vad Laxy Christensen
Puggårdsvej 40
Jernvedlund

Hans Trærup
Søholt Allé 18

Eigil Hansen
Islands Brygge 36 C, 05. 0002.

Dorte Marie Haun
Trongårdsvej 27 B

Per Krause Therkelsen
Løvstikkevej 14
Kirkendrup

Erik Helmuth Pedersen
Septembervænget 36
Bramdrupdam

Aksel Hansborg Olsen
Tom Kristensens Vej 22, 02. th.

Søren Asger Reinhold Andersen
Tonysvej 4

Erik Lynge Skovgaard Jensen
Højrupgårdsvej 4, st.

Kim Gerner Jacobsen
Kæmpehøjvej 4

Jens Lundgaard Simonsen
Øresunds Alle 49

Jesper Meto
Sandbakken 3

Kaj Emil Madsen
Sogneskellet 3

Henrik Vedel
Elmehøjvej 43

Jesper Jørgensen
Fredensvej 48, 02. th.

Anders Oldau Gjelstrup
Brodersens Alle 20

Allan Søborg Olsen
Rævehøjen 15

Bo Colbe Nielsen
Kunuutip Aqqutaa 6

Henrik Jacob Vilmann Wellejus
Dernavej 8

Tom Tudborg Eriksen
Marsvænget 144

Sten Peters
Strandvejen 142 B

Ole Søndergaard Larsen
Jens Kromanns Vej 24
Snoghøj

Peter Nørrevang
Grønningen 16

Søren Møller Poulsen
Pinusparken 7

Jens Sejer Pedersen
Norddalen 25
Himmelev

Jens Jørgensen Baes
Østre Parkvej 60

Jørn Jepsen
Kirkegade 126

Jan Larsen
Storkevænget 10

Carsten Høj Hansen
Kildeskovsvej 40 B

Niels Sonne
Maglebæk Søpark 14

Henrik Anders Laursen
Søholt Allé 10 A

Jacques Peronard
Bakkevej 62

Ove Nielsen
Ulrikkenborg Plads 5, 1. tv.

Preben Bøgeskov Eriksen
Hilversumvej 37

Lars Hillebrand
Strandmarken 5

Lars Rynord
Vermundsvej 17

Grith Raith Puggaard
Hindholm Alle 28

Ole Ørnstrup
Frugtparken 9

Jesper Smedegaard Larsen
Jeppe Aakjærs Alle 8 A

Torben Nielsen
Revlingevej 10

Mogens Michael Henriksen
Axel Juels Alle 64

Søren Lassen
Toftkærvej 4
Vitten

Nelli Andersen
Slotsvej 42
Karlby

Helle Simonsen
Mosede Kærvej 22

Heidi Brink Olsen
c/o Trine Helbrandt
Olymposvej 10

John Lindvig Christiansen
Ådalen 47

Christian Dalmose Pedersen
Tranekærvej 23

Søren Nielsen
Einarsvej 10

Claus Jorch Andersen
Uldumvej 7

Peter Aslak Storgaard
Straussvej 46

Torben Skov
Margrethevej 3 A, 05. tv.

Michael Bach
Themsvej 19

Mikael Grosbøl
Stejlgårdsparken 104

Lars Kronow
Niels Pedersensvej 27

Morten Dandanell Kiærskou
Enebærvej 7

Tenna Hauge Jørgensen
Rundholtsvej 56, 03. 0002.

Henrik Harbo Andersen
Landlystvej 96
Tarp

Sumit Sudan
Solskiftevej 2

Kirsten Aaskov Mikkelsen
Hyldevænget 8

René Hattens
Plantagevej 64

Morten Egelund
Strandpromenaden 53

Tim Kjær-Hansen
Rørsangervej 10

Peder Rene Pedersen
Niels Storgårds Vej 2

Klaus Tvede-Jensen
Solmarksvej 28

Christian Sanderhage
Stjernevænget 3

Lone Merete Hansen
Søgade 59

Susanne Arnfred Møller
Ingemannsvej 2

Anni Børsting
Ved Gershøj 3

Søren Strandby
Ved Gershøj 3

Erik Pedersen
Cederfeldsvej 2

Peter Mølkjær
Søvænget 7

Poul Skovgaard
Fjordbakken 7
Rebæk

Anders Kreiner
Berberisvænget 33

Thomas Hermann
Louis Petersensvej 2

Keld Juel Danielsen
Postmosen 78

Marianne Møllegaard Christoffersen
Landevejen 195

Steen Andersen
Teglhøjen 10

Lars Andersen
Tesdorpfsvej 33 C, 03.

Flemming Larsen
Højlandsvangen 50

Per Schøtt
Solbakken 9
Rebæk

Henrik Hjort Kjelgaard
Hyrdehøj Bygade 255

Johnny Bækholm
Fabers Alle 89

Lars Bjerregaard Nielsen
Rudbæksbanke 33
Strib

Henrik Christian Grønnegaard
Ellesøpark 39

Martin Norin Faarborg
Regnersvej 126

Kasper Bruhn Udam
Nordre Strandvej 220 B

Lars Andersen
Lavritsdalsvej 19
Søften

Bill Haudal Pedersen
Vedbæk Strandvej 502 B

Jacob Nørmark
Lavritsdalsvej 26
Søften

Kristoffer Sune Hemmingsen
Gl. Holmegårdsvej 1, 02. tv.

Søren Lykke
Langelinieparken 3 B, st. 0001.

Max Damborg
Astridsvej 20

Niels Høj Nygaard
Morgenfruevej 6

Claus Bjørnlund
Udsigten 8

Rasmus Brodd Johnsen
Syrenvej 46

Claus Vium Jensen
Marsvænget 55

Thorsten Jørgensen
Timianvej 6
Sejs-Svejbæk

Claus Bech
c/o Box 5109
Paarnarluk 2 0101.

Henrik Brorsbøl Jakobsen
Skovstien 17
Haldum

Morten Jarlbo
Vejlesøvej 106 B, st.

Lisa Svensen
Kløvertoften 47

Anders Flou
Segelckesvej 4

Thomas Frommelt Hertz
Nordre Strandvej 233 B

Jens Lauridsen
Mustrupvej 141

Allan Trolle Pedersen
Bogøvænget 33

Heino Hyllested Tholsgaard
Broby Kirkevej 23
Næsbyhoved-Broby

Bo Klitten Kjærgaard
Kuffen 35

Kenneth Biirsdahl
Asmild Eng 48

Bjørn Winkler Jakobsen
Sofievej 2

John Hauschildt Ladekarl
Julius Thomsens Gade 14, 02. tv.

Henrik Hartmann Olesen
Møllemoseparken 146

Rene Winther Pedersen
Leonorevej 11

Allan Dydensborg Madsen
Bøgeløkken 56
Tarup

Morten Gade Steinmetz
Højager 111

Jan Guldmand Hansen
Platanvej 4

Troels Løvschall
Lyngsøvej 33

Suzette Demediuk Steen Nielsen
Mannehøj 103

Lars Siggaard Hansen
Granholmen 29

Sune Baadsager Holm
Bybakken 11

Anders Rasmussen
Stormgade 117

Bo Blaabjerg Odgaard
Vesterlundvej 63

Christian Dahlstrøm
Eskildsgade 8, st.

Bjarne Iver Jørgensen
Gunnarsvej 8

Michael Kurup Andersen
Tinggårdsvej 10

Lasse Lynggaard Wolff
Jupitervænget 53

Nikolaj Erik Johnsen
Vilvordeparken 15

René Carøe Andersen
Kløvervænget 4

Mads Fauerskov
Østerøgade 3

Christian Lehmann Nielsen
Almindingen 28

Stig Petersen
Skorpionens Kvarter 96

Gert Rasmussen
Bakkevej 20

Bjørn Philip Rosendal
Parkvænget 35

Brian Schmit Jensen
Christoffers Alle 77

Jacob Tækker Nørgaard
Fjordbjerg Ager 10

Martin Bøgelund Ravn
Else Alfelts Vej 91, 8. tv.

Søren Alsen Lauridsen
Blåhøjtoften 66

Bryndis Símonardóttir
Hasselvej 4

John Meilandt Bygholm
Yrsavej 8

Stine Eva Grothen
Islands Brygge 62, 2. th.

Kåre Konge Breindal
Løvsangervej 10

Jakob Lindberg


Jakob Olesen
Ravnhøj 16

Morten Aamand Lund
Stagebjerg Alle 35

Casper Young Roed Guldmann
Haslegårdsvej 79

Casper Hjerresen Christensen
Weysesgade 51

Thomas Kühn
Læssøesvej 32

Thomas Rosquist Andersen
Marselisvej 11

Mogens Busk
Ægirsgade 71, 4. tv.

Jesper Stier
Benediktesvej 12
Lind

Lisbeth Hansen
Ferskenvej 8

Henrik Wolff Mikkelsen
Nobelvägen 113, lejl 118
S-214 33 Malmö
Sverige

Allan Pedersen
Indertoften 1, 02. 0003.

Lars Dam Østergaard
Skovbrynet 2

Sofus Emil Tengvad


Lars Fogtmann Juelsen
Ege Allé 142

Eskild Nørregaard Jakobsen
Fuglesangsvej 4

Peter Kyhnauv-Andersen
Damgårdsvej 38

Jes Rotbøl Primdahl
Granlunden 100

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Julius Valentiners V 28, 04. th.

Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5

Rasmus Søgaard Barslund
Bæveren 60

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Else Alfelts Vej 76 D, 4. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Rued Langgaards Vej 11, 5. th.

Peter Ørsøe
Mariane Thomsens G. 30, 1. 002.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25





Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Njalsgade 21 G
2300 København S

Tilknyttede revisorer:

Eskild Nørregaard Jakobsen
Fuglesangsvej 4

Peter Kyhnauv-Andersen
Damgårdsvej 38

Jes Rotbøl Primdahl
Granlunden 100

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Julius Valentiners V 28, 04. th.



Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5

Rasmus Søgaard Barslund
Bæveren 60

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Else Alfelts Vej 76 D, 4. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Rued Langgaards Vej 11, 5. th.

Peter Ørsøe
Mariane Thomsens G. 30, 1. 002.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25





Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Værkmestergade 2, 18.
8000 Aarhus C

Tilknyttede revisorer:

Jan Bo Hansen
Birkerød Kongevej 20

Anders Vad Dons
Parkvænget 24

Kim Takata Mücke
Østerbrogade 110, 03.

Sten Løkke Pedersen
Lindebugten 36 B

Lars Leopold Larsen
Asser Jensens Vej 80



Jan Flemming Hansen
Langelinie 171

Tonny Hummelgaard Knudsen
Løvetvej 42
Løvet

Jens Ringbæk
Vanddamsvej 5

Jens-Ole Bøgild
Skovvej 80
Ungstrup

Per Erik Johannessen
Bakkedal 27

Michael Thorø Larsen
Islands Brygge 38 B, 07. th.

Jesper Brønd-Jensen
Skovbakkevej 12

Kåre Valtersdorf
Nyvang 25
Himmelev

Peder Østergaard
Lundøvej 139
Lundø

Thomas Skovsgaard
Siversletvej 2

Jakob Boutrup Ditlevsen
Stensvej 10

Claus Kolin
Rughøjvej 108

Kim Ladegaard
Mulvadparken 16

Heidi Julitta Østergaard Jensen
Gødvad Kirkevej 8

Morten Speitzer
Annasvej 12

Lars Knage Nielsen
Rosenvænget 5
Dalum

Ove Nørskov
Mosevangen 8
Hvalpsund

Lars Birner Sørensen
Østre Havnegade 52, 02. tv.

Nikolaj Thomsen
Arnevangen 39
Søllerød

Jan Peter Larsen
Mikkelborg Alle 27

Erik Holst Jørgensen
Johannevej 8 A

Lars Ørum Nielsen
Langøvej 5
Drejens

Peder Boris Pedersen
Vindeby Pilevej 20
Tåsinge

Henrik Zenssus Hansen
Hasselbakken 7

Carsten Dall Larsen
Hagenæs 57

Kirsten Qvist Kiil-Nielsen
Baslund 61
Askov

Keld Østerdal
Kelsted 119

Leon Vad Laxy Christensen
Puggårdsvej 40
Jernvedlund

Hans Trærup
Søholt Allé 18

Eigil Hansen
Islands Brygge 36 C, 05. 0002.

Dorte Marie Haun
Trongårdsvej 27 B

Per Krause Therkelsen
Løvstikkevej 14
Kirkendrup

Erik Helmuth Pedersen
Septembervænget 36
Bramdrupdam

Aksel Hansborg Olsen
Tom Kristensens Vej 22, 02. th.

Søren Asger Reinhold Andersen
Tonysvej 4

Erik Lynge Skovgaard Jensen
Højrupgårdsvej 4, st.

Kim Gerner Jacobsen
Kæmpehøjvej 4

Jens Lundgaard Simonsen
Øresunds Alle 49

Jesper Meto
Sandbakken 3

Kaj Emil Madsen
Sogneskellet 3

Henrik Vedel
Elmehøjvej 43

Jesper Jørgensen
Fredensvej 48, 02. th.

Anders Oldau Gjelstrup
Brodersens Alle 20

Allan Søborg Olsen
Rævehøjen 15

Bo Colbe Nielsen
Kunuutip Aqqutaa 6

Henrik Jacob Vilmann Wellejus
Dernavej 8

Tom Tudborg Eriksen
Marsvænget 144

Sten Peters
Strandvejen 142 B

Ole Søndergaard Larsen
Jens Kromanns Vej 24
Snoghøj

Peter Nørrevang
Grønningen 16

Søren Møller Poulsen
Pinusparken 7

Jens Sejer Pedersen
Norddalen 25
Himmelev

Jens Jørgensen Baes
Østre Parkvej 60

Jørn Jepsen
Kirkegade 126

Jan Larsen
Storkevænget 10

Carsten Høj Hansen
Kildeskovsvej 40 B

Niels Sonne
Maglebæk Søpark 14

Henrik Anders Laursen
Søholt Allé 10 A

Jacques Peronard
Bakkevej 62

Ove Nielsen
Ulrikkenborg Plads 5, 1. tv.

Preben Bøgeskov Eriksen
Hilversumvej 37

Lars Hillebrand
Strandmarken 5

Lars Rynord
Vermundsvej 17

Grith Raith Puggaard
Hindholm Alle 28

Ole Ørnstrup
Frugtparken 9

Jesper Smedegaard Larsen
Jeppe Aakjærs Alle 8 A

Torben Nielsen
Revlingevej 10

Mogens Michael Henriksen
Axel Juels Alle 64

Søren Lassen
Toftkærvej 4
Vitten

Nelli Andersen
Slotsvej 42
Karlby

Helle Simonsen
Mosede Kærvej 22

Lars Jørgen Viskum Madsen
Klodevej 20
Dråby

Heidi Brink Olsen
c/o Trine Helbrandt
Olymposvej 10

John Lindvig Christiansen
Ådalen 47

Christian Dalmose Pedersen
Tranekærvej 23

Søren Nielsen
Einarsvej 10

Claus Jorch Andersen
Uldumvej 7

Peter Aslak Storgaard
Straussvej 46

Torben Skov
Margrethevej 3 A, 05. tv.

Michael Bach
Themsvej 19

Mikael Grosbøl
Stejlgårdsparken 104

Lars Kronow
Niels Pedersensvej 27

Morten Dandanell Kiærskou
Enebærvej 7

Tenna Hauge Jørgensen
Rundholtsvej 56, 03. 0002.

Henrik Harbo Andersen
Landlystvej 96
Tarp

Sumit Sudan
Solskiftevej 2

Kirsten Aaskov Mikkelsen
Hyldevænget 8

René Hattens
Plantagevej 64

Morten Egelund
Strandpromenaden 53

Tim Kjær-Hansen
Rørsangervej 10

Peder Rene Pedersen
Niels Storgårds Vej 2

Klaus Tvede-Jensen
Solmarksvej 28

Christian Sanderhage
Stjernevænget 3

Lone Merete Hansen
Søgade 59

Susanne Arnfred Møller
Ingemannsvej 2

Anni Børsting
Ved Gershøj 3

Søren Strandby
Ved Gershøj 3

Erik Pedersen
Cederfeldsvej 2

Peter Mølkjær
Søvænget 7

Poul Skovgaard
Fjordbakken 7
Rebæk

Anders Kreiner
Berberisvænget 33

Thomas Hermann
Louis Petersensvej 2

Keld Juel Danielsen
Postmosen 78

Marianne Møllegaard Christoffersen
Landevejen 195

Steen Andersen
Teglhøjen 10

Lars Andersen
Tesdorpfsvej 33 C, 03.

Flemming Larsen
Højlandsvangen 50

Per Schøtt
Solbakken 9
Rebæk

Henrik Hjort Kjelgaard
Hyrdehøj Bygade 255

Johnny Bækholm
Fabers Alle 89

Lars Bjerregaard Nielsen
Rudbæksbanke 33
Strib

Henrik Christian Grønnegaard
Ellesøpark 39

Martin Norin Faarborg
Regnersvej 126

Kasper Bruhn Udam
Nordre Strandvej 220 B

Lars Andersen
Lavritsdalsvej 19
Søften

Bill Haudal Pedersen
Vedbæk Strandvej 502 B

Jacob Nørmark
Lavritsdalsvej 26
Søften

Kristoffer Sune Hemmingsen
Gl. Holmegårdsvej 1, 02. tv.

Søren Lykke
Langelinieparken 3 B, st. 0001.

Max Damborg
Astridsvej 20

Niels Høj Nygaard
Morgenfruevej 6

Claus Bjørnlund
Udsigten 8

Rasmus Brodd Johnsen
Syrenvej 46

Claus Vium Jensen
Marsvænget 55

Thorsten Jørgensen
Timianvej 6
Sejs-Svejbæk

Claus Bech
c/o Box 5109
Paarnarluk 2 0101.

Henrik Brorsbøl Jakobsen
Skovstien 17
Haldum

Morten Jarlbo
Vejlesøvej 106 B, st.

Lisa Svensen
Kløvertoften 47

Anders Flou
Segelckesvej 4

Thomas Frommelt Hertz
Nordre Strandvej 233 B

Jens Lauridsen
Mustrupvej 141

Allan Trolle Pedersen
Bogøvænget 33

Heino Hyllested Tholsgaard
Broby Kirkevej 23
Næsbyhoved-Broby

Bo Klitten Kjærgaard
Kuffen 35

Kenneth Biirsdahl
Asmild Eng 48

Bjørn Winkler Jakobsen
Sofievej 2

John Hauschildt Ladekarl
Julius Thomsens Gade 14, 02. tv.

Henrik Hartmann Olesen
Møllemoseparken 146

Rene Winther Pedersen
Leonorevej 11

Allan Dydensborg Madsen
Bøgeløkken 56
Tarup

Morten Gade Steinmetz
Højager 111

Jan Guldmand Hansen
Platanvej 4

Troels Løvschall
Lyngsøvej 33

Suzette Demediuk Steen Nielsen
Mannehøj 103

Lars Siggaard Hansen
Granholmen 29

Sune Baadsager Holm
Bybakken 11

Anders Rasmussen
Stormgade 117

Bo Blaabjerg Odgaard
Vesterlundvej 63

Christian Dahlstrøm
Eskildsgade 8, st.

Bjarne Iver Jørgensen
Gunnarsvej 8

Michael Kurup Andersen
Tinggårdsvej 10

Lasse Lynggaard Wolff
Jupitervænget 53

Nikolaj Erik Johnsen
Vilvordeparken 15

René Carøe Andersen
Kløvervænget 4

Mads Fauerskov
Østerøgade 3

Christian Lehmann Nielsen
Almindingen 28

Stig Petersen
Skorpionens Kvarter 96

Gert Rasmussen
Bakkevej 20

Bjørn Philip Rosendal
Parkvænget 35

Brian Schmit Jensen
Christoffers Alle 77

Jacob Tækker Nørgaard
Fjordbjerg Ager 10

Martin Bøgelund Ravn
Else Alfelts Vej 91, 8. tv.

Søren Alsen Lauridsen
Blåhøjtoften 66

Bryndis Símonardóttir
Hasselvej 4

John Meilandt Bygholm
Yrsavej 8

Stine Eva Grothen
Islands Brygge 62, 2. th.

Kåre Konge Breindal
Løvsangervej 10

Jakob Lindberg


Jakob Olesen
Ravnhøj 16

Morten Aamand Lund
Stagebjerg Alle 35

Casper Young Roed Guldmann
Haslegårdsvej 79

Casper Hjerresen Christensen
Weysesgade 51

Thomas Kühn
Læssøesvej 32

Thomas Rosquist Andersen
Marselisvej 11

Mogens Busk
Ægirsgade 71, 4. tv.

Lars Fogtmann Juelsen
Ege Allé 142

Jesper Stier
Benediktesvej 12
Lind

Lisbeth Hansen
Ferskenvej 8

Henrik Wolff Mikkelsen
Nobelvägen 113, lejl 118
S-214 33 Malmö
Sverige

Allan Pedersen
Indertoften 1, 02. 0003.

Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5

Lars Dam Østergaard
Skovbrynet 2

Sofus Emil Tengvad


Eskild Nørregaard Jakobsen
Fuglesangsvej 4

Peter Kyhnauv-Andersen
Damgårdsvej 38

Jes Rotbøl Primdahl
Granlunden 100

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Julius Valentiners V 28, 04. th.

Rasmus Søgaard Barslund
Bæveren 60

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Else Alfelts Vej 76 D, 4. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Rued Langgaards Vej 11, 5. th.

Peter Ørsøe
Mariane Thomsens G. 30, 1. 002.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25





Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Dokken 8
6700 Esbjerg

Tilknyttede revisorer:

Jan Bo Hansen
Birkerød Kongevej 20

Anders Vad Dons
Parkvænget 24

Kim Takata Mücke
Østerbrogade 110, 03.

Sten Løkke Pedersen
Lindebugten 36 B

Lars Leopold Larsen
Asser Jensens Vej 80



Jan Flemming Hansen
Langelinie 171

Tonny Hummelgaard Knudsen
Løvetvej 42
Løvet

Jens Ringbæk
Vanddamsvej 5

Jens-Ole Bøgild
Skovvej 80
Ungstrup

Per Erik Johannessen
Bakkedal 27

Michael Thorø Larsen
Islands Brygge 38 B, 07. th.

Jesper Brønd-Jensen
Skovbakkevej 12

Kåre Valtersdorf
Nyvang 25
Himmelev

Peder Østergaard
Lundøvej 139
Lundø

Thomas Skovsgaard
Siversletvej 2

Jakob Boutrup Ditlevsen
Stensvej 10

Claus Kolin
Rughøjvej 108

Kim Ladegaard
Mulvadparken 16

Heidi Julitta Østergaard Jensen
Gødvad Kirkevej 8

Morten Speitzer
Annasvej 12

Lars Knage Nielsen
Rosenvænget 5
Dalum

Ove Nørskov
Mosevangen 8
Hvalpsund

Lars Birner Sørensen
Østre Havnegade 52, 02. tv.

Nikolaj Thomsen
Arnevangen 39
Søllerød

Jan Peter Larsen
Mikkelborg Alle 27

Erik Holst Jørgensen
Johannevej 8 A

Lars Ørum Nielsen
Langøvej 5
Drejens

Peder Boris Pedersen
Vindeby Pilevej 20
Tåsinge

Henrik Zenssus Hansen
Hasselbakken 7

Carsten Dall Larsen
Hagenæs 57

Kirsten Qvist Kiil-Nielsen
Baslund 61
Askov

Keld Østerdal
Kelsted 119

Leon Vad Laxy Christensen
Puggårdsvej 40
Jernvedlund

Hans Trærup
Søholt Allé 18

Eigil Hansen
Islands Brygge 36 C, 05. 0002.

Dorte Marie Haun
Trongårdsvej 27 B

Per Krause Therkelsen
Løvstikkevej 14
Kirkendrup

Erik Helmuth Pedersen
Septembervænget 36
Bramdrupdam

Aksel Hansborg Olsen
Tom Kristensens Vej 22, 02. th.

Søren Asger Reinhold Andersen
Tonysvej 4

Erik Lynge Skovgaard Jensen
Højrupgårdsvej 4, st.

Kim Gerner Jacobsen
Kæmpehøjvej 4

Jens Lundgaard Simonsen
Øresunds Alle 49

Jesper Meto
Sandbakken 3

Kaj Emil Madsen
Sogneskellet 3

Henrik Vedel
Elmehøjvej 43

Jesper Jørgensen
Fredensvej 48, 02. th.

Anders Oldau Gjelstrup
Brodersens Alle 20

Allan Søborg Olsen
Rævehøjen 15

Bo Colbe Nielsen
Kunuutip Aqqutaa 6

Henrik Jacob Vilmann Wellejus
Dernavej 8

Tom Tudborg Eriksen
Marsvænget 144

Sten Peters
Strandvejen 142 B

Ole Søndergaard Larsen
Jens Kromanns Vej 24
Snoghøj

Peter Nørrevang
Grønningen 16

Søren Møller Poulsen
Pinusparken 7

Jens Sejer Pedersen
Norddalen 25
Himmelev

Jens Jørgensen Baes
Østre Parkvej 60

Jørn Jepsen
Kirkegade 126

Jan Larsen
Storkevænget 10

Carsten Høj Hansen
Kildeskovsvej 40 B

Niels Sonne
Maglebæk Søpark 14

Henrik Anders Laursen
Søholt Allé 10 A

Jacques Peronard
Bakkevej 62

Ove Nielsen
Ulrikkenborg Plads 5, 1. tv.

Henry Christensen
Jerrigsvej 37

Preben Bøgeskov Eriksen
Hilversumvej 37

Lars Hillebrand
Strandmarken 5

Lars Rynord
Vermundsvej 17

Grith Raith Puggaard
Hindholm Alle 28

Ole Ørnstrup
Frugtparken 9

Jesper Smedegaard Larsen
Jeppe Aakjærs Alle 8 A

Torben Nielsen
Revlingevej 10

Mogens Michael Henriksen
Axel Juels Alle 64

Søren Lassen
Toftkærvej 4
Vitten

Nelli Andersen
Slotsvej 42
Karlby

Helle Simonsen
Mosede Kærvej 22

Heidi Brink Olsen
c/o Trine Helbrandt
Olymposvej 10

John Lindvig Christiansen
Ådalen 47

Christian Dalmose Pedersen
Tranekærvej 23

Søren Nielsen
Einarsvej 10

Claus Jorch Andersen
Uldumvej 7

Peter Aslak Storgaard
Straussvej 46

Torben Skov
Margrethevej 3 A, 05. tv.

Michael Bach
Themsvej 19

Mikael Grosbøl
Stejlgårdsparken 104

Lars Kronow
Niels Pedersensvej 27

Morten Dandanell Kiærskou
Enebærvej 7

Tenna Hauge Jørgensen
Rundholtsvej 56, 03. 0002.

Henrik Harbo Andersen
Landlystvej 96
Tarp

Sumit Sudan
Solskiftevej 2

Kirsten Aaskov Mikkelsen
Hyldevænget 8

René Hattens
Plantagevej 64

Morten Egelund
Strandpromenaden 53

Tim Kjær-Hansen
Rørsangervej 10

Peder Rene Pedersen
Niels Storgårds Vej 2

Klaus Tvede-Jensen
Solmarksvej 28

Christian Sanderhage
Stjernevænget 3

Lone Merete Hansen
Søgade 59

Susanne Arnfred Møller
Ingemannsvej 2

Anni Børsting
Ved Gershøj 3

Søren Strandby
Ved Gershøj 3

Erik Pedersen
Cederfeldsvej 2

Peter Mølkjær
Søvænget 7

Poul Skovgaard
Fjordbakken 7
Rebæk

Anders Kreiner
Berberisvænget 33

Thomas Hermann
Louis Petersensvej 2

Keld Juel Danielsen
Postmosen 78

Marianne Møllegaard Christoffersen
Landevejen 195

Steen Andersen
Teglhøjen 10

Lars Andersen
Tesdorpfsvej 33 C, 03.

Flemming Larsen
Højlandsvangen 50

Per Schøtt
Solbakken 9
Rebæk

Henrik Hjort Kjelgaard
Hyrdehøj Bygade 255

Johnny Bækholm
Fabers Alle 89

Lars Bjerregaard Nielsen
Rudbæksbanke 33
Strib

Henrik Christian Grønnegaard
Ellesøpark 39

Martin Norin Faarborg
Regnersvej 126

Kasper Bruhn Udam
Nordre Strandvej 220 B

Lars Andersen
Lavritsdalsvej 19
Søften

Bill Haudal Pedersen
Vedbæk Strandvej 502 B

Jacob Nørmark
Lavritsdalsvej 26
Søften

Kristoffer Sune Hemmingsen
Gl. Holmegårdsvej 1, 02. tv.

Søren Lykke
Langelinieparken 3 B, st. 0001.

Max Damborg
Astridsvej 20

Niels Høj Nygaard
Morgenfruevej 6

Claus Bjørnlund
Udsigten 8

Rasmus Brodd Johnsen
Syrenvej 46

Claus Vium Jensen
Marsvænget 55

Thorsten Jørgensen
Timianvej 6
Sejs-Svejbæk

Claus Bech
c/o Box 5109
Paarnarluk 2 0101.

Henrik Brorsbøl Jakobsen
Skovstien 17
Haldum

Morten Jarlbo
Vejlesøvej 106 B, st.

Lisa Svensen
Kløvertoften 47

Anders Flou
Segelckesvej 4

Thomas Frommelt Hertz
Nordre Strandvej 233 B

Jens Lauridsen
Mustrupvej 141

Allan Trolle Pedersen
Bogøvænget 33

Heino Hyllested Tholsgaard
Broby Kirkevej 23
Næsbyhoved-Broby

Bo Klitten Kjærgaard
Kuffen 35

Kenneth Biirsdahl
Asmild Eng 48

Bjørn Winkler Jakobsen
Sofievej 2

John Hauschildt Ladekarl
Julius Thomsens Gade 14, 02. tv.

Henrik Hartmann Olesen
Møllemoseparken 146

Rene Winther Pedersen
Leonorevej 11

Allan Dydensborg Madsen
Bøgeløkken 56
Tarup

Morten Gade Steinmetz
Højager 111

Jan Guldmand Hansen
Platanvej 4

Troels Løvschall
Lyngsøvej 33

Suzette Demediuk Steen Nielsen
Mannehøj 103

Lars Siggaard Hansen
Granholmen 29

Sune Baadsager Holm
Bybakken 11

Anders Rasmussen
Stormgade 117

Bo Blaabjerg Odgaard
Vesterlundvej 63

Christian Dahlstrøm
Eskildsgade 8, st.

Bjarne Iver Jørgensen
Gunnarsvej 8

Michael Kurup Andersen
Tinggårdsvej 10

Lasse Lynggaard Wolff
Jupitervænget 53

Nikolaj Erik Johnsen
Vilvordeparken 15

René Carøe Andersen
Kløvervænget 4

Mads Fauerskov
Østerøgade 3

Christian Lehmann Nielsen
Almindingen 28

Stig Petersen
Skorpionens Kvarter 96

Gert Rasmussen
Bakkevej 20

Bjørn Philip Rosendal
Parkvænget 35

Brian Schmit Jensen
Christoffers Alle 77

Jacob Tækker Nørgaard
Fjordbjerg Ager 10

Martin Bøgelund Ravn
Else Alfelts Vej 91, 8. tv.

Søren Alsen Lauridsen
Blåhøjtoften 66

Bryndis Símonardóttir
Hasselvej 4

John Meilandt Bygholm
Yrsavej 8

Stine Eva Grothen
Islands Brygge 62, 2. th.

Kåre Konge Breindal
Løvsangervej 10

Jakob Lindberg


Jakob Olesen
Ravnhøj 16

Morten Aamand Lund
Stagebjerg Alle 35

Casper Young Roed Guldmann
Haslegårdsvej 79

Casper Hjerresen Christensen
Weysesgade 51

Thomas Kühn
Læssøesvej 32

Thomas Rosquist Andersen
Marselisvej 11

Mogens Busk
Ægirsgade 71, 4. tv.

Jesper Stier
Benediktesvej 12
Lind

Lisbeth Hansen
Ferskenvej 8

Henrik Wolff Mikkelsen
Nobelvägen 113, lejl 118
S-214 33 Malmö
Sverige

Allan Pedersen
Indertoften 1, 02. 0003.

Jes Rotbøl Primdahl
Granlunden 100

Lars Dam Østergaard
Skovbrynet 2

Sofus Emil Tengvad


Lars Fogtmann Juelsen
Ege Allé 142

Eskild Nørregaard Jakobsen
Fuglesangsvej 4

Peter Kyhnauv-Andersen
Damgårdsvej 38

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Julius Valentiners V 28, 04. th.

Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5

Rasmus Søgaard Barslund
Bæveren 60

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Else Alfelts Vej 76 D, 4. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Rued Langgaards Vej 11, 5. th.

Peter Ørsøe
Mariane Thomsens G. 30, 1. 002.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25





Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Slotsgade 3, st.
7800 Skive

Tilknyttede revisorer:

Peder Østergaard
Lundøvej 139
Lundø

Allan Søborg Olsen
Rævehøjen 15

Kenneth Biirsdahl
Asmild Eng 48

Jan Bo Hansen
Birkerød Kongevej 20

Anders Vad Dons
Parkvænget 24



Jan Flemming Hansen
Langelinie 171

Jens Ringbæk
Vanddamsvej 5

Jens-Ole Bøgild
Skovvej 80
Ungstrup

Jesper Brønd-Jensen
Skovbakkevej 12

Jakob Boutrup Ditlevsen
Stensvej 10

Claus Kolin
Rughøjvej 108

Heidi Julitta Østergaard Jensen
Gødvad Kirkevej 8

Bjørn Philip Rosendal
Parkvænget 35

Jan Peter Larsen
Mikkelborg Alle 27

Erik Holst Jørgensen
Johannevej 8 A

Henrik Zenssus Hansen
Hasselbakken 7

Carsten Dall Larsen
Hagenæs 57

Hans Trærup
Søholt Allé 18

Eigil Hansen
Islands Brygge 36 C, 05. 0002.

Dorte Marie Haun
Trongårdsvej 27 B

Erik Helmuth Pedersen
Septembervænget 36
Bramdrupdam

Aksel Hansborg Olsen
Tom Kristensens Vej 22, 02. th.

Erik Lynge Skovgaard Jensen
Højrupgårdsvej 4, st.

Jens Lundgaard Simonsen
Øresunds Alle 49

Henrik Vedel
Elmehøjvej 43

Anders Oldau Gjelstrup
Brodersens Alle 20

Bo Colbe Nielsen
Kunuutip Aqqutaa 6

Henrik Jacob Vilmann Wellejus
Dernavej 8

Jens Sejer Pedersen
Norddalen 25
Himmelev

Jens Jørgensen Baes
Østre Parkvej 60

Jan Larsen
Storkevænget 10

Carsten Høj Hansen
Kildeskovsvej 40 B

Henrik Anders Laursen
Søholt Allé 10 A

Jacques Peronard
Bakkevej 62

Grith Raith Puggaard
Hindholm Alle 28

Helle Simonsen
Mosede Kærvej 22

Heidi Brink Olsen
c/o Trine Helbrandt
Olymposvej 10

Christian Dalmose Pedersen
Tranekærvej 23

Claus Jorch Andersen
Uldumvej 7

Henrik Harbo Andersen
Landlystvej 96
Tarp

Christian Sanderhage
Stjernevænget 3

Anni Børsting
Ved Gershøj 3

Erik Pedersen
Cederfeldsvej 2

Anders Kreiner
Berberisvænget 33

Flemming Larsen
Højlandsvangen 50

Henrik Hjort Kjelgaard
Hyrdehøj Bygade 255

Henrik Christian Grønnegaard
Ellesøpark 39

Bill Haudal Pedersen
Vedbæk Strandvej 502 B

Jacob Nørmark
Lavritsdalsvej 26
Søften

Claus Bjørnlund
Udsigten 8

Claus Vium Jensen
Marsvænget 55

Claus Bech
c/o Box 5109
Paarnarluk 2 0101.

Henrik Brorsbøl Jakobsen
Skovstien 17
Haldum

Anders Flou
Segelckesvej 4

Jens Lauridsen
Mustrupvej 141

Allan Trolle Pedersen
Bogøvænget 33

Heino Hyllested Tholsgaard
Broby Kirkevej 23
Næsbyhoved-Broby

Bo Klitten Kjærgaard
Kuffen 35

Bjørn Winkler Jakobsen
Sofievej 2

Henrik Hartmann Olesen
Møllemoseparken 146

Allan Dydensborg Madsen
Bøgeløkken 56
Tarup

Jan Guldmand Hansen
Platanvej 4

Anders Rasmussen
Stormgade 117

Bo Blaabjerg Odgaard
Vesterlundvej 63

Christian Dahlstrøm
Eskildsgade 8, st.

Bjarne Iver Jørgensen
Gunnarsvej 8

Christian Lehmann Nielsen
Almindingen 28

Gert Rasmussen
Bakkevej 20

Brian Schmit Jensen
Christoffers Alle 77

Jacob Tækker Nørgaard
Fjordbjerg Ager 10

Bryndis Símonardóttir
Hasselvej 4

Sten Løkke Pedersen
Lindebugten 36 B

Tonny Hummelgaard Knudsen
Løvetvej 42
Løvet

Per Erik Johannessen
Bakkedal 27

Thomas Skovsgaard
Siversletvej 2

Morten Speitzer
Annasvej 12

Ove Nørskov
Mosevangen 8
Hvalpsund

Nikolaj Thomsen
Arnevangen 39
Søllerød

Peder Boris Pedersen
Vindeby Pilevej 20
Tåsinge

Per Krause Therkelsen
Løvstikkevej 14
Kirkendrup

Søren Asger Reinhold Andersen
Tonysvej 4

Tom Tudborg Eriksen
Marsvænget 144

Sten Peters
Strandvejen 142 B

Ole Søndergaard Larsen
Jens Kromanns Vej 24
Snoghøj

Peter Nørrevang
Grønningen 16

Stine Eva Grothen
Islands Brygge 62, 2. th.

Søren Møller Poulsen
Pinusparken 7

Niels Sonne
Maglebæk Søpark 14

Ove Nielsen
Ulrikkenborg Plads 5, 1. tv.

Preben Bøgeskov Eriksen
Hilversumvej 37

Ole Ørnstrup
Frugtparken 9

Torben Nielsen
Revlingevej 10

Mogens Michael Henriksen
Axel Juels Alle 64

Søren Lassen
Toftkærvej 4
Vitten

Nelli Andersen
Slotsvej 42
Karlby

Søren Nielsen
Einarsvej 10

Peter Aslak Storgaard
Straussvej 46

Torben Skov
Margrethevej 3 A, 05. tv.

Morten Dandanell Kiærskou
Enebærvej 7

Tenna Hauge Jørgensen
Rundholtsvej 56, 03. 0002.

Sumit Sudan
Solskiftevej 2

René Hattens
Plantagevej 64

Morten Egelund
Strandpromenaden 53

Tim Kjær-Hansen
Rørsangervej 10

Peder Rene Pedersen
Niels Storgårds Vej 2

Susanne Arnfred Møller
Ingemannsvej 2

Søren Strandby
Ved Gershøj 3

Peter Mølkjær
Søvænget 7

Poul Skovgaard
Fjordbakken 7
Rebæk

Thomas Hermann
Louis Petersensvej 2

Steen Andersen
Teglhøjen 10

Per Schøtt
Solbakken 9
Rebæk

Søren Lykke
Langelinieparken 3 B, st. 0001.

Niels Høj Nygaard
Morgenfruevej 6

Rasmus Brodd Johnsen
Syrenvej 46

Thorsten Jørgensen
Timianvej 6
Sejs-Svejbæk

Morten Jarlbo
Vejlesøvej 106 B, st.

Thomas Frommelt Hertz
Nordre Strandvej 233 B

Rene Winther Pedersen
Leonorevej 11

Morten Gade Steinmetz
Højager 111

Troels Løvschall
Lyngsøvej 33

Suzette Demediuk Steen Nielsen
Mannehøj 103

Sune Baadsager Holm
Bybakken 11

Nikolaj Erik Johnsen
Vilvordeparken 15

René Carøe Andersen
Kløvervænget 4

Stig Petersen
Skorpionens Kvarter 96

Søren Alsen Lauridsen
Blåhøjtoften 66

Kim Takata Mücke
Østerbrogade 110, 03.

Lars Leopold Larsen
Asser Jensens Vej 80

Michael Thorø Larsen
Islands Brygge 38 B, 07. th.

Kåre Valtersdorf
Nyvang 25
Himmelev

Kim Ladegaard
Mulvadparken 16

Lars Knage Nielsen
Rosenvænget 5
Dalum

Lars Birner Sørensen
Østre Havnegade 52, 02. tv.

Lars Ørum Nielsen
Langøvej 5
Drejens

Kirsten Qvist Kiil-Nielsen
Baslund 61
Askov

Keld Østerdal
Kelsted 119

Leon Vad Laxy Christensen
Puggårdsvej 40
Jernvedlund

Kim Gerner Jacobsen
Kæmpehøjvej 4

Jesper Meto
Sandbakken 3

Kaj Emil Madsen
Sogneskellet 3

Jesper Jørgensen
Fredensvej 48, 02. th.

Jørn Jepsen
Kirkegade 126

Lars Hillebrand
Strandmarken 5

Lars Rynord
Vermundsvej 17

Jesper Smedegaard Larsen
Jeppe Aakjærs Alle 8 A

John Lindvig Christiansen
Ådalen 47

Michael Bach
Themsvej 19

Mikael Grosbøl
Stejlgårdsparken 104

Lars Kronow
Niels Pedersensvej 27

Kirsten Aaskov Mikkelsen
Hyldevænget 8

Klaus Tvede-Jensen
Solmarksvej 28

Lone Merete Hansen
Søgade 59

Keld Juel Danielsen
Postmosen 78

Marianne Møllegaard Christoffersen
Landevejen 195

John Meilandt Bygholm
Yrsavej 8

Lars Andersen
Tesdorpfsvej 33 C, 03.

Johnny Bækholm
Fabers Alle 89

Lars Bjerregaard Nielsen
Rudbæksbanke 33
Strib

Martin Norin Faarborg
Regnersvej 126

Kasper Bruhn Udam
Nordre Strandvej 220 B

Lars Andersen
Lavritsdalsvej 19
Søften

Kristoffer Sune Hemmingsen
Gl. Holmegårdsvej 1, 02. tv.

Max Damborg
Astridsvej 20

Lisa Svensen
Kløvertoften 47

John Hauschildt Ladekarl
Julius Thomsens Gade 14, 02. tv.

Lars Siggaard Hansen
Granholmen 29

Michael Kurup Andersen
Tinggårdsvej 10

Lasse Lynggaard Wolff
Jupitervænget 53

Mads Fauerskov
Østerøgade 3

Martin Bøgelund Ravn
Else Alfelts Vej 91, 8. tv.

Kåre Konge Breindal
Løvsangervej 10

Jakob Lindberg


Jakob Olesen
Ravnhøj 16

Morten Aamand Lund
Stagebjerg Alle 35

Casper Young Roed Guldmann
Haslegårdsvej 79

Casper Hjerresen Christensen
Weysesgade 51

Thomas Kühn
Læssøesvej 32

Thomas Rosquist Andersen
Marselisvej 11

Mogens Busk
Ægirsgade 71, 4. tv.

Jesper Stier
Benediktesvej 12
Lind

Lisbeth Hansen
Ferskenvej 8

Henrik Wolff Mikkelsen
Nobelvägen 113, lejl 118
S-214 33 Malmö
Sverige

Allan Pedersen
Indertoften 1, 02. 0003.

Lars Dam Østergaard
Skovbrynet 2

Sofus Emil Tengvad


Lars Fogtmann Juelsen
Ege Allé 142

Eskild Nørregaard Jakobsen
Fuglesangsvej 4

Peter Kyhnauv-Andersen
Damgårdsvej 38

Jes Rotbøl Primdahl
Granlunden 100

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Julius Valentiners V 28, 04. th.

Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5

Rasmus Søgaard Barslund
Bæveren 60

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Else Alfelts Vej 76 D, 4. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Rued Langgaards Vej 11, 5. th.

Peter Ørsøe
Mariane Thomsens G. 30, 1. 002.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25





Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Løgstørvej 14
9600 Aars

Tilknyttede revisorer:

Jan Bo Hansen
Birkerød Kongevej 20

Anders Vad Dons
Parkvænget 24

Kim Takata Mücke
Østerbrogade 110, 03.

Sten Løkke Pedersen
Lindebugten 36 B

Lars Leopold Larsen
Asser Jensens Vej 80



Jan Flemming Hansen
Langelinie 171

Tonny Hummelgaard Knudsen
Løvetvej 42
Løvet

Jens Ringbæk
Vanddamsvej 5

Jens-Ole Bøgild
Skovvej 80
Ungstrup

Per Erik Johannessen
Bakkedal 27

Michael Thorø Larsen
Islands Brygge 38 B, 07. th.

Jesper Brønd-Jensen
Skovbakkevej 12

Kåre Valtersdorf
Nyvang 25
Himmelev

Peder Østergaard
Lundøvej 139
Lundø

Thomas Skovsgaard
Siversletvej 2

Jakob Boutrup Ditlevsen
Stensvej 10

Claus Kolin
Rughøjvej 108

Kim Ladegaard
Mulvadparken 16

Heidi Julitta Østergaard Jensen
Gødvad Kirkevej 8

Morten Speitzer
Annasvej 12

Lars Knage Nielsen
Rosenvænget 5
Dalum

Ove Nørskov
Mosevangen 8
Hvalpsund

Lars Birner Sørensen
Østre Havnegade 52, 02. tv.

Nikolaj Thomsen
Arnevangen 39
Søllerød

Jan Peter Larsen
Mikkelborg Alle 27

Erik Holst Jørgensen
Johannevej 8 A

Lars Ørum Nielsen
Langøvej 5
Drejens

Peder Boris Pedersen
Vindeby Pilevej 20
Tåsinge

Henrik Zenssus Hansen
Hasselbakken 7

Carsten Dall Larsen
Hagenæs 57

Kirsten Qvist Kiil-Nielsen
Baslund 61
Askov

Keld Østerdal
Kelsted 119

Leon Vad Laxy Christensen
Puggårdsvej 40
Jernvedlund

Hans Trærup
Søholt Allé 18

Eigil Hansen
Islands Brygge 36 C, 05. 0002.

Dorte Marie Haun
Trongårdsvej 27 B

Per Krause Therkelsen
Løvstikkevej 14
Kirkendrup

Erik Helmuth Pedersen
Septembervænget 36
Bramdrupdam

Aksel Hansborg Olsen
Tom Kristensens Vej 22, 02. th.

Søren Asger Reinhold Andersen
Tonysvej 4

Erik Lynge Skovgaard Jensen
Højrupgårdsvej 4, st.

Kim Gerner Jacobsen
Kæmpehøjvej 4

Jens Lundgaard Simonsen
Øresunds Alle 49

Jesper Meto
Sandbakken 3

Kaj Emil Madsen
Sogneskellet 3

Henrik Vedel
Elmehøjvej 43

Jesper Jørgensen
Fredensvej 48, 02. th.

Anders Oldau Gjelstrup
Brodersens Alle 20

Allan Søborg Olsen
Rævehøjen 15

Bo Colbe Nielsen
Kunuutip Aqqutaa 6

Henrik Jacob Vilmann Wellejus
Dernavej 8

Tom Tudborg Eriksen
Marsvænget 144

Sten Peters
Strandvejen 142 B

Ole Søndergaard Larsen
Jens Kromanns Vej 24
Snoghøj

Peter Nørrevang
Grønningen 16

Søren Møller Poulsen
Pinusparken 7

Jens Sejer Pedersen
Norddalen 25
Himmelev

Jens Jørgensen Baes
Østre Parkvej 60

Jørn Jepsen
Kirkegade 126

Jan Larsen
Storkevænget 10

Carsten Høj Hansen
Kildeskovsvej 40 B

Niels Sonne
Maglebæk Søpark 14

Henrik Anders Laursen
Søholt Allé 10 A

Jacques Peronard
Bakkevej 62

Ove Nielsen
Ulrikkenborg Plads 5, 1. tv.

Preben Bøgeskov Eriksen
Hilversumvej 37

Lars Hillebrand
Strandmarken 5

Lars Rynord
Vermundsvej 17

Grith Raith Puggaard
Hindholm Alle 28

Ole Ørnstrup
Frugtparken 9

Jesper Smedegaard Larsen
Jeppe Aakjærs Alle 8 A

Torben Nielsen
Revlingevej 10

Mogens Michael Henriksen
Axel Juels Alle 64

Søren Lassen
Toftkærvej 4
Vitten

Nelli Andersen
Slotsvej 42
Karlby

Helle Simonsen
Mosede Kærvej 22

Heidi Brink Olsen
c/o Trine Helbrandt
Olymposvej 10

John Lindvig Christiansen
Ådalen 47

Christian Dalmose Pedersen
Tranekærvej 23

Søren Nielsen
Einarsvej 10

Claus Jorch Andersen
Uldumvej 7

Peter Aslak Storgaard
Straussvej 46

Torben Skov
Margrethevej 3 A, 05. tv.

Michael Bach
Themsvej 19

Mikael Grosbøl
Stejlgårdsparken 104

Lars Kronow
Niels Pedersensvej 27

Morten Dandanell Kiærskou
Enebærvej 7

Tenna Hauge Jørgensen
Rundholtsvej 56, 03. 0002.

Henrik Harbo Andersen
Landlystvej 96
Tarp

Sumit Sudan
Solskiftevej 2

Kirsten Aaskov Mikkelsen
Hyldevænget 8

René Hattens
Plantagevej 64

Morten Egelund
Strandpromenaden 53

Tim Kjær-Hansen
Rørsangervej 10

Peder Rene Pedersen
Niels Storgårds Vej 2

Klaus Tvede-Jensen
Solmarksvej 28

Christian Sanderhage
Stjernevænget 3

Lone Merete Hansen
Søgade 59

Susanne Arnfred Møller
Ingemannsvej 2

Anni Børsting
Ved Gershøj 3

Søren Strandby
Ved Gershøj 3

Erik Pedersen
Cederfeldsvej 2

Peter Mølkjær
Søvænget 7

Poul Skovgaard
Fjordbakken 7
Rebæk

Anders Kreiner
Berberisvænget 33

Thomas Hermann
Louis Petersensvej 2

Keld Juel Danielsen
Postmosen 78

Marianne Møllegaard Christoffersen
Landevejen 195

Steen Andersen
Teglhøjen 10

Lars Andersen
Tesdorpfsvej 33 C, 03.

Flemming Larsen
Højlandsvangen 50

Per Schøtt
Solbakken 9
Rebæk

Henrik Hjort Kjelgaard
Hyrdehøj Bygade 255

Johnny Bækholm
Fabers Alle 89

Lars Bjerregaard Nielsen
Rudbæksbanke 33
Strib

Henrik Christian Grønnegaard
Ellesøpark 39

Martin Norin Faarborg
Regnersvej 126

Kasper Bruhn Udam
Nordre Strandvej 220 B

Lars Andersen
Lavritsdalsvej 19
Søften

Bill Haudal Pedersen
Vedbæk Strandvej 502 B

Jacob Nørmark
Lavritsdalsvej 26
Søften

Kristoffer Sune Hemmingsen
Gl. Holmegårdsvej 1, 02. tv.

Søren Lykke
Langelinieparken 3 B, st. 0001.

Max Damborg
Astridsvej 20

Niels Høj Nygaard
Morgenfruevej 6

Claus Bjørnlund
Udsigten 8

Rasmus Brodd Johnsen
Syrenvej 46

Claus Vium Jensen
Marsvænget 55

Thorsten Jørgensen
Timianvej 6
Sejs-Svejbæk

Claus Bech
c/o Box 5109
Paarnarluk 2 0101.

Henrik Brorsbøl Jakobsen
Skovstien 17
Haldum

Morten Jarlbo
Vejlesøvej 106 B, st.

Lisa Svensen
Kløvertoften 47

Anders Flou
Segelckesvej 4

Thomas Frommelt Hertz
Nordre Strandvej 233 B

Jens Lauridsen
Mustrupvej 141

Allan Trolle Pedersen
Bogøvænget 33

Heino Hyllested Tholsgaard
Broby Kirkevej 23
Næsbyhoved-Broby

Bo Klitten Kjærgaard
Kuffen 35

Kenneth Biirsdahl
Asmild Eng 48

Bjørn Winkler Jakobsen
Sofievej 2

John Hauschildt Ladekarl
Julius Thomsens Gade 14, 02. tv.

Henrik Hartmann Olesen
Møllemoseparken 146

Rene Winther Pedersen
Leonorevej 11

Allan Dydensborg Madsen
Bøgeløkken 56
Tarup

Morten Gade Steinmetz
Højager 111

Jan Guldmand Hansen
Platanvej 4

Troels Løvschall
Lyngsøvej 33

Suzette Demediuk Steen Nielsen
Mannehøj 103

Lars Siggaard Hansen
Granholmen 29

Sune Baadsager Holm
Bybakken 11

Anders Rasmussen
Stormgade 117

Bo Blaabjerg Odgaard
Vesterlundvej 63

Christian Dahlstrøm
Eskildsgade 8, st.

Bjarne Iver Jørgensen
Gunnarsvej 8

Michael Kurup Andersen
Tinggårdsvej 10

Lasse Lynggaard Wolff
Jupitervænget 53

Nikolaj Erik Johnsen
Vilvordeparken 15

René Carøe Andersen
Kløvervænget 4

Mads Fauerskov
Østerøgade 3

Christian Lehmann Nielsen
Almindingen 28

Stig Petersen
Skorpionens Kvarter 96

Gert Rasmussen
Bakkevej 20

Bjørn Philip Rosendal
Parkvænget 35

Brian Schmit Jensen
Christoffers Alle 77

Jacob Tækker Nørgaard
Fjordbjerg Ager 10

Martin Bøgelund Ravn
Else Alfelts Vej 91, 8. tv.

Søren Alsen Lauridsen
Blåhøjtoften 66

Bryndis Símonardóttir
Hasselvej 4

John Meilandt Bygholm
Yrsavej 8

Stine Eva Grothen
Islands Brygge 62, 2. th.

Kåre Konge Breindal
Løvsangervej 10

Jakob Lindberg


Jakob Olesen
Ravnhøj 16

Morten Aamand Lund
Stagebjerg Alle 35

Casper Young Roed Guldmann
Haslegårdsvej 79

Casper Hjerresen Christensen
Weysesgade 51

Thomas Kühn
Læssøesvej 32

Thomas Rosquist Andersen
Marselisvej 11

Mogens Busk
Ægirsgade 71, 4. tv.

Jesper Stier
Benediktesvej 12
Lind

Lisbeth Hansen
Ferskenvej 8

Henrik Wolff Mikkelsen
Nobelvägen 113, lejl 118
S-214 33 Malmö
Sverige

Allan Pedersen
Indertoften 1, 02. 0003.

Lars Dam Østergaard
Skovbrynet 2

Sofus Emil Tengvad


Lars Fogtmann Juelsen
Ege Allé 142

Eskild Nørregaard Jakobsen
Fuglesangsvej 4

Peter Kyhnauv-Andersen
Damgårdsvej 38

Jes Rotbøl Primdahl
Granlunden 100

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Julius Valentiners V 28, 04. th.

Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5

Rasmus Søgaard Barslund
Bæveren 60

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Else Alfelts Vej 76 D, 4. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Rued Langgaards Vej 11, 5. th.

Peter Ørsøe
Mariane Thomsens G. 30, 1. 002.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25





Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Egtved Alle 4
6000 Kolding

Tilknyttede revisorer:

Jan Bo Hansen
Birkerød Kongevej 20

Anders Vad Dons
Parkvænget 24

Kim Takata Mücke
Østerbrogade 110, 03.

Sten Løkke Pedersen
Lindebugten 36 B

Lars Leopold Larsen
Asser Jensens Vej 80



Jan Flemming Hansen
Langelinie 171

Tonny Hummelgaard Knudsen
Løvetvej 42
Løvet

Jens Ringbæk
Vanddamsvej 5

Jens-Ole Bøgild
Skovvej 80
Ungstrup

Per Erik Johannessen
Bakkedal 27

Michael Thorø Larsen
Islands Brygge 38 B, 07. th.

Jesper Brønd-Jensen
Skovbakkevej 12

Kåre Valtersdorf
Nyvang 25
Himmelev

Peder Østergaard
Lundøvej 139
Lundø

Thomas Skovsgaard
Siversletvej 2

Jakob Boutrup Ditlevsen
Stensvej 10

Claus Kolin
Rughøjvej 108

Kim Ladegaard
Mulvadparken 16

Heidi Julitta Østergaard Jensen
Gødvad Kirkevej 8

Morten Speitzer
Annasvej 12

Lars Knage Nielsen
Rosenvænget 5
Dalum

Ove Nørskov
Mosevangen 8
Hvalpsund

Lars Birner Sørensen
Østre Havnegade 52, 02. tv.

Nikolaj Thomsen
Arnevangen 39
Søllerød

Jan Peter Larsen
Mikkelborg Alle 27

Erik Holst Jørgensen
Johannevej 8 A

Lars Ørum Nielsen
Langøvej 5
Drejens

Peder Boris Pedersen
Vindeby Pilevej 20
Tåsinge

Henrik Zenssus Hansen
Hasselbakken 7

Carsten Dall Larsen
Hagenæs 57

Kirsten Qvist Kiil-Nielsen
Baslund 61
Askov

Keld Østerdal
Kelsted 119

Leon Vad Laxy Christensen
Puggårdsvej 40
Jernvedlund

Hans Trærup
Søholt Allé 18

Eigil Hansen
Islands Brygge 36 C, 05. 0002.

Dorte Marie Haun
Trongårdsvej 27 B

Per Krause Therkelsen
Løvstikkevej 14
Kirkendrup

Erik Helmuth Pedersen
Septembervænget 36
Bramdrupdam

Aksel Hansborg Olsen
Tom Kristensens Vej 22, 02. th.

Søren Asger Reinhold Andersen
Tonysvej 4

Erik Lynge Skovgaard Jensen
Højrupgårdsvej 4, st.

Kim Gerner Jacobsen
Kæmpehøjvej 4

Jens Lundgaard Simonsen
Øresunds Alle 49

Jesper Meto
Sandbakken 3

Kaj Emil Madsen
Sogneskellet 3

Henrik Vedel
Elmehøjvej 43

Jesper Jørgensen
Fredensvej 48, 02. th.

Anders Oldau Gjelstrup
Brodersens Alle 20

Allan Søborg Olsen
Rævehøjen 15

Bo Colbe Nielsen
Kunuutip Aqqutaa 6

Henrik Jacob Vilmann Wellejus
Dernavej 8

Tom Tudborg Eriksen
Marsvænget 144

Sten Peters
Strandvejen 142 B

Ole Søndergaard Larsen
Jens Kromanns Vej 24
Snoghøj

Peter Nørrevang
Grønningen 16

Søren Møller Poulsen
Pinusparken 7

Jens Sejer Pedersen
Norddalen 25
Himmelev

Jens Jørgensen Baes
Østre Parkvej 60

Jørn Jepsen
Kirkegade 126

Jan Larsen
Storkevænget 10

Carsten Høj Hansen
Kildeskovsvej 40 B

Niels Sonne
Maglebæk Søpark 14

Henrik Anders Laursen
Søholt Allé 10 A

Jacques Peronard
Bakkevej 62

Ove Nielsen
Ulrikkenborg Plads 5, 1. tv.

Preben Bøgeskov Eriksen
Hilversumvej 37

Lars Hillebrand
Strandmarken 5

Lars Rynord
Vermundsvej 17

Grith Raith Puggaard
Hindholm Alle 28

Ole Ørnstrup
Frugtparken 9

Jesper Smedegaard Larsen
Jeppe Aakjærs Alle 8 A

Torben Nielsen
Revlingevej 10

Mogens Michael Henriksen
Axel Juels Alle 64

Søren Lassen
Toftkærvej 4
Vitten

Nelli Andersen
Slotsvej 42
Karlby

Helle Simonsen
Mosede Kærvej 22

Heidi Brink Olsen
c/o Trine Helbrandt
Olymposvej 10

John Lindvig Christiansen
Ådalen 47

Christian Dalmose Pedersen
Tranekærvej 23

Søren Nielsen
Einarsvej 10

Claus Jorch Andersen
Uldumvej 7

Peter Aslak Storgaard
Straussvej 46

Torben Skov
Margrethevej 3 A, 05. tv.

Michael Bach
Themsvej 19

Mikael Grosbøl
Stejlgårdsparken 104

Lars Kronow
Niels Pedersensvej 27

Morten Dandanell Kiærskou
Enebærvej 7

Tenna Hauge Jørgensen
Rundholtsvej 56, 03. 0002.

Henrik Harbo Andersen
Landlystvej 96
Tarp

Sumit Sudan
Solskiftevej 2

Kirsten Aaskov Mikkelsen
Hyldevænget 8

René Hattens
Plantagevej 64

Morten Egelund
Strandpromenaden 53

Tim Kjær-Hansen
Rørsangervej 10

Peder Rene Pedersen
Niels Storgårds Vej 2

Klaus Tvede-Jensen
Solmarksvej 28

Christian Sanderhage
Stjernevænget 3

Lone Merete Hansen
Søgade 59

Susanne Arnfred Møller
Ingemannsvej 2

Anni Børsting
Ved Gershøj 3

Søren Strandby
Ved Gershøj 3

Erik Pedersen
Cederfeldsvej 2

Peter Mølkjær
Søvænget 7

Poul Skovgaard
Fjordbakken 7
Rebæk

Anders Kreiner
Berberisvænget 33

Thomas Hermann
Louis Petersensvej 2

Keld Juel Danielsen
Postmosen 78

Marianne Møllegaard Christoffersen
Landevejen 195

Steen Andersen
Teglhøjen 10

Lars Andersen
Tesdorpfsvej 33 C, 03.

Flemming Larsen
Højlandsvangen 50

Per Schøtt
Solbakken 9
Rebæk

Henrik Hjort Kjelgaard
Hyrdehøj Bygade 255

Johnny Bækholm
Fabers Alle 89

Lars Bjerregaard Nielsen
Rudbæksbanke 33
Strib

Henrik Christian Grønnegaard
Ellesøpark 39

Martin Norin Faarborg
Regnersvej 126

Kasper Bruhn Udam
Nordre Strandvej 220 B

Lars Andersen
Lavritsdalsvej 19
Søften

Bill Haudal Pedersen
Vedbæk Strandvej 502 B

Jacob Nørmark
Lavritsdalsvej 26
Søften

Kristoffer Sune Hemmingsen
Gl. Holmegårdsvej 1, 02. tv.

Søren Lykke
Langelinieparken 3 B, st. 0001.

Max Damborg
Astridsvej 20

Niels Høj Nygaard
Morgenfruevej 6

Claus Bjørnlund
Udsigten 8

Rasmus Brodd Johnsen
Syrenvej 46

Claus Vium Jensen
Marsvænget 55

Thorsten Jørgensen
Timianvej 6
Sejs-Svejbæk

Claus Bech
c/o Box 5109
Paarnarluk 2 0101.

Henrik Brorsbøl Jakobsen
Skovstien 17
Haldum

Morten Jarlbo
Vejlesøvej 106 B, st.

Lisa Svensen
Kløvertoften 47

Anders Flou
Segelckesvej 4

Thomas Frommelt Hertz
Nordre Strandvej 233 B

Jens Lauridsen
Mustrupvej 141

Allan Trolle Pedersen
Bogøvænget 33

Heino Hyllested Tholsgaard
Broby Kirkevej 23
Næsbyhoved-Broby

Bo Klitten Kjærgaard
Kuffen 35

Kenneth Biirsdahl
Asmild Eng 48

Bjørn Winkler Jakobsen
Sofievej 2

John Hauschildt Ladekarl
Julius Thomsens Gade 14, 02. tv.

Henrik Hartmann Olesen
Møllemoseparken 146

Rene Winther Pedersen
Leonorevej 11

Allan Dydensborg Madsen
Bøgeløkken 56
Tarup

Morten Gade Steinmetz
Højager 111

Jan Guldmand Hansen
Platanvej 4

Troels Løvschall
Lyngsøvej 33

Suzette Demediuk Steen Nielsen
Mannehøj 103

Lars Siggaard Hansen
Granholmen 29

Sune Baadsager Holm
Bybakken 11

Anders Rasmussen
Stormgade 117

Bo Blaabjerg Odgaard
Vesterlundvej 63

Christian Dahlstrøm
Eskildsgade 8, st.

Bjarne Iver Jørgensen
Gunnarsvej 8

Michael Kurup Andersen
Tinggårdsvej 10

Lasse Lynggaard Wolff
Jupitervænget 53

Nikolaj Erik Johnsen
Vilvordeparken 15

René Carøe Andersen
Kløvervænget 4

Mads Fauerskov
Østerøgade 3

Christian Lehmann Nielsen
Almindingen 28

Stig Petersen
Skorpionens Kvarter 96

Gert Rasmussen
Bakkevej 20

Bjørn Philip Rosendal
Parkvænget 35

Brian Schmit Jensen
Christoffers Alle 77

Jacob Tækker Nørgaard
Fjordbjerg Ager 10

Martin Bøgelund Ravn
Else Alfelts Vej 91, 8. tv.

Søren Alsen Lauridsen
Blåhøjtoften 66

Bryndis Símonardóttir
Hasselvej 4

John Meilandt Bygholm
Yrsavej 8

Stine Eva Grothen
Islands Brygge 62, 2. th.

Kåre Konge Breindal
Løvsangervej 10

Jakob Lindberg


Jakob Olesen
Ravnhøj 16

Morten Aamand Lund
Stagebjerg Alle 35

Casper Young Roed Guldmann
Haslegårdsvej 79

Casper Hjerresen Christensen
Weysesgade 51

Thomas Kühn
Læssøesvej 32

Thomas Rosquist Andersen
Marselisvej 11

Mogens Busk
Ægirsgade 71, 4. tv.

Jesper Stier
Benediktesvej 12
Lind

Lisbeth Hansen
Ferskenvej 8

Henrik Wolff Mikkelsen
Nobelvägen 113, lejl 118
S-214 33 Malmö
Sverige

Allan Pedersen
Indertoften 1, 02. 0003.

Lars Dam Østergaard
Skovbrynet 2

Sofus Emil Tengvad


Lars Fogtmann Juelsen
Ege Allé 142

Eskild Nørregaard Jakobsen
Fuglesangsvej 4

Peter Kyhnauv-Andersen
Damgårdsvej 38

Jes Rotbøl Primdahl
Granlunden 100

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Julius Valentiners V 28, 04. th.

Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5

Rasmus Søgaard Barslund
Bæveren 60

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Else Alfelts Vej 76 D, 4. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Rued Langgaards Vej 11, 5. th.

Peter Ørsøe
Mariane Thomsens G. 30, 1. 002.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25





Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Weidekampsgade 6
2300 København S

Tilknyttede revisorer:

Jan Bo Hansen
Birkerød Kongevej 20

Anders Vad Dons
Parkvænget 24

Kim Takata Mücke
Østerbrogade 110, 03.

Sten Løkke Pedersen
Lindebugten 36 B

Lars Leopold Larsen
Asser Jensens Vej 80



Jan Flemming Hansen
Langelinie 171

Tonny Hummelgaard Knudsen
Løvetvej 42
Løvet

Jens Ringbæk
Vanddamsvej 5

Jens-Ole Bøgild
Skovvej 80
Ungstrup

Per Erik Johannessen
Bakkedal 27

Michael Thorø Larsen
Islands Brygge 38 B, 07. th.

Jesper Brønd-Jensen
Skovbakkevej 12

Kåre Valtersdorf
Nyvang 25
Himmelev

Peder Østergaard
Lundøvej 139
Lundø

Thomas Skovsgaard
Siversletvej 2

Jakob Boutrup Ditlevsen
Stensvej 10

Claus Kolin
Rughøjvej 108

Kim Ladegaard
Mulvadparken 16

Heidi Julitta Østergaard Jensen
Gødvad Kirkevej 8

Morten Speitzer
Annasvej 12

Lars Knage Nielsen
Rosenvænget 5
Dalum

Ove Nørskov
Mosevangen 8
Hvalpsund

Lars Birner Sørensen
Østre Havnegade 52, 02. tv.

Nikolaj Thomsen
Arnevangen 39
Søllerød

Jan Peter Larsen
Mikkelborg Alle 27

Erik Holst Jørgensen
Johannevej 8 A

Lars Ørum Nielsen
Langøvej 5
Drejens

Peder Boris Pedersen
Vindeby Pilevej 20
Tåsinge

Henrik Zenssus Hansen
Hasselbakken 7

Carsten Dall Larsen
Hagenæs 57

Kirsten Qvist Kiil-Nielsen
Baslund 61
Askov

Annelise Stoltze Mikkelsen
Baggesens Have 72

Keld Østerdal
Kelsted 119

Leon Vad Laxy Christensen
Puggårdsvej 40
Jernvedlund

Hans Trærup
Søholt Allé 18

Eigil Hansen
Islands Brygge 36 C, 05. 0002.

Dorte Marie Haun
Trongårdsvej 27 B

Per Krause Therkelsen
Løvstikkevej 14
Kirkendrup

Erik Helmuth Pedersen
Septembervænget 36
Bramdrupdam

Aksel Hansborg Olsen
Tom Kristensens Vej 22, 02. th.

Søren Asger Reinhold Andersen
Tonysvej 4

Erik Lynge Skovgaard Jensen
Højrupgårdsvej 4, st.

Kim Gerner Jacobsen
Kæmpehøjvej 4

Jens Lundgaard Simonsen
Øresunds Alle 49

Jesper Meto
Sandbakken 3

Kaj Emil Madsen
Sogneskellet 3

Henrik Vedel
Elmehøjvej 43

Jesper Jørgensen
Fredensvej 48, 02. th.

Anders Oldau Gjelstrup
Brodersens Alle 20

Allan Søborg Olsen
Rævehøjen 15

Bo Colbe Nielsen
Kunuutip Aqqutaa 6

Henrik Jacob Vilmann Wellejus
Dernavej 8

Tom Tudborg Eriksen
Marsvænget 144

Sten Peters
Strandvejen 142 B

Ole Søndergaard Larsen
Jens Kromanns Vej 24
Snoghøj

Peter Nørrevang
Grønningen 16

Doris Vestergaard Erlandsen
Tømmerupvej 118

Søren Møller Poulsen
Pinusparken 7

Jens Sejer Pedersen
Norddalen 25
Himmelev

Jens Jørgensen Baes
Østre Parkvej 60

Jørn Jepsen
Kirkegade 126

Jan Larsen
Storkevænget 10

Carsten Høj Hansen
Kildeskovsvej 40 B

Niels Sonne
Maglebæk Søpark 14

Henrik Anders Laursen
Søholt Allé 10 A

Jacques Peronard
Bakkevej 62

Ove Nielsen
Ulrikkenborg Plads 5, 1. tv.

Preben Bøgeskov Eriksen
Hilversumvej 37

Lars Hillebrand
Strandmarken 5

Lars Rynord
Vermundsvej 17

Grith Raith Puggaard
Hindholm Alle 28

Ole Ørnstrup
Frugtparken 9

Jesper Smedegaard Larsen
Jeppe Aakjærs Alle 8 A

Torben Nielsen
Revlingevej 10

Mogens Michael Henriksen
Axel Juels Alle 64

Søren Lassen
Toftkærvej 4
Vitten

Nelli Andersen
Slotsvej 42
Karlby

Helle Simonsen
Mosede Kærvej 22

Lars Jørgen Viskum Madsen
Klodevej 20
Dråby

Heidi Brink Olsen
c/o Trine Helbrandt
Olymposvej 10

John Lindvig Christiansen
Ådalen 47

Christian Dalmose Pedersen
Tranekærvej 23

Torben Mortensen
Rødkildebanken 7
Højby

Søren Nielsen
Einarsvej 10

Claus Jorch Andersen
Uldumvej 7

Peter Aslak Storgaard
Straussvej 46

Torben Skov
Margrethevej 3 A, 05. tv.

Michael Bach
Themsvej 19

Mikael Grosbøl
Stejlgårdsparken 104

Lars Kronow
Niels Pedersensvej 27

Morten Dandanell Kiærskou
Enebærvej 7

Tenna Hauge Jørgensen
Rundholtsvej 56, 03. 0002.

Henrik Harbo Andersen
Landlystvej 96
Tarp

Sumit Sudan
Solskiftevej 2

Kirsten Aaskov Mikkelsen
Hyldevænget 8

René Hattens
Plantagevej 64

Morten Egelund
Strandpromenaden 53

Tim Kjær-Hansen
Rørsangervej 10

Peder Rene Pedersen
Niels Storgårds Vej 2

Klaus Tvede-Jensen
Solmarksvej 28

Christian Sanderhage
Stjernevænget 3

Lone Merete Hansen
Søgade 59

Susanne Arnfred Møller
Ingemannsvej 2

Anni Børsting
Ved Gershøj 3

Søren Strandby
Ved Gershøj 3

Erik Pedersen
Cederfeldsvej 2

Peter Mølkjær
Søvænget 7

Poul Skovgaard
Fjordbakken 7
Rebæk

Anders Kreiner
Berberisvænget 33

Thomas Hermann
Louis Petersensvej 2

Keld Juel Danielsen
Postmosen 78

Marianne Møllegaard Christoffersen
Landevejen 195

Steen Andersen
Teglhøjen 10

Lars Andersen
Tesdorpfsvej 33 C, 03.

Flemming Larsen
Højlandsvangen 50

Per Schøtt
Solbakken 9
Rebæk

Henrik Hjort Kjelgaard
Hyrdehøj Bygade 255

Johnny Bækholm
Fabers Alle 89

Lars Bjerregaard Nielsen
Rudbæksbanke 33
Strib

Henrik Christian Grønnegaard
Ellesøpark 39

Martin Norin Faarborg
Regnersvej 126

Kasper Bruhn Udam
Nordre Strandvej 220 B

Lars Andersen
Lavritsdalsvej 19
Søften

Bill Haudal Pedersen
Vedbæk Strandvej 502 B

Jacob Nørmark
Lavritsdalsvej 26
Søften

Kristoffer Sune Hemmingsen
Gl. Holmegårdsvej 1, 02. tv.

Søren Lykke
Langelinieparken 3 B, st. 0001.

Max Damborg
Astridsvej 20

Niels Høj Nygaard
Morgenfruevej 6

Claus Bjørnlund
Udsigten 8

Rasmus Brodd Johnsen
Syrenvej 46

Claus Vium Jensen
Marsvænget 55

Thorsten Jørgensen
Timianvej 6
Sejs-Svejbæk

Claus Bech
c/o Box 5109
Paarnarluk 2 0101.

Henrik Brorsbøl Jakobsen
Skovstien 17
Haldum

Morten Jarlbo
Vejlesøvej 106 B, st.

Lisa Svensen
Kløvertoften 47

Anders Flou
Segelckesvej 4

Thomas Frommelt Hertz
Nordre Strandvej 233 B

Jens Lauridsen
Mustrupvej 141

Allan Trolle Pedersen
Bogøvænget 33

Heino Hyllested Tholsgaard
Broby Kirkevej 23
Næsbyhoved-Broby

Bo Klitten Kjærgaard
Kuffen 35

Kenneth Biirsdahl
Asmild Eng 48

Bjørn Winkler Jakobsen
Sofievej 2

John Hauschildt Ladekarl
Julius Thomsens Gade 14, 02. tv.

Henrik Hartmann Olesen
Møllemoseparken 146

Rene Winther Pedersen
Leonorevej 11

Allan Dydensborg Madsen
Bøgeløkken 56
Tarup

Morten Gade Steinmetz
Højager 111

Jan Guldmand Hansen
Platanvej 4

Troels Løvschall
Lyngsøvej 33

Suzette Demediuk Steen Nielsen
Mannehøj 103

Lars Siggaard Hansen
Granholmen 29

Sune Baadsager Holm
Bybakken 11

Anders Rasmussen
Stormgade 117

Bo Blaabjerg Odgaard
Vesterlundvej 63

Christian Dahlstrøm
Eskildsgade 8, st.

Bjarne Iver Jørgensen
Gunnarsvej 8

Michael Kurup Andersen
Tinggårdsvej 10

Lasse Lynggaard Wolff
Jupitervænget 53

Nikolaj Erik Johnsen
Vilvordeparken 15

René Carøe Andersen
Kløvervænget 4

Mads Fauerskov
Østerøgade 3

Christian Lehmann Nielsen
Almindingen 28

Stig Petersen
Skorpionens Kvarter 96

Gert Rasmussen
Bakkevej 20

Bjørn Philip Rosendal
Parkvænget 35

Brian Schmit Jensen
Christoffers Alle 77

Jacob Tækker Nørgaard
Fjordbjerg Ager 10

Martin Bøgelund Ravn
Else Alfelts Vej 91, 8. tv.

Søren Alsen Lauridsen
Blåhøjtoften 66

Bryndis Símonardóttir
Hasselvej 4

John Meilandt Bygholm
Yrsavej 8

Stine Eva Grothen
Islands Brygge 62, 2. th.

Kåre Konge Breindal
Løvsangervej 10

Jakob Lindberg


Jakob Olesen
Ravnhøj 16

Morten Aamand Lund
Stagebjerg Alle 35

Casper Young Roed Guldmann
Haslegårdsvej 79

Casper Hjerresen Christensen
Weysesgade 51

Thomas Kühn
Læssøesvej 32

Thomas Rosquist Andersen
Marselisvej 11

Mogens Busk
Ægirsgade 71, 4. tv.

Jesper Stier
Benediktesvej 12
Lind

Lisbeth Hansen
Ferskenvej 8

Henrik Wolff Mikkelsen
Nobelvägen 113, lejl 118
S-214 33 Malmö
Sverige

Allan Pedersen
Indertoften 1, 02. 0003.

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Julius Valentiners V 28, 04. th.

Lennert Maansson Schultz
Solvej 2, 03. tv.

Lars Dam Østergaard
Skovbrynet 2

Sofus Emil Tengvad


Lars Fogtmann Juelsen
Ege Allé 142

Eskild Nørregaard Jakobsen
Fuglesangsvej 4

Peter Kyhnauv-Andersen
Damgårdsvej 38

Jes Rotbøl Primdahl
Granlunden 100

Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5

Rasmus Søgaard Barslund
Bæveren 60

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Else Alfelts Vej 76 D, 4. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Rued Langgaards Vej 11, 5. th.

Peter Ørsøe
Mariane Thomsens G. 30, 1. 002.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25





Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Jernbanegade 21
9670 Løgstør

Tilknyttede revisorer:

Jan Bo Hansen
Birkerød Kongevej 20

Anders Vad Dons
Parkvænget 24

Kim Takata Mücke
Østerbrogade 110, 03.

Sten Løkke Pedersen
Lindebugten 36 B

Lars Leopold Larsen
Asser Jensens Vej 80



Jan Flemming Hansen
Langelinie 171

Tonny Hummelgaard Knudsen
Løvetvej 42
Løvet

Jens Ringbæk
Vanddamsvej 5

Jens-Ole Bøgild
Skovvej 80
Ungstrup

Per Erik Johannessen
Bakkedal 27

Michael Thorø Larsen
Islands Brygge 38 B, 07. th.

Jesper Brønd-Jensen
Skovbakkevej 12

Kåre Valtersdorf
Nyvang 25
Himmelev

Peder Østergaard
Lundøvej 139
Lundø

Thomas Skovsgaard
Siversletvej 2

Jakob Boutrup Ditlevsen
Stensvej 10

Claus Kolin
Rughøjvej 108

Kim Ladegaard
Mulvadparken 16

Heidi Julitta Østergaard Jensen
Gødvad Kirkevej 8

Morten Speitzer
Annasvej 12

Lars Knage Nielsen
Rosenvænget 5
Dalum

Ove Nørskov
Mosevangen 8
Hvalpsund

Lars Birner Sørensen
Østre Havnegade 52, 02. tv.

Nikolaj Thomsen
Arnevangen 39
Søllerød

Jan Peter Larsen
Mikkelborg Alle 27

Erik Holst Jørgensen
Johannevej 8 A

Lars Ørum Nielsen
Langøvej 5
Drejens

Peder Boris Pedersen
Vindeby Pilevej 20
Tåsinge

Henrik Zenssus Hansen
Hasselbakken 7

Carsten Dall Larsen
Hagenæs 57

Kirsten Qvist Kiil-Nielsen
Baslund 61
Askov

Keld Østerdal
Kelsted 119

Leon Vad Laxy Christensen
Puggårdsvej 40
Jernvedlund

Hans Trærup
Søholt Allé 18

Eigil Hansen
Islands Brygge 36 C, 05. 0002.

Dorte Marie Haun
Trongårdsvej 27 B

Per Krause Therkelsen
Løvstikkevej 14
Kirkendrup

Erik Helmuth Pedersen
Septembervænget 36
Bramdrupdam

Aksel Hansborg Olsen
Tom Kristensens Vej 22, 02. th.

Søren Asger Reinhold Andersen
Tonysvej 4

Erik Lynge Skovgaard Jensen
Højrupgårdsvej 4, st.

Kim Gerner Jacobsen
Kæmpehøjvej 4

Jens Lundgaard Simonsen
Øresunds Alle 49

Jesper Meto
Sandbakken 3

Kaj Emil Madsen
Sogneskellet 3

Henrik Vedel
Elmehøjvej 43

Jesper Jørgensen
Fredensvej 48, 02. th.

Anders Oldau Gjelstrup
Brodersens Alle 20

Allan Søborg Olsen
Rævehøjen 15

Bo Colbe Nielsen
Kunuutip Aqqutaa 6

Henrik Jacob Vilmann Wellejus
Dernavej 8

Tom Tudborg Eriksen
Marsvænget 144

Sten Peters
Strandvejen 142 B

Ole Søndergaard Larsen
Jens Kromanns Vej 24
Snoghøj

Peter Nørrevang
Grønningen 16

Søren Møller Poulsen
Pinusparken 7

Jens Sejer Pedersen
Norddalen 25
Himmelev

Jens Jørgensen Baes
Østre Parkvej 60

Jørn Jepsen
Kirkegade 126

Jan Larsen
Storkevænget 10

Carsten Høj Hansen
Kildeskovsvej 40 B

Niels Sonne
Maglebæk Søpark 14

Henrik Anders Laursen
Søholt Allé 10 A

Jacques Peronard
Bakkevej 62

Ove Nielsen
Ulrikkenborg Plads 5, 1. tv.

Preben Bøgeskov Eriksen
Hilversumvej 37

Lars Hillebrand
Strandmarken 5

Lars Rynord
Vermundsvej 17

Grith Raith Puggaard
Hindholm Alle 28

Ole Ørnstrup
Frugtparken 9

Jesper Smedegaard Larsen
Jeppe Aakjærs Alle 8 A

Torben Nielsen
Revlingevej 10

Mogens Michael Henriksen
Axel Juels Alle 64

Søren Lassen
Toftkærvej 4
Vitten

Nelli Andersen
Slotsvej 42
Karlby

Helle Simonsen
Mosede Kærvej 22

Heidi Brink Olsen
c/o Trine Helbrandt
Olymposvej 10

John Lindvig Christiansen
Ådalen 47

Christian Dalmose Pedersen
Tranekærvej 23

Søren Nielsen
Einarsvej 10

Claus Jorch Andersen
Uldumvej 7

Peter Aslak Storgaard
Straussvej 46

Torben Skov
Margrethevej 3 A, 05. tv.

Michael Bach
Themsvej 19

Mikael Grosbøl
Stejlgårdsparken 104

Lars Kronow
Niels Pedersensvej 27

Morten Dandanell Kiærskou
Enebærvej 7

Tenna Hauge Jørgensen
Rundholtsvej 56, 03. 0002.

Henrik Harbo Andersen
Landlystvej 96
Tarp

Sumit Sudan
Solskiftevej 2

Kirsten Aaskov Mikkelsen
Hyldevænget 8

René Hattens
Plantagevej 64

Morten Egelund
Strandpromenaden 53

Tim Kjær-Hansen
Rørsangervej 10

Peder Rene Pedersen
Niels Storgårds Vej 2

Klaus Tvede-Jensen
Solmarksvej 28

Christian Sanderhage
Stjernevænget 3

Lone Merete Hansen
Søgade 59

Susanne Arnfred Møller
Ingemannsvej 2

Anni Børsting
Ved Gershøj 3

Søren Strandby
Ved Gershøj 3

Erik Pedersen
Cederfeldsvej 2

Peter Mølkjær
Søvænget 7

Poul Skovgaard
Fjordbakken 7
Rebæk

Anders Kreiner
Berberisvænget 33

Thomas Hermann
Louis Petersensvej 2

Keld Juel Danielsen
Postmosen 78

Marianne Møllegaard Christoffersen
Landevejen 195

Steen Andersen
Teglhøjen 10

Lars Andersen
Tesdorpfsvej 33 C, 03.

Flemming Larsen
Højlandsvangen 50

Thorkild Verwohlt
Rugmarken 27

Per Schøtt
Solbakken 9
Rebæk

Henrik Hjort Kjelgaard
Hyrdehøj Bygade 255

Johnny Bækholm
Fabers Alle 89

Lars Bjerregaard Nielsen
Rudbæksbanke 33
Strib

Henrik Christian Grønnegaard
Ellesøpark 39

Martin Norin Faarborg
Regnersvej 126

Kasper Bruhn Udam
Nordre Strandvej 220 B

Lars Andersen
Lavritsdalsvej 19
Søften

Bill Haudal Pedersen
Vedbæk Strandvej 502 B

Jacob Nørmark
Lavritsdalsvej 26
Søften

Kristoffer Sune Hemmingsen
Gl. Holmegårdsvej 1, 02. tv.

Søren Lykke
Langelinieparken 3 B, st. 0001.

Max Damborg
Astridsvej 20

Niels Høj Nygaard
Morgenfruevej 6

Claus Bjørnlund
Udsigten 8

Rasmus Brodd Johnsen
Syrenvej 46

Claus Vium Jensen
Marsvænget 55

Thorsten Jørgensen
Timianvej 6
Sejs-Svejbæk

Claus Bech
c/o Box 5109
Paarnarluk 2 0101.

Henrik Brorsbøl Jakobsen
Skovstien 17
Haldum

Morten Jarlbo
Vejlesøvej 106 B, st.

Lisa Svensen
Kløvertoften 47

Anders Flou
Segelckesvej 4

Thomas Frommelt Hertz
Nordre Strandvej 233 B

Jens Lauridsen
Mustrupvej 141

Allan Trolle Pedersen
Bogøvænget 33

Heino Hyllested Tholsgaard
Broby Kirkevej 23
Næsbyhoved-Broby

Bo Klitten Kjærgaard
Kuffen 35

Kenneth Biirsdahl
Asmild Eng 48

Bjørn Winkler Jakobsen
Sofievej 2

John Hauschildt Ladekarl
Julius Thomsens Gade 14, 02. tv.

Henrik Hartmann Olesen
Møllemoseparken 146

Rene Winther Pedersen
Leonorevej 11

Allan Dydensborg Madsen
Bøgeløkken 56
Tarup

Morten Gade Steinmetz
Højager 111

Jan Guldmand Hansen
Platanvej 4

Troels Løvschall
Lyngsøvej 33

Suzette Demediuk Steen Nielsen
Mannehøj 103

Lars Siggaard Hansen
Granholmen 29

Sune Baadsager Holm
Bybakken 11

Anders Rasmussen
Stormgade 117

Bo Blaabjerg Odgaard
Vesterlundvej 63

Christian Dahlstrøm
Eskildsgade 8, st.

Bjarne Iver Jørgensen
Gunnarsvej 8

Michael Kurup Andersen
Tinggårdsvej 10

Lasse Lynggaard Wolff
Jupitervænget 53

Nikolaj Erik Johnsen
Vilvordeparken 15

René Carøe Andersen
Kløvervænget 4

Mads Fauerskov
Østerøgade 3

Christian Lehmann Nielsen
Almindingen 28

Stig Petersen
Skorpionens Kvarter 96

Gert Rasmussen
Bakkevej 20

Bjørn Philip Rosendal
Parkvænget 35

Brian Schmit Jensen
Christoffers Alle 77

Jacob Tækker Nørgaard
Fjordbjerg Ager 10

Martin Bøgelund Ravn
Else Alfelts Vej 91, 8. tv.

Søren Alsen Lauridsen
Blåhøjtoften 66

Bryndis Símonardóttir
Hasselvej 4

John Meilandt Bygholm
Yrsavej 8

Stine Eva Grothen
Islands Brygge 62, 2. th.

Kåre Konge Breindal
Løvsangervej 10

Jakob Lindberg


Jakob Olesen
Ravnhøj 16

Morten Aamand Lund
Stagebjerg Alle 35

Casper Young Roed Guldmann
Haslegårdsvej 79

Casper Hjerresen Christensen
Weysesgade 51

Thomas Kühn
Læssøesvej 32

Thomas Rosquist Andersen
Marselisvej 11

Mogens Busk
Ægirsgade 71, 4. tv.

Jesper Stier
Benediktesvej 12
Lind

Lisbeth Hansen
Ferskenvej 8

Henrik Wolff Mikkelsen
Nobelvägen 113, lejl 118
S-214 33 Malmö
Sverige

Allan Pedersen
Indertoften 1, 02. 0003.

Lars Dam Østergaard
Skovbrynet 2

Sofus Emil Tengvad


Lars Fogtmann Juelsen
Ege Allé 142

Eskild Nørregaard Jakobsen
Fuglesangsvej 4

Peter Kyhnauv-Andersen
Damgårdsvej 38

Jes Rotbøl Primdahl
Granlunden 100

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Julius Valentiners V 28, 04. th.

Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5

Rasmus Søgaard Barslund
Bæveren 60

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Else Alfelts Vej 76 D, 4. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Rued Langgaards Vej 11, 5. th.

Peter Ørsøe
Mariane Thomsens G. 30, 1. 002.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25





Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Østre Havnepromenade 26, 4.
9000 Aalborg

Tilknyttede revisorer:

Jan Bo Hansen
Birkerød Kongevej 20

Anders Vad Dons
Parkvænget 24

Kim Takata Mücke
Østerbrogade 110, 03.

Sten Løkke Pedersen
Lindebugten 36 B

Lars Leopold Larsen
Asser Jensens Vej 80



Jan Flemming Hansen
Langelinie 171

Tonny Hummelgaard Knudsen
Løvetvej 42
Løvet

Jens Ringbæk
Vanddamsvej 5

Jens-Ole Bøgild
Skovvej 80
Ungstrup

Per Erik Johannessen
Bakkedal 27

Michael Thorø Larsen
Islands Brygge 38 B, 07. th.

Jesper Brønd-Jensen
Skovbakkevej 12

Kåre Valtersdorf
Nyvang 25
Himmelev

Peder Østergaard
Lundøvej 139
Lundø

Thomas Skovsgaard
Siversletvej 2

Jakob Boutrup Ditlevsen
Stensvej 10

Claus Kolin
Rughøjvej 108

Kim Ladegaard
Mulvadparken 16

Finn Nielsen
Schmidtsvej 1 B
Farstrup

Heidi Julitta Østergaard Jensen
Gødvad Kirkevej 8

Morten Speitzer
Annasvej 12

Lars Knage Nielsen
Rosenvænget 5
Dalum

Ove Nørskov
Mosevangen 8
Hvalpsund

Lars Birner Sørensen
Østre Havnegade 52, 02. tv.

Nikolaj Thomsen
Arnevangen 39
Søllerød

Jan Peter Larsen
Mikkelborg Alle 27

Erik Holst Jørgensen
Johannevej 8 A

Lars Ørum Nielsen
Langøvej 5
Drejens

Peder Boris Pedersen
Vindeby Pilevej 20
Tåsinge

Henrik Zenssus Hansen
Hasselbakken 7

Carsten Dall Larsen
Hagenæs 57

Kirsten Qvist Kiil-Nielsen
Baslund 61
Askov

Agnete Munk Olesen
Bavnehøj 49

Keld Østerdal
Kelsted 119

Leon Vad Laxy Christensen
Puggårdsvej 40
Jernvedlund

Hans Trærup
Søholt Allé 18

Eigil Hansen
Islands Brygge 36 C, 05. 0002.

Dorte Marie Haun
Trongårdsvej 27 B

Per Krause Therkelsen
Løvstikkevej 14
Kirkendrup

Erik Helmuth Pedersen
Septembervænget 36
Bramdrupdam

Aksel Hansborg Olsen
Tom Kristensens Vej 22, 02. th.

Søren Asger Reinhold Andersen
Tonysvej 4

Erik Lynge Skovgaard Jensen
Højrupgårdsvej 4, st.

Kim Gerner Jacobsen
Kæmpehøjvej 4

Jens Lundgaard Simonsen
Øresunds Alle 49

Jesper Meto
Sandbakken 3

Kaj Emil Madsen
Sogneskellet 3

Henrik Vedel
Elmehøjvej 43

Helle Kragelund
Hanebakken 11

Jesper Jørgensen
Fredensvej 48, 02. th.

Anders Oldau Gjelstrup
Brodersens Alle 20

Allan Søborg Olsen
Rævehøjen 15

Bo Colbe Nielsen
Kunuutip Aqqutaa 6

Henrik Jacob Vilmann Wellejus
Dernavej 8

Tom Tudborg Eriksen
Marsvænget 144

Sten Peters
Strandvejen 142 B

Ole Søndergaard Larsen
Jens Kromanns Vej 24
Snoghøj

Peter Nørrevang
Grønningen 16

Søren Møller Poulsen
Pinusparken 7

Jens Sejer Pedersen
Norddalen 25
Himmelev

Jens Jørgensen Baes
Østre Parkvej 60

Jørn Jepsen
Kirkegade 126

Jan Larsen
Storkevænget 10

Carsten Høj Hansen
Kildeskovsvej 40 B

Niels Sonne
Maglebæk Søpark 14

Henrik Anders Laursen
Søholt Allé 10 A

Jacques Peronard
Bakkevej 62

Ove Nielsen
Ulrikkenborg Plads 5, 1. tv.

Preben Bøgeskov Eriksen
Hilversumvej 37

Lars Hillebrand
Strandmarken 5

Lars Rynord
Vermundsvej 17

Grith Raith Puggaard
Hindholm Alle 28

Ole Ørnstrup
Frugtparken 9

Jesper Smedegaard Larsen
Jeppe Aakjærs Alle 8 A

Torben Nielsen
Revlingevej 10

Mogens Michael Henriksen
Axel Juels Alle 64

Søren Lassen
Toftkærvej 4
Vitten

Nelli Andersen
Slotsvej 42
Karlby

Helle Simonsen
Mosede Kærvej 22

Heidi Brink Olsen
c/o Trine Helbrandt
Olymposvej 10

John Lindvig Christiansen
Ådalen 47

Christian Dalmose Pedersen
Tranekærvej 23

Søren Nielsen
Einarsvej 10

Claus Jorch Andersen
Uldumvej 7

Peter Aslak Storgaard
Straussvej 46

Torben Skov
Margrethevej 3 A, 05. tv.

Michael Bach
Themsvej 19

Mikael Grosbøl
Stejlgårdsparken 104

Lars Kronow
Niels Pedersensvej 27

Morten Dandanell Kiærskou
Enebærvej 7

Tenna Hauge Jørgensen
Rundholtsvej 56, 03. 0002.

Henrik Harbo Andersen
Landlystvej 96
Tarp

Sumit Sudan
Solskiftevej 2

Kirsten Aaskov Mikkelsen
Hyldevænget 8

René Hattens
Plantagevej 64

Morten Egelund
Strandpromenaden 53

Tim Kjær-Hansen
Rørsangervej 10

Peder Rene Pedersen
Niels Storgårds Vej 2

Klaus Tvede-Jensen
Solmarksvej 28

Christian Sanderhage
Stjernevænget 3

Lone Merete Hansen
Søgade 59

Susanne Arnfred Møller
Ingemannsvej 2

Anni Børsting
Ved Gershøj 3

Søren Strandby
Ved Gershøj 3

Erik Pedersen
Cederfeldsvej 2

Peter Mølkjær
Søvænget 7

Poul Skovgaard
Fjordbakken 7
Rebæk

Anders Kreiner
Berberisvænget 33

Thomas Hermann
Louis Petersensvej 2

Keld Juel Danielsen
Postmosen 78

Marianne Møllegaard Christoffersen
Landevejen 195

Steen Andersen
Teglhøjen 10

Lars Andersen
Tesdorpfsvej 33 C, 03.

Flemming Larsen
Højlandsvangen 50

Per Schøtt
Solbakken 9
Rebæk

Henrik Hjort Kjelgaard
Hyrdehøj Bygade 255

Johnny Bækholm
Fabers Alle 89

Lars Bjerregaard Nielsen
Rudbæksbanke 33
Strib

Henrik Christian Grønnegaard
Ellesøpark 39

Martin Norin Faarborg
Regnersvej 126

Kasper Bruhn Udam
Nordre Strandvej 220 B

Lars Andersen
Lavritsdalsvej 19
Søften

Bill Haudal Pedersen
Vedbæk Strandvej 502 B

Jacob Nørmark
Lavritsdalsvej 26
Søften

Kristoffer Sune Hemmingsen
Gl. Holmegårdsvej 1, 02. tv.

Søren Lykke
Langelinieparken 3 B, st. 0001.

Max Damborg
Astridsvej 20

Niels Høj Nygaard
Morgenfruevej 6

Claus Bjørnlund
Udsigten 8

Rasmus Brodd Johnsen
Syrenvej 46

Claus Vium Jensen
Marsvænget 55

Thorsten Jørgensen
Timianvej 6
Sejs-Svejbæk

Claus Bech
c/o Box 5109
Paarnarluk 2 0101.

Henrik Brorsbøl Jakobsen
Skovstien 17
Haldum

Morten Jarlbo
Vejlesøvej 106 B, st.

Lisa Svensen
Kløvertoften 47

Anders Flou
Segelckesvej 4

Thomas Frommelt Hertz
Nordre Strandvej 233 B

Jens Lauridsen
Mustrupvej 141

Allan Trolle Pedersen
Bogøvænget 33

Heino Hyllested Tholsgaard
Broby Kirkevej 23
Næsbyhoved-Broby

Bo Klitten Kjærgaard
Kuffen 35

Kenneth Biirsdahl
Asmild Eng 48

Bjørn Winkler Jakobsen
Sofievej 2

John Hauschildt Ladekarl
Julius Thomsens Gade 14, 02. tv.

Henrik Hartmann Olesen
Møllemoseparken 146

Rene Winther Pedersen
Leonorevej 11

Allan Dydensborg Madsen
Bøgeløkken 56
Tarup

Morten Gade Steinmetz
Højager 111

Jan Guldmand Hansen
Platanvej 4

Troels Løvschall
Lyngsøvej 33

Suzette Demediuk Steen Nielsen
Mannehøj 103

Lars Siggaard Hansen
Granholmen 29

Sune Baadsager Holm
Bybakken 11

Anders Rasmussen
Stormgade 117

Bo Blaabjerg Odgaard
Vesterlundvej 63

Christian Dahlstrøm
Eskildsgade 8, st.

Bjarne Iver Jørgensen
Gunnarsvej 8

Michael Kurup Andersen
Tinggårdsvej 10

Lasse Lynggaard Wolff
Jupitervænget 53

Nikolaj Erik Johnsen
Vilvordeparken 15

René Carøe Andersen
Kløvervænget 4

Mads Fauerskov
Østerøgade 3

Christian Lehmann Nielsen
Almindingen 28

Stig Petersen
Skorpionens Kvarter 96

Gert Rasmussen
Bakkevej 20

Bjørn Philip Rosendal
Parkvænget 35

Brian Schmit Jensen
Christoffers Alle 77

Jacob Tækker Nørgaard
Fjordbjerg Ager 10

Martin Bøgelund Ravn
Else Alfelts Vej 91, 8. tv.

Søren Alsen Lauridsen
Blåhøjtoften 66

Bryndis Símonardóttir
Hasselvej 4

John Meilandt Bygholm
Yrsavej 8

Stine Eva Grothen
Islands Brygge 62, 2. th.

Kåre Konge Breindal
Løvsangervej 10

Jakob Lindberg


Jakob Olesen
Ravnhøj 16

Morten Aamand Lund
Stagebjerg Alle 35

Casper Young Roed Guldmann
Haslegårdsvej 79

Casper Hjerresen Christensen
Weysesgade 51

Thomas Kühn
Læssøesvej 32

Thomas Rosquist Andersen
Marselisvej 11

Mogens Busk
Ægirsgade 71, 4. tv.

Jesper Stier
Benediktesvej 12
Lind

Lisbeth Hansen
Ferskenvej 8

Henrik Wolff Mikkelsen
Nobelvägen 113, lejl 118
S-214 33 Malmö
Sverige

Allan Pedersen
Indertoften 1, 02. 0003.

Rasmus Søgaard Barslund
Bæveren 60

Lars Dam Østergaard
Skovbrynet 2

Sofus Emil Tengvad


Lars Fogtmann Juelsen
Ege Allé 142

Eskild Nørregaard Jakobsen
Fuglesangsvej 4

Peter Kyhnauv-Andersen
Damgårdsvej 38

Jes Rotbøl Primdahl
Granlunden 100

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Julius Valentiners V 28, 04. th.

Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Else Alfelts Vej 76 D, 4. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Rued Langgaards Vej 11, 5. th.

Peter Ørsøe
Mariane Thomsens G. 30, 1. 002.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25





Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Tværkajen 5
5000 Odense C

Tilknyttede revisorer:

Jan Bo Hansen
Birkerød Kongevej 20

Anders Vad Dons
Parkvænget 24

Kim Takata Mücke
Østerbrogade 110, 03.

Sten Løkke Pedersen
Lindebugten 36 B

Lars Leopold Larsen
Asser Jensens Vej 80



Jan Flemming Hansen
Langelinie 171

Tonny Hummelgaard Knudsen
Løvetvej 42
Løvet

Jens Ringbæk
Vanddamsvej 5

Jens-Ole Bøgild
Skovvej 80
Ungstrup

Per Erik Johannessen
Bakkedal 27

Michael Thorø Larsen
Islands Brygge 38 B, 07. th.

Jesper Brønd-Jensen
Skovbakkevej 12

Kåre Valtersdorf
Nyvang 25
Himmelev

Peder Østergaard
Lundøvej 139
Lundø

Thomas Skovsgaard
Siversletvej 2

Jakob Boutrup Ditlevsen
Stensvej 10

Claus Kolin
Rughøjvej 108

Kim Ladegaard
Mulvadparken 16

Heidi Julitta Østergaard Jensen
Gødvad Kirkevej 8

Morten Speitzer
Annasvej 12

Lars Knage Nielsen
Rosenvænget 5
Dalum

Ove Nørskov
Mosevangen 8
Hvalpsund

Lars Birner Sørensen
Østre Havnegade 52, 02. tv.

Nikolaj Thomsen
Arnevangen 39
Søllerød

Jan Peter Larsen
Mikkelborg Alle 27

Erik Holst Jørgensen
Johannevej 8 A

Lars Ørum Nielsen
Langøvej 5
Drejens

Peder Boris Pedersen
Vindeby Pilevej 20
Tåsinge

Henrik Zenssus Hansen
Hasselbakken 7

Ove Brylle
Klaregade 7, 03. tv.

Carsten Dall Larsen
Hagenæs 57

Kirsten Qvist Kiil-Nielsen
Baslund 61
Askov

Keld Østerdal
Kelsted 119

Leon Vad Laxy Christensen
Puggårdsvej 40
Jernvedlund

Hans Trærup
Søholt Allé 18

Eigil Hansen
Islands Brygge 36 C, 05. 0002.

Dorte Marie Haun
Trongårdsvej 27 B

Per Krause Therkelsen
Løvstikkevej 14
Kirkendrup

Erik Helmuth Pedersen
Septembervænget 36
Bramdrupdam

Aksel Hansborg Olsen
Tom Kristensens Vej 22, 02. th.

Søren Asger Reinhold Andersen
Tonysvej 4

Erik Lynge Skovgaard Jensen
Højrupgårdsvej 4, st.

Kim Gerner Jacobsen
Kæmpehøjvej 4

Jens Lundgaard Simonsen
Øresunds Alle 49

Jesper Meto
Sandbakken 3

Kaj Emil Madsen
Sogneskellet 3

Henrik Vedel
Elmehøjvej 43

Jesper Jørgensen
Fredensvej 48, 02. th.

Anders Oldau Gjelstrup
Brodersens Alle 20

Allan Søborg Olsen
Rævehøjen 15

Bo Colbe Nielsen
Kunuutip Aqqutaa 6

Henrik Jacob Vilmann Wellejus
Dernavej 8

Tom Tudborg Eriksen
Marsvænget 144

Sten Peters
Strandvejen 142 B

Ole Søndergaard Larsen
Jens Kromanns Vej 24
Snoghøj

Peter Nørrevang
Grønningen 16

Søren Møller Poulsen
Pinusparken 7

Jens Sejer Pedersen
Norddalen 25
Himmelev

Jens Jørgensen Baes
Østre Parkvej 60

Jørn Jepsen
Kirkegade 126

Jan Larsen
Storkevænget 10

Carsten Høj Hansen
Kildeskovsvej 40 B

Niels Sonne
Maglebæk Søpark 14

Henrik Anders Laursen
Søholt Allé 10 A

Jacques Peronard
Bakkevej 62

Ove Nielsen
Ulrikkenborg Plads 5, 1. tv.

Preben Bøgeskov Eriksen
Hilversumvej 37

Lars Hillebrand
Strandmarken 5

Lars Rynord
Vermundsvej 17

Grith Raith Puggaard
Hindholm Alle 28

Ole Ørnstrup
Frugtparken 9

Jesper Smedegaard Larsen
Jeppe Aakjærs Alle 8 A

Torben Nielsen
Revlingevej 10

Mogens Michael Henriksen
Axel Juels Alle 64

Søren Lassen
Toftkærvej 4
Vitten

Nelli Andersen
Slotsvej 42
Karlby

Helle Simonsen
Mosede Kærvej 22

Heidi Brink Olsen
c/o Trine Helbrandt
Olymposvej 10

John Lindvig Christiansen
Ådalen 47

Christian Dalmose Pedersen
Tranekærvej 23

Søren Nielsen
Einarsvej 10

Claus Jorch Andersen
Uldumvej 7

Peter Aslak Storgaard
Straussvej 46

Torben Skov
Margrethevej 3 A, 05. tv.

Michael Bach
Themsvej 19

Mikael Grosbøl
Stejlgårdsparken 104

Lars Kronow
Niels Pedersensvej 27

Morten Dandanell Kiærskou
Enebærvej 7

Tenna Hauge Jørgensen
Rundholtsvej 56, 03. 0002.

Henrik Harbo Andersen
Landlystvej 96
Tarp

Sumit Sudan
Solskiftevej 2

Kirsten Aaskov Mikkelsen
Hyldevænget 8

René Hattens
Plantagevej 64

Morten Egelund
Strandpromenaden 53

Tim Kjær-Hansen
Rørsangervej 10

Peder Rene Pedersen
Niels Storgårds Vej 2

Klaus Tvede-Jensen
Solmarksvej 28

Christian Sanderhage
Stjernevænget 3

Lone Merete Hansen
Søgade 59

Susanne Arnfred Møller
Ingemannsvej 2

Anni Børsting
Ved Gershøj 3

Søren Strandby
Ved Gershøj 3

Erik Pedersen
Cederfeldsvej 2

Peter Mølkjær
Søvænget 7

Poul Skovgaard
Fjordbakken 7
Rebæk

Anders Kreiner
Berberisvænget 33

Thomas Hermann
Louis Petersensvej 2

Keld Juel Danielsen
Postmosen 78

Marianne Møllegaard Christoffersen
Landevejen 195

Steen Andersen
Teglhøjen 10

Lars Andersen
Tesdorpfsvej 33 C, 03.

Flemming Larsen
Højlandsvangen 50

Per Schøtt
Solbakken 9
Rebæk

Henrik Hjort Kjelgaard
Hyrdehøj Bygade 255

Johnny Bækholm
Fabers Alle 89

Lars Bjerregaard Nielsen
Rudbæksbanke 33
Strib

Henrik Christian Grønnegaard
Ellesøpark 39

Martin Norin Faarborg
Regnersvej 126

Kasper Bruhn Udam
Nordre Strandvej 220 B

Lars Andersen
Lavritsdalsvej 19
Søften

Bill Haudal Pedersen
Vedbæk Strandvej 502 B

Jacob Nørmark
Lavritsdalsvej 26
Søften

Kristoffer Sune Hemmingsen
Gl. Holmegårdsvej 1, 02. tv.

Søren Lykke
Langelinieparken 3 B, st. 0001.

Max Damborg
Astridsvej 20

Niels Høj Nygaard
Morgenfruevej 6

Claus Bjørnlund
Udsigten 8

Rasmus Brodd Johnsen
Syrenvej 46

Claus Vium Jensen
Marsvænget 55

Thorsten Jørgensen
Timianvej 6
Sejs-Svejbæk

Claus Bech
c/o Box 5109
Paarnarluk 2 0101.

Henrik Brorsbøl Jakobsen
Skovstien 17
Haldum

Morten Jarlbo
Vejlesøvej 106 B, st.

Lisa Svensen
Kløvertoften 47

Anders Flou
Segelckesvej 4

Thomas Frommelt Hertz
Nordre Strandvej 233 B

Jens Lauridsen
Mustrupvej 141

Allan Trolle Pedersen
Bogøvænget 33

Heino Hyllested Tholsgaard
Broby Kirkevej 23
Næsbyhoved-Broby

Bo Klitten Kjærgaard
Kuffen 35

Kenneth Biirsdahl
Asmild Eng 48

Bjørn Winkler Jakobsen
Sofievej 2

John Hauschildt Ladekarl
Julius Thomsens Gade 14, 02. tv.

Henrik Hartmann Olesen
Møllemoseparken 146

Rene Winther Pedersen
Leonorevej 11

Allan Dydensborg Madsen
Bøgeløkken 56
Tarup

Morten Gade Steinmetz
Højager 111

Jan Guldmand Hansen
Platanvej 4

Troels Løvschall
Lyngsøvej 33

Suzette Demediuk Steen Nielsen
Mannehøj 103

Lars Siggaard Hansen
Granholmen 29

Sune Baadsager Holm
Bybakken 11

Anders Rasmussen
Stormgade 117

Bo Blaabjerg Odgaard
Vesterlundvej 63

Christian Dahlstrøm
Eskildsgade 8, st.

Bjarne Iver Jørgensen
Gunnarsvej 8

Michael Kurup Andersen
Tinggårdsvej 10

Lasse Lynggaard Wolff
Jupitervænget 53

Nikolaj Erik Johnsen
Vilvordeparken 15

René Carøe Andersen
Kløvervænget 4

Mads Fauerskov
Østerøgade 3

Christian Lehmann Nielsen
Almindingen 28

Stig Petersen
Skorpionens Kvarter 96

Gert Rasmussen
Bakkevej 20

Bjørn Philip Rosendal
Parkvænget 35

Brian Schmit Jensen
Christoffers Alle 77

Jacob Tækker Nørgaard
Fjordbjerg Ager 10

Martin Bøgelund Ravn
Else Alfelts Vej 91, 8. tv.

Søren Alsen Lauridsen
Blåhøjtoften 66

Bryndis Símonardóttir
Hasselvej 4

John Meilandt Bygholm
Yrsavej 8

Stine Eva Grothen
Islands Brygge 62, 2. th.

Kåre Konge Breindal
Løvsangervej 10

Jakob Lindberg


Jakob Olesen
Ravnhøj 16

Morten Aamand Lund
Stagebjerg Alle 35

Casper Young Roed Guldmann
Haslegårdsvej 79

Casper Hjerresen Christensen
Weysesgade 51

Thomas Kühn
Læssøesvej 32

Thomas Rosquist Andersen
Marselisvej 11

Mogens Busk
Ægirsgade 71, 4. tv.

Jesper Stier
Benediktesvej 12
Lind

Lisbeth Hansen
Ferskenvej 8

Henrik Wolff Mikkelsen
Nobelvägen 113, lejl 118
S-214 33 Malmö
Sverige

Allan Pedersen
Indertoften 1, 02. 0003.

Lars Dam Østergaard
Skovbrynet 2

Gert Skov Jeppesen
Sørup Kirkevej 76

Sofus Emil Tengvad


Lars Fogtmann Juelsen
Ege Allé 142

Eskild Nørregaard Jakobsen
Fuglesangsvej 4

Peter Kyhnauv-Andersen
Damgårdsvej 38

Jes Rotbøl Primdahl
Granlunden 100

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Julius Valentiners V 28, 04. th.

Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5

Rasmus Søgaard Barslund
Bæveren 60

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Else Alfelts Vej 76 D, 4. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Rued Langgaards Vej 11, 5. th.

Peter Ørsøe
Mariane Thomsens G. 30, 1. 002.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25





DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
c/o Postboks 20
Imaneq 33, 6.
3900 Nuuk

Tilknyttede revisorer:

Jan Bo Hansen
Birkerød Kongevej 20

Anders Vad Dons
Parkvænget 24

Kim Takata Mücke
Østerbrogade 110, 03.

Sten Løkke Pedersen
Lindebugten 36 B

Lars Leopold Larsen
Asser Jensens Vej 80



Jan Flemming Hansen
Langelinie 171

Tonny Hummelgaard Knudsen
Løvetvej 42
Løvet

Jens Ringbæk
Vanddamsvej 5

Jens-Ole Bøgild
Skovvej 80
Ungstrup

Per Erik Johannessen
Bakkedal 27

Michael Thorø Larsen
Islands Brygge 38 B, 07. th.

Jesper Brønd-Jensen
Skovbakkevej 12

Kåre Valtersdorf
Nyvang 25
Himmelev

Peder Østergaard
Lundøvej 139
Lundø

Thomas Skovsgaard
Siversletvej 2

Jakob Boutrup Ditlevsen
Stensvej 10

Claus Kolin
Rughøjvej 108

Kim Ladegaard
Mulvadparken 16

Heidi Julitta Østergaard Jensen
Gødvad Kirkevej 8

Morten Speitzer
Annasvej 12

Lars Knage Nielsen
Rosenvænget 5
Dalum

Ove Nørskov
Mosevangen 8
Hvalpsund

Lars Birner Sørensen
Østre Havnegade 52, 02. tv.

Nikolaj Thomsen
Arnevangen 39
Søllerød

Jan Peter Larsen
Mikkelborg Alle 27

Erik Holst Jørgensen
Johannevej 8 A

Lars Ørum Nielsen
Langøvej 5
Drejens

Peder Boris Pedersen
Vindeby Pilevej 20
Tåsinge

Henrik Zenssus Hansen
Hasselbakken 7

Carsten Dall Larsen
Hagenæs 57

Kirsten Qvist Kiil-Nielsen
Baslund 61
Askov

Keld Østerdal
Kelsted 119

Leon Vad Laxy Christensen
Puggårdsvej 40
Jernvedlund

Hans Trærup
Søholt Allé 18

Eigil Hansen
Islands Brygge 36 C, 05. 0002.

Dorte Marie Haun
Trongårdsvej 27 B

Per Krause Therkelsen
Løvstikkevej 14
Kirkendrup

Erik Helmuth Pedersen
Septembervænget 36
Bramdrupdam

Aksel Hansborg Olsen
Tom Kristensens Vej 22, 02. th.

Søren Asger Reinhold Andersen
Tonysvej 4

Erik Lynge Skovgaard Jensen
Højrupgårdsvej 4, st.

Kim Gerner Jacobsen
Kæmpehøjvej 4

Jens Lundgaard Simonsen
Øresunds Alle 49

Jesper Meto
Sandbakken 3

Kaj Emil Madsen
Sogneskellet 3

Henrik Vedel
Elmehøjvej 43

Jesper Jørgensen
Fredensvej 48, 02. th.

Anders Oldau Gjelstrup
Brodersens Alle 20

Allan Søborg Olsen
Rævehøjen 15

Bo Colbe Nielsen
Kunuutip Aqqutaa 6

Henrik Jacob Vilmann Wellejus
Dernavej 8

Tom Tudborg Eriksen
Marsvænget 144

Sten Peters
Strandvejen 142 B

Ole Søndergaard Larsen
Jens Kromanns Vej 24
Snoghøj

Peter Nørrevang
Grønningen 16

Søren Møller Poulsen
Pinusparken 7

Jens Sejer Pedersen
Norddalen 25
Himmelev

Jens Jørgensen Baes
Østre Parkvej 60

Jørn Jepsen
Kirkegade 126

Jan Larsen
Storkevænget 10

Carsten Høj Hansen
Kildeskovsvej 40 B

Niels Sonne
Maglebæk Søpark 14

Henrik Anders Laursen
Søholt Allé 10 A

Jacques Peronard
Bakkevej 62

Ove Nielsen
Ulrikkenborg Plads 5, 1. tv.

Preben Bøgeskov Eriksen
Hilversumvej 37

Lars Hillebrand
Strandmarken 5

Lars Rynord
Vermundsvej 17

Grith Raith Puggaard
Hindholm Alle 28

Ole Ørnstrup
Frugtparken 9

Jesper Smedegaard Larsen
Jeppe Aakjærs Alle 8 A

Torben Nielsen
Revlingevej 10

Mogens Michael Henriksen
Axel Juels Alle 64

Søren Lassen
Toftkærvej 4
Vitten

Nelli Andersen
Slotsvej 42
Karlby

Helle Simonsen
Mosede Kærvej 22

Heidi Brink Olsen
c/o Trine Helbrandt
Olymposvej 10

John Lindvig Christiansen
Ådalen 47

Christian Dalmose Pedersen
Tranekærvej 23

Søren Nielsen
Einarsvej 10

Claus Jorch Andersen
Uldumvej 7

Peter Aslak Storgaard
Straussvej 46

Torben Skov
Margrethevej 3 A, 05. tv.

Michael Bach
Themsvej 19

Mikael Grosbøl
Stejlgårdsparken 104

Lars Kronow
Niels Pedersensvej 27

Morten Dandanell Kiærskou
Enebærvej 7

Tenna Hauge Jørgensen
Rundholtsvej 56, 03. 0002.

Henrik Harbo Andersen
Landlystvej 96
Tarp

Sumit Sudan
Solskiftevej 2

Kirsten Aaskov Mikkelsen
Hyldevænget 8

René Hattens
Plantagevej 64

Morten Egelund
Strandpromenaden 53

Tim Kjær-Hansen
Rørsangervej 10

Peder Rene Pedersen
Niels Storgårds Vej 2

Klaus Tvede-Jensen
Solmarksvej 28

Christian Sanderhage
Stjernevænget 3

Lone Merete Hansen
Søgade 59

Susanne Arnfred Møller
Ingemannsvej 2

Anni Børsting
Ved Gershøj 3

Søren Strandby
Ved Gershøj 3

Erik Pedersen
Cederfeldsvej 2

Peter Mølkjær
Søvænget 7

Poul Skovgaard
Fjordbakken 7
Rebæk

Anders Kreiner
Berberisvænget 33

Thomas Hermann
Louis Petersensvej 2

Keld Juel Danielsen
Postmosen 78

Marianne Møllegaard Christoffersen
Landevejen 195

Steen Andersen
Teglhøjen 10

Lars Andersen
Tesdorpfsvej 33 C, 03.

Flemming Larsen
Højlandsvangen 50

Per Schøtt
Solbakken 9
Rebæk

Henrik Hjort Kjelgaard
Hyrdehøj Bygade 255

Johnny Bækholm
Fabers Alle 89

Lars Bjerregaard Nielsen
Rudbæksbanke 33
Strib

Henrik Christian Grønnegaard
Ellesøpark 39

Martin Norin Faarborg
Regnersvej 126

Kasper Bruhn Udam
Nordre Strandvej 220 B

Lars Andersen
Lavritsdalsvej 19
Søften

Bill Haudal Pedersen
Vedbæk Strandvej 502 B

Jacob Nørmark
Lavritsdalsvej 26
Søften

Kristoffer Sune Hemmingsen
Gl. Holmegårdsvej 1, 02. tv.

Søren Lykke
Langelinieparken 3 B, st. 0001.

Max Damborg
Astridsvej 20

Niels Høj Nygaard
Morgenfruevej 6

Claus Bjørnlund
Udsigten 8

Rasmus Brodd Johnsen
Syrenvej 46

Claus Vium Jensen
Marsvænget 55

Thorsten Jørgensen
Timianvej 6
Sejs-Svejbæk

Claus Bech
c/o Box 5109
Paarnarluk 2 0101.

Henrik Brorsbøl Jakobsen
Skovstien 17
Haldum

Morten Jarlbo
Vejlesøvej 106 B, st.

Lisa Svensen
Kløvertoften 47

Anders Flou
Segelckesvej 4

Thomas Frommelt Hertz
Nordre Strandvej 233 B

Jens Lauridsen
Mustrupvej 141

Allan Trolle Pedersen
Bogøvænget 33

Heino Hyllested Tholsgaard
Broby Kirkevej 23
Næsbyhoved-Broby

Bo Klitten Kjærgaard
Kuffen 35

Kenneth Biirsdahl
Asmild Eng 48

Bjørn Winkler Jakobsen
Sofievej 2

John Hauschildt Ladekarl
Julius Thomsens Gade 14, 02. tv.

Henrik Hartmann Olesen
Møllemoseparken 146

Rene Winther Pedersen
Leonorevej 11

Allan Dydensborg Madsen
Bøgeløkken 56
Tarup

Morten Gade Steinmetz
Højager 111

Jan Guldmand Hansen
Platanvej 4

Troels Løvschall
Lyngsøvej 33

Suzette Demediuk Steen Nielsen
Mannehøj 103

Lars Siggaard Hansen
Granholmen 29

Sune Baadsager Holm
Bybakken 11

Anders Rasmussen
Stormgade 117

Bo Blaabjerg Odgaard
Vesterlundvej 63

Christian Dahlstrøm
Eskildsgade 8, st.

Bjarne Iver Jørgensen
Gunnarsvej 8

Michael Kurup Andersen
Tinggårdsvej 10

Lasse Lynggaard Wolff
Jupitervænget 53

Nikolaj Erik Johnsen
Vilvordeparken 15

René Carøe Andersen
Kløvervænget 4

Mads Fauerskov
Østerøgade 3

Christian Lehmann Nielsen
Almindingen 28

Stig Petersen
Skorpionens Kvarter 96

Gert Rasmussen
Bakkevej 20

Bjørn Philip Rosendal
Parkvænget 35

Brian Schmit Jensen
Christoffers Alle 77

Jacob Tækker Nørgaard
Fjordbjerg Ager 10

Martin Bøgelund Ravn
Else Alfelts Vej 91, 8. tv.

Søren Alsen Lauridsen
Blåhøjtoften 66

Bryndis Símonardóttir
Hasselvej 4

John Meilandt Bygholm
Yrsavej 8

Stine Eva Grothen
Islands Brygge 62, 2. th.

Kåre Konge Breindal
Løvsangervej 10

Jakob Lindberg


Jakob Olesen
Ravnhøj 16

Morten Aamand Lund
Stagebjerg Alle 35

Casper Young Roed Guldmann
Haslegårdsvej 79

Casper Hjerresen Christensen
Weysesgade 51

Thomas Kühn
Læssøesvej 32

Thomas Rosquist Andersen
Marselisvej 11

Mogens Busk
Ægirsgade 71, 4. tv.

Jesper Stier
Benediktesvej 12
Lind

Lisbeth Hansen
Ferskenvej 8

Henrik Wolff Mikkelsen
Nobelvägen 113, lejl 118
S-214 33 Malmö
Sverige

Allan Pedersen
Indertoften 1, 02. 0003.

Lars Dam Østergaard
Skovbrynet 2

Sofus Emil Tengvad


Lars Fogtmann Juelsen
Ege Allé 142

Eskild Nørregaard Jakobsen
Fuglesangsvej 4

Peter Kyhnauv-Andersen
Damgårdsvej 38

Jes Rotbøl Primdahl
Granlunden 100

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Julius Valentiners V 28, 04. th.

Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5

Rasmus Søgaard Barslund
Bæveren 60

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Else Alfelts Vej 76 D, 4. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Rued Langgaards Vej 11, 5. th.

Peter Ørsøe
Mariane Thomsens G. 30, 1. 002.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25





Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Magstræde 6
1204 København K

Tilknyttede revisorer:

Jes Rotbøl Primdahl
Granlunden 100

Ane Sachs Aasand
Agnetevej 26

Maria Birkedal Foged
Julius Valentiners V 28, 04. th.

Sami Nikolai El-Galaly
Nørre Tranders Vej 18

Kasper Vestergaard Jessen
Fruenslykke 5



Rasmus Søgaard Barslund
Bæveren 60

Anne Elmelund Sørensen
Istedgade 19, 04. tv.

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Tommy Schormand Johansen
Viborgvej 75

Christina Nilsson
Holmbladsgade 70 D, 1. tv.

Rune Kaagaard Nielsen
Schweizerdalstien 15

Lotte Kaluzny Fjeldbonde
Studsbøl Alle 40

Jonas Gjørup Larsen
Else Alfelts Vej 76 D, 4. tv.

Jacob Medard Frederiksen
Flaskegade 11, 4. 002.

Mads Lundemann
Islands Brygge 38 A, 3. th.

Martin Pieper
Klintsøvej 4

Nikolaj Frausing Borch
Rued Langgaards Vej 11, 5. th.

Peter Ørsøe
Mariane Thomsens G. 30, 1. 002.

Rasmus Grynderup Kiær Steffensen
Bordeauxgade 1, 2. mf.

Mads Juul Hansen
Rødvig Alle 25

Hans Tauby
Langelandsvej 41, 4. th.

Niels-Jørgen Andersen
Gyldenholm Alle 25





Samlede stemmeandel, der indehaves af godkendte revisorer eller revisionsvirksomheder

59,85 %

Kontaktperson

Anders Dons

Webadresse

www.deloitte.dk

Netværk

Navn: Deloitte Touche Tohmatsu Limited Hjemmeside: http://www.deloitte.com
Dato: 08.11.2018
Periode: 01.06.2017 - 31.05.2018
Hent dokumenter:
Årsrapport
Årsrapport
PDF
IFRS extension
ZIP

Dato: 30.10.2017
Periode: 01.06.2016 - 31.05.2017
Hent dokumenter:
Årsrapport
Årsrapport
PDF
IFRS extension
ZIP

Dato: 10.10.2016
Periode: 01.06.2015 - 31.05.2016
Hent dokumenter:
Årsrapport
PDF
Årsrapport
IFRS extension
ZIP

Dato: 09.10.2015
Periode: 01.06.2014 - 31.05.2015
Hent dokumenter:
Årsrapport
IFRS extension
ZIP
Årsrapport
PDF

Dato: 26.09.2014
Periode: 01.06.2013 - 31.05.2014
Hent dokumenter:
Årsrapport
PDF



Dato: 26.09.2013
Periode: 01.06.2012 - 31.05.2013
Hent dokumenter:
Årsrapport
PDF

Dato: 14.10.2012
Periode: 01.06.2011 - 31.05.2012
Hent dokumenter:
Årsrapport
PDF




Navn

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Slotsgade 3, st.

Postnummer og by

7800 Skive

Startdato

01.02.2016

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Njalsgade 21 G

Postnummer og by

2300 København S

Startdato

01.06.2018

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Magstræde 6

Postnummer og by

1204 København K

Startdato

03.12.2018

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Weidekampsgade 6

Postnummer og by

2300 København S

Startdato

13.10.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Telefonnummer

36102030

Mail

koebenhavn@deloitte.dk

Navn

DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB

P-nummer

Adresse

c/o Postboks 20
Imaneq 33, 6.

Postnummer og by

3900 Nuuk

Startdato

13.10.2011

Reklamebeskyttelse

Nej


Navn

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Tværkajen 5

Postnummer og by

5000 Odense C

Startdato

14.10.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Østre Havnepromenade 26, 4.

Postnummer og by

9000 Aalborg

Startdato

14.10.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Jernbanegade 21

Postnummer og by

9670 Løgstør

Startdato

14.10.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Løgstørvej 14

Postnummer og by

9600 Aars

Startdato

14.10.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Papirfabrikken 26

Postnummer og by

8600 Silkeborg

Startdato

14.10.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Toldboden 3, 1. c.

Postnummer og by

8800 Viborg

Startdato

14.10.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Værkmestergade 2, 18.

Postnummer og by

8000 Aarhus C

Startdato

14.10.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Dokken 8

Postnummer og by

6700 Esbjerg

Startdato

14.10.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Egtved Alle 4

Postnummer og by

6000 Kolding

Startdato

14.10.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej




Ophørte p-enheder

Navn

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Jacob Gades Alle 12 A

Postnummer og by

6600 Vejen

Startdato

01.01.2015

Ophørsdato

01.04.2017

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Kindhestegade 4 - 6

Postnummer og by

4700 Næstved

Startdato

01.01.2015

Ophørsdato

01.08.2017

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB

P-nummer

Adresse

Kaaleeraq Poulsenip Aqq 4

Postnummer og by

3952 Ilulissat

Startdato

13.10.2011

Ophørsdato

01.12.2017

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Birkerød Kongevej 25 C

Postnummer og by

3460 Birkerød

Startdato

14.10.2011

Ophørsdato

31.10.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Kongevej 28

Postnummer og by

6400 Sønderborg

Startdato

14.10.2011

Ophørsdato

01.07.2017

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Vesterballevej 25 A
Snoghøj

Postnummer og by

7000 Fredericia

Startdato

14.10.2011

Ophørsdato

01.02.2016

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Ndr.Ringgade 70 A

Postnummer og by

4200 Slagelse

Startdato

14.10.2011

Ophørsdato

31.07.2018

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Klosterplads 9

Postnummer og by

5700 Svendborg

Startdato

14.10.2011

Ophørsdato

01.10.2017

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Herningvej 34

Postnummer og by

4800 Nykøbing F

Startdato

14.10.2011

Ophørsdato

01.08.2017

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej


12.06.2019 Ændring i personkreds

CVR-nummer: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Bestyrelse:

Fratrådte:

Sharon Julia Thorne, den 24.05.2019.

Tiltrådte:

Michel Denayer, den 24.05.2019.


31.10.2018 Øvrige ændringer

CVR-nummer: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Vedtægter ændret: 30.10.2018

29.06.2018 Ændring i personkreds

CVR-nummer: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Bestyrelse:

Fratrådte:

Anders Oldau Gjelstrup, den 29.06.2018.

Tiltrådte:

Sharon Julia Thorne, den 29.06.2018.


19.02.2018 Ændring i personkreds

CVR-nummer: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Bestyrelse:

Valgt af medarbejderne i virksomheden:

Suppleanter for valgt af medarbejderne i virksomheden:

Fratrådte:

Simon Barsøe Venshøj, den 01.01.2018.

Tiltrådte:

Jonas Gjørup Larsen, den 01.01.2018.


01.06.2017 Ændring i personkreds

CVR-nummer: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Vedtægter ændret: 01.06.2017

Komplementarer:

Fratrådte:

KOMPLEMENTAR D AF 11. DECEMBER 2008 A/S, den 01.06.2017.

Tiltrådte:

CVR-NR. 38673769 Deloitte Denmark General Partner ApS, Weidekampsgade 6, 2300 København S, den 01.06.2017.




03.01.2017 Ændring i personkreds

CVR-nummer: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Direktion:

Fratrådte:

Jesper Jørgensen, den 20.12.2016.


07.10.2016 Ændring i personkreds

CVR-nummer: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Bestyrelse:

Valgt af medarbejderne i virksomheden:

Suppleanter for valgt af medarbejderne i virksomheden:

Fratrådte:

Stefan Christiansen, den 29.09.2016, Claus Vium Jensen, den 29.09.2016.

Tiltrådte:

Rasmus Højen Lindblad Jensen, den 29.09.2016, Simon Barsøe Venshøj, den 29.09.2016.


17.10.2014 Ændring i personkreds, Øvrige ændringer

CVR-nummer: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Bestyrelse:

Udtrådt af bestyrelsen:

Jens Lundgaard Simonsen, den 11.09.2014.

Indtrådt i bestyrelsen:

Statsaut. revisor Anders Oldau Gjelstrup, den 11.09.2014.


01.12.2012 Øvrige ændringer, Ændring i personkreds

CVR-nummer: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Bestyrelse:

Udtrådt af bestyrelsen:

Carsten Vaarby, den 01.12.2012.

Indtrådt i bestyrelsen:

Statsaut. revisor Erik Holst Jørgensen (formand), den 01.12.2012.

Direktion:

Udtrådt af direktionen:

Erik Holst Jørgensen, den 01.12.2012.

Indtrådt i direktionen:

Statsautoriseret Revisor Anders Vad Dons (adm. dir), den 01.12.2012.


02.11.2012 Ændring i personkreds, Øvrige ændringer

CVR-nummer: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Bestyrelse:

Udtrådt af bestyrelsen:

Jeppe Holger Hjølund Larsen, den 04.10.2012.

Indtrådt i bestyrelsen:

Gustav Jeppesen, den 04.10.2012.

Valgt af medarbejderne i selskabet:

Udtrådt af bestyrelsen:

Claus Vium Jensen, den 04.10.2012.

Indtrådt i bestyrelsen:

Mette Behrmann Lamp, den 04.10.2012.

Suppleanter for valgt af medarbejderne i selskabet:

Fratrådt som suppleant:

Lone Lind Riisgaard, den 04.10.2012, for Søren Lassen

Tiltrådt som suppleant:

1. suppleant: Statsautoriseret revisor Claus Vium Jensen, den 04.10.2012, 2. suppleant: Statsautoriseret revisor Stefan Christiansen, den 04.10.2012.


05.12.2011 Øvrige ændringer

CVR-nummer: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Vedtægter ændret:

05.12.2011.

Nye binavne:

DELOITTE HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, DELOITTE & TOUCHE HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, DELOITTE TOUCHE TOHMATSU P/S, P/S REVISIONSCOMPAGNIET, DANSK REVISION I AALBORG P/S, RFI REVISION P/S, SCHØBEL & MARHOLT RFI P/S, DELOITTE ROSS TOHMATSU P/S, JYSK REVISIONSINSTITUT P/S, KOMMUNE OG AMTS REVISION DANMARK STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, DELOITTE & TOUCHE CONSULTING GROUP P/S, DELOITTE & TOUCHE MANAGEMENT SOLUTIONS P/S, REVISIONSFIRMAET G.BRETLAU PARTNERSELSKAB, REVISIONSFIRMAET TAGE MØLLER P/S, SCHØBEL & MARHOLT AIM MANAGEMENTKONSULENTER P/S, SCHØBEL & MARHOLT REVISIONSPARTNERSELSKAB, DELOITTE & TOUCHE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, REVISIONS- OG FORVALTNINGS-INSTITUTTET PARTNERSELSKAB, DELOITTE & TOUCHE BUSINESS SERVICES P/S, REVISIONSPARTNERSELSKAB DE FORENEDE REVISIONSFIRMAER, REVISIONSFIRMAET GRØNNING MIKKELSEN P/S, DELOITTE BUSINESS CONSULTING P/S, DELOITTE CONSULTING P/S, DELOITTE, HASKINS & SELLS P/S, DELOITTE & TOUCHE BUSINESS CONSULTING P/S, DELOITTE FINANCIAL ADVISORY SERVICES P/S, DELOITTE CAPITAL MARKET SERVICE P/S, DELOITTE REORGANISATION SERVICE P/S, DELOITTE TRANSACTION SERVICE P/S, DELOITTE CORPORATE FINANCE P/S, DELOITTE FORENSIC SERVICE P/S.


14.10.2011 Ændring i revision, Øvrige ændringer

CVR-nummer: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Revision:

Udtrådt af revisionen:

CVR-NR. 32895468 BEIERHOLM, STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, den 13.10.2011.

Indtrådt i revisionen:

BEIERHOLM, STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, Gribskovvej 2, 2100 København Ø, den 13.10.2011.


13.10.2011 Nye selskaber

CVR-nummer: 33963556

Navn og adresse:
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Weidekampsgade 6, 2300 København S

Stiftelsesdato:

13.10.2011.

Seneste vedtægtsdato:

13.10.2011.

Kapital:

kr. 42.000.000,00.

Indbetalingsmåde:

Indbetalt ved indskud af bestående virksomhed kr. 42.000.000,00 til kurs 957,44.

Stifter:

CVR-NR. 26161401 DELOITTE HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB, Weidekampsgade 6, 2300 København S, den 13.10.2011.

Komplementar: CVR-NR. 31882354 KOMPLEMENTAR D AF 11. DECEMBER 2008 A/S, c/o DELOITTE, Weidekampsgade 6, postboks 1600, 2300 København S, den 13.10.2011.

Bestyrelse:

Statsaut. revisor Carsten Vaarby (formand), den 13.10.2011, statsautoriseret revisor Jesper Smedegaard Larsen, den 13.10.2011, Jeppe Holger Hjølund Larsen, den 13.10.2011, Statsaut. revisor Jens Lundgaard Simonsen, den 13.10.2011.

Valgt af medarbejderne i selskabet:

Statsautoriseret revisor Claus Vium Jensen, den 13.10.2011, statsautoriseret revisor Søren Lassen, den 13.10.2011. (Suppleant: Direktør Lone Lind Riisgaard, den 13.10.2011).

Direktion:

Statsaut. revisor Erik Holst Jørgensen, den 13.10.2011, Jesper Jørgensen, den 13.10.2011.

Selskabet tegnes af to direktører i forening eller af et medlem af bestyrelsen i forening med en direktør eller med komplementaren eller af den samlede bestyrelse.

Revision:

CVR-NR. 32895468 BEIERHOLM, STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, Voergårdvej 2, 9200 Aalborg SV, den 13.10.2011.

Første regnskabsår:

01.06.2011 - 31.05.2012.

Regnskabsår:

01.06 - 31.05.




Seneste vedtægtsdato
Fra
Til
01.06.2017
29.10.2018
01.06.2017
06.12.2012
31.05.2017
06.12.2012
Periode:
Ansatte
Årsværk
4. kvt2018
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
3. kvt2018
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
2. kvt2018
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
1. kvt2018
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
4. kvt2017
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk


3. kvt2017
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
2. kvt2017
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
1. kvt2017
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
4. kvt2016
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
3. kvt2016
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
2. kvt2016
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
1. kvt2016
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
4. kvt2015
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
3. kvt2015
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
2. kvt2015
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
4. kvt2014
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
3. kvt2014
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
2. kvt2014
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
1. kvt2014
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
4. kvt2013
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
3. kvt2013
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
2. kvt2013
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
1. kvt2013
1000+ medarbejdere
4. kvt2012
1000+ medarbejdere
3. kvt2012
1000+ medarbejdere
2. kvt2012
1000+ medarbejdere
1. kvt2012
1000+ medarbejdere
4. kvt2011
1000+ medarbejdere