Skip to main content

PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB

CVR-nummer

33771231

Adresse

Strandvejen 44

Postnummer og by

2900 Hellerup

Startdato

01.07.2011

Virksomhedsform

Kommanditaktieselskab / Partnerselskab

Reklamebeskyttelse

Status

Normal

Kommune

Gentofte

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Bibrancher

682040 Udlejning af erhvervsejendomme

Formål

Selskabets formål er at drive revisionsvirksomhed og dertil knyttet virksomhed, der er forenelig med den til enhver tid gældende lovgivning om statsautoriserede revisorer.

Binavne

COOPERS & LYBRAND FINANS P/S
COOPERS & LYBRAND INVEST P/S
COOPERS & LYBRAND SERVICE P/S
COOPERS & LYBRAND STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
PRICE WATERHOUSE DANMARK STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB


PRICE WATERHOUSE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
PRICEWATERHOUSECOOPERS FINANS P/S
PRICEWATERHOUSECOOPERS INVEST P/S
PRICEWATERHOUSECOOPERS SERVICE P/S
REVISION DANMARK STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB



Momsregistreret

Slå op på skat.dk

Regnskabsår

Fra 01.07 til 30.06

Seneste vedtægtsdato

30.09.2017

Kapitalklasser

Ja

Registreret Kapital

50.000.000,00 DKK

Første regnskabsperiode

01.07.2011 - 30.06.2012

Tegningsregel

Selskabet tegnes af tre direktører i forening, af to medlemmer af bestyrelsen i forening med den administrerende direktør, af bestyrelsesformanden i forening med den administrerende direktør eller af et medlem af bestyrelsen i forening med to direktører.

Fuldt ansvarlig deltager

Direktion

(Adm. dir)
Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3
2950 Vedbæk

(Direktør)
Thomas Bjerre
Chrholms Parkvej 6
2930 Klampenborg

Michael Eriksen
Hillerødvejen 88
3480 Fredensborg

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B
2930 Klampenborg

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.
2900 Hellerup

Bestyrelse

(Formand)
Jens Christian Klibo
Carinavej 18
8270 Højbjerg
Valgform: Generalforsamling

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G
8270 Højbjerg
Valgform: Generalforsamling

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24
2830 Virum
Valgform: Generalforsamling

Line Hedam
Langelinie 156
5230 Odense M
Valgform: Generalforsamling

Gert Fisker Tomczyk
Havnegade 21, 04. tv.
1058 København K
Valgform: Generalforsamling

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6
8660 Skanderborg
Valgform: Generalforsamling

Valgt af medarbejdere i selskabet:

Tobias Wettendorff Thorup Larsen
Frederikssundsvej 116 A, 02. tv.
2700 Brønshøj
Valgform: Medarbejdere i selskabet

Marie Brix
Kong Christians Alle 4
9000 Aalborg
Valgform: Medarbejdere i selskabet

Thomas Houmølle
Reerslevvej 82
2640 Hedehusene
Valgform: Medarbejdere i selskabet

Stiftere

Revisor

BAAGØE SCHOU STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB
Fiolstræde 44, 3. th.
1171 København K

Legale Ejere

STRANDVEJEN 44 FINANS ApS
c/o PwC
Strandvejen 44
2900 Hellerup
Ejerandel: 50-66,66%
Stemmerettigheder: 5-9,99%
Kapitalklasse: A, B, C
Ændringsdato: 01.07.2018

PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44
2900 Hellerup
Ejerandel: Under 5%
Stemmerettigheder: 15-19,99%
Kapitalklasse: C
Ændringsdato: 31.12.2017


Ophørte legale ejere

Erik Yngve Burman
Ganehøj Alle 17
Ganløse
3660 Stenløse
Ejerandel: 100%
Stemmerettigheder: 100%
Kapitalklasse: A
Afhændelsesdato: 25.06.2008



Reelle Ejere

Virksomheden har ikke reelle ejere, og ledelsen er indsat som reelle ejere.

Virksomhedstype

Statsautoriseret revisionsvirksomhed

Startdato som revisionsvirksomhed

15.07.2011

Kontorsteder

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Ndr.Ringgade 70 C
4200 Slagelse

Tilknyttede revisorer:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Tølløsevej 99, st. th.

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Charles Gavin Elton Halliley
Lysagervej 18

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 01. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Michael Peder Herrschend
Storskoven 19
Annisse

Gert Fisker Tomczyk
Havnegade 21, 04. tv.

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Jens Otto Damgaard
Øverød Vænge 4

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Jim Laursen
Hjerting Strandvej 171

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Jesper Lund
Strandmarksvej 7

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Ben Websters Vej 98

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Michael Laursen
Olgavej 66

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Joachim Rønnows Vej 8

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Ternevej 3

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Dennis Nymann
Hørretløkken 329

Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev
Søndertoften 57

Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Henrik Yoouphasook Jensen
Forchhammersvej 5, 01.

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
70 Temperance St.,Unit 2411
Toronto, ON M5H 0B1
Canada

Jakob Aarestrup Bang
Vinbjergvej 13

Thomas Baunkjær Andersen
Rostockgade 16

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Martin Lennart Birch
Øresundsvej 156, 01. th.

Martin Yde Schmidt
Skovbovænget 9
Hareskov

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder


Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Birgitte Larsen
Toftevænget 14
Hjerting

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Kenny Dam Handberg
Violvej 121

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Niels Østergaard Simonsen
Slettevej 11

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Skelagervej 1 A
9000 Aalborg

Tilknyttede revisorer:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Tølløsevej 99, st. th.

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Charles Gavin Elton Halliley
Lysagervej 18

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 01. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Michael Peder Herrschend
Storskoven 19
Annisse

Gert Fisker Tomczyk
Havnegade 21, 04. tv.

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Jens Otto Damgaard
Øverød Vænge 4

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Jim Laursen
Hjerting Strandvej 171

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Jesper Lund
Strandmarksvej 7

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Ben Websters Vej 98

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Michael Laursen
Olgavej 66

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Joachim Rønnows Vej 8

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Ternevej 3

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Dennis Nymann
Hørretløkken 329

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev
Søndertoften 57

Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Henrik Yoouphasook Jensen
Forchhammersvej 5, 01.

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
70 Temperance St.,Unit 2411
Toronto, ON M5H 0B1
Canada

Jakob Aarestrup Bang
Vinbjergvej 13

Thomas Baunkjær Andersen
Rostockgade 16

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Martin Lennart Birch
Øresundsvej 156, 01. th.

Martin Yde Schmidt
Skovbovænget 9
Hareskov

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder


Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Birgitte Larsen
Toftevænget 14
Hjerting

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Kenny Dam Handberg
Violvej 121

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Niels Østergaard Simonsen
Slettevej 11

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Hjaltesvej 16
7500 Holstebro

Tilknyttede revisorer:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Tølløsevej 99, st. th.

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Charles Gavin Elton Halliley
Lysagervej 18

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 01. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Michael Peder Herrschend
Storskoven 19
Annisse

Gert Fisker Tomczyk
Havnegade 21, 04. tv.

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Jens Otto Damgaard
Øverød Vænge 4

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Jim Laursen
Hjerting Strandvej 171

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Jesper Lund
Strandmarksvej 7

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Ben Websters Vej 98

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Michael Laursen
Olgavej 66

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Joachim Rønnows Vej 8

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Ternevej 3

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Dennis Nymann
Hørretløkken 329

Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev
Søndertoften 57

Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Henrik Yoouphasook Jensen
Forchhammersvej 5, 01.

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
70 Temperance St.,Unit 2411
Toronto, ON M5H 0B1
Canada

Jakob Aarestrup Bang
Vinbjergvej 13

Thomas Baunkjær Andersen
Rostockgade 16

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Martin Lennart Birch
Øresundsvej 156, 01. th.

Martin Yde Schmidt
Skovbovænget 9
Hareskov

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder


Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Birgitte Larsen
Toftevænget 14
Hjerting

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Kenny Dam Handberg
Violvej 121

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Niels Østergaard Simonsen
Slettevej 11

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
I C Chr Alle 5
6950 Ringkøbing

Tilknyttede revisorer:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Tølløsevej 99, st. th.

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Charles Gavin Elton Halliley
Lysagervej 18

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 01. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Michael Peder Herrschend
Storskoven 19
Annisse

Gert Fisker Tomczyk
Havnegade 21, 04. tv.

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Jens Otto Damgaard
Øverød Vænge 4

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Jim Laursen
Hjerting Strandvej 171

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Jesper Lund
Strandmarksvej 7

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Ben Websters Vej 98

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Michael Laursen
Olgavej 66

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Joachim Rønnows Vej 8

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Ternevej 3

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Dennis Nymann
Hørretløkken 329

Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev
Søndertoften 57

Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Henrik Yoouphasook Jensen
Forchhammersvej 5, 01.

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
70 Temperance St.,Unit 2411
Toronto, ON M5H 0B1
Canada

Jakob Aarestrup Bang
Vinbjergvej 13

Thomas Baunkjær Andersen
Rostockgade 16

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Martin Lennart Birch
Øresundsvej 156, 01. th.

Martin Yde Schmidt
Skovbovænget 9
Hareskov

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder


Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Birgitte Larsen
Toftevænget 14
Hjerting

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Kenny Dam Handberg
Violvej 121

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Niels Østergaard Simonsen
Slettevej 11

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Esbjerg Brygge 28
6700 Esbjerg

Tilknyttede revisorer:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Tølløsevej 99, st. th.

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Charles Gavin Elton Halliley
Lysagervej 18

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 01. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Michael Peder Herrschend
Storskoven 19
Annisse

Gert Fisker Tomczyk
Havnegade 21, 04. tv.

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Jens Otto Damgaard
Øverød Vænge 4

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Jim Laursen
Hjerting Strandvej 171

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Jesper Lund
Strandmarksvej 7

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Ben Websters Vej 98

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Michael Laursen
Olgavej 66

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Joachim Rønnows Vej 8

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Ternevej 3

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Dennis Nymann
Hørretløkken 329

Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev
Søndertoften 57

Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Henrik Yoouphasook Jensen
Forchhammersvej 5, 01.

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
70 Temperance St.,Unit 2411
Toronto, ON M5H 0B1
Canada

Jakob Aarestrup Bang
Vinbjergvej 13

Thomas Baunkjær Andersen
Rostockgade 16

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Martin Lennart Birch
Øresundsvej 156, 01. th.

Martin Yde Schmidt
Skovbovænget 9
Hareskov

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder


Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Birgitte Larsen
Toftevænget 14
Hjerting

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Kenny Dam Handberg
Violvej 121

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Niels Østergaard Simonsen
Slettevej 11

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Jens Chr. Skous Vej 1
8000 Aarhus C

Tilknyttede revisorer:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Tølløsevej 99, st. th.

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Charles Gavin Elton Halliley
Lysagervej 18

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 01. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Michael Peder Herrschend
Storskoven 19
Annisse

Gert Fisker Tomczyk
Havnegade 21, 04. tv.

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Jens Otto Damgaard
Øverød Vænge 4

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Jim Laursen
Hjerting Strandvej 171

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Jesper Lund
Strandmarksvej 7

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Ben Websters Vej 98

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Michael Laursen
Olgavej 66

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Joachim Rønnows Vej 8

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Ternevej 3

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Dennis Nymann
Hørretløkken 329

Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev
Søndertoften 57

Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Henrik Yoouphasook Jensen
Forchhammersvej 5, 01.

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
70 Temperance St.,Unit 2411
Toronto, ON M5H 0B1
Canada

Jakob Aarestrup Bang
Vinbjergvej 13

Thomas Baunkjær Andersen
Rostockgade 16

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Martin Lennart Birch
Øresundsvej 156, 01. th.

Martin Yde Schmidt
Skovbovænget 9
Hareskov

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder


Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Birgitte Larsen
Toftevænget 14
Hjerting

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Kenny Dam Handberg
Violvej 121

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Niels Østergaard Simonsen
Slettevej 11

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Østergade 40
6900 Skjern

Tilknyttede revisorer:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Tølløsevej 99, st. th.

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Charles Gavin Elton Halliley
Lysagervej 18

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 01. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Michael Peder Herrschend
Storskoven 19
Annisse

Gert Fisker Tomczyk
Havnegade 21, 04. tv.

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Jens Otto Damgaard
Øverød Vænge 4

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Jim Laursen
Hjerting Strandvej 171

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Jesper Lund
Strandmarksvej 7

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Ben Websters Vej 98

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Michael Laursen
Olgavej 66

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Joachim Rønnows Vej 8

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Ternevej 3

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Dennis Nymann
Hørretløkken 329

Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev
Søndertoften 57

Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Henrik Yoouphasook Jensen
Forchhammersvej 5, 01.

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
70 Temperance St.,Unit 2411
Toronto, ON M5H 0B1
Canada

Jakob Aarestrup Bang
Vinbjergvej 13

Thomas Baunkjær Andersen
Rostockgade 16

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Martin Lennart Birch
Øresundsvej 156, 01. th.

Martin Yde Schmidt
Skovbovænget 9
Hareskov

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder


Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Birgitte Larsen
Toftevænget 14
Hjerting

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Kenny Dam Handberg
Violvej 121

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Niels Østergaard Simonsen
Slettevej 11

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Eventyrvej 16
4100 Ringsted

Tilknyttede revisorer:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Tølløsevej 99, st. th.

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Charles Gavin Elton Halliley
Lysagervej 18

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 01. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Michael Peder Herrschend
Storskoven 19
Annisse

Gert Fisker Tomczyk
Havnegade 21, 04. tv.

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Jens Otto Damgaard
Øverød Vænge 4

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Jim Laursen
Hjerting Strandvej 171

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Jesper Lund
Strandmarksvej 7

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Ben Websters Vej 98

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Michael Laursen
Olgavej 66

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Joachim Rønnows Vej 8

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Ternevej 3

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Dennis Nymann
Hørretløkken 329

Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev
Søndertoften 57

Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Henrik Yoouphasook Jensen
Forchhammersvej 5, 01.

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
70 Temperance St.,Unit 2411
Toronto, ON M5H 0B1
Canada

Jakob Aarestrup Bang
Vinbjergvej 13

Thomas Baunkjær Andersen
Rostockgade 16

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Martin Lennart Birch
Øresundsvej 156, 01. th.

Martin Yde Schmidt
Skovbovænget 9
Hareskov

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder


Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Birgitte Larsen
Toftevænget 14
Hjerting

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Kenny Dam Handberg
Violvej 121

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Niels Østergaard Simonsen
Slettevej 11

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Ellegårdvej 25
6400 Sønderborg

Tilknyttede revisorer:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Tølløsevej 99, st. th.

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Charles Gavin Elton Halliley
Lysagervej 18

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 01. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Michael Peder Herrschend
Storskoven 19
Annisse

Gert Fisker Tomczyk
Havnegade 21, 04. tv.

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Jens Otto Damgaard
Øverød Vænge 4

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Jim Laursen
Hjerting Strandvej 171

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Jesper Lund
Strandmarksvej 7

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Ben Websters Vej 98

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Michael Laursen
Olgavej 66

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Joachim Rønnows Vej 8

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Ternevej 3

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Dennis Nymann
Hørretløkken 329

Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev
Søndertoften 57

Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Henrik Yoouphasook Jensen
Forchhammersvej 5, 01.

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
70 Temperance St.,Unit 2411
Toronto, ON M5H 0B1
Canada

Jakob Aarestrup Bang
Vinbjergvej 13

Thomas Baunkjær Andersen
Rostockgade 16

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Martin Lennart Birch
Øresundsvej 156, 01. th.

Martin Yde Schmidt
Skovbovænget 9
Hareskov

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder


Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Birgitte Larsen
Toftevænget 14
Hjerting

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Kenny Dam Handberg
Violvej 121

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Niels Østergaard Simonsen
Slettevej 11

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Milnersvej 43
3400 Hillerød

Tilknyttede revisorer:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Tølløsevej 99, st. th.

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Charles Gavin Elton Halliley
Lysagervej 18

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 01. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Michael Peder Herrschend
Storskoven 19
Annisse

Gert Fisker Tomczyk
Havnegade 21, 04. tv.

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Jens Otto Damgaard
Øverød Vænge 4

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Jim Laursen
Hjerting Strandvej 171

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Jesper Lund
Strandmarksvej 7

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Ben Websters Vej 98

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Michael Laursen
Olgavej 66

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Joachim Rønnows Vej 8

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Ternevej 3

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Dennis Nymann
Hørretløkken 329

Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev
Søndertoften 57

Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Henrik Yoouphasook Jensen
Forchhammersvej 5, 01.

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
70 Temperance St.,Unit 2411
Toronto, ON M5H 0B1
Canada

Jakob Aarestrup Bang
Vinbjergvej 13

Thomas Baunkjær Andersen
Rostockgade 16

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Martin Lennart Birch
Øresundsvej 156, 01. th.

Martin Yde Schmidt
Skovbovænget 9
Hareskov

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder


Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Birgitte Larsen
Toftevænget 14
Hjerting

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Kenny Dam Handberg
Violvej 121

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Niels Østergaard Simonsen
Slettevej 11

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Rytterkasernen 21
5000 Odense C

Tilknyttede revisorer:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Tølløsevej 99, st. th.

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Charles Gavin Elton Halliley
Lysagervej 18

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 01. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Michael Peder Herrschend
Storskoven 19
Annisse

Gert Fisker Tomczyk
Havnegade 21, 04. tv.

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Jens Otto Damgaard
Øverød Vænge 4

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Jim Laursen
Hjerting Strandvej 171

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Jesper Lund
Strandmarksvej 7

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Ben Websters Vej 98

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Michael Laursen
Olgavej 66

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Joachim Rønnows Vej 8

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Ternevej 3

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Dennis Nymann
Hørretløkken 329

Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev
Søndertoften 57

Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Henrik Yoouphasook Jensen
Forchhammersvej 5, 01.

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
70 Temperance St.,Unit 2411
Toronto, ON M5H 0B1
Canada

Jakob Aarestrup Bang
Vinbjergvej 13

Thomas Baunkjær Andersen
Rostockgade 16

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Martin Lennart Birch
Øresundsvej 156, 01. th.

Martin Yde Schmidt
Skovbovænget 9
Hareskov

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder


Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Birgitte Larsen
Toftevænget 14
Hjerting

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Kenny Dam Handberg
Violvej 121

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Niels Østergaard Simonsen
Slettevej 11

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Herredsvej 32
7100 Vejle

Tilknyttede revisorer:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Tølløsevej 99, st. th.

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Charles Gavin Elton Halliley
Lysagervej 18

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 01. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Michael Peder Herrschend
Storskoven 19
Annisse

Gert Fisker Tomczyk
Havnegade 21, 04. tv.

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Jens Otto Damgaard
Øverød Vænge 4

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Jim Laursen
Hjerting Strandvej 171

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Jesper Lund
Strandmarksvej 7

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Ben Websters Vej 98

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Michael Laursen
Olgavej 66

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Joachim Rønnows Vej 8

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Ternevej 3

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

James Ta Wei Liang


Dennis Nymann
Hørretløkken 329

Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev
Søndertoften 57

Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Henrik Yoouphasook Jensen
Forchhammersvej 5, 01.

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
70 Temperance St.,Unit 2411
Toronto, ON M5H 0B1
Canada

Jakob Aarestrup Bang
Vinbjergvej 13

Thomas Baunkjær Andersen
Rostockgade 16

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Martin Lennart Birch
Øresundsvej 156, 01. th.

Martin Yde Schmidt
Skovbovænget 9
Hareskov

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder


Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Birgitte Larsen
Toftevænget 14
Hjerting

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Kenny Dam Handberg
Violvej 121

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Niels Østergaard Simonsen
Slettevej 11

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Platanvej 4
7400 Herning

Tilknyttede revisorer:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Tølløsevej 99, st. th.

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Charles Gavin Elton Halliley
Lysagervej 18

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 01. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Michael Peder Herrschend
Storskoven 19
Annisse

Gert Fisker Tomczyk
Havnegade 21, 04. tv.

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Jens Otto Damgaard
Øverød Vænge 4

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Jim Laursen
Hjerting Strandvej 171

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Jesper Lund
Strandmarksvej 7

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Ben Websters Vej 98

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Michael Laursen
Olgavej 66

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Joachim Rønnows Vej 8

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Ternevej 3

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Dennis Nymann
Hørretløkken 329

Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev
Søndertoften 57

Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Henrik Yoouphasook Jensen
Forchhammersvej 5, 01.

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
70 Temperance St.,Unit 2411
Toronto, ON M5H 0B1
Canada

Jakob Aarestrup Bang
Vinbjergvej 13

Thomas Baunkjær Andersen
Rostockgade 16

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Martin Lennart Birch
Øresundsvej 156, 01. th.

Martin Yde Schmidt
Skovbovænget 9
Hareskov

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder


Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Birgitte Larsen
Toftevænget 14
Hjerting

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Kenny Dam Handberg
Violvej 121

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Niels Østergaard Simonsen
Slettevej 11

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Ahlgade 63
4300 Holbæk

Tilknyttede revisorer:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Tølløsevej 99, st. th.

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Charles Gavin Elton Halliley
Lysagervej 18

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 01. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Michael Peder Herrschend
Storskoven 19
Annisse

Gert Fisker Tomczyk
Havnegade 21, 04. tv.

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Jens Otto Damgaard
Øverød Vænge 4

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Jim Laursen
Hjerting Strandvej 171

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Jesper Lund
Strandmarksvej 7

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Ben Websters Vej 98

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Michael Laursen
Olgavej 66

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Joachim Rønnows Vej 8

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Ternevej 3

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Dennis Nymann
Hørretløkken 329

Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev
Søndertoften 57

Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Henrik Yoouphasook Jensen
Forchhammersvej 5, 01.

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
70 Temperance St.,Unit 2411
Toronto, ON M5H 0B1
Canada

Jakob Aarestrup Bang
Vinbjergvej 13

Thomas Baunkjær Andersen
Rostockgade 16

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Martin Lennart Birch
Øresundsvej 156, 01. th.

Martin Yde Schmidt
Skovbovænget 9
Hareskov

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder


Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Birgitte Larsen
Toftevænget 14
Hjerting

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Kenny Dam Handberg
Violvej 121

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Niels Østergaard Simonsen
Slettevej 11

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.





PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44
2900 Hellerup

Tilknyttede revisorer:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Tølløsevej 99, st. th.

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Charles Gavin Elton Halliley
Lysagervej 18

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 01. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Michael Peder Herrschend
Storskoven 19
Annisse

Gert Fisker Tomczyk
Havnegade 21, 04. tv.

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Jens Otto Damgaard
Øverød Vænge 4

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Jim Laursen
Hjerting Strandvej 171

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Jesper Lund
Strandmarksvej 7

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Ben Websters Vej 98

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Michael Laursen
Olgavej 66

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Joachim Rønnows Vej 8

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Ternevej 3

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

James Ta Wei Liang


Dennis Nymann
Hørretløkken 329

Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev
Søndertoften 57

Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Henrik Yoouphasook Jensen
Forchhammersvej 5, 01.

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
70 Temperance St.,Unit 2411
Toronto, ON M5H 0B1
Canada

Jakob Aarestrup Bang
Vinbjergvej 13

Thomas Baunkjær Andersen
Rostockgade 16

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Martin Lennart Birch
Øresundsvej 156, 01. th.

Martin Yde Schmidt
Skovbovænget 9
Hareskov

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder


Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Birgitte Larsen
Toftevænget 14
Hjerting

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Kenny Dam Handberg
Violvej 121

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Niels Østergaard Simonsen
Slettevej 11

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.





PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
Resenvej 81
7800 Skive

Tilknyttede revisorer:

Jesper Glargaard Wiinholt
Kratmosevej 10 B
Trørød

Benny Lundgaard Hansen
Tølløsevej 99, st. th.

Jørn Viggo Jørgensen
Egernvej 35
Strandhuse

Poul Spencer Poulsen
Lyngbakken 12

Jan Wright
Olsbæk Strandvej 69 B



Erik Jørgensen
Møllerjorden 62
Højby

Niels Ole Tjørnelund Thomsen
Havneholmen 68, 5. tv.

Per Henrik Larsen
Hagendrupvej 5

Mikael Johansen
Langelinie 156

Jan Boje Andreassen
Kastaniebakken 7

Claus Kjær Poulsen
Kagerupvej 32

Charles Gavin Elton Halliley
Lysagervej 18

Jørgen Henrik Holst
Fjordbjerg Ager 19

Flemming Vang Eghoff
Dalsø Park 4

Allan Kamp Jensen
Østerager 6

Carsten Dahl
Fjordvej 56
Strandhuse

Kim Tromholt
Solbakkevej 21 B

Henning Tønder Olesen
Vestre Strandvej 36

Kim Füchsel
Mosebakken 19

Brian Dahl
Poppelvej 92

Kurt Bjarke Beck Pedersen
Fjordsgade 3 A

Hans Christian Krogh
Vedbendvej 11
Mejdal

Jan Højrup Wolff
Møllemoseparken 24

Rasmus Mellergaard Stenskrog
Sakstrupvej 199
Bjergby

Jens Christian Klibo
Carinavej 18

Jacob Fromm Christiansen
Hellestrup Byvej 4
Hellestrup

Hans Jørgen Burgaard Andersen
Åbrinken 55

Leif Ulbæk Jensen
Jernvedvej 1
Sigerslevøster

Jesper Ehlers
Borgergade 137

Steen Lange
Bøgeparken 14

Kristian Galsgaard Serup
Østre Paradisvej 10
Øverød

Lars Greve Jensen
Blåbærhaven 73

Line Hedam
Langelinie 156

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Henrik Berring Rasmussen
Hjortshøjvangen 86

René Otto Poulsen
Hyldevænget 2

Henrik Kragh
Rypevej 16

Jess Kjær Mogensen
Smallegade 38 C, st. tv.

Bjørn Jakobsen
Østertorv 2 A, 03.

Jesper Otto Edelbo
Søndre Alle 14
Kirke Værløse

Per Timmermann
Søvej 19
Søllerød

Brian Christiansen
Skt. Pauls Gade 68

Jesper Hansen
Rosenvængets Allé 32, 01. th.

Jesper Møller Langvad
Hvedevej 16

Allan Solok
Skolevej 12

Michael Peder Herrschend
Storskoven 19
Annisse

Gert Fisker Tomczyk
Havnegade 21, 04. tv.

Jan Hetland Møller
Holmegårdsvej 14

Michael Nielsson
Snærildvej 39 B

Claus Lindholm Jacobsen
Blommehaven 6

Lars Almskou Ohmeyer
Toften 1
Strandhuse

Jens Otto Damgaard
Øverød Vænge 4

Charlotte Rosendahl Dohm
Sofievej 3

Jim Laursen
Hjerting Strandvej 171

Lars Baungaard
Tuborg Boulevard 18, 1. th.

Arne Kristensen
Højstrupvej 29

Mogens Nørgaard Mogensen
Sofievej 3

Kristian Bredgaard Lassen
Korshøjen 69

Jan Bunk Harbo Larsen
Vejrøvænget 9
Drejens

Rasmus Friis Jørgensen
Kaningårdsvej 24

Bo Schou-Jacobsen
Søllerødgårdsvej 7
Søllerød

Klaus Paakjær Okholm
Hørhavevej 62 G

Ulrik Ræbild
Egevej 18

Lars Engelund
Hulkærvej 32

Jesper Lund
Strandmarksvej 7

Torben Jensen
Søndersøvej 39

Brian Pedersen
Heimdalsvej 5

Christian Jakobsen
Skovvej 16 B

Erik Stener Jørgensen
Skovshovedvej 51

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Thomas Wraae Holm
Stumpedyssevej 33

Jørgen Rønning Pedersen
Christiansfeldvej 21

Jørgen Juul Andersen
Højeloft Vænge 204

Steffen Kjær Rasmussen
Røjle Bygade 50
Røjle

Jørgen Knudsen
Majsmarken 15
Hjallese

Steen Biilmann
Ganløsevej 53

Bente Riis Dollerup
Bygmarken 20
Nr Bjert

Ole Juhl Weirum
Kristtornvej 18

Jette Ulla Jensen
Præstebrovej 16
Gl. Hagested

Alex Nyholm
Baldursgade 9

Lone Skov Christiansen
Ærøgade 38

Gitte Nielsen
Trælbjergvej 53

Henrik Madsen
Vibevej 14

Helle Rugaard
Marielystvej 25

Benny Erik Voss
Havnevej 41 A

Jørgen Lund Antonsen
Vibesøvej 7
Gundsømagle

Claus Christensen
Ben Websters Vej 98

Uffe Fink Jensen
Myremosevej 18

Jakob Hermann
Nøragervej 5, st.

Anders Bjørn Storm Hansen
Vænget 9

Poul Erik Jacobsen
Gyldenstenvej 21

Leif Hessellund Mosegaard
Dalbrinken 34

Per Sørensen
Slåenvej 192
Mejdal

Pia Overgaard
Rosengårdsvej 35

Poul Madsen
Pile Alle 39
Øverød

Carsten Hedegård Jensen
Ingridsvej 56
Lind

Brian Petersen
Mellemhaverne 13

Henrik Jensen
Frølichsvej 26

Ulrich Kaare von Cappeln
Højleddet 51

Kim Nygaard
Årupvænget 2

Henrik Skriver Lykke
Lavendelvej 12
Nr Bjert

Allan Knudsen
Strandvejen 123 A, 03. th.

Michael Kirkegaard Dalberg
Brombærvej 29

Lotte Mørch
Petuniavej 11

Rikke Lund-Kühl
Nørrevænget 67

Henrik Aslund Pedersen
Ole Jensensvej 5

Morten Elbæk Jensen
Spangvej 20
Pjedsted Spang

Jan Fedders
Sortedam Dossering 11, 2. th.

Henrik Ludvigsen
Oldagervænget 37

Niels Henrik Bechsøfft Mikkelsen
Jægersvinget 5

Michael Elfert Jacobsen
Torstensvej 33

René Brandt Jensen
Marmorvej 39, 01. th.

Martin Vadgaard Kristensen
Fredskovhellet 28, st. th.

Flemming Callesen
Jens Jessens Vej 7

Jakob Kirkeby Andersen
Ingemannsvej 16

Christian Roding
Spicavej 13

Mads Hornbæk
Balle Husevej 105

Jens Olsson
Strandvejen 89 A, 01. th.

Jeanne Kubel
Tjørnevang 14

Brian Rønne Nielsen
Søndersøvej 30

Susanne Varrisboel
Madsbjergparken 42

Henrik Trangeled Kristensen
Stokbrovej 148
Elev

Michael Clement
Nøddehøj 236

René Søeborg
Fyrrevænget 16

Henrik Dalgaard
M Erichsens Vej 20

Michael Laursen
Olgavej 66

Lars Østergaard
Elisabeths Vænge 24
Skanderborg Bakker

Henrik Skjøtt Sørensen
Sortbærvej 7

Jesper Parsberg Madsen
Præsteager 23
Lisbjerg

Mark Philip Beer
Vildroseparken 13

Kim Tang Lassen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Anders Røjleskov
Solvej 1

Lars Christian Schjødt Ankersen
Øverupvej 15

Claus Hartmann Lund
Højager 24

Anne-Marie Overgaard Clausen
Sjælsøvej 36

Troels Majlund Harder
O B Muusvej 10

Carsten Nielsen
Solsortevej 25

Thyge Belter
Teglhøjen 74

Glenn Sørensen
Harald Kiddes Vej 59

Kurt Rosenfeld Nielsen
Joachim Rønnows Vej 8

Jesper Hansen
Kongshøj 14
Dybbøl

Michael Blom
Bjørnebakkevej 50

Henrik Forthoft Lind
Brennerpasset 40 A
Harte

Janni Fredløv Guldager
Bystykket 31

Peter Frankov Nissen
Søvang 33

Henrik Hornbæk
Snoghøj Alle 20

Martin Skov Hansen
Nørregade 44, 01. 0002.

Mogens Rasmussen
Gribskovvej 11

Lars Vagner Hansen
Tjørneholm 43

Heidi Klitgaard Brander
Vadet 22

Kim Ruby Vorret
Ternevej 3

Lars Thygesen
Gartnerhaven 57

Henrik Ødegaard
Moseskrænten 25
Ejby

Anne Cathrine Allentoft
Christiansholmsvej 12

Søren Ørjan Jensen
Dronningemarken 16

John Lindholm Bode
Nordbygårdvej 62

Morten Jørgensen
Strandboulevarden 111, 2. tv.

Tommy Borggaard Nielsen
Blomstervænget 45

Mads Blak Melgaard
Kochsvej 35 B, 01. tv.

Henrik Stein Bull Nyvang
Badstuestræde 10 A, 04.

Kasper Elkjær Nielsen
Røllikevej 7

Steffen Kaj Thostrup Pedersen
Iriskvej 14

Christine Tveteraas
Hørmarks Allé 16

Jesper Randall Petersen
Rytterager 88

Claus Lyngsø Sørensen
Skovstjernevej 28

Allan Wøhlk Høgh
Ellebakken 8

Dennis Nymann
Hørretløkken 329

Lone Vindbjerg Larsen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Ole Holstein Rotwitt
Lungstedvangen 92
Bellinge

Conrad Mattrup Lundsgaard
Wienerbyen 13 B

Dennis Martin Torkenholdt Mielcke
Anders Jensensvej 2

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup

Kim Danstrup
Panumsvej 20

Maj-Britt Nørskov Nannestad
Møllebakken 27

Mette Plambech Jensen
Chr. Molbechs Vej 7

Trine Haastrup
Melchiorsvej 5

Claus Damhave
Elisabeths Allé 24
Dalum

Rune Kjeldsen
Søtoften 17

Michael Krath
Holmegårdsvænget 6
Store Lyngby

Bo Damgaard Hansen
Skovvænget 1
Otterup

Carsten Blicher
Møllevej 48

Tue Stensgaard Sørensen
Vestre Paradisvej 18
Øverød

Martin Olesen Furbo
Frydsbrøndvej 15

Martin Lunden
Stenagervej 20

Morten Munk
Drosselvej 18

Lasse Andre Berg
Siøvænget 21

Morten Stefan Nyenstad
Skovbo Alle 29

Kristian Kjær Jensen
Vestergårds Alle 13 A

Steffen Damsgaard Sørensen
Havrevej 23

Jeppe Bækkelund Pacini
Enghavevej 25

Thomas Lillemose Lauritsen
Heering Huse 15
Dalby

Lasse Hartlev
Søndertoften 57

Line Borregaard
Rosenlunden 5

Mette Holy Jørgensen
Østergårds Allé 56
Sanderum

Kristian Pedersen
Slotsvænget 21 A

Simon Vinberg Andersen
Strandlodsvej 12 A, 2. 001.

Allan Aakmann Christensen
Klingenbergsgade 11

Henrik Yoouphasook Jensen
Forchhammersvej 5, 01.

Jesper Kiilerich Viborg
Ydunsvej 19

Per Rolf Larssen
Bisp Urnes Vej 20

Brian Benjamin Staalkjær
Skovvej 4 A

Poul Peter Petersen
Nørholm Alle 6

Jeppe Smed Sørensen
Tornballevej 34

Christian Skriver Bertelsen
Skt. Pauls Gade 27 B, 02.

Christian Bagi Nordsten
Skovlodden 20

Martin Enderberg Lassen
Havelodden 25

Sahra Ziegler Albrecht
Monrads Allé 42

Mads Johansson
Skovparken 80

Martin Langhoff Hansen
Ræveagrene 2

Christian Herskind Louring
70 Temperance St.,Unit 2411
Toronto, ON M5H 0B1
Canada

Jakob Aarestrup Bang
Vinbjergvej 13

Thomas Baunkjær Andersen
Rostockgade 16

Ferass Mahmoud Hamadé
Rørmosen 63, 2. th.

Claus Køhler Carlsson
Skyttedal 19

Stefan Vastrup
Astridsvej 41

Martin Lennart Birch
Øresundsvej 156, 01. th.

Martin Yde Schmidt
Skovbovænget 9
Hareskov

Stefan Gabriel Dracea
Lodsvænget 6
Hjerting

Kristian Rath
Havremarken 34
Hjallese

Søren Alexander
Daugløkke Ege 35

Anders Skøtt
Haslevangsvej 61
Hasle

Henrik Junker Andersen
Mellemladen 4
Vonsild

Jakob Thisted Binder


Heidi Bonde
Mølgårdsvej 17

Stine Tage Gedbjerg
Aldersrogade 11, 04.

Yvonne Dalsgaard Bager
Dufthaverne 6

Elife Savas
Søborg Hovedgade 48, 02. mf.

Jacob Brinch
Arnevangen 16
Søllerød

Stine Würtz Strunge
Yrsavej 8

Dan Bjerregaard
Havbovej 7

Jesper Bo Winther
Præstøvej 4

Christina Juhl Andersen
Tonysvej 4

Mads Meldgaard
Kirsebærhaven 11

Palle Habekost Jensen
Uranusvænget 1

Thomas Riis
Præstevangen 32
Søften

Birgitte Larsen
Toftevænget 14
Hjerting

Jannie Skovbo Madsen
Lysmosevænget 29 A

Kenny Dam Handberg
Violvej 121

Henrik Kofod Dich
Ærenprisvej 15, 01. tv.

Michael Kodama Krømmelbein
Nyskiftevej 28

Thomas Nørgaard Christensen
Agerhønebakken 10

Anders Kronborg Choy
Ryleholmen 16

Niels Østergaard Simonsen
Slettevej 11

Qasam Hussain
Stadionvej 86, 2. 002.

Josephine Kilsgaard Holm
M Bechs Alle 77

Morten Jacobsen
Fårupvej 44

Sigurd Skov Nielsen
Åbrinken 131

Christian Engelbrecht Friis
Bistrupvej 111 C, 1. 005.

Kristian Højgaard Carlsen
H.C. Ørsteds Vej 68, 3. th.

Christian Møller Gyrsting
Sundkaj 3, st. tv.





Samlede stemmeandel, der indehaves af godkendte revisorer eller revisionsvirksomheder

0,91 %

Kontaktperson

Susanne Bøgh

Netværk

Navn: PricewaterhouseCoopers International Limited (PwCIL).
Dato: 10.10.2018
Periode: 01.07.2017 - 30.06.2018
Hent dokumenter:
Årsrapport
PDF
Årsrapport

Dato: 08.10.2017
Periode: 01.07.2016 - 30.06.2017
Hent dokumenter:
Årsrapport
Årsrapport
PDF

Dato: 11.10.2016
Periode: 01.07.2015 - 30.06.2016
Hent dokumenter:
Årsrapport
PDF
Årsrapport

Dato: 06.10.2015
Periode: 01.07.2014 - 30.06.2015
Hent dokumenter:
Årsrapport
Årsrapport
PDF

Dato: 09.10.2014
Periode: 01.07.2013 - 30.06.2014
Hent dokumenter:
Årsrapport
Årsrapport
PDF



Dato: 14.10.2013
Periode: 01.07.2012 - 30.06.2013
Hent dokumenter:
Årsrapport
PDF

Dato: 22.10.2012
Periode: 01.07.2011 - 30.06.2012
Hent dokumenter:
Årsrapport
PDF




Navn

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Milnersvej 43

Postnummer og by

3400 Hillerød

Startdato

05.07.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Telefonnummer

48253500

Navn

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Ellegårdvej 25

Postnummer og by

6400 Sønderborg

Startdato

05.07.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Telefonnummer

73423232

Navn

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Eventyrvej 16

Postnummer og by

4100 Ringsted

Startdato

05.07.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Telefonnummer

55758686

Navn

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Rytterkasernen 21

Postnummer og by

5000 Odense C

Startdato

05.07.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Telefonnummer

63144200

Navn

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Herredsvej 32

Postnummer og by

7100 Vejle

Startdato

05.07.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Telefonnummer

79212700


Navn

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Resenvej 81

Postnummer og by

7800 Skive

Startdato

05.07.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Telefonnummer

96154900

Navn

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Ahlgade 63

Postnummer og by

4300 Holbæk

Startdato

05.07.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Telefonnummer

51584300

Navn

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Platanvej 4

Postnummer og by

7400 Herning

Startdato

05.07.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Telefonnummer

96602500

Navn

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Østergade 40

Postnummer og by

6900 Skjern

Startdato

05.07.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Telefonnummer

96801000

Navn

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Jens Chr. Skous Vej 1

Postnummer og by

8000 Aarhus C

Startdato

05.07.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Telefonnummer

89320000

Navn

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Hjaltesvej 16

Postnummer og by

7500 Holstebro

Startdato

05.07.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Telefonnummer

96111800

Navn

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Skelagervej 1 A

Postnummer og by

9000 Aalborg

Startdato

05.07.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Telefonnummer

96354000

Navn

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Ndr.Ringgade 70 C

Postnummer og by

4200 Slagelse

Startdato

05.07.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Telefonnummer

39459544

Navn

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

I C Chr Alle 5

Postnummer og by

6950 Ringkøbing

Startdato

05.07.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Telefonnummer

96743100

Navn

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Esbjerg Brygge 28

Postnummer og by

6700 Esbjerg

Startdato

05.07.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Telefonnummer

76124500

Navn

PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB

P-nummer

Adresse

Strandvejen 44

Postnummer og by

2900 Hellerup

Startdato

29.06.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse





Ophørte p-enheder

Navn

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Stockholmsgade 45

Postnummer og by

2100 København Ø

Startdato

05.07.2011

Ophørsdato

04.04.2013

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Telefonnummer

35271100

Navn

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Enghavevej 20

Postnummer og by

7100 Vejle

Startdato

05.07.2011

Ophørsdato

15.01.2012

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Telefonnummer

75825599

Navn

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Spikergade 19

Postnummer og by

6270 Tønder

Startdato

05.07.2011

Ophørsdato

04.04.2013

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Navn

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerskab

P-nummer

Adresse

Hjulmagervej 8 K

Postnummer og by

7100 Vejle

Startdato

05.07.2011

Ophørsdato

31.03.2013

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Telefonnummer

76432500


30.04.2019 Ændring i personkreds

CVR-nummer: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Bestyrelse:

Fratrådte:

Ulrik Ræbild, den 26.04.2019.

Tiltrådte:

Rasmus Friis Jørgensen, den 26.04.2019.


05.10.2018 Ændring i personkreds

CVR-nummer: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Bestyrelse:

Valgt af medarbejderne i virksomheden:

Tiltrådte:

Thomas Houmølle, den 21.09.2018.


05.10.2018 Ændring i personkreds

CVR-nummer: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Bestyrelse:

Fratrådte:

Bjørn Jakobsen, den 21.09.2018, Jesper Møller Langvad, den 21.09.2018.

Tiltrådte:

Line Hedam, den 21.09.2018, Ulrik Ræbild, den 21.09.2018.

Valgt af medarbejderne i virksomheden:

Fratrådte:

Knud Fisker, den 21.09.2018, Peter Fogh Jensen, den 21.09.2018.

Tiltrådte:

Marie Brix, den 21.09.2018, Tobias Wettendorff Thorup Larsen, den 21.09.2018.


13.07.2018 Ændring i personkreds

CVR-nummer: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Direktion:

Fratrådte:

Kim Füchsel, den 30.06.2018.


06.10.2017 Øvrige ændringer

CVR-nummer: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Vedtægter ændret: 30.09.2017



10.08.2017 Ændring i personkreds

CVR-nummer: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Direktion:

Fratrådte:

Jan Momsen Huusmann, den 10.08.2017.

Tiltrådte:

Thomas Bjerre, den 10.08.2017.


09.10.2015 Ændring i personkreds

CVR-nummer: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Bestyrelse:

Fratrådte:

Peter Hededam Christensen (formand), den 26.09.2015, Jens Christian Klibo, den 26.09.2015.

Tiltrådte:

Bjørn Jakobsen, den 26.09.2015, Jens Christian Klibo (formand), den 26.09.2015.


06.05.2015 Ændring i personkreds

CVR-nummer

33771231.

NAVN:

PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB.

Adresse: Strandvejen 44, 2900 Hellerup.
Kommune: Gentofte.

Bestyrelse:

Valgt af medarbejderne i selskabet:

Fratrådte:

Rasmus Lindhardt Jensen, den 01.04.2015.

Suppleanter for valgt af medarbejderne i selskabet:

Fratrådte:

Christian Dideriksen, den 01.04.2015.


28.11.2014 Ændring i personkreds, Øvrige ændringer

CVR-nummer: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Valgt af medarbejderne i selskabet:

Suppleanter for valgt af medarbejderne i selskabet:

Tiltrådt som suppleant:

1. suppleant: Christian Dideriksen, den 18.09.2014.


27.11.2014 Øvrige ændringer, Ændring i personkreds

CVR-nummer: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Bestyrelse:

Bestyrelsessuppleanter:

Tiltrådt som suppleant:

Christian Dideriksen, den 27.09.2014.

Valgt af medarbejderne i selskabet:

Udtrådt af bestyrelsen:

Vibeke Hennings Outze, den 27.09.2014.

Indtrådt i bestyrelsen:

Peter Fogh Jensen, den 27.09.2014, Rasmus Lindhardt Jensen, den 27.09.2014.


08.11.2013 Øvrige ændringer, Ændring i personkreds

CVR-nummer: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Bestyrelse:

Udtrådt af bestyrelsen:

Ole Jul Nielsen, den 06.11.2013.

Indtrådt i bestyrelsen:

Statsautoriseret revisor Jesper Møller Christensen, den 06.11.2013.


21.01.2013 Ændring i personkreds, Øvrige ændringer

CVR-nummer: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Direktion:

Udtrådt af direktionen:

Mikael Heibrock Sørensen, den 31.12.2012.

Indtrådt i direktionen:

Statsautoriseret revisor Christian Fredensborg Jakobsen, Henrik Hertz Vej 21, 2920 Charlottenlund, den 01.01.2013.


07.11.2012 Øvrige ændringer

CVR-nummer: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Vedtægter ændret:

28.09.2012.

Selskabet tegnes af tre direktører i forening, af to medlemmer af bestyrelsen i forening med den administrerende direktør, af bestyrelsesformanden i forening med den administrerende direktør eller af et medlem af bestyrelsen i forening med to direktører.


20.06.2012 Øvrige ændringer, Ændring i personkreds

CVR-nummer: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Direktion:

Udtrådt af direktionen:

Hans Christian Eberhard Groth Teisen, den 31.05.2012.


07.02.2012 Øvrige ændringer, Ændring i personkreds

CVR-nummer: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Bestyrelse:

Udtrådt af bestyrelsen:

Kim Füchsel, den 17.01.2012.

Indtrådt i bestyrelsen:

Statsautoriseret revisor Claus Lindholm Jacobsen, den 17.01.2012, Statsaut. revisor Ole Jul Nielsen, den 17.01.2012, Statsaut. revisor Gert Fisker Tomczyk, den 17.01.2012.


19.10.2011 Ændring i personkreds, Øvrige ændringer

CVR-nummer: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Direktion:

Udtrådt af direktionen:

Carsten Gerner, den 01.10.2011, Henrik Faust Pedersen, den 01.10.2011, Thomas Reenberg, den 01.10.2011.

Indtrådt i direktionen:

Statsautoriseret revisor Mogens Nørgaard Mogensen (adm. dir), den 01.10.2011, Jan Huusmann Christensen, den 01.10.2011, Michael Eriksen, den 01.10.2011, Statsaut. revisor Kim Füchsel, den 01.10.2011, Statsautoriseret revisor Lars Baungaard Rasmussen, den 01.10.2011, Hans Christian Eberhard Groth Teisen, den 01.10.2011.


01.07.2011 Nye selskaber

CVR-nummer: 33771231

Navn og adresse:
PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Strandvejen 44, 2900 Hellerup

Binavne:

PRICE WATERHOUSE DANMARK STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, PRICE WATERHOUSE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, REVISION DANMARK STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, COOPERS & LYBRAND STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, PRICEWATERHOUSECOOPERS SERVICE P/S, COOPERS & LYBRAND SERVICE P/S, COOPERS & LYBRAND FINANS P/S, PRICEWATERHOUSECOOPERS INVEST P/S, COOPERS & LYBRAND INVEST P/S, PRICEWATERHOUSECOOPERS FINANS P/S.

Stiftelsesdato:

01.07.2011.

Seneste vedtægtsdato:

01.07.2011.

Kapital:

kr. 50.000.000,00.

Kapitalen er opdelt i klasser:

A kr. 27.500.000,00. B kr. 22.390.000,00. C kr. 110.000,00.

Indbetalingsmåde:

Indbetalt i værdier kr. 50.000.000,00 til kurs 100,00.

Stifter:

CVR-NR. 33773188 PWC STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB, Strandvejen 44, 2900 Hellerup, den 01.07.2011.

Komplementar: CVR-NR. 33773188 PWC STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB, Strandvejen 44, 2900 Hellerup, den 01.07.2011.

Bestyrelse:

Statsaut revisor Peter Hededam Christensen (formand), den 01.07.2011, Statsaut. revisor Kim Füchsel, den 01.07.2011, Statsautoriseret revisor Jens Christian Klibo, den 01.07.2011, statsautoriseret revisor Klaus Paakjær Okholm, den 01.07.2011.

Valgt af medarbejderne i selskabet:

Reg. revisor Knud Fisker, den 01.07.2011, Vibeke Hennings Outze, den 01.07.2011.

Direktion:

Statsautoriseret revisor Carsten Gerner (adm. dir), den 01.07.2011, Cand.jur Henrik Faust Pedersen, den 01.07.2011, Thomas Reenberg, den 01.07.2011, Statsaut. revisor Mikael Heibrock Sørensen, den 01.07.2011.

Selskabet tegnes af tre medlemmer af bestyrelsen i forening, af to medlemmer af bestyrelsen i forening med den administrerende direktør, af bestyrelsesformanden i forening med den administrerende direktør eller af et medlem af bestyrelsen i forening med to direktører.

Revision:

CVR-NR. 21148148 BAAGØE SCHOU STA TSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB, Martinsvej 7-9, 1926 Frederiksberg C, den 01.07.2011.

Første regnskabsår:

01.07.2011 - 30.06.2012.

Regnskabsår:

01.07 - 30.06.




Branchekode
Fra
Til
01.07.2011
03.07.2011
999999 Uoplyst
Seneste vedtægtsdato
Fra
Til
28.09.2012
29.09.2017
28.09.2012
Periode:
Ansatte
Årsværk
4. kvt2018
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
3. kvt2018
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
2. kvt2018
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
1. kvt2018
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
4. kvt2017
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk


3. kvt2017
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
2. kvt2017
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
1. kvt2017
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
4. kvt2016
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
3. kvt2016
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
2. kvt2016
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
1. kvt2016
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
4. kvt2015
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
3. kvt2015
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
2. kvt2015
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
4. kvt2014
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
3. kvt2014
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
2. kvt2014
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
1. kvt2014
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
4. kvt2013
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
3. kvt2013
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
2. kvt2013
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
1. kvt2013
1000+ medarbejdere
4. kvt2012
1000+ medarbejdere
3. kvt2012
1000+ medarbejdere
2. kvt2012
1000+ medarbejdere
1. kvt2012
1000+ medarbejdere
4. kvt2011
1000+ medarbejdere
3. kvt2011
1000+ medarbejdere