Skip to main content

ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab

CVR-nummer

30700228

Adresse

c/o Postboks 250
Osvald Helmuths Vej 4

Postnummer og by

2000 Frederiksberg

Startdato

02.07.2007

Virksomhedsform

Kommanditaktieselskab / Partnerselskab

Reklamebeskyttelse

Status

Normal

Telefon

73233000

Mail

carsten.strunk@dk.ey.com

Kommune

Frederiksberg

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Formål

Selskabets formål er at drive statsautoriseret revisionsvirksomhed.

Binavne

Ernst & Young P/S

Momsregistreret

Slå op på skat.dk

Regnskabsår

Fra 01.07 til 30.06

Seneste vedtægtsdato

06.03.2015

Registreret Kapital

100.000.000,00 DKK

Første regnskabsperiode

02.07.2007 - 31.12.2007

Tegningsregel

Selskabet tegnes 1) af bestyrelsens formand eller næstformand i forening enten med en direktør eller med et bestyrelsesmedlem eller med komplementaren eller 2) af den administrerende direktør i forening med et bestyrelsesmedlem. Selskabet tegnes endvidere af den samlede bestyrelse.

Fuldt ansvarlig deltager

KOMPLEMENTARSELSKABET AF 1. JANUAR 2008 A/S
c/o Ernst & Young
Osvald Helmuths Vej 4
Postboks 250
2000 Frederiksberg

Direktion

(Adm. dir.)
Torben Poul Bender
Køromvej 26
2942 Skodsborg

Bestyrelse

(Formand)
Mona Blønd
Hulsøvang 17
2960 Rungsted Kyst
Valgform: Generalforsamling

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31
2830 Virum
Valgform: Generalforsamling

Mette Storm
Hvedemarken 22
2860 Søborg
Valgform: Generalforsamling

Stiftere

KR 332 ApS
c/o Kromann Reumert
Sundkrogsgade 5
2100 København Ø

Revisor

BDO STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB
Havneholmen 29
1561 København V

Legale Ejere

ERNST & YOUNG PARTNERSHIP P/S
Osvald Helmuths Vej 4
2000 Frederiksberg
Ejerandel: 100%
Stemmerettigheder: 100%
Ændringsdato: 01.04.2014


Ophørte legale ejere

Anders Brønnum-Schou
Henriettevej 39
2920 Charlottenlund
Ejerandel: 100%
Stemmerettigheder: 100%
Afhændelsesdato: 26.05.2015

Sanne Westergaard
Humlebæk Strandvej 164
3050 Humlebæk
Ejerandel: 100%
Stemmerettigheder: 100%
Afhændelsesdato: 18.02.2015



Reelle Ejere

Virksomheden har ikke reelle ejere, og ledelsen er indsat som reelle ejere.

Virksomhedstype

Statsautoriseret revisionsvirksomhed

Startdato som revisionsvirksomhed

25.01.2008

Kontorsteder

ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab
Norgesvej 24
6100 Haderslev

Tilknyttede revisorer:

Niels Jørgen Jørgensen
Holbergsvej 12

Søren Kok Olsen
Nørrebred 50

Kim Rosholm Mortensen
Havkærparken 35

Kristian Winkler
Kløvervænget 19
Rindum

Jesper Dan Jespersen
Fortunvej 8



Jørgen Struwe Nielsen
Birkehøj 9

Per Hellmers Gunslev
Baunegårdsvej 38

Allan Lunde Pedersen
Møllebakken 26

Lars Gosvig Mortensen
Ægirsvej 7

Christian Svane Christiansen
Philipsborgvej 11
Ullerup

Claus Hammer-Pedersen
Lindevangsvej 8

Lars Tylvad Andersen
Egtvedvej 30

Jes Østergaard Lauritzen
Grønløkke Allé 156

Ole Hedemann
Puggaardsgade 14, 04.

Peter Gath
Langs Hegnet 56

Torben Poul Bender
Køromvej 26

Søren Krejler
Jægersborg Alle 130

Henrik Kronborg Iversen
Lille Værløsevej 88

Søren Vintersborg Nejmann
Tingvej 17 A

Claus Kronbak
Skandrups Alle 12
Hareskov

Allan Schøne
Mariehøj 10

Torben Lange
Betulavej 30

Carsten Brendstrup
Mosedevej 3

Lars Rhod Søndergaard
Bolbrovej 44 A

Thorbjørn Bruhn
Dyrhøj 85

Brian Skovhus Jakobsen
Oehlenschlægersvej 11

Peter Klindt Eilertsen
Hjulets Kvarter 240
Holluf Pile

Mona Blønd
Hulsøvang 17

Anders Duedahl-Olesen
Pilehøjvej 15

Søren Smedegaard Hvid
Egøgårdvej 29
Bellinge

Jens Weiersøe Jakobsen
Møllegårdsparken 22
Fastrup

Thomas Bruun Kofoed
Johan Semps Gade 1, 04. tv.

Helge Rene Dockweiler
Italiensvej 68

Karsten Bøgelund Pedersen
Nymarksvej 8

Frank Hansen
Nøddehøj 213

Martin Steen Carlsen
Løvstikkevej 18
Kirkendrup

Knud Erik Hjøllund
Tromsøvej 35
Rindum

Per Sander Antonsen
Hyldevang 238

Andreas Riggelsen
Vardevej 1 B, st.

Bjarne Gimsing
Jens Lillelunds Vej 9, st. th.

Per Højmark Dahl
Vestervang 3, 02. 0322.

Bo Sigurd Leinum
Willumsens Alle 2

Henry Vesterholm
Fritz Sybergs Vej 26

Lis Joan Andersen
Sleipnersvej 37

Carsten Møller
Ivar Huitfeldts Vej 4
Tåsinge

Anette Lysemose Thomson
Rolf Krakes Vej 45
Thurø

Søren Sonnenborg Jakobsen
Hostrupsvænge 16

Kaj Christian Glochau
Flinteløkken 15
Hostrupskov

Chris Iversen
Jægerstræde 9

Lene Kamper Jørgensen
Fjordtoften 3

Henrik Nørgaard
Skyttevej 14

Ole Bøgebjerg Karstensen
Parcelvej 75

Torben Ahle Pedersen
Kogtvedparken 94

Claus Ejsing Andreasen
Bakkegærdet 14
Tved

Robert Christensen
Mosebakken 23

Lars Koch-Pedersen


Lone Nørgaard Eskildsen
Kirkeager 46

Lone Jensen
Fousbjergvej 60

Gitte Nybro Søndergaard
Ogstrupgårdsvej 19
Mejlby

Steen Skorstengaard
Sønderborgvej 7

Jan Cotte Olsen
Hyldegårdsvej 56, 03. th.

Jørgen Blom
Gunnarsvej 16 B

Karsten Mehlsen
Knudmoseparken 55
Lind

Evan Villum Christensen
Demetervej 5

Claus Thaudahl Hansen
Lars Nielsens Vej 13

Ole Becker
Stormandshøjen 16
Himmelev

Finn Thomassen
Fenrisvej 16
Allerup

Birgit Morville Schrøder
Slotsparken 3

Jesper Jørn Pedersen
Maglesøvej 81
Igelsø

Carsten Strunk
Havnevej 28, 02. th.

Helle Lorenzen
Leddet 16

Claus Tanggaard Jacobsen
Magnoliavej 41

Hans Børge Sinding Vistisen
Klarupvej 73

Henrik Pungvig Jensen
Ribesvej 11

Henrik Reedtz Petersen
Tårnborgvej 9

Jan Sørensen
Ellehammers Alle 26
Skovby

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Tom Barreth Lassen
P.P. Ørums Gade 38, 04. tv.

Lars Koudal Jensen
Hegnsgårdsvej 1

Kim Thomsen
Lucernevej 1

Michael Nicolaj Czelinski Nielsen
J.C. Schiødtes Vej 4

Claus Nørrind Hansen
Skovgårdsvænget 6

Sara Lissen Hammer
Tjørnevænget 2
Øm

Karsten Bøgel
Kastrupvej 2 A, 05.

Kaare Kristensen Lendorf
Smidstruplund 16

Martin Alsbæk
Porcelænshaven 4 G, 01. tv.

Henrik Strange Meldahl
Skovbrynet 51

Jon Midtgaard
Jørgensgård 46

Mogens Keldbo Andreasen
Gyvelvej 5

Alex Petersen
Krakasvej 1

Erik Reedtz Hansen
Bertel Nielsens Vej 10, st. th.

Jane Haugaard Petersen
Blåhøjvænget 25

Kenneth Skov Hansen
Højen 14

Lisa Hagedorn
Bostedet 1

Morten Klarskov Larsen
Bævervej 16

Michael Maass
Hvidkærgårdsparken 6
Bastrup

Allan Terp
Charles Lindberghs V 7

Morten Kronborg Friis
Kildebjerg Skovvej 19

Christian Schwenn Johansen
Monrads Allé 42

Alex Nissov
Egebjerg 12
Himmelev

Peter Jensen
Valby Tingsted 4 B, 02. 0006.

Aslak Arved Lyster Linde
Egedalsvej 8

Christian Lindegaard Jøker
Råhøjtoften 17
Stavtrup

Søren Nørgaard Jensen
Kollevej 19

Steffen Tim Elmhauge
Ranunkelvej 1
Mørdrup

Søren Svane Gammelgaard
Nørre Allé 19 D, 04. 0003.

Michael Dahl Christiansen
Vinkelhøj 4

Ove Iversen
Vejskillingen 17 B

Allan Nørgaard
Ingesvej 10

Michael Sig
Nørregade 61

Rasmus Bloch Jespersen
Stationsvej 18

Søren Jensen
Møllegårdsparken 16
Fastrup

Hans Peter Lindegård Buhrkal
Skovbovænget 17 A
Hareskov

Jens Thordahl Nøhr
Tværvej 99

Anne Juul Nørløv Tønsberg
Platanvej 22

Michael Anker
Lindbjergparken 14

Margrethe Brandt Bergkvist
Gartnerkrogen 12

Peter Andersen
Østervænget 33
Vindinge

Sussi Birgitte Toft
Glamsbjergvej 4

Morten Schougård Sørensen
Rosmarinvej 11
Kirkendrup

Nils Bonde Christiansen
Rødovrevej 173, 01. th.

Rasmus Berntsen
Gamlevej 56

Jonas Kirk Kristiansen
Troensevej 1

Henrik Tranberg Madsen
Agerløkke 13
Vollerup

Morten Østergaard Koch
Marbækparken 4

Thomas Stubberup Kallehauge
Hedelunden 8

Henrik West Rohden Pedersen
Sophus Bauditz Vej 36

Anders Flymer-Dindler
Stampetoften 24

Christopher Anders Pedersen
Poppelhøj 10

Søren Skov Larsen
Trørød Have 4
Trørød

Martin Bøgsted
Indkilde Alle 90

Anders Blaavand
Ydunsvej 1

Jan Krarup Mortensen
Carit Etlars Vej 17

Kennet Hartmann
Folkevej 7

Dennis Erdman Dupont
Dalvej 43

Jens-Christian Steen Nielsen
Kildetoften 7

Uffe Black Jensen
Storenorvej 18

Kristian Alkjærsig Bjerge
Bøgevang 13
Fløng

Christina Maria Davidsen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Mads Jacoby Heinkov
Åstrupgårdsvej 14

Christina Louise Knudsen
Grev Moltkevej 14

Karsten Haase Faurholt
Strandlyst Alle 23

Poul Erik Gram Olsen
Ringvej 3

Allan Hess Andersen
Højstrupvej 32

Ole Skovgaard-Simonsen


Jan Thietje
Kongshøj 7
Dybbøl

Rene' Kirkegaard
Vemmingbundstrandvej 76

Christian Stjer Kjær
Birkedalen 10

Ulrik Benedict Vassing
Indelukket 29

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Lene Thorgård Andersen
Tvedvej 9

Dan Mose Andersen
Jomfruens Kvarter 53

Jonas Busk Tangsgaard
Klintevej 27

Ulrik Vangsø Ørts
Sophus Bauditz Vej 47

Martin Stenstrup Toft
Mathildevej 10, st. tv.

Morten Weinreich Larsen
Helgolandsgade 13, st. tv.

Mads Vinding
Jagtvej 201, 04. th.

Chris Mark
Agnetevej 1 A

Steffen Melin Henriksen
Nygade 9

Karen Jørgensen
Grønnemosevej 6
Vollerup

Thomas Hjortkjær Petersen
Stålmosevej 35
Vindinge

Martin Schjørring Greve
Gammelvej 10
Gadevang

Thomas Pedersen Blohm
Vallerødgade 4 B

Sara Carstensen
Rahbeks Alle 2 A, 01. th.

Jesper Pedersen
Akunnerit 15

Nicklas Rasmussen
Højstrupvej 181

Rasmus Friborg Andersen
Weidekampsgade 61, 1. tv.

Claes Jensen
Vægtens Kvarter 28

Trine Sarka
M. Luther Kings Vej 17, 1. 003.

Julie Boll Knudsen
Tesdorpfsvej 50, st.

Simon Kallesøe Blendstrup
Svaleøvej 7

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Stefan Christiansen
Baastrup Lund 29
Skovby

Henrik Kjær Andersen
Mølhøjvangen 37
Haverslev

Simon Peter Estrup
Kløvervang 44

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Michael Laursen
Olgavej 66

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup





ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab
Havnegade 19 C
5600 Faaborg

Tilknyttede revisorer:

Niels Jørgen Jørgensen
Holbergsvej 12

Søren Kok Olsen
Nørrebred 50

Kim Rosholm Mortensen
Havkærparken 35

Kristian Winkler
Kløvervænget 19
Rindum

Jesper Dan Jespersen
Fortunvej 8



Jørgen Struwe Nielsen
Birkehøj 9

Per Hellmers Gunslev
Baunegårdsvej 38

Allan Lunde Pedersen
Møllebakken 26

Lars Gosvig Mortensen
Ægirsvej 7

Christian Svane Christiansen
Philipsborgvej 11
Ullerup

Claus Hammer-Pedersen
Lindevangsvej 8

Lars Tylvad Andersen
Egtvedvej 30

Jes Østergaard Lauritzen
Grønløkke Allé 156

Ole Hedemann
Puggaardsgade 14, 04.

Peter Gath
Langs Hegnet 56

Torben Poul Bender
Køromvej 26

Søren Krejler
Jægersborg Alle 130

Henrik Kronborg Iversen
Lille Værløsevej 88

Søren Vintersborg Nejmann
Tingvej 17 A

Claus Kronbak
Skandrups Alle 12
Hareskov

Allan Schøne
Mariehøj 10

Torben Lange
Betulavej 30

Carsten Brendstrup
Mosedevej 3

Lars Rhod Søndergaard
Bolbrovej 44 A

Thorbjørn Bruhn
Dyrhøj 85

Brian Skovhus Jakobsen
Oehlenschlægersvej 11

Peter Klindt Eilertsen
Hjulets Kvarter 240
Holluf Pile

Mona Blønd
Hulsøvang 17

Anders Duedahl-Olesen
Pilehøjvej 15

Søren Smedegaard Hvid
Egøgårdvej 29
Bellinge

Jens Weiersøe Jakobsen
Møllegårdsparken 22
Fastrup

Thomas Bruun Kofoed
Johan Semps Gade 1, 04. tv.

Helge Rene Dockweiler
Italiensvej 68

Karsten Bøgelund Pedersen
Nymarksvej 8

Frank Hansen
Nøddehøj 213

Martin Steen Carlsen
Løvstikkevej 18
Kirkendrup

Knud Erik Hjøllund
Tromsøvej 35
Rindum

Per Sander Antonsen
Hyldevang 238

Andreas Riggelsen
Vardevej 1 B, st.

Bjarne Gimsing
Jens Lillelunds Vej 9, st. th.

Per Højmark Dahl
Vestervang 3, 02. 0322.

Bo Sigurd Leinum
Willumsens Alle 2

Henry Vesterholm
Fritz Sybergs Vej 26

Lis Joan Andersen
Sleipnersvej 37

Carsten Møller
Ivar Huitfeldts Vej 4
Tåsinge

Anette Lysemose Thomson
Rolf Krakes Vej 45
Thurø

Søren Sonnenborg Jakobsen
Hostrupsvænge 16

Kaj Christian Glochau
Flinteløkken 15
Hostrupskov

Chris Iversen
Jægerstræde 9

Lene Kamper Jørgensen
Fjordtoften 3

Henrik Nørgaard
Skyttevej 14

Ole Bøgebjerg Karstensen
Parcelvej 75

Torben Ahle Pedersen
Kogtvedparken 94

Claus Ejsing Andreasen
Bakkegærdet 14
Tved

Robert Christensen
Mosebakken 23

Lars Koch-Pedersen


Lone Nørgaard Eskildsen
Kirkeager 46

Lone Jensen
Fousbjergvej 60

Gitte Nybro Søndergaard
Ogstrupgårdsvej 19
Mejlby

Steen Skorstengaard
Sønderborgvej 7

Jan Cotte Olsen
Hyldegårdsvej 56, 03. th.

Jørgen Blom
Gunnarsvej 16 B

Karsten Mehlsen
Knudmoseparken 55
Lind

Evan Villum Christensen
Demetervej 5

Claus Thaudahl Hansen
Lars Nielsens Vej 13

Ole Becker
Stormandshøjen 16
Himmelev

Finn Thomassen
Fenrisvej 16
Allerup

Birgit Morville Schrøder
Slotsparken 3

Jesper Jørn Pedersen
Maglesøvej 81
Igelsø

Carsten Strunk
Havnevej 28, 02. th.

Helle Lorenzen
Leddet 16

Claus Tanggaard Jacobsen
Magnoliavej 41

Hans Børge Sinding Vistisen
Klarupvej 73

Henrik Pungvig Jensen
Ribesvej 11

Henrik Reedtz Petersen
Tårnborgvej 9

Jan Sørensen
Ellehammers Alle 26
Skovby

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Tom Barreth Lassen
P.P. Ørums Gade 38, 04. tv.

Lars Koudal Jensen
Hegnsgårdsvej 1

Kim Thomsen
Lucernevej 1

Michael Nicolaj Czelinski Nielsen
J.C. Schiødtes Vej 4

Claus Nørrind Hansen
Skovgårdsvænget 6

Sara Lissen Hammer
Tjørnevænget 2
Øm

Karsten Bøgel
Kastrupvej 2 A, 05.

Kaare Kristensen Lendorf
Smidstruplund 16

Martin Alsbæk
Porcelænshaven 4 G, 01. tv.

Henrik Strange Meldahl
Skovbrynet 51

Jon Midtgaard
Jørgensgård 46

Mogens Keldbo Andreasen
Gyvelvej 5

Alex Petersen
Krakasvej 1

Erik Reedtz Hansen
Bertel Nielsens Vej 10, st. th.

Jane Haugaard Petersen
Blåhøjvænget 25

Kenneth Skov Hansen
Højen 14

Lisa Hagedorn
Bostedet 1

Morten Klarskov Larsen
Bævervej 16

Michael Maass
Hvidkærgårdsparken 6
Bastrup

Allan Terp
Charles Lindberghs V 7

Morten Kronborg Friis
Kildebjerg Skovvej 19

Christian Schwenn Johansen
Monrads Allé 42

Alex Nissov
Egebjerg 12
Himmelev

Peter Jensen
Valby Tingsted 4 B, 02. 0006.

Aslak Arved Lyster Linde
Egedalsvej 8

Christian Lindegaard Jøker
Råhøjtoften 17
Stavtrup

Søren Nørgaard Jensen
Kollevej 19

Steffen Tim Elmhauge
Ranunkelvej 1
Mørdrup

Søren Svane Gammelgaard
Nørre Allé 19 D, 04. 0003.

Michael Dahl Christiansen
Vinkelhøj 4

Ove Iversen
Vejskillingen 17 B

Allan Nørgaard
Ingesvej 10

Michael Sig
Nørregade 61

Rasmus Bloch Jespersen
Stationsvej 18

Søren Jensen
Møllegårdsparken 16
Fastrup

Hans Peter Lindegård Buhrkal
Skovbovænget 17 A
Hareskov

Jens Thordahl Nøhr
Tværvej 99

Anne Juul Nørløv Tønsberg
Platanvej 22

Michael Anker
Lindbjergparken 14

Margrethe Brandt Bergkvist
Gartnerkrogen 12

Peter Andersen
Østervænget 33
Vindinge

Sussi Birgitte Toft
Glamsbjergvej 4

Morten Schougård Sørensen
Rosmarinvej 11
Kirkendrup

Nils Bonde Christiansen
Rødovrevej 173, 01. th.

Rasmus Berntsen
Gamlevej 56

Jonas Kirk Kristiansen
Troensevej 1

Henrik Tranberg Madsen
Agerløkke 13
Vollerup

Morten Østergaard Koch
Marbækparken 4

Thomas Stubberup Kallehauge
Hedelunden 8

Henrik West Rohden Pedersen
Sophus Bauditz Vej 36

Anders Flymer-Dindler
Stampetoften 24

Christopher Anders Pedersen
Poppelhøj 10

Søren Skov Larsen
Trørød Have 4
Trørød

Martin Bøgsted
Indkilde Alle 90

Anders Blaavand
Ydunsvej 1

Jan Krarup Mortensen
Carit Etlars Vej 17

Kennet Hartmann
Folkevej 7

Dennis Erdman Dupont
Dalvej 43

Jens-Christian Steen Nielsen
Kildetoften 7

Uffe Black Jensen
Storenorvej 18

Kristian Alkjærsig Bjerge
Bøgevang 13
Fløng

Christina Maria Davidsen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Mads Jacoby Heinkov
Åstrupgårdsvej 14

Christina Louise Knudsen
Grev Moltkevej 14

Karsten Haase Faurholt
Strandlyst Alle 23

Poul Erik Gram Olsen
Ringvej 3

Allan Hess Andersen
Højstrupvej 32

Ole Skovgaard-Simonsen


Jan Thietje
Kongshøj 7
Dybbøl

Rene' Kirkegaard
Vemmingbundstrandvej 76

Christian Stjer Kjær
Birkedalen 10

Ulrik Benedict Vassing
Indelukket 29

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Lene Thorgård Andersen
Tvedvej 9

Dan Mose Andersen
Jomfruens Kvarter 53

Jonas Busk Tangsgaard
Klintevej 27

Ulrik Vangsø Ørts
Sophus Bauditz Vej 47

Martin Stenstrup Toft
Mathildevej 10, st. tv.

Morten Weinreich Larsen
Helgolandsgade 13, st. tv.

Mads Vinding
Jagtvej 201, 04. th.

Chris Mark
Agnetevej 1 A

Steffen Melin Henriksen
Nygade 9

Karen Jørgensen
Grønnemosevej 6
Vollerup

Thomas Hjortkjær Petersen
Stålmosevej 35
Vindinge

Martin Schjørring Greve
Gammelvej 10
Gadevang

Thomas Pedersen Blohm
Vallerødgade 4 B

Sara Carstensen
Rahbeks Alle 2 A, 01. th.

Jesper Pedersen
Akunnerit 15

Nicklas Rasmussen
Højstrupvej 181

Rasmus Friborg Andersen
Weidekampsgade 61, 1. tv.

Claes Jensen
Vægtens Kvarter 28

Trine Sarka
M. Luther Kings Vej 17, 1. 003.

Julie Boll Knudsen
Tesdorpfsvej 50, st.

Simon Kallesøe Blendstrup
Svaleøvej 7

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Stefan Christiansen
Baastrup Lund 29
Skovby

Henrik Kjær Andersen
Mølhøjvangen 37
Haverslev

Simon Peter Estrup
Kløvervang 44

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Michael Laursen
Olgavej 66

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup





ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab
Holmboes Alle 12
8700 Horsens

Tilknyttede revisorer:

Niels Jørgen Jørgensen
Holbergsvej 12

Søren Kok Olsen
Nørrebred 50

Kim Rosholm Mortensen
Havkærparken 35

Kristian Winkler
Kløvervænget 19
Rindum

Jesper Dan Jespersen
Fortunvej 8



Jørgen Struwe Nielsen
Birkehøj 9

Per Hellmers Gunslev
Baunegårdsvej 38

Allan Lunde Pedersen
Møllebakken 26

Lars Gosvig Mortensen
Ægirsvej 7

Christian Svane Christiansen
Philipsborgvej 11
Ullerup

Claus Hammer-Pedersen
Lindevangsvej 8

Lars Tylvad Andersen
Egtvedvej 30

Jes Østergaard Lauritzen
Grønløkke Allé 156

Ole Hedemann
Puggaardsgade 14, 04.

Peter Gath
Langs Hegnet 56

Torben Poul Bender
Køromvej 26

Søren Krejler
Jægersborg Alle 130

Henrik Kronborg Iversen
Lille Værløsevej 88

Søren Vintersborg Nejmann
Tingvej 17 A

Claus Kronbak
Skandrups Alle 12
Hareskov

Allan Schøne
Mariehøj 10

Torben Lange
Betulavej 30

Carsten Brendstrup
Mosedevej 3

Lars Rhod Søndergaard
Bolbrovej 44 A

Thorbjørn Bruhn
Dyrhøj 85

Brian Skovhus Jakobsen
Oehlenschlægersvej 11

Peter Klindt Eilertsen
Hjulets Kvarter 240
Holluf Pile

Mona Blønd
Hulsøvang 17

Anders Duedahl-Olesen
Pilehøjvej 15

Søren Smedegaard Hvid
Egøgårdvej 29
Bellinge

Jens Weiersøe Jakobsen
Møllegårdsparken 22
Fastrup

Thomas Bruun Kofoed
Johan Semps Gade 1, 04. tv.

Helge Rene Dockweiler
Italiensvej 68

Karsten Bøgelund Pedersen
Nymarksvej 8

Frank Hansen
Nøddehøj 213

Martin Steen Carlsen
Løvstikkevej 18
Kirkendrup

Knud Erik Hjøllund
Tromsøvej 35
Rindum

Per Sander Antonsen
Hyldevang 238

Andreas Riggelsen
Vardevej 1 B, st.

Bjarne Gimsing
Jens Lillelunds Vej 9, st. th.

Per Højmark Dahl
Vestervang 3, 02. 0322.

Bo Sigurd Leinum
Willumsens Alle 2

Henry Vesterholm
Fritz Sybergs Vej 26

Lis Joan Andersen
Sleipnersvej 37

Carsten Møller
Ivar Huitfeldts Vej 4
Tåsinge

Anette Lysemose Thomson
Rolf Krakes Vej 45
Thurø

Søren Sonnenborg Jakobsen
Hostrupsvænge 16

Kaj Christian Glochau
Flinteløkken 15
Hostrupskov

Chris Iversen
Jægerstræde 9

Lene Kamper Jørgensen
Fjordtoften 3

Henrik Nørgaard
Skyttevej 14

Ole Bøgebjerg Karstensen
Parcelvej 75

Torben Ahle Pedersen
Kogtvedparken 94

Claus Ejsing Andreasen
Bakkegærdet 14
Tved

Robert Christensen
Mosebakken 23

Lars Koch-Pedersen


Lone Nørgaard Eskildsen
Kirkeager 46

Lone Jensen
Fousbjergvej 60

Gitte Nybro Søndergaard
Ogstrupgårdsvej 19
Mejlby

Steen Skorstengaard
Sønderborgvej 7

Jan Cotte Olsen
Hyldegårdsvej 56, 03. th.

Jørgen Blom
Gunnarsvej 16 B

Karsten Mehlsen
Knudmoseparken 55
Lind

Evan Villum Christensen
Demetervej 5

Claus Thaudahl Hansen
Lars Nielsens Vej 13

Ole Becker
Stormandshøjen 16
Himmelev

Finn Thomassen
Fenrisvej 16
Allerup

Birgit Morville Schrøder
Slotsparken 3

Jesper Jørn Pedersen
Maglesøvej 81
Igelsø

Carsten Strunk
Havnevej 28, 02. th.

Helle Lorenzen
Leddet 16

Claus Tanggaard Jacobsen
Magnoliavej 41

Hans Børge Sinding Vistisen
Klarupvej 73

Henrik Pungvig Jensen
Ribesvej 11

Henrik Reedtz Petersen
Tårnborgvej 9

Jan Sørensen
Ellehammers Alle 26
Skovby

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Tom Barreth Lassen
P.P. Ørums Gade 38, 04. tv.

Lars Koudal Jensen
Hegnsgårdsvej 1

Kim Thomsen
Lucernevej 1

Michael Nicolaj Czelinski Nielsen
J.C. Schiødtes Vej 4

Claus Nørrind Hansen
Skovgårdsvænget 6

Sara Lissen Hammer
Tjørnevænget 2
Øm

Karsten Bøgel
Kastrupvej 2 A, 05.

Kaare Kristensen Lendorf
Smidstruplund 16

Martin Alsbæk
Porcelænshaven 4 G, 01. tv.

Henrik Strange Meldahl
Skovbrynet 51

Jon Midtgaard
Jørgensgård 46

Mogens Keldbo Andreasen
Gyvelvej 5

Alex Petersen
Krakasvej 1

Erik Reedtz Hansen
Bertel Nielsens Vej 10, st. th.

Jane Haugaard Petersen
Blåhøjvænget 25

Kenneth Skov Hansen
Højen 14

Lisa Hagedorn
Bostedet 1

Morten Klarskov Larsen
Bævervej 16

Michael Maass
Hvidkærgårdsparken 6
Bastrup

Allan Terp
Charles Lindberghs V 7

Morten Kronborg Friis
Kildebjerg Skovvej 19

Christian Schwenn Johansen
Monrads Allé 42

Alex Nissov
Egebjerg 12
Himmelev

Peter Jensen
Valby Tingsted 4 B, 02. 0006.

Aslak Arved Lyster Linde
Egedalsvej 8

Christian Lindegaard Jøker
Råhøjtoften 17
Stavtrup

Søren Nørgaard Jensen
Kollevej 19

Steffen Tim Elmhauge
Ranunkelvej 1
Mørdrup

Søren Svane Gammelgaard
Nørre Allé 19 D, 04. 0003.

Michael Dahl Christiansen
Vinkelhøj 4

Ove Iversen
Vejskillingen 17 B

Allan Nørgaard
Ingesvej 10

Michael Sig
Nørregade 61

Rasmus Bloch Jespersen
Stationsvej 18

Søren Jensen
Møllegårdsparken 16
Fastrup

Hans Peter Lindegård Buhrkal
Skovbovænget 17 A
Hareskov

Jens Thordahl Nøhr
Tværvej 99

Anne Juul Nørløv Tønsberg
Platanvej 22

Michael Anker
Lindbjergparken 14

Margrethe Brandt Bergkvist
Gartnerkrogen 12

Peter Andersen
Østervænget 33
Vindinge

Sussi Birgitte Toft
Glamsbjergvej 4

Morten Schougård Sørensen
Rosmarinvej 11
Kirkendrup

Nils Bonde Christiansen
Rødovrevej 173, 01. th.

Rasmus Berntsen
Gamlevej 56

Jonas Kirk Kristiansen
Troensevej 1

Henrik Tranberg Madsen
Agerløkke 13
Vollerup

Morten Østergaard Koch
Marbækparken 4

Thomas Stubberup Kallehauge
Hedelunden 8

Henrik West Rohden Pedersen
Sophus Bauditz Vej 36

Anders Flymer-Dindler
Stampetoften 24

Christopher Anders Pedersen
Poppelhøj 10

Søren Skov Larsen
Trørød Have 4
Trørød

Martin Bøgsted
Indkilde Alle 90

Anders Blaavand
Ydunsvej 1

Jan Krarup Mortensen
Carit Etlars Vej 17

Kennet Hartmann
Folkevej 7

Dennis Erdman Dupont
Dalvej 43

Jens-Christian Steen Nielsen
Kildetoften 7

Uffe Black Jensen
Storenorvej 18

Kristian Alkjærsig Bjerge
Bøgevang 13
Fløng

Christina Maria Davidsen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Mads Jacoby Heinkov
Åstrupgårdsvej 14

Christina Louise Knudsen
Grev Moltkevej 14

Karsten Haase Faurholt
Strandlyst Alle 23

Poul Erik Gram Olsen
Ringvej 3

Allan Hess Andersen
Højstrupvej 32

Ole Skovgaard-Simonsen


Jan Thietje
Kongshøj 7
Dybbøl

Rene' Kirkegaard
Vemmingbundstrandvej 76

Christian Stjer Kjær
Birkedalen 10

Ulrik Benedict Vassing
Indelukket 29

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Lene Thorgård Andersen
Tvedvej 9

Dan Mose Andersen
Jomfruens Kvarter 53

Jonas Busk Tangsgaard
Klintevej 27

Ulrik Vangsø Ørts
Sophus Bauditz Vej 47

Martin Stenstrup Toft
Mathildevej 10, st. tv.

Morten Weinreich Larsen
Helgolandsgade 13, st. tv.

Mads Vinding
Jagtvej 201, 04. th.

Chris Mark
Agnetevej 1 A

Steffen Melin Henriksen
Nygade 9

Karen Jørgensen
Grønnemosevej 6
Vollerup

Thomas Hjortkjær Petersen
Stålmosevej 35
Vindinge

Martin Schjørring Greve
Gammelvej 10
Gadevang

Thomas Pedersen Blohm
Vallerødgade 4 B

Sara Carstensen
Rahbeks Alle 2 A, 01. th.

Jesper Pedersen
Akunnerit 15

Nicklas Rasmussen
Højstrupvej 181

Rasmus Friborg Andersen
Weidekampsgade 61, 1. tv.

Claes Jensen
Vægtens Kvarter 28

Trine Sarka
M. Luther Kings Vej 17, 1. 003.

Julie Boll Knudsen
Tesdorpfsvej 50, st.

Simon Kallesøe Blendstrup
Svaleøvej 7

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Stefan Christiansen
Baastrup Lund 29
Skovby

Henrik Kjær Andersen
Mølhøjvangen 37
Haverslev

Simon Peter Estrup
Kløvervang 44

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Michael Laursen
Olgavej 66

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup





ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab
Havnepladsen 3
6950 Ringkøbing

Tilknyttede revisorer:

Niels Jørgen Jørgensen
Holbergsvej 12

Søren Kok Olsen
Nørrebred 50

Kim Rosholm Mortensen
Havkærparken 35

Kristian Winkler
Kløvervænget 19
Rindum

Jesper Dan Jespersen
Fortunvej 8



Jørgen Struwe Nielsen
Birkehøj 9

Per Hellmers Gunslev
Baunegårdsvej 38

Allan Lunde Pedersen
Møllebakken 26

Lars Gosvig Mortensen
Ægirsvej 7

Christian Svane Christiansen
Philipsborgvej 11
Ullerup

Claus Hammer-Pedersen
Lindevangsvej 8

Lars Tylvad Andersen
Egtvedvej 30

Jes Østergaard Lauritzen
Grønløkke Allé 156

Ole Hedemann
Puggaardsgade 14, 04.

Peter Gath
Langs Hegnet 56

Torben Poul Bender
Køromvej 26

Søren Krejler
Jægersborg Alle 130

Henrik Kronborg Iversen
Lille Værløsevej 88

Søren Vintersborg Nejmann
Tingvej 17 A

Claus Kronbak
Skandrups Alle 12
Hareskov

Allan Schøne
Mariehøj 10

Torben Lange
Betulavej 30

Carsten Brendstrup
Mosedevej 3

Lars Rhod Søndergaard
Bolbrovej 44 A

Thorbjørn Bruhn
Dyrhøj 85

Brian Skovhus Jakobsen
Oehlenschlægersvej 11

Peter Klindt Eilertsen
Hjulets Kvarter 240
Holluf Pile

Mona Blønd
Hulsøvang 17

Anders Duedahl-Olesen
Pilehøjvej 15

Søren Smedegaard Hvid
Egøgårdvej 29
Bellinge

Jens Weiersøe Jakobsen
Møllegårdsparken 22
Fastrup

Thomas Bruun Kofoed
Johan Semps Gade 1, 04. tv.

Helge Rene Dockweiler
Italiensvej 68

Karsten Bøgelund Pedersen
Nymarksvej 8

Frank Hansen
Nøddehøj 213

Martin Steen Carlsen
Løvstikkevej 18
Kirkendrup

Knud Erik Hjøllund
Tromsøvej 35
Rindum

Per Sander Antonsen
Hyldevang 238

Andreas Riggelsen
Vardevej 1 B, st.

Bjarne Gimsing
Jens Lillelunds Vej 9, st. th.

Per Højmark Dahl
Vestervang 3, 02. 0322.

Bo Sigurd Leinum
Willumsens Alle 2

Henry Vesterholm
Fritz Sybergs Vej 26

Lis Joan Andersen
Sleipnersvej 37

Carsten Møller
Ivar Huitfeldts Vej 4
Tåsinge

Anette Lysemose Thomson
Rolf Krakes Vej 45
Thurø

Søren Sonnenborg Jakobsen
Hostrupsvænge 16

Kaj Christian Glochau
Flinteløkken 15
Hostrupskov

Chris Iversen
Jægerstræde 9

Lene Kamper Jørgensen
Fjordtoften 3

Henrik Nørgaard
Skyttevej 14

Ole Bøgebjerg Karstensen
Parcelvej 75

Torben Ahle Pedersen
Kogtvedparken 94

Claus Ejsing Andreasen
Bakkegærdet 14
Tved

Robert Christensen
Mosebakken 23

Lars Koch-Pedersen


Lone Nørgaard Eskildsen
Kirkeager 46

Lone Jensen
Fousbjergvej 60

Gitte Nybro Søndergaard
Ogstrupgårdsvej 19
Mejlby

Steen Skorstengaard
Sønderborgvej 7

Jan Cotte Olsen
Hyldegårdsvej 56, 03. th.

Jørgen Blom
Gunnarsvej 16 B

Karsten Mehlsen
Knudmoseparken 55
Lind

Evan Villum Christensen
Demetervej 5

Claus Thaudahl Hansen
Lars Nielsens Vej 13

Ole Becker
Stormandshøjen 16
Himmelev

Finn Thomassen
Fenrisvej 16
Allerup

Birgit Morville Schrøder
Slotsparken 3

Jesper Jørn Pedersen
Maglesøvej 81
Igelsø

Carsten Strunk
Havnevej 28, 02. th.

Helle Lorenzen
Leddet 16

Claus Tanggaard Jacobsen
Magnoliavej 41

Hans Børge Sinding Vistisen
Klarupvej 73

Henrik Pungvig Jensen
Ribesvej 11

Henrik Reedtz Petersen
Tårnborgvej 9

Jan Sørensen
Ellehammers Alle 26
Skovby

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Tom Barreth Lassen
P.P. Ørums Gade 38, 04. tv.

Lars Koudal Jensen
Hegnsgårdsvej 1

Kim Thomsen
Lucernevej 1

Michael Nicolaj Czelinski Nielsen
J.C. Schiødtes Vej 4

Claus Nørrind Hansen
Skovgårdsvænget 6

Sara Lissen Hammer
Tjørnevænget 2
Øm

Karsten Bøgel
Kastrupvej 2 A, 05.

Kaare Kristensen Lendorf
Smidstruplund 16

Martin Alsbæk
Porcelænshaven 4 G, 01. tv.

Henrik Strange Meldahl
Skovbrynet 51

Jon Midtgaard
Jørgensgård 46

Mogens Keldbo Andreasen
Gyvelvej 5

Alex Petersen
Krakasvej 1

Erik Reedtz Hansen
Bertel Nielsens Vej 10, st. th.

Jane Haugaard Petersen
Blåhøjvænget 25

Kenneth Skov Hansen
Højen 14

Lisa Hagedorn
Bostedet 1

Morten Klarskov Larsen
Bævervej 16

Michael Maass
Hvidkærgårdsparken 6
Bastrup

Allan Terp
Charles Lindberghs V 7

Morten Kronborg Friis
Kildebjerg Skovvej 19

Christian Schwenn Johansen
Monrads Allé 42

Alex Nissov
Egebjerg 12
Himmelev

Peter Jensen
Valby Tingsted 4 B, 02. 0006.

Aslak Arved Lyster Linde
Egedalsvej 8

Christian Lindegaard Jøker
Råhøjtoften 17
Stavtrup

Søren Nørgaard Jensen
Kollevej 19

Steffen Tim Elmhauge
Ranunkelvej 1
Mørdrup

Søren Svane Gammelgaard
Nørre Allé 19 D, 04. 0003.

Michael Dahl Christiansen
Vinkelhøj 4

Ove Iversen
Vejskillingen 17 B

Allan Nørgaard
Ingesvej 10

Michael Sig
Nørregade 61

Rasmus Bloch Jespersen
Stationsvej 18

Søren Jensen
Møllegårdsparken 16
Fastrup

Hans Peter Lindegård Buhrkal
Skovbovænget 17 A
Hareskov

Jens Thordahl Nøhr
Tværvej 99

Anne Juul Nørløv Tønsberg
Platanvej 22

Michael Anker
Lindbjergparken 14

Margrethe Brandt Bergkvist
Gartnerkrogen 12

Peter Andersen
Østervænget 33
Vindinge

Sussi Birgitte Toft
Glamsbjergvej 4

Morten Schougård Sørensen
Rosmarinvej 11
Kirkendrup

Nils Bonde Christiansen
Rødovrevej 173, 01. th.

Rasmus Berntsen
Gamlevej 56

Jonas Kirk Kristiansen
Troensevej 1

Henrik Tranberg Madsen
Agerløkke 13
Vollerup

Morten Østergaard Koch
Marbækparken 4

Thomas Stubberup Kallehauge
Hedelunden 8

Henrik West Rohden Pedersen
Sophus Bauditz Vej 36

Anders Flymer-Dindler
Stampetoften 24

Christopher Anders Pedersen
Poppelhøj 10

Søren Skov Larsen
Trørød Have 4
Trørød

Martin Bøgsted
Indkilde Alle 90

Anders Blaavand
Ydunsvej 1

Jan Krarup Mortensen
Carit Etlars Vej 17

Kennet Hartmann
Folkevej 7

Dennis Erdman Dupont
Dalvej 43

Jens-Christian Steen Nielsen
Kildetoften 7

Uffe Black Jensen
Storenorvej 18

Kristian Alkjærsig Bjerge
Bøgevang 13
Fløng

Christina Maria Davidsen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Mads Jacoby Heinkov
Åstrupgårdsvej 14

Christina Louise Knudsen
Grev Moltkevej 14

Karsten Haase Faurholt
Strandlyst Alle 23

Poul Erik Gram Olsen
Ringvej 3

Allan Hess Andersen
Højstrupvej 32

Ole Skovgaard-Simonsen


Jan Thietje
Kongshøj 7
Dybbøl

Rene' Kirkegaard
Vemmingbundstrandvej 76

Christian Stjer Kjær
Birkedalen 10

Ulrik Benedict Vassing
Indelukket 29

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Lene Thorgård Andersen
Tvedvej 9

Dan Mose Andersen
Jomfruens Kvarter 53

Jonas Busk Tangsgaard
Klintevej 27

Ulrik Vangsø Ørts
Sophus Bauditz Vej 47

Martin Stenstrup Toft
Mathildevej 10, st. tv.

Morten Weinreich Larsen
Helgolandsgade 13, st. tv.

Mads Vinding
Jagtvej 201, 04. th.

Chris Mark
Agnetevej 1 A

Steffen Melin Henriksen
Nygade 9

Karen Jørgensen
Grønnemosevej 6
Vollerup

Thomas Hjortkjær Petersen
Stålmosevej 35
Vindinge

Martin Schjørring Greve
Gammelvej 10
Gadevang

Thomas Pedersen Blohm
Vallerødgade 4 B

Sara Carstensen
Rahbeks Alle 2 A, 01. th.

Jesper Pedersen
Akunnerit 15

Nicklas Rasmussen
Højstrupvej 181

Rasmus Friborg Andersen
Weidekampsgade 61, 1. tv.

Claes Jensen
Vægtens Kvarter 28

Trine Sarka
M. Luther Kings Vej 17, 1. 003.

Julie Boll Knudsen
Tesdorpfsvej 50, st.

Simon Kallesøe Blendstrup
Svaleøvej 7

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Stefan Christiansen
Baastrup Lund 29
Skovby

Henrik Kjær Andersen
Mølhøjvangen 37
Haverslev

Simon Peter Estrup
Kløvervang 44

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Michael Laursen
Olgavej 66

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup





ERNST & YOUNG GODKENDT REVISIONSPARTNERSELSKAB
Osvald Helmuths Vej 4
2000 Frederiksberg

Tilknyttede revisorer:

Niels Jørgen Jørgensen
Holbergsvej 12

Søren Kok Olsen
Nørrebred 50

Kim Rosholm Mortensen
Havkærparken 35

Kristian Winkler
Kløvervænget 19
Rindum

Jesper Dan Jespersen
Fortunvej 8



Jørgen Struwe Nielsen
Birkehøj 9

Per Hellmers Gunslev
Baunegårdsvej 38

Allan Lunde Pedersen
Møllebakken 26

Lars Gosvig Mortensen
Ægirsvej 7

Christian Svane Christiansen
Philipsborgvej 11
Ullerup

Claus Hammer-Pedersen
Lindevangsvej 8

Lars Tylvad Andersen
Egtvedvej 30

Jes Østergaard Lauritzen
Grønløkke Allé 156

Ole Hedemann
Puggaardsgade 14, 04.

Peter Gath
Langs Hegnet 56

Torben Poul Bender
Køromvej 26

Søren Krejler
Jægersborg Alle 130

Henrik Kronborg Iversen
Lille Værløsevej 88

Søren Vintersborg Nejmann
Tingvej 17 A

Claus Kronbak
Skandrups Alle 12
Hareskov

Allan Schøne
Mariehøj 10

Torben Lange
Betulavej 30

Carsten Brendstrup
Mosedevej 3

Lars Rhod Søndergaard
Bolbrovej 44 A

Thorbjørn Bruhn
Dyrhøj 85

Brian Skovhus Jakobsen
Oehlenschlægersvej 11

Peter Klindt Eilertsen
Hjulets Kvarter 240
Holluf Pile

Mona Blønd
Hulsøvang 17

Anders Duedahl-Olesen
Pilehøjvej 15

Søren Smedegaard Hvid
Egøgårdvej 29
Bellinge

Jens Weiersøe Jakobsen
Møllegårdsparken 22
Fastrup

Thomas Bruun Kofoed
Johan Semps Gade 1, 04. tv.

Helge Rene Dockweiler
Italiensvej 68

Karsten Bøgelund Pedersen
Nymarksvej 8

Frank Hansen
Nøddehøj 213

Martin Steen Carlsen
Løvstikkevej 18
Kirkendrup

Knud Erik Hjøllund
Tromsøvej 35
Rindum

Per Sander Antonsen
Hyldevang 238

Andreas Riggelsen
Vardevej 1 B, st.

Bjarne Gimsing
Jens Lillelunds Vej 9, st. th.

Per Højmark Dahl
Vestervang 3, 02. 0322.

Bo Sigurd Leinum
Willumsens Alle 2

Henry Vesterholm
Fritz Sybergs Vej 26

Lis Joan Andersen
Sleipnersvej 37

Carsten Møller
Ivar Huitfeldts Vej 4
Tåsinge

Anette Lysemose Thomson
Rolf Krakes Vej 45
Thurø

Søren Sonnenborg Jakobsen
Hostrupsvænge 16

Kaj Christian Glochau
Flinteløkken 15
Hostrupskov

Chris Iversen
Jægerstræde 9

Lene Kamper Jørgensen
Fjordtoften 3

Henrik Nørgaard
Skyttevej 14

Ole Bøgebjerg Karstensen
Parcelvej 75

Torben Ahle Pedersen
Kogtvedparken 94

Claus Ejsing Andreasen
Bakkegærdet 14
Tved

Robert Christensen
Mosebakken 23

Lars Koch-Pedersen


Lone Nørgaard Eskildsen
Kirkeager 46

Lone Jensen
Fousbjergvej 60

Gitte Nybro Søndergaard
Ogstrupgårdsvej 19
Mejlby

Steen Skorstengaard
Sønderborgvej 7

Jan Cotte Olsen
Hyldegårdsvej 56, 03. th.

Jørgen Blom
Gunnarsvej 16 B

Karsten Mehlsen
Knudmoseparken 55
Lind

Evan Villum Christensen
Demetervej 5

Claus Thaudahl Hansen
Lars Nielsens Vej 13

Ole Becker
Stormandshøjen 16
Himmelev

Finn Thomassen
Fenrisvej 16
Allerup

Birgit Morville Schrøder
Slotsparken 3

Jesper Jørn Pedersen
Maglesøvej 81
Igelsø

Carsten Strunk
Havnevej 28, 02. th.

Helle Lorenzen
Leddet 16

Claus Tanggaard Jacobsen
Magnoliavej 41

Hans Børge Sinding Vistisen
Klarupvej 73

Henrik Pungvig Jensen
Ribesvej 11

Henrik Reedtz Petersen
Tårnborgvej 9

Jan Sørensen
Ellehammers Alle 26
Skovby

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Tom Barreth Lassen
P.P. Ørums Gade 38, 04. tv.

Lars Koudal Jensen
Hegnsgårdsvej 1

Kim Thomsen
Lucernevej 1

Michael Nicolaj Czelinski Nielsen
J.C. Schiødtes Vej 4

Claus Nørrind Hansen
Skovgårdsvænget 6

Sara Lissen Hammer
Tjørnevænget 2
Øm

Karsten Bøgel
Kastrupvej 2 A, 05.

Kaare Kristensen Lendorf
Smidstruplund 16

Martin Alsbæk
Porcelænshaven 4 G, 01. tv.

Henrik Strange Meldahl
Skovbrynet 51

Jon Midtgaard
Jørgensgård 46

Mogens Keldbo Andreasen
Gyvelvej 5

Alex Petersen
Krakasvej 1

Erik Reedtz Hansen
Bertel Nielsens Vej 10, st. th.

Jane Haugaard Petersen
Blåhøjvænget 25

Kenneth Skov Hansen
Højen 14

Lisa Hagedorn
Bostedet 1

Morten Klarskov Larsen
Bævervej 16

Michael Maass
Hvidkærgårdsparken 6
Bastrup

Allan Terp
Charles Lindberghs V 7

Morten Kronborg Friis
Kildebjerg Skovvej 19

Christian Schwenn Johansen
Monrads Allé 42

Alex Nissov
Egebjerg 12
Himmelev

Peter Jensen
Valby Tingsted 4 B, 02. 0006.

Aslak Arved Lyster Linde
Egedalsvej 8

Christian Lindegaard Jøker
Råhøjtoften 17
Stavtrup

Søren Nørgaard Jensen
Kollevej 19

Steffen Tim Elmhauge
Ranunkelvej 1
Mørdrup

Søren Svane Gammelgaard
Nørre Allé 19 D, 04. 0003.

Michael Dahl Christiansen
Vinkelhøj 4

Ove Iversen
Vejskillingen 17 B

Allan Nørgaard
Ingesvej 10

Michael Sig
Nørregade 61

Rasmus Bloch Jespersen
Stationsvej 18

Søren Jensen
Møllegårdsparken 16
Fastrup

Hans Peter Lindegård Buhrkal
Skovbovænget 17 A
Hareskov

Jens Thordahl Nøhr
Tværvej 99

Anne Juul Nørløv Tønsberg
Platanvej 22

Michael Anker
Lindbjergparken 14

Margrethe Brandt Bergkvist
Gartnerkrogen 12

Peter Andersen
Østervænget 33
Vindinge

Sussi Birgitte Toft
Glamsbjergvej 4

Morten Schougård Sørensen
Rosmarinvej 11
Kirkendrup

Nils Bonde Christiansen
Rødovrevej 173, 01. th.

Rasmus Berntsen
Gamlevej 56

Jonas Kirk Kristiansen
Troensevej 1

Henrik Tranberg Madsen
Agerløkke 13
Vollerup

Morten Østergaard Koch
Marbækparken 4

Thomas Stubberup Kallehauge
Hedelunden 8

Henrik West Rohden Pedersen
Sophus Bauditz Vej 36

Anders Flymer-Dindler
Stampetoften 24

Christopher Anders Pedersen
Poppelhøj 10

Søren Skov Larsen
Trørød Have 4
Trørød

Martin Bøgsted
Indkilde Alle 90

Anders Blaavand
Ydunsvej 1

Jan Krarup Mortensen
Carit Etlars Vej 17

Kennet Hartmann
Folkevej 7

Dennis Erdman Dupont
Dalvej 43

Jens-Christian Steen Nielsen
Kildetoften 7

Uffe Black Jensen
Storenorvej 18

Kristian Alkjærsig Bjerge
Bøgevang 13
Fløng

Christina Maria Davidsen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Mads Jacoby Heinkov
Åstrupgårdsvej 14

Christina Louise Knudsen
Grev Moltkevej 14

Karsten Haase Faurholt
Strandlyst Alle 23

Poul Erik Gram Olsen
Ringvej 3

Allan Hess Andersen
Højstrupvej 32

Ole Skovgaard-Simonsen


Jan Thietje
Kongshøj 7
Dybbøl

Rene' Kirkegaard
Vemmingbundstrandvej 76

Christian Stjer Kjær
Birkedalen 10

Ulrik Benedict Vassing
Indelukket 29

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Lene Thorgård Andersen
Tvedvej 9

Dan Mose Andersen
Jomfruens Kvarter 53

Jonas Busk Tangsgaard
Klintevej 27

Ulrik Vangsø Ørts
Sophus Bauditz Vej 47

Martin Stenstrup Toft
Mathildevej 10, st. tv.

Morten Weinreich Larsen
Helgolandsgade 13, st. tv.

Mads Vinding
Jagtvej 201, 04. th.

Chris Mark
Agnetevej 1 A

Steffen Melin Henriksen
Nygade 9

Karen Jørgensen
Grønnemosevej 6
Vollerup

Thomas Hjortkjær Petersen
Stålmosevej 35
Vindinge

Martin Schjørring Greve
Gammelvej 10
Gadevang

Thomas Pedersen Blohm
Vallerødgade 4 B

Sara Carstensen
Rahbeks Alle 2 A, 01. th.

Jesper Pedersen
Akunnerit 15

Nicklas Rasmussen
Højstrupvej 181

Rasmus Friborg Andersen
Weidekampsgade 61, 1. tv.

Claes Jensen
Vægtens Kvarter 28

Trine Sarka
M. Luther Kings Vej 17, 1. 003.

Julie Boll Knudsen
Tesdorpfsvej 50, st.

Simon Kallesøe Blendstrup
Svaleøvej 7

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Stefan Christiansen
Baastrup Lund 29
Skovby

Henrik Kjær Andersen
Mølhøjvangen 37
Haverslev

Simon Peter Estrup
Kløvervang 44

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Michael Laursen
Olgavej 66

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup





ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab
Kolding Åpark 1, 3.
6000 Kolding

Tilknyttede revisorer:

Niels Jørgen Jørgensen
Holbergsvej 12

Søren Kok Olsen
Nørrebred 50

Kim Rosholm Mortensen
Havkærparken 35

Kristian Winkler
Kløvervænget 19
Rindum

Jesper Dan Jespersen
Fortunvej 8



Jørgen Struwe Nielsen
Birkehøj 9

Per Hellmers Gunslev
Baunegårdsvej 38

Allan Lunde Pedersen
Møllebakken 26

Lars Gosvig Mortensen
Ægirsvej 7

Christian Svane Christiansen
Philipsborgvej 11
Ullerup

Claus Hammer-Pedersen
Lindevangsvej 8

Lars Tylvad Andersen
Egtvedvej 30

Jes Østergaard Lauritzen
Grønløkke Allé 156

Ole Hedemann
Puggaardsgade 14, 04.

Peter Gath
Langs Hegnet 56

Torben Poul Bender
Køromvej 26

Søren Krejler
Jægersborg Alle 130

Henrik Kronborg Iversen
Lille Værløsevej 88

Søren Vintersborg Nejmann
Tingvej 17 A

Claus Kronbak
Skandrups Alle 12
Hareskov

Allan Schøne
Mariehøj 10

Torben Lange
Betulavej 30

Carsten Brendstrup
Mosedevej 3

Lars Rhod Søndergaard
Bolbrovej 44 A

Thorbjørn Bruhn
Dyrhøj 85

Brian Skovhus Jakobsen
Oehlenschlægersvej 11

Peter Klindt Eilertsen
Hjulets Kvarter 240
Holluf Pile

Mona Blønd
Hulsøvang 17

Anders Duedahl-Olesen
Pilehøjvej 15

Søren Smedegaard Hvid
Egøgårdvej 29
Bellinge

Jens Weiersøe Jakobsen
Møllegårdsparken 22
Fastrup

Thomas Bruun Kofoed
Johan Semps Gade 1, 04. tv.

Helge Rene Dockweiler
Italiensvej 68

Karsten Bøgelund Pedersen
Nymarksvej 8

Frank Hansen
Nøddehøj 213

Martin Steen Carlsen
Løvstikkevej 18
Kirkendrup

Knud Erik Hjøllund
Tromsøvej 35
Rindum

Per Sander Antonsen
Hyldevang 238

Andreas Riggelsen
Vardevej 1 B, st.

Bjarne Gimsing
Jens Lillelunds Vej 9, st. th.

Per Højmark Dahl
Vestervang 3, 02. 0322.

Bo Sigurd Leinum
Willumsens Alle 2

Henry Vesterholm
Fritz Sybergs Vej 26

Lis Joan Andersen
Sleipnersvej 37

Carsten Møller
Ivar Huitfeldts Vej 4
Tåsinge

Anette Lysemose Thomson
Rolf Krakes Vej 45
Thurø

Søren Sonnenborg Jakobsen
Hostrupsvænge 16

Kaj Christian Glochau
Flinteløkken 15
Hostrupskov

Chris Iversen
Jægerstræde 9

Lene Kamper Jørgensen
Fjordtoften 3

Henrik Nørgaard
Skyttevej 14

Ole Bøgebjerg Karstensen
Parcelvej 75

Torben Ahle Pedersen
Kogtvedparken 94

Claus Ejsing Andreasen
Bakkegærdet 14
Tved

Robert Christensen
Mosebakken 23

Lars Koch-Pedersen


Lone Nørgaard Eskildsen
Kirkeager 46

Lone Jensen
Fousbjergvej 60

Gitte Nybro Søndergaard
Ogstrupgårdsvej 19
Mejlby

Steen Skorstengaard
Sønderborgvej 7

Jan Cotte Olsen
Hyldegårdsvej 56, 03. th.

Jørgen Blom
Gunnarsvej 16 B

Karsten Mehlsen
Knudmoseparken 55
Lind

Evan Villum Christensen
Demetervej 5

Claus Thaudahl Hansen
Lars Nielsens Vej 13

Ole Becker
Stormandshøjen 16
Himmelev

Finn Thomassen
Fenrisvej 16
Allerup

Birgit Morville Schrøder
Slotsparken 3

Jesper Jørn Pedersen
Maglesøvej 81
Igelsø

Carsten Strunk
Havnevej 28, 02. th.

Helle Lorenzen
Leddet 16

Claus Tanggaard Jacobsen
Magnoliavej 41

Hans Børge Sinding Vistisen
Klarupvej 73

Henrik Pungvig Jensen
Ribesvej 11

Henrik Reedtz Petersen
Tårnborgvej 9

Jan Sørensen
Ellehammers Alle 26
Skovby

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Tom Barreth Lassen
P.P. Ørums Gade 38, 04. tv.

Lars Koudal Jensen
Hegnsgårdsvej 1

Kim Thomsen
Lucernevej 1

Michael Nicolaj Czelinski Nielsen
J.C. Schiødtes Vej 4

Claus Nørrind Hansen
Skovgårdsvænget 6

Sara Lissen Hammer
Tjørnevænget 2
Øm

Karsten Bøgel
Kastrupvej 2 A, 05.

Kaare Kristensen Lendorf
Smidstruplund 16

Martin Alsbæk
Porcelænshaven 4 G, 01. tv.

Henrik Strange Meldahl
Skovbrynet 51

Jon Midtgaard
Jørgensgård 46

Mogens Keldbo Andreasen
Gyvelvej 5

Alex Petersen
Krakasvej 1

Erik Reedtz Hansen
Bertel Nielsens Vej 10, st. th.

Jane Haugaard Petersen
Blåhøjvænget 25

Kenneth Skov Hansen
Højen 14

Lisa Hagedorn
Bostedet 1

Morten Klarskov Larsen
Bævervej 16

Michael Maass
Hvidkærgårdsparken 6
Bastrup

Allan Terp
Charles Lindberghs V 7

Morten Kronborg Friis
Kildebjerg Skovvej 19

Christian Schwenn Johansen
Monrads Allé 42

Alex Nissov
Egebjerg 12
Himmelev

Peter Jensen
Valby Tingsted 4 B, 02. 0006.

Aslak Arved Lyster Linde
Egedalsvej 8

Christian Lindegaard Jøker
Råhøjtoften 17
Stavtrup

Søren Nørgaard Jensen
Kollevej 19

Steffen Tim Elmhauge
Ranunkelvej 1
Mørdrup

Søren Svane Gammelgaard
Nørre Allé 19 D, 04. 0003.

Michael Dahl Christiansen
Vinkelhøj 4

Ove Iversen
Vejskillingen 17 B

Allan Nørgaard
Ingesvej 10

Michael Sig
Nørregade 61

Rasmus Bloch Jespersen
Stationsvej 18

Søren Jensen
Møllegårdsparken 16
Fastrup

Hans Peter Lindegård Buhrkal
Skovbovænget 17 A
Hareskov

Jens Thordahl Nøhr
Tværvej 99

Anne Juul Nørløv Tønsberg
Platanvej 22

Michael Anker
Lindbjergparken 14

Margrethe Brandt Bergkvist
Gartnerkrogen 12

Peter Andersen
Østervænget 33
Vindinge

Sussi Birgitte Toft
Glamsbjergvej 4

Morten Schougård Sørensen
Rosmarinvej 11
Kirkendrup

Nils Bonde Christiansen
Rødovrevej 173, 01. th.

Rasmus Berntsen
Gamlevej 56

Jonas Kirk Kristiansen
Troensevej 1

Henrik Tranberg Madsen
Agerløkke 13
Vollerup

Morten Østergaard Koch
Marbækparken 4

Thomas Stubberup Kallehauge
Hedelunden 8

Henrik West Rohden Pedersen
Sophus Bauditz Vej 36

Anders Flymer-Dindler
Stampetoften 24

Christopher Anders Pedersen
Poppelhøj 10

Søren Skov Larsen
Trørød Have 4
Trørød

Martin Bøgsted
Indkilde Alle 90

Anders Blaavand
Ydunsvej 1

Jan Krarup Mortensen
Carit Etlars Vej 17

Kennet Hartmann
Folkevej 7

Dennis Erdman Dupont
Dalvej 43

Jens-Christian Steen Nielsen
Kildetoften 7

Uffe Black Jensen
Storenorvej 18

Kristian Alkjærsig Bjerge
Bøgevang 13
Fløng

Christina Maria Davidsen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Mads Jacoby Heinkov
Åstrupgårdsvej 14

Christina Louise Knudsen
Grev Moltkevej 14

Karsten Haase Faurholt
Strandlyst Alle 23

Poul Erik Gram Olsen
Ringvej 3

Allan Hess Andersen
Højstrupvej 32

Ole Skovgaard-Simonsen


Jan Thietje
Kongshøj 7
Dybbøl

Rene' Kirkegaard
Vemmingbundstrandvej 76

Christian Stjer Kjær
Birkedalen 10

Ulrik Benedict Vassing
Indelukket 29

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Lene Thorgård Andersen
Tvedvej 9

Dan Mose Andersen
Jomfruens Kvarter 53

Jonas Busk Tangsgaard
Klintevej 27

Ulrik Vangsø Ørts
Sophus Bauditz Vej 47

Martin Stenstrup Toft
Mathildevej 10, st. tv.

Morten Weinreich Larsen
Helgolandsgade 13, st. tv.

Mads Vinding
Jagtvej 201, 04. th.

Chris Mark
Agnetevej 1 A

Steffen Melin Henriksen
Nygade 9

Karen Jørgensen
Grønnemosevej 6
Vollerup

Thomas Hjortkjær Petersen
Stålmosevej 35
Vindinge

Martin Schjørring Greve
Gammelvej 10
Gadevang

Thomas Pedersen Blohm
Vallerødgade 4 B

Sara Carstensen
Rahbeks Alle 2 A, 01. th.

Jesper Pedersen
Akunnerit 15

Nicklas Rasmussen
Højstrupvej 181

Rasmus Friborg Andersen
Weidekampsgade 61, 1. tv.

Claes Jensen
Vægtens Kvarter 28

Trine Sarka
M. Luther Kings Vej 17, 1. 003.

Julie Boll Knudsen
Tesdorpfsvej 50, st.

Simon Kallesøe Blendstrup
Svaleøvej 7

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Stefan Christiansen
Baastrup Lund 29
Skovby

Henrik Kjær Andersen
Mølhøjvangen 37
Haverslev

Simon Peter Estrup
Kløvervang 44

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Michael Laursen
Olgavej 66

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup





ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab
Værkmestergade 25
8000 Aarhus C

Tilknyttede revisorer:

Niels Jørgen Jørgensen
Holbergsvej 12

Søren Kok Olsen
Nørrebred 50

Kim Rosholm Mortensen
Havkærparken 35

Kristian Winkler
Kløvervænget 19
Rindum

Jesper Dan Jespersen
Fortunvej 8



Jørgen Struwe Nielsen
Birkehøj 9

Per Hellmers Gunslev
Baunegårdsvej 38

Allan Lunde Pedersen
Møllebakken 26

Lars Gosvig Mortensen
Ægirsvej 7

Christian Svane Christiansen
Philipsborgvej 11
Ullerup

Claus Hammer-Pedersen
Lindevangsvej 8

Lars Tylvad Andersen
Egtvedvej 30

Jes Østergaard Lauritzen
Grønløkke Allé 156

Ole Hedemann
Puggaardsgade 14, 04.

Peter Gath
Langs Hegnet 56

Torben Poul Bender
Køromvej 26

Søren Krejler
Jægersborg Alle 130

Henrik Kronborg Iversen
Lille Værløsevej 88

Søren Vintersborg Nejmann
Tingvej 17 A

Claus Kronbak
Skandrups Alle 12
Hareskov

Allan Schøne
Mariehøj 10

Torben Lange
Betulavej 30

Carsten Brendstrup
Mosedevej 3

Lars Rhod Søndergaard
Bolbrovej 44 A

Thorbjørn Bruhn
Dyrhøj 85

Brian Skovhus Jakobsen
Oehlenschlægersvej 11

Peter Klindt Eilertsen
Hjulets Kvarter 240
Holluf Pile

Mona Blønd
Hulsøvang 17

Anders Duedahl-Olesen
Pilehøjvej 15

Søren Smedegaard Hvid
Egøgårdvej 29
Bellinge

Jens Weiersøe Jakobsen
Møllegårdsparken 22
Fastrup

Thomas Bruun Kofoed
Johan Semps Gade 1, 04. tv.

Helge Rene Dockweiler
Italiensvej 68

Karsten Bøgelund Pedersen
Nymarksvej 8

Frank Hansen
Nøddehøj 213

Martin Steen Carlsen
Løvstikkevej 18
Kirkendrup

Knud Erik Hjøllund
Tromsøvej 35
Rindum

Per Sander Antonsen
Hyldevang 238

Andreas Riggelsen
Vardevej 1 B, st.

Bjarne Gimsing
Jens Lillelunds Vej 9, st. th.

Per Højmark Dahl
Vestervang 3, 02. 0322.

Bo Sigurd Leinum
Willumsens Alle 2

Henry Vesterholm
Fritz Sybergs Vej 26

Lis Joan Andersen
Sleipnersvej 37

Carsten Møller
Ivar Huitfeldts Vej 4
Tåsinge

Anette Lysemose Thomson
Rolf Krakes Vej 45
Thurø

Søren Sonnenborg Jakobsen
Hostrupsvænge 16

Kaj Christian Glochau
Flinteløkken 15
Hostrupskov

Chris Iversen
Jægerstræde 9

Lene Kamper Jørgensen
Fjordtoften 3

Henrik Nørgaard
Skyttevej 14

Ole Bøgebjerg Karstensen
Parcelvej 75

Torben Ahle Pedersen
Kogtvedparken 94

Claus Ejsing Andreasen
Bakkegærdet 14
Tved

Robert Christensen
Mosebakken 23

Lars Koch-Pedersen


Lone Nørgaard Eskildsen
Kirkeager 46

Lone Jensen
Fousbjergvej 60

Gitte Nybro Søndergaard
Ogstrupgårdsvej 19
Mejlby

Steen Skorstengaard
Sønderborgvej 7

Jan Cotte Olsen
Hyldegårdsvej 56, 03. th.

Jørgen Blom
Gunnarsvej 16 B

Karsten Mehlsen
Knudmoseparken 55
Lind

Evan Villum Christensen
Demetervej 5

Claus Thaudahl Hansen
Lars Nielsens Vej 13

Ole Becker
Stormandshøjen 16
Himmelev

Finn Thomassen
Fenrisvej 16
Allerup

Birgit Morville Schrøder
Slotsparken 3

Jesper Jørn Pedersen
Maglesøvej 81
Igelsø

Carsten Strunk
Havnevej 28, 02. th.

Helle Lorenzen
Leddet 16

Claus Tanggaard Jacobsen
Magnoliavej 41

Hans Børge Sinding Vistisen
Klarupvej 73

Henrik Pungvig Jensen
Ribesvej 11

Henrik Reedtz Petersen
Tårnborgvej 9

Jan Sørensen
Ellehammers Alle 26
Skovby

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Tom Barreth Lassen
P.P. Ørums Gade 38, 04. tv.

Lars Koudal Jensen
Hegnsgårdsvej 1

Kim Thomsen
Lucernevej 1

Michael Nicolaj Czelinski Nielsen
J.C. Schiødtes Vej 4

Claus Nørrind Hansen
Skovgårdsvænget 6

Sara Lissen Hammer
Tjørnevænget 2
Øm

Karsten Bøgel
Kastrupvej 2 A, 05.

Kaare Kristensen Lendorf
Smidstruplund 16

Martin Alsbæk
Porcelænshaven 4 G, 01. tv.

Henrik Strange Meldahl
Skovbrynet 51

Jon Midtgaard
Jørgensgård 46

Mogens Keldbo Andreasen
Gyvelvej 5

Alex Petersen
Krakasvej 1

Erik Reedtz Hansen
Bertel Nielsens Vej 10, st. th.

Jane Haugaard Petersen
Blåhøjvænget 25

Kenneth Skov Hansen
Højen 14

Lisa Hagedorn
Bostedet 1

Morten Klarskov Larsen
Bævervej 16

Michael Maass
Hvidkærgårdsparken 6
Bastrup

Allan Terp
Charles Lindberghs V 7

Morten Kronborg Friis
Kildebjerg Skovvej 19

Christian Schwenn Johansen
Monrads Allé 42

Alex Nissov
Egebjerg 12
Himmelev

Peter Jensen
Valby Tingsted 4 B, 02. 0006.

Aslak Arved Lyster Linde
Egedalsvej 8

Christian Lindegaard Jøker
Råhøjtoften 17
Stavtrup

Søren Nørgaard Jensen
Kollevej 19

Steffen Tim Elmhauge
Ranunkelvej 1
Mørdrup

Søren Svane Gammelgaard
Nørre Allé 19 D, 04. 0003.

Michael Dahl Christiansen
Vinkelhøj 4

Ove Iversen
Vejskillingen 17 B

Allan Nørgaard
Ingesvej 10

Michael Sig
Nørregade 61

Rasmus Bloch Jespersen
Stationsvej 18

Søren Jensen
Møllegårdsparken 16
Fastrup

Hans Peter Lindegård Buhrkal
Skovbovænget 17 A
Hareskov

Jens Thordahl Nøhr
Tværvej 99

Anne Juul Nørløv Tønsberg
Platanvej 22

Michael Anker
Lindbjergparken 14

Margrethe Brandt Bergkvist
Gartnerkrogen 12

Peter Andersen
Østervænget 33
Vindinge

Sussi Birgitte Toft
Glamsbjergvej 4

Morten Schougård Sørensen
Rosmarinvej 11
Kirkendrup

Nils Bonde Christiansen
Rødovrevej 173, 01. th.

Rasmus Berntsen
Gamlevej 56

Jonas Kirk Kristiansen
Troensevej 1

Henrik Tranberg Madsen
Agerløkke 13
Vollerup

Morten Østergaard Koch
Marbækparken 4

Thomas Stubberup Kallehauge
Hedelunden 8

Henrik West Rohden Pedersen
Sophus Bauditz Vej 36

Anders Flymer-Dindler
Stampetoften 24

Christopher Anders Pedersen
Poppelhøj 10

Søren Skov Larsen
Trørød Have 4
Trørød

Martin Bøgsted
Indkilde Alle 90

Anders Blaavand
Ydunsvej 1

Jan Krarup Mortensen
Carit Etlars Vej 17

Kennet Hartmann
Folkevej 7

Dennis Erdman Dupont
Dalvej 43

Jens-Christian Steen Nielsen
Kildetoften 7

Uffe Black Jensen
Storenorvej 18

Kristian Alkjærsig Bjerge
Bøgevang 13
Fløng

Christina Maria Davidsen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Mads Jacoby Heinkov
Åstrupgårdsvej 14

Christina Louise Knudsen
Grev Moltkevej 14

Karsten Haase Faurholt
Strandlyst Alle 23

Poul Erik Gram Olsen
Ringvej 3

Allan Hess Andersen
Højstrupvej 32

Ole Skovgaard-Simonsen


Jan Thietje
Kongshøj 7
Dybbøl

Rene' Kirkegaard
Vemmingbundstrandvej 76

Christian Stjer Kjær
Birkedalen 10

Ulrik Benedict Vassing
Indelukket 29

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Lene Thorgård Andersen
Tvedvej 9

Dan Mose Andersen
Jomfruens Kvarter 53

Jonas Busk Tangsgaard
Klintevej 27

Ulrik Vangsø Ørts
Sophus Bauditz Vej 47

Martin Stenstrup Toft
Mathildevej 10, st. tv.

Morten Weinreich Larsen
Helgolandsgade 13, st. tv.

Mads Vinding
Jagtvej 201, 04. th.

Chris Mark
Agnetevej 1 A

Steffen Melin Henriksen
Nygade 9

Karen Jørgensen
Grønnemosevej 6
Vollerup

Thomas Hjortkjær Petersen
Stålmosevej 35
Vindinge

Martin Schjørring Greve
Gammelvej 10
Gadevang

Thomas Pedersen Blohm
Vallerødgade 4 B

Sara Carstensen
Rahbeks Alle 2 A, 01. th.

Jesper Pedersen
Akunnerit 15

Nicklas Rasmussen
Højstrupvej 181

Rasmus Friborg Andersen
Weidekampsgade 61, 1. tv.

Claes Jensen
Vægtens Kvarter 28

Trine Sarka
M. Luther Kings Vej 17, 1. 003.

Julie Boll Knudsen
Tesdorpfsvej 50, st.

Simon Kallesøe Blendstrup
Svaleøvej 7

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Stefan Christiansen
Baastrup Lund 29
Skovby

Henrik Kjær Andersen
Mølhøjvangen 37
Haverslev

Simon Peter Estrup
Kløvervang 44

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Michael Laursen
Olgavej 66

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup





ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab
Fåborgvej 44
5700 Svendborg

Tilknyttede revisorer:

Niels Jørgen Jørgensen
Holbergsvej 12

Søren Kok Olsen
Nørrebred 50

Kim Rosholm Mortensen
Havkærparken 35

Kristian Winkler
Kløvervænget 19
Rindum

Jesper Dan Jespersen
Fortunvej 8



Jørgen Struwe Nielsen
Birkehøj 9

Per Hellmers Gunslev
Baunegårdsvej 38

Allan Lunde Pedersen
Møllebakken 26

Lars Gosvig Mortensen
Ægirsvej 7

Christian Svane Christiansen
Philipsborgvej 11
Ullerup

Claus Hammer-Pedersen
Lindevangsvej 8

Lars Tylvad Andersen
Egtvedvej 30

Jes Østergaard Lauritzen
Grønløkke Allé 156

Ole Hedemann
Puggaardsgade 14, 04.

Peter Gath
Langs Hegnet 56

Torben Poul Bender
Køromvej 26

Søren Krejler
Jægersborg Alle 130

Henrik Kronborg Iversen
Lille Værløsevej 88

Søren Vintersborg Nejmann
Tingvej 17 A

Claus Kronbak
Skandrups Alle 12
Hareskov

Allan Schøne
Mariehøj 10

Torben Lange
Betulavej 30

Carsten Brendstrup
Mosedevej 3

Lars Rhod Søndergaard
Bolbrovej 44 A

Thorbjørn Bruhn
Dyrhøj 85

Brian Skovhus Jakobsen
Oehlenschlægersvej 11

Peter Klindt Eilertsen
Hjulets Kvarter 240
Holluf Pile

Mona Blønd
Hulsøvang 17

Anders Duedahl-Olesen
Pilehøjvej 15

Søren Smedegaard Hvid
Egøgårdvej 29
Bellinge

Jens Weiersøe Jakobsen
Møllegårdsparken 22
Fastrup

Thomas Bruun Kofoed
Johan Semps Gade 1, 04. tv.

Helge Rene Dockweiler
Italiensvej 68

Karsten Bøgelund Pedersen
Nymarksvej 8

Frank Hansen
Nøddehøj 213

Martin Steen Carlsen
Løvstikkevej 18
Kirkendrup

Knud Erik Hjøllund
Tromsøvej 35
Rindum

Per Sander Antonsen
Hyldevang 238

Andreas Riggelsen
Vardevej 1 B, st.

Bjarne Gimsing
Jens Lillelunds Vej 9, st. th.

Per Højmark Dahl
Vestervang 3, 02. 0322.

Bo Sigurd Leinum
Willumsens Alle 2

Henry Vesterholm
Fritz Sybergs Vej 26

Lis Joan Andersen
Sleipnersvej 37

Carsten Møller
Ivar Huitfeldts Vej 4
Tåsinge

Anette Lysemose Thomson
Rolf Krakes Vej 45
Thurø

Søren Sonnenborg Jakobsen
Hostrupsvænge 16

Kaj Christian Glochau
Flinteløkken 15
Hostrupskov

Chris Iversen
Jægerstræde 9

Lene Kamper Jørgensen
Fjordtoften 3

Henrik Nørgaard
Skyttevej 14

Ole Bøgebjerg Karstensen
Parcelvej 75

Torben Ahle Pedersen
Kogtvedparken 94

Claus Ejsing Andreasen
Bakkegærdet 14
Tved

Robert Christensen
Mosebakken 23

Lars Koch-Pedersen


Lone Nørgaard Eskildsen
Kirkeager 46

Lone Jensen
Fousbjergvej 60

Gitte Nybro Søndergaard
Ogstrupgårdsvej 19
Mejlby

Steen Skorstengaard
Sønderborgvej 7

Jan Cotte Olsen
Hyldegårdsvej 56, 03. th.

Jørgen Blom
Gunnarsvej 16 B

Karsten Mehlsen
Knudmoseparken 55
Lind

Evan Villum Christensen
Demetervej 5

Claus Thaudahl Hansen
Lars Nielsens Vej 13

Ole Becker
Stormandshøjen 16
Himmelev

Finn Thomassen
Fenrisvej 16
Allerup

Birgit Morville Schrøder
Slotsparken 3

Jesper Jørn Pedersen
Maglesøvej 81
Igelsø

Carsten Strunk
Havnevej 28, 02. th.

Helle Lorenzen
Leddet 16

Claus Tanggaard Jacobsen
Magnoliavej 41

Hans Børge Sinding Vistisen
Klarupvej 73

Henrik Pungvig Jensen
Ribesvej 11

Henrik Reedtz Petersen
Tårnborgvej 9

Jan Sørensen
Ellehammers Alle 26
Skovby

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Tom Barreth Lassen
P.P. Ørums Gade 38, 04. tv.

Lars Koudal Jensen
Hegnsgårdsvej 1

Kim Thomsen
Lucernevej 1

Michael Nicolaj Czelinski Nielsen
J.C. Schiødtes Vej 4

Claus Nørrind Hansen
Skovgårdsvænget 6

Sara Lissen Hammer
Tjørnevænget 2
Øm

Karsten Bøgel
Kastrupvej 2 A, 05.

Kaare Kristensen Lendorf
Smidstruplund 16

Martin Alsbæk
Porcelænshaven 4 G, 01. tv.

Henrik Strange Meldahl
Skovbrynet 51

Jon Midtgaard
Jørgensgård 46

Mogens Keldbo Andreasen
Gyvelvej 5

Alex Petersen
Krakasvej 1

Erik Reedtz Hansen
Bertel Nielsens Vej 10, st. th.

Jane Haugaard Petersen
Blåhøjvænget 25

Kenneth Skov Hansen
Højen 14

Lisa Hagedorn
Bostedet 1

Morten Klarskov Larsen
Bævervej 16

Michael Maass
Hvidkærgårdsparken 6
Bastrup

Allan Terp
Charles Lindberghs V 7

Morten Kronborg Friis
Kildebjerg Skovvej 19

Christian Schwenn Johansen
Monrads Allé 42

Alex Nissov
Egebjerg 12
Himmelev

Peter Jensen
Valby Tingsted 4 B, 02. 0006.

Aslak Arved Lyster Linde
Egedalsvej 8

Christian Lindegaard Jøker
Råhøjtoften 17
Stavtrup

Søren Nørgaard Jensen
Kollevej 19

Steffen Tim Elmhauge
Ranunkelvej 1
Mørdrup

Søren Svane Gammelgaard
Nørre Allé 19 D, 04. 0003.

Michael Dahl Christiansen
Vinkelhøj 4

Ove Iversen
Vejskillingen 17 B

Allan Nørgaard
Ingesvej 10

Michael Sig
Nørregade 61

Rasmus Bloch Jespersen
Stationsvej 18

Søren Jensen
Møllegårdsparken 16
Fastrup

Hans Peter Lindegård Buhrkal
Skovbovænget 17 A
Hareskov

Jens Thordahl Nøhr
Tværvej 99

Anne Juul Nørløv Tønsberg
Platanvej 22

Michael Anker
Lindbjergparken 14

Margrethe Brandt Bergkvist
Gartnerkrogen 12

Peter Andersen
Østervænget 33
Vindinge

Sussi Birgitte Toft
Glamsbjergvej 4

Morten Schougård Sørensen
Rosmarinvej 11
Kirkendrup

Nils Bonde Christiansen
Rødovrevej 173, 01. th.

Rasmus Berntsen
Gamlevej 56

Jonas Kirk Kristiansen
Troensevej 1

Henrik Tranberg Madsen
Agerløkke 13
Vollerup

Morten Østergaard Koch
Marbækparken 4

Thomas Stubberup Kallehauge
Hedelunden 8

Henrik West Rohden Pedersen
Sophus Bauditz Vej 36

Anders Flymer-Dindler
Stampetoften 24

Christopher Anders Pedersen
Poppelhøj 10

Søren Skov Larsen
Trørød Have 4
Trørød

Martin Bøgsted
Indkilde Alle 90

Anders Blaavand
Ydunsvej 1

Jan Krarup Mortensen
Carit Etlars Vej 17

Kennet Hartmann
Folkevej 7

Dennis Erdman Dupont
Dalvej 43

Jens-Christian Steen Nielsen
Kildetoften 7

Uffe Black Jensen
Storenorvej 18

Kristian Alkjærsig Bjerge
Bøgevang 13
Fløng

Christina Maria Davidsen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Mads Jacoby Heinkov
Åstrupgårdsvej 14

Christina Louise Knudsen
Grev Moltkevej 14

Karsten Haase Faurholt
Strandlyst Alle 23

Poul Erik Gram Olsen
Ringvej 3

Allan Hess Andersen
Højstrupvej 32

Ole Skovgaard-Simonsen


Jan Thietje
Kongshøj 7
Dybbøl

Rene' Kirkegaard
Vemmingbundstrandvej 76

Christian Stjer Kjær
Birkedalen 10

Ulrik Benedict Vassing
Indelukket 29

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Lene Thorgård Andersen
Tvedvej 9

Dan Mose Andersen
Jomfruens Kvarter 53

Jonas Busk Tangsgaard
Klintevej 27

Ulrik Vangsø Ørts
Sophus Bauditz Vej 47

Martin Stenstrup Toft
Mathildevej 10, st. tv.

Morten Weinreich Larsen
Helgolandsgade 13, st. tv.

Mads Vinding
Jagtvej 201, 04. th.

Chris Mark
Agnetevej 1 A

Steffen Melin Henriksen
Nygade 9

Karen Jørgensen
Grønnemosevej 6
Vollerup

Thomas Hjortkjær Petersen
Stålmosevej 35
Vindinge

Martin Schjørring Greve
Gammelvej 10
Gadevang

Thomas Pedersen Blohm
Vallerødgade 4 B

Sara Carstensen
Rahbeks Alle 2 A, 01. th.

Jesper Pedersen
Akunnerit 15

Nicklas Rasmussen
Højstrupvej 181

Rasmus Friborg Andersen
Weidekampsgade 61, 1. tv.

Claes Jensen
Vægtens Kvarter 28

Trine Sarka
M. Luther Kings Vej 17, 1. 003.

Julie Boll Knudsen
Tesdorpfsvej 50, st.

Simon Kallesøe Blendstrup
Svaleøvej 7

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Stefan Christiansen
Baastrup Lund 29
Skovby

Henrik Kjær Andersen
Mølhøjvangen 37
Haverslev

Simon Peter Estrup
Kløvervang 44

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Michael Laursen
Olgavej 66

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup





ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab
Nørre Havnegade 43
6400 Sønderborg

Tilknyttede revisorer:

Niels Jørgen Jørgensen
Holbergsvej 12

Søren Kok Olsen
Nørrebred 50

Kim Rosholm Mortensen
Havkærparken 35

Kristian Winkler
Kløvervænget 19
Rindum

Jesper Dan Jespersen
Fortunvej 8



Jørgen Struwe Nielsen
Birkehøj 9

Per Hellmers Gunslev
Baunegårdsvej 38

Allan Lunde Pedersen
Møllebakken 26

Lars Gosvig Mortensen
Ægirsvej 7

Christian Svane Christiansen
Philipsborgvej 11
Ullerup

Claus Hammer-Pedersen
Lindevangsvej 8

Lars Tylvad Andersen
Egtvedvej 30

Jes Østergaard Lauritzen
Grønløkke Allé 156

Ole Hedemann
Puggaardsgade 14, 04.

Peter Gath
Langs Hegnet 56

Torben Poul Bender
Køromvej 26

Søren Krejler
Jægersborg Alle 130

Henrik Kronborg Iversen
Lille Værløsevej 88

Søren Vintersborg Nejmann
Tingvej 17 A

Claus Kronbak
Skandrups Alle 12
Hareskov

Allan Schøne
Mariehøj 10

Torben Lange
Betulavej 30

Carsten Brendstrup
Mosedevej 3

Lars Rhod Søndergaard
Bolbrovej 44 A

Thorbjørn Bruhn
Dyrhøj 85

Brian Skovhus Jakobsen
Oehlenschlægersvej 11

Peter Klindt Eilertsen
Hjulets Kvarter 240
Holluf Pile

Mona Blønd
Hulsøvang 17

Anders Duedahl-Olesen
Pilehøjvej 15

Søren Smedegaard Hvid
Egøgårdvej 29
Bellinge

Jens Weiersøe Jakobsen
Møllegårdsparken 22
Fastrup

Thomas Bruun Kofoed
Johan Semps Gade 1, 04. tv.

Helge Rene Dockweiler
Italiensvej 68

Karsten Bøgelund Pedersen
Nymarksvej 8

Frank Hansen
Nøddehøj 213

Martin Steen Carlsen
Løvstikkevej 18
Kirkendrup

Knud Erik Hjøllund
Tromsøvej 35
Rindum

Per Sander Antonsen
Hyldevang 238

Andreas Riggelsen
Vardevej 1 B, st.

Bjarne Gimsing
Jens Lillelunds Vej 9, st. th.

Per Højmark Dahl
Vestervang 3, 02. 0322.

Bo Sigurd Leinum
Willumsens Alle 2

Henry Vesterholm
Fritz Sybergs Vej 26

Lis Joan Andersen
Sleipnersvej 37

Carsten Møller
Ivar Huitfeldts Vej 4
Tåsinge

Anette Lysemose Thomson
Rolf Krakes Vej 45
Thurø

Søren Sonnenborg Jakobsen
Hostrupsvænge 16

Kaj Christian Glochau
Flinteløkken 15
Hostrupskov

Chris Iversen
Jægerstræde 9

Lene Kamper Jørgensen
Fjordtoften 3

Henrik Nørgaard
Skyttevej 14

Ole Bøgebjerg Karstensen
Parcelvej 75

Torben Ahle Pedersen
Kogtvedparken 94

Claus Ejsing Andreasen
Bakkegærdet 14
Tved

Robert Christensen
Mosebakken 23

Lars Koch-Pedersen


Lone Nørgaard Eskildsen
Kirkeager 46

Lone Jensen
Fousbjergvej 60

Gitte Nybro Søndergaard
Ogstrupgårdsvej 19
Mejlby

Steen Skorstengaard
Sønderborgvej 7

Jan Cotte Olsen
Hyldegårdsvej 56, 03. th.

Jørgen Blom
Gunnarsvej 16 B

Karsten Mehlsen
Knudmoseparken 55
Lind

Evan Villum Christensen
Demetervej 5

Claus Thaudahl Hansen
Lars Nielsens Vej 13

Ole Becker
Stormandshøjen 16
Himmelev

Finn Thomassen
Fenrisvej 16
Allerup

Birgit Morville Schrøder
Slotsparken 3

Jesper Jørn Pedersen
Maglesøvej 81
Igelsø

Carsten Strunk
Havnevej 28, 02. th.

Helle Lorenzen
Leddet 16

Claus Tanggaard Jacobsen
Magnoliavej 41

Hans Børge Sinding Vistisen
Klarupvej 73

Henrik Pungvig Jensen
Ribesvej 11

Henrik Reedtz Petersen
Tårnborgvej 9

Jan Sørensen
Ellehammers Alle 26
Skovby

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Tom Barreth Lassen
P.P. Ørums Gade 38, 04. tv.

Lars Koudal Jensen
Hegnsgårdsvej 1

Kim Thomsen
Lucernevej 1

Michael Nicolaj Czelinski Nielsen
J.C. Schiødtes Vej 4

Claus Nørrind Hansen
Skovgårdsvænget 6

Sara Lissen Hammer
Tjørnevænget 2
Øm

Karsten Bøgel
Kastrupvej 2 A, 05.

Kaare Kristensen Lendorf
Smidstruplund 16

Martin Alsbæk
Porcelænshaven 4 G, 01. tv.

Henrik Strange Meldahl
Skovbrynet 51

Jon Midtgaard
Jørgensgård 46

Mogens Keldbo Andreasen
Gyvelvej 5

Alex Petersen
Krakasvej 1

Erik Reedtz Hansen
Bertel Nielsens Vej 10, st. th.

Jane Haugaard Petersen
Blåhøjvænget 25

Kenneth Skov Hansen
Højen 14

Lisa Hagedorn
Bostedet 1

Morten Klarskov Larsen
Bævervej 16

Michael Maass
Hvidkærgårdsparken 6
Bastrup

Allan Terp
Charles Lindberghs V 7

Morten Kronborg Friis
Kildebjerg Skovvej 19

Christian Schwenn Johansen
Monrads Allé 42

Alex Nissov
Egebjerg 12
Himmelev

Peter Jensen
Valby Tingsted 4 B, 02. 0006.

Aslak Arved Lyster Linde
Egedalsvej 8

Christian Lindegaard Jøker
Råhøjtoften 17
Stavtrup

Søren Nørgaard Jensen
Kollevej 19

Steffen Tim Elmhauge
Ranunkelvej 1
Mørdrup

Søren Svane Gammelgaard
Nørre Allé 19 D, 04. 0003.

Michael Dahl Christiansen
Vinkelhøj 4

Ove Iversen
Vejskillingen 17 B

Allan Nørgaard
Ingesvej 10

Michael Sig
Nørregade 61

Rasmus Bloch Jespersen
Stationsvej 18

Søren Jensen
Møllegårdsparken 16
Fastrup

Hans Peter Lindegård Buhrkal
Skovbovænget 17 A
Hareskov

Jens Thordahl Nøhr
Tværvej 99

Anne Juul Nørløv Tønsberg
Platanvej 22

Michael Anker
Lindbjergparken 14

Margrethe Brandt Bergkvist
Gartnerkrogen 12

Peter Andersen
Østervænget 33
Vindinge

Sussi Birgitte Toft
Glamsbjergvej 4

Morten Schougård Sørensen
Rosmarinvej 11
Kirkendrup

Nils Bonde Christiansen
Rødovrevej 173, 01. th.

Rasmus Berntsen
Gamlevej 56

Jonas Kirk Kristiansen
Troensevej 1

Henrik Tranberg Madsen
Agerløkke 13
Vollerup

Morten Østergaard Koch
Marbækparken 4

Thomas Stubberup Kallehauge
Hedelunden 8

Henrik West Rohden Pedersen
Sophus Bauditz Vej 36

Anders Flymer-Dindler
Stampetoften 24

Christopher Anders Pedersen
Poppelhøj 10

Søren Skov Larsen
Trørød Have 4
Trørød

Martin Bøgsted
Indkilde Alle 90

Anders Blaavand
Ydunsvej 1

Jan Krarup Mortensen
Carit Etlars Vej 17

Kennet Hartmann
Folkevej 7

Dennis Erdman Dupont
Dalvej 43

Jens-Christian Steen Nielsen
Kildetoften 7

Uffe Black Jensen
Storenorvej 18

Kristian Alkjærsig Bjerge
Bøgevang 13
Fløng

Christina Maria Davidsen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Mads Jacoby Heinkov
Åstrupgårdsvej 14

Christina Louise Knudsen
Grev Moltkevej 14

Karsten Haase Faurholt
Strandlyst Alle 23

Poul Erik Gram Olsen
Ringvej 3

Allan Hess Andersen
Højstrupvej 32

Ole Skovgaard-Simonsen


Jan Thietje
Kongshøj 7
Dybbøl

Rene' Kirkegaard
Vemmingbundstrandvej 76

Christian Stjer Kjær
Birkedalen 10

Ulrik Benedict Vassing
Indelukket 29

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Lene Thorgård Andersen
Tvedvej 9

Dan Mose Andersen
Jomfruens Kvarter 53

Jonas Busk Tangsgaard
Klintevej 27

Ulrik Vangsø Ørts
Sophus Bauditz Vej 47

Martin Stenstrup Toft
Mathildevej 10, st. tv.

Morten Weinreich Larsen
Helgolandsgade 13, st. tv.

Mads Vinding
Jagtvej 201, 04. th.

Chris Mark
Agnetevej 1 A

Steffen Melin Henriksen
Nygade 9

Karen Jørgensen
Grønnemosevej 6
Vollerup

Thomas Hjortkjær Petersen
Stålmosevej 35
Vindinge

Martin Schjørring Greve
Gammelvej 10
Gadevang

Thomas Pedersen Blohm
Vallerødgade 4 B

Sara Carstensen
Rahbeks Alle 2 A, 01. th.

Jesper Pedersen
Akunnerit 15

Nicklas Rasmussen
Højstrupvej 181

Rasmus Friborg Andersen
Weidekampsgade 61, 1. tv.

Claes Jensen
Vægtens Kvarter 28

Trine Sarka
M. Luther Kings Vej 17, 1. 003.

Julie Boll Knudsen
Tesdorpfsvej 50, st.

Simon Kallesøe Blendstrup
Svaleøvej 7

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Stefan Christiansen
Baastrup Lund 29
Skovby

Henrik Kjær Andersen
Mølhøjvangen 37
Haverslev

Simon Peter Estrup
Kløvervang 44

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Michael Laursen
Olgavej 66

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup





ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab
Lysholt Allé 10
7100 Vejle

Tilknyttede revisorer:

Niels Jørgen Jørgensen
Holbergsvej 12

Søren Kok Olsen
Nørrebred 50

Kim Rosholm Mortensen
Havkærparken 35

Kristian Winkler
Kløvervænget 19
Rindum

Jesper Dan Jespersen
Fortunvej 8



Jørgen Struwe Nielsen
Birkehøj 9

Per Hellmers Gunslev
Baunegårdsvej 38

Allan Lunde Pedersen
Møllebakken 26

Lars Gosvig Mortensen
Ægirsvej 7

Christian Svane Christiansen
Philipsborgvej 11
Ullerup

Claus Hammer-Pedersen
Lindevangsvej 8

Lars Tylvad Andersen
Egtvedvej 30

Jes Østergaard Lauritzen
Grønløkke Allé 156

Ole Hedemann
Puggaardsgade 14, 04.

Peter Gath
Langs Hegnet 56

Torben Poul Bender
Køromvej 26

Søren Krejler
Jægersborg Alle 130

Henrik Kronborg Iversen
Lille Værløsevej 88

Søren Vintersborg Nejmann
Tingvej 17 A

Claus Kronbak
Skandrups Alle 12
Hareskov

Allan Schøne
Mariehøj 10

Torben Lange
Betulavej 30

Carsten Brendstrup
Mosedevej 3

Lars Rhod Søndergaard
Bolbrovej 44 A

Thorbjørn Bruhn
Dyrhøj 85

Brian Skovhus Jakobsen
Oehlenschlægersvej 11

Peter Klindt Eilertsen
Hjulets Kvarter 240
Holluf Pile

Mona Blønd
Hulsøvang 17

Anders Duedahl-Olesen
Pilehøjvej 15

Søren Smedegaard Hvid
Egøgårdvej 29
Bellinge

Jens Weiersøe Jakobsen
Møllegårdsparken 22
Fastrup

Thomas Bruun Kofoed
Johan Semps Gade 1, 04. tv.

Helge Rene Dockweiler
Italiensvej 68

Karsten Bøgelund Pedersen
Nymarksvej 8

Frank Hansen
Nøddehøj 213

Martin Steen Carlsen
Løvstikkevej 18
Kirkendrup

Knud Erik Hjøllund
Tromsøvej 35
Rindum

Per Sander Antonsen
Hyldevang 238

Andreas Riggelsen
Vardevej 1 B, st.

Bjarne Gimsing
Jens Lillelunds Vej 9, st. th.

Per Højmark Dahl
Vestervang 3, 02. 0322.

Bo Sigurd Leinum
Willumsens Alle 2

Henry Vesterholm
Fritz Sybergs Vej 26

Lis Joan Andersen
Sleipnersvej 37

Carsten Møller
Ivar Huitfeldts Vej 4
Tåsinge

Anette Lysemose Thomson
Rolf Krakes Vej 45
Thurø

Søren Sonnenborg Jakobsen
Hostrupsvænge 16

Kaj Christian Glochau
Flinteløkken 15
Hostrupskov

Chris Iversen
Jægerstræde 9

Lene Kamper Jørgensen
Fjordtoften 3

Henrik Nørgaard
Skyttevej 14

Ole Bøgebjerg Karstensen
Parcelvej 75

Torben Ahle Pedersen
Kogtvedparken 94

Claus Ejsing Andreasen
Bakkegærdet 14
Tved

Robert Christensen
Mosebakken 23

Lars Koch-Pedersen


Lone Nørgaard Eskildsen
Kirkeager 46

Lone Jensen
Fousbjergvej 60

Gitte Nybro Søndergaard
Ogstrupgårdsvej 19
Mejlby

Steen Skorstengaard
Sønderborgvej 7

Jan Cotte Olsen
Hyldegårdsvej 56, 03. th.

Jørgen Blom
Gunnarsvej 16 B

Karsten Mehlsen
Knudmoseparken 55
Lind

Evan Villum Christensen
Demetervej 5

Claus Thaudahl Hansen
Lars Nielsens Vej 13

Ole Becker
Stormandshøjen 16
Himmelev

Finn Thomassen
Fenrisvej 16
Allerup

Birgit Morville Schrøder
Slotsparken 3

Jesper Jørn Pedersen
Maglesøvej 81
Igelsø

Carsten Strunk
Havnevej 28, 02. th.

Helle Lorenzen
Leddet 16

Claus Tanggaard Jacobsen
Magnoliavej 41

Hans Børge Sinding Vistisen
Klarupvej 73

Henrik Pungvig Jensen
Ribesvej 11

Henrik Reedtz Petersen
Tårnborgvej 9

Jan Sørensen
Ellehammers Alle 26
Skovby

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Tom Barreth Lassen
P.P. Ørums Gade 38, 04. tv.

Lars Koudal Jensen
Hegnsgårdsvej 1

Kim Thomsen
Lucernevej 1

Michael Nicolaj Czelinski Nielsen
J.C. Schiødtes Vej 4

Claus Nørrind Hansen
Skovgårdsvænget 6

Sara Lissen Hammer
Tjørnevænget 2
Øm

Karsten Bøgel
Kastrupvej 2 A, 05.

Kaare Kristensen Lendorf
Smidstruplund 16

Martin Alsbæk
Porcelænshaven 4 G, 01. tv.

Henrik Strange Meldahl
Skovbrynet 51

Jon Midtgaard
Jørgensgård 46

Mogens Keldbo Andreasen
Gyvelvej 5

Alex Petersen
Krakasvej 1

Erik Reedtz Hansen
Bertel Nielsens Vej 10, st. th.

Jane Haugaard Petersen
Blåhøjvænget 25

Kenneth Skov Hansen
Højen 14

Lisa Hagedorn
Bostedet 1

Morten Klarskov Larsen
Bævervej 16

Michael Maass
Hvidkærgårdsparken 6
Bastrup

Allan Terp
Charles Lindberghs V 7

Morten Kronborg Friis
Kildebjerg Skovvej 19

Christian Schwenn Johansen
Monrads Allé 42

Alex Nissov
Egebjerg 12
Himmelev

Peter Jensen
Valby Tingsted 4 B, 02. 0006.

Aslak Arved Lyster Linde
Egedalsvej 8

Christian Lindegaard Jøker
Råhøjtoften 17
Stavtrup

Søren Nørgaard Jensen
Kollevej 19

Steffen Tim Elmhauge
Ranunkelvej 1
Mørdrup

Søren Svane Gammelgaard
Nørre Allé 19 D, 04. 0003.

Michael Dahl Christiansen
Vinkelhøj 4

Ove Iversen
Vejskillingen 17 B

Allan Nørgaard
Ingesvej 10

Michael Sig
Nørregade 61

Rasmus Bloch Jespersen
Stationsvej 18

Søren Jensen
Møllegårdsparken 16
Fastrup

Hans Peter Lindegård Buhrkal
Skovbovænget 17 A
Hareskov

Jens Thordahl Nøhr
Tværvej 99

Anne Juul Nørløv Tønsberg
Platanvej 22

Michael Anker
Lindbjergparken 14

Margrethe Brandt Bergkvist
Gartnerkrogen 12

Peter Andersen
Østervænget 33
Vindinge

Sussi Birgitte Toft
Glamsbjergvej 4

Morten Schougård Sørensen
Rosmarinvej 11
Kirkendrup

Nils Bonde Christiansen
Rødovrevej 173, 01. th.

Rasmus Berntsen
Gamlevej 56

Jonas Kirk Kristiansen
Troensevej 1

Henrik Tranberg Madsen
Agerløkke 13
Vollerup

Morten Østergaard Koch
Marbækparken 4

Thomas Stubberup Kallehauge
Hedelunden 8

Henrik West Rohden Pedersen
Sophus Bauditz Vej 36

Anders Flymer-Dindler
Stampetoften 24

Christopher Anders Pedersen
Poppelhøj 10

Søren Skov Larsen
Trørød Have 4
Trørød

Martin Bøgsted
Indkilde Alle 90

Anders Blaavand
Ydunsvej 1

Jan Krarup Mortensen
Carit Etlars Vej 17

Kennet Hartmann
Folkevej 7

Dennis Erdman Dupont
Dalvej 43

Jens-Christian Steen Nielsen
Kildetoften 7

Uffe Black Jensen
Storenorvej 18

Kristian Alkjærsig Bjerge
Bøgevang 13
Fløng

Christina Maria Davidsen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Mads Jacoby Heinkov
Åstrupgårdsvej 14

Christina Louise Knudsen
Grev Moltkevej 14

Karsten Haase Faurholt
Strandlyst Alle 23

Poul Erik Gram Olsen
Ringvej 3

Allan Hess Andersen
Højstrupvej 32

Ole Skovgaard-Simonsen


Jan Thietje
Kongshøj 7
Dybbøl

Rene' Kirkegaard
Vemmingbundstrandvej 76

Christian Stjer Kjær
Birkedalen 10

Ulrik Benedict Vassing
Indelukket 29

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Lene Thorgård Andersen
Tvedvej 9

Dan Mose Andersen
Jomfruens Kvarter 53

Jonas Busk Tangsgaard
Klintevej 27

Ulrik Vangsø Ørts
Sophus Bauditz Vej 47

Martin Stenstrup Toft
Mathildevej 10, st. tv.

Morten Weinreich Larsen
Helgolandsgade 13, st. tv.

Mads Vinding
Jagtvej 201, 04. th.

Chris Mark
Agnetevej 1 A

Steffen Melin Henriksen
Nygade 9

Karen Jørgensen
Grønnemosevej 6
Vollerup

Thomas Hjortkjær Petersen
Stålmosevej 35
Vindinge

Martin Schjørring Greve
Gammelvej 10
Gadevang

Thomas Pedersen Blohm
Vallerødgade 4 B

Sara Carstensen
Rahbeks Alle 2 A, 01. th.

Jesper Pedersen
Akunnerit 15

Nicklas Rasmussen
Højstrupvej 181

Rasmus Friborg Andersen
Weidekampsgade 61, 1. tv.

Claes Jensen
Vægtens Kvarter 28

Trine Sarka
M. Luther Kings Vej 17, 1. 003.

Julie Boll Knudsen
Tesdorpfsvej 50, st.

Simon Kallesøe Blendstrup
Svaleøvej 7

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Stefan Christiansen
Baastrup Lund 29
Skovby

Henrik Kjær Andersen
Mølhøjvangen 37
Haverslev

Simon Peter Estrup
Kløvervang 44

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Michael Laursen
Olgavej 66

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup





ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab
Skibbroen 16
6200 Aabenraa

Tilknyttede revisorer:

Niels Jørgen Jørgensen
Holbergsvej 12

Søren Kok Olsen
Nørrebred 50

Kim Rosholm Mortensen
Havkærparken 35

Kristian Winkler
Kløvervænget 19
Rindum

Jesper Dan Jespersen
Fortunvej 8



Jørgen Struwe Nielsen
Birkehøj 9

Per Hellmers Gunslev
Baunegårdsvej 38

Allan Lunde Pedersen
Møllebakken 26

Lars Gosvig Mortensen
Ægirsvej 7

Christian Svane Christiansen
Philipsborgvej 11
Ullerup

Claus Hammer-Pedersen
Lindevangsvej 8

Lars Tylvad Andersen
Egtvedvej 30

Jes Østergaard Lauritzen
Grønløkke Allé 156

Ole Hedemann
Puggaardsgade 14, 04.

Peter Gath
Langs Hegnet 56

Torben Poul Bender
Køromvej 26

Søren Krejler
Jægersborg Alle 130

Henrik Kronborg Iversen
Lille Værløsevej 88

Søren Vintersborg Nejmann
Tingvej 17 A

Claus Kronbak
Skandrups Alle 12
Hareskov

Allan Schøne
Mariehøj 10

Torben Lange
Betulavej 30

Carsten Brendstrup
Mosedevej 3

Lars Rhod Søndergaard
Bolbrovej 44 A

Thorbjørn Bruhn
Dyrhøj 85

Brian Skovhus Jakobsen
Oehlenschlægersvej 11

Peter Klindt Eilertsen
Hjulets Kvarter 240
Holluf Pile

Mona Blønd
Hulsøvang 17

Anders Duedahl-Olesen
Pilehøjvej 15

Søren Smedegaard Hvid
Egøgårdvej 29
Bellinge

Jens Weiersøe Jakobsen
Møllegårdsparken 22
Fastrup

Thomas Bruun Kofoed
Johan Semps Gade 1, 04. tv.

Helge Rene Dockweiler
Italiensvej 68

Karsten Bøgelund Pedersen
Nymarksvej 8

Frank Hansen
Nøddehøj 213

Martin Steen Carlsen
Løvstikkevej 18
Kirkendrup

Knud Erik Hjøllund
Tromsøvej 35
Rindum

Per Sander Antonsen
Hyldevang 238

Andreas Riggelsen
Vardevej 1 B, st.

Bjarne Gimsing
Jens Lillelunds Vej 9, st. th.

Per Højmark Dahl
Vestervang 3, 02. 0322.

Bo Sigurd Leinum
Willumsens Alle 2

Henry Vesterholm
Fritz Sybergs Vej 26

Lis Joan Andersen
Sleipnersvej 37

Carsten Møller
Ivar Huitfeldts Vej 4
Tåsinge

Anette Lysemose Thomson
Rolf Krakes Vej 45
Thurø

Søren Sonnenborg Jakobsen
Hostrupsvænge 16

Kaj Christian Glochau
Flinteløkken 15
Hostrupskov

Chris Iversen
Jægerstræde 9

Lene Kamper Jørgensen
Fjordtoften 3

Henrik Nørgaard
Skyttevej 14

Ole Bøgebjerg Karstensen
Parcelvej 75

Torben Ahle Pedersen
Kogtvedparken 94

Claus Ejsing Andreasen
Bakkegærdet 14
Tved

Robert Christensen
Mosebakken 23

Lars Koch-Pedersen


Lone Nørgaard Eskildsen
Kirkeager 46

Lone Jensen
Fousbjergvej 60

Gitte Nybro Søndergaard
Ogstrupgårdsvej 19
Mejlby

Steen Skorstengaard
Sønderborgvej 7

Jan Cotte Olsen
Hyldegårdsvej 56, 03. th.

Jørgen Blom
Gunnarsvej 16 B

Karsten Mehlsen
Knudmoseparken 55
Lind

Evan Villum Christensen
Demetervej 5

Claus Thaudahl Hansen
Lars Nielsens Vej 13

Ole Becker
Stormandshøjen 16
Himmelev

Finn Thomassen
Fenrisvej 16
Allerup

Birgit Morville Schrøder
Slotsparken 3

Jesper Jørn Pedersen
Maglesøvej 81
Igelsø

Carsten Strunk
Havnevej 28, 02. th.

Helle Lorenzen
Leddet 16

Claus Tanggaard Jacobsen
Magnoliavej 41

Hans Børge Sinding Vistisen
Klarupvej 73

Henrik Pungvig Jensen
Ribesvej 11

Henrik Reedtz Petersen
Tårnborgvej 9

Jan Sørensen
Ellehammers Alle 26
Skovby

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Tom Barreth Lassen
P.P. Ørums Gade 38, 04. tv.

Lars Koudal Jensen
Hegnsgårdsvej 1

Kim Thomsen
Lucernevej 1

Michael Nicolaj Czelinski Nielsen
J.C. Schiødtes Vej 4

Claus Nørrind Hansen
Skovgårdsvænget 6

Sara Lissen Hammer
Tjørnevænget 2
Øm

Karsten Bøgel
Kastrupvej 2 A, 05.

Kaare Kristensen Lendorf
Smidstruplund 16

Martin Alsbæk
Porcelænshaven 4 G, 01. tv.

Henrik Strange Meldahl
Skovbrynet 51

Jon Midtgaard
Jørgensgård 46

Mogens Keldbo Andreasen
Gyvelvej 5

Alex Petersen
Krakasvej 1

Erik Reedtz Hansen
Bertel Nielsens Vej 10, st. th.

Jane Haugaard Petersen
Blåhøjvænget 25

Kenneth Skov Hansen
Højen 14

Lisa Hagedorn
Bostedet 1

Morten Klarskov Larsen
Bævervej 16

Michael Maass
Hvidkærgårdsparken 6
Bastrup

Allan Terp
Charles Lindberghs V 7

Morten Kronborg Friis
Kildebjerg Skovvej 19

Christian Schwenn Johansen
Monrads Allé 42

Alex Nissov
Egebjerg 12
Himmelev

Peter Jensen
Valby Tingsted 4 B, 02. 0006.

Aslak Arved Lyster Linde
Egedalsvej 8

Christian Lindegaard Jøker
Råhøjtoften 17
Stavtrup

Søren Nørgaard Jensen
Kollevej 19

Steffen Tim Elmhauge
Ranunkelvej 1
Mørdrup

Søren Svane Gammelgaard
Nørre Allé 19 D, 04. 0003.

Michael Dahl Christiansen
Vinkelhøj 4

Ove Iversen
Vejskillingen 17 B

Allan Nørgaard
Ingesvej 10

Michael Sig
Nørregade 61

Rasmus Bloch Jespersen
Stationsvej 18

Søren Jensen
Møllegårdsparken 16
Fastrup

Hans Peter Lindegård Buhrkal
Skovbovænget 17 A
Hareskov

Jens Thordahl Nøhr
Tværvej 99

Anne Juul Nørløv Tønsberg
Platanvej 22

Michael Anker
Lindbjergparken 14

Margrethe Brandt Bergkvist
Gartnerkrogen 12

Peter Andersen
Østervænget 33
Vindinge

Sussi Birgitte Toft
Glamsbjergvej 4

Morten Schougård Sørensen
Rosmarinvej 11
Kirkendrup

Nils Bonde Christiansen
Rødovrevej 173, 01. th.

Rasmus Berntsen
Gamlevej 56

Jonas Kirk Kristiansen
Troensevej 1

Henrik Tranberg Madsen
Agerløkke 13
Vollerup

Morten Østergaard Koch
Marbækparken 4

Thomas Stubberup Kallehauge
Hedelunden 8

Henrik West Rohden Pedersen
Sophus Bauditz Vej 36

Anders Flymer-Dindler
Stampetoften 24

Christopher Anders Pedersen
Poppelhøj 10

Søren Skov Larsen
Trørød Have 4
Trørød

Martin Bøgsted
Indkilde Alle 90

Anders Blaavand
Ydunsvej 1

Jan Krarup Mortensen
Carit Etlars Vej 17

Kennet Hartmann
Folkevej 7

Dennis Erdman Dupont
Dalvej 43

Jens-Christian Steen Nielsen
Kildetoften 7

Uffe Black Jensen
Storenorvej 18

Kristian Alkjærsig Bjerge
Bøgevang 13
Fløng

Christina Maria Davidsen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Mads Jacoby Heinkov
Åstrupgårdsvej 14

Christina Louise Knudsen
Grev Moltkevej 14

Karsten Haase Faurholt
Strandlyst Alle 23

Poul Erik Gram Olsen
Ringvej 3

Allan Hess Andersen
Højstrupvej 32

Ole Skovgaard-Simonsen


Jan Thietje
Kongshøj 7
Dybbøl

Rene' Kirkegaard
Vemmingbundstrandvej 76

Christian Stjer Kjær
Birkedalen 10

Ulrik Benedict Vassing
Indelukket 29

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Lene Thorgård Andersen
Tvedvej 9

Dan Mose Andersen
Jomfruens Kvarter 53

Jonas Busk Tangsgaard
Klintevej 27

Ulrik Vangsø Ørts
Sophus Bauditz Vej 47

Martin Stenstrup Toft
Mathildevej 10, st. tv.

Morten Weinreich Larsen
Helgolandsgade 13, st. tv.

Mads Vinding
Jagtvej 201, 04. th.

Chris Mark
Agnetevej 1 A

Steffen Melin Henriksen
Nygade 9

Karen Jørgensen
Grønnemosevej 6
Vollerup

Thomas Hjortkjær Petersen
Stålmosevej 35
Vindinge

Martin Schjørring Greve
Gammelvej 10
Gadevang

Thomas Pedersen Blohm
Vallerødgade 4 B

Sara Carstensen
Rahbeks Alle 2 A, 01. th.

Jesper Pedersen
Akunnerit 15

Nicklas Rasmussen
Højstrupvej 181

Rasmus Friborg Andersen
Weidekampsgade 61, 1. tv.

Claes Jensen
Vægtens Kvarter 28

Trine Sarka
M. Luther Kings Vej 17, 1. 003.

Julie Boll Knudsen
Tesdorpfsvej 50, st.

Simon Kallesøe Blendstrup
Svaleøvej 7

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Stefan Christiansen
Baastrup Lund 29
Skovby

Henrik Kjær Andersen
Mølhøjvangen 37
Haverslev

Simon Peter Estrup
Kløvervang 44

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Michael Laursen
Olgavej 66

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup





ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab
Industrivej Nord 9
Birk
7400 Herning

Tilknyttede revisorer:

Niels Jørgen Jørgensen
Holbergsvej 12

Søren Kok Olsen
Nørrebred 50

Kim Rosholm Mortensen
Havkærparken 35

Kristian Winkler
Kløvervænget 19
Rindum

Jesper Dan Jespersen
Fortunvej 8



Jørgen Struwe Nielsen
Birkehøj 9

Per Hellmers Gunslev
Baunegårdsvej 38

Allan Lunde Pedersen
Møllebakken 26

Lars Gosvig Mortensen
Ægirsvej 7

Christian Svane Christiansen
Philipsborgvej 11
Ullerup

Claus Hammer-Pedersen
Lindevangsvej 8

Lars Tylvad Andersen
Egtvedvej 30

Jes Østergaard Lauritzen
Grønløkke Allé 156

Ole Hedemann
Puggaardsgade 14, 04.

Peter Gath
Langs Hegnet 56

Torben Poul Bender
Køromvej 26

Søren Krejler
Jægersborg Alle 130

Henrik Kronborg Iversen
Lille Værløsevej 88

Søren Vintersborg Nejmann
Tingvej 17 A

Claus Kronbak
Skandrups Alle 12
Hareskov

Allan Schøne
Mariehøj 10

Torben Lange
Betulavej 30

Carsten Brendstrup
Mosedevej 3

Lars Rhod Søndergaard
Bolbrovej 44 A

Thorbjørn Bruhn
Dyrhøj 85

Brian Skovhus Jakobsen
Oehlenschlægersvej 11

Peter Klindt Eilertsen
Hjulets Kvarter 240
Holluf Pile

Mona Blønd
Hulsøvang 17

Anders Duedahl-Olesen
Pilehøjvej 15

Søren Smedegaard Hvid
Egøgårdvej 29
Bellinge

Jens Weiersøe Jakobsen
Møllegårdsparken 22
Fastrup

Thomas Bruun Kofoed
Johan Semps Gade 1, 04. tv.

Helge Rene Dockweiler
Italiensvej 68

Karsten Bøgelund Pedersen
Nymarksvej 8

Frank Hansen
Nøddehøj 213

Martin Steen Carlsen
Løvstikkevej 18
Kirkendrup

Knud Erik Hjøllund
Tromsøvej 35
Rindum

Per Sander Antonsen
Hyldevang 238

Andreas Riggelsen
Vardevej 1 B, st.

Bjarne Gimsing
Jens Lillelunds Vej 9, st. th.

Per Højmark Dahl
Vestervang 3, 02. 0322.

Bo Sigurd Leinum
Willumsens Alle 2

Henry Vesterholm
Fritz Sybergs Vej 26

Lis Joan Andersen
Sleipnersvej 37

Carsten Møller
Ivar Huitfeldts Vej 4
Tåsinge

Anette Lysemose Thomson
Rolf Krakes Vej 45
Thurø

Søren Sonnenborg Jakobsen
Hostrupsvænge 16

Kaj Christian Glochau
Flinteløkken 15
Hostrupskov

Chris Iversen
Jægerstræde 9

Lene Kamper Jørgensen
Fjordtoften 3

Henrik Nørgaard
Skyttevej 14

Ole Bøgebjerg Karstensen
Parcelvej 75

Torben Ahle Pedersen
Kogtvedparken 94

Claus Ejsing Andreasen
Bakkegærdet 14
Tved

Robert Christensen
Mosebakken 23

Lars Koch-Pedersen


Lone Nørgaard Eskildsen
Kirkeager 46

Lone Jensen
Fousbjergvej 60

Gitte Nybro Søndergaard
Ogstrupgårdsvej 19
Mejlby

Steen Skorstengaard
Sønderborgvej 7

Jan Cotte Olsen
Hyldegårdsvej 56, 03. th.

Jørgen Blom
Gunnarsvej 16 B

Karsten Mehlsen
Knudmoseparken 55
Lind

Evan Villum Christensen
Demetervej 5

Claus Thaudahl Hansen
Lars Nielsens Vej 13

Ole Becker
Stormandshøjen 16
Himmelev

Finn Thomassen
Fenrisvej 16
Allerup

Birgit Morville Schrøder
Slotsparken 3

Jesper Jørn Pedersen
Maglesøvej 81
Igelsø

Carsten Strunk
Havnevej 28, 02. th.

Helle Lorenzen
Leddet 16

Claus Tanggaard Jacobsen
Magnoliavej 41

Hans Børge Sinding Vistisen
Klarupvej 73

Henrik Pungvig Jensen
Ribesvej 11

Henrik Reedtz Petersen
Tårnborgvej 9

Jan Sørensen
Ellehammers Alle 26
Skovby

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Tom Barreth Lassen
P.P. Ørums Gade 38, 04. tv.

Lars Koudal Jensen
Hegnsgårdsvej 1

Kim Thomsen
Lucernevej 1

Michael Nicolaj Czelinski Nielsen
J.C. Schiødtes Vej 4

Claus Nørrind Hansen
Skovgårdsvænget 6

Sara Lissen Hammer
Tjørnevænget 2
Øm

Karsten Bøgel
Kastrupvej 2 A, 05.

Kaare Kristensen Lendorf
Smidstruplund 16

Martin Alsbæk
Porcelænshaven 4 G, 01. tv.

Henrik Strange Meldahl
Skovbrynet 51

Jon Midtgaard
Jørgensgård 46

Mogens Keldbo Andreasen
Gyvelvej 5

Alex Petersen
Krakasvej 1

Erik Reedtz Hansen
Bertel Nielsens Vej 10, st. th.

Jane Haugaard Petersen
Blåhøjvænget 25

Kenneth Skov Hansen
Højen 14

Lisa Hagedorn
Bostedet 1

Morten Klarskov Larsen
Bævervej 16

Michael Maass
Hvidkærgårdsparken 6
Bastrup

Allan Terp
Charles Lindberghs V 7

Morten Kronborg Friis
Kildebjerg Skovvej 19

Christian Schwenn Johansen
Monrads Allé 42

Alex Nissov
Egebjerg 12
Himmelev

Peter Jensen
Valby Tingsted 4 B, 02. 0006.

Aslak Arved Lyster Linde
Egedalsvej 8

Christian Lindegaard Jøker
Råhøjtoften 17
Stavtrup

Søren Nørgaard Jensen
Kollevej 19

Steffen Tim Elmhauge
Ranunkelvej 1
Mørdrup

Søren Svane Gammelgaard
Nørre Allé 19 D, 04. 0003.

Michael Dahl Christiansen
Vinkelhøj 4

Ove Iversen
Vejskillingen 17 B

Allan Nørgaard
Ingesvej 10

Michael Sig
Nørregade 61

Rasmus Bloch Jespersen
Stationsvej 18

Søren Jensen
Møllegårdsparken 16
Fastrup

Hans Peter Lindegård Buhrkal
Skovbovænget 17 A
Hareskov

Jens Thordahl Nøhr
Tværvej 99

Anne Juul Nørløv Tønsberg
Platanvej 22

Michael Anker
Lindbjergparken 14

Margrethe Brandt Bergkvist
Gartnerkrogen 12

Peter Andersen
Østervænget 33
Vindinge

Sussi Birgitte Toft
Glamsbjergvej 4

Morten Schougård Sørensen
Rosmarinvej 11
Kirkendrup

Nils Bonde Christiansen
Rødovrevej 173, 01. th.

Rasmus Berntsen
Gamlevej 56

Jonas Kirk Kristiansen
Troensevej 1

Henrik Tranberg Madsen
Agerløkke 13
Vollerup

Morten Østergaard Koch
Marbækparken 4

Thomas Stubberup Kallehauge
Hedelunden 8

Henrik West Rohden Pedersen
Sophus Bauditz Vej 36

Anders Flymer-Dindler
Stampetoften 24

Søren Skov Larsen
Trørød Have 4
Trørød

Martin Bøgsted
Indkilde Alle 90

Anders Blaavand
Ydunsvej 1

Jan Krarup Mortensen
Carit Etlars Vej 17

Kennet Hartmann
Folkevej 7

Dennis Erdman Dupont
Dalvej 43

Jens-Christian Steen Nielsen
Kildetoften 7

Uffe Black Jensen
Storenorvej 18

Kristian Alkjærsig Bjerge
Bøgevang 13
Fløng

Christina Maria Davidsen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Mads Jacoby Heinkov
Åstrupgårdsvej 14

Christina Louise Knudsen
Grev Moltkevej 14

Karsten Haase Faurholt
Strandlyst Alle 23

Poul Erik Gram Olsen
Ringvej 3

Allan Hess Andersen
Højstrupvej 32

Ole Skovgaard-Simonsen


Jan Thietje
Kongshøj 7
Dybbøl

Rene' Kirkegaard
Vemmingbundstrandvej 76

Christian Stjer Kjær
Birkedalen 10

Ulrik Benedict Vassing
Indelukket 29

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Lene Thorgård Andersen
Tvedvej 9

Dan Mose Andersen
Jomfruens Kvarter 53

Jonas Busk Tangsgaard
Klintevej 27

Ulrik Vangsø Ørts
Sophus Bauditz Vej 47

Martin Stenstrup Toft
Mathildevej 10, st. tv.

Morten Weinreich Larsen
Helgolandsgade 13, st. tv.

Mads Vinding
Jagtvej 201, 04. th.

Chris Mark
Agnetevej 1 A

Steffen Melin Henriksen
Nygade 9

Karen Jørgensen
Grønnemosevej 6
Vollerup

Thomas Hjortkjær Petersen
Stålmosevej 35
Vindinge

Martin Schjørring Greve
Gammelvej 10
Gadevang

Thomas Pedersen Blohm
Vallerødgade 4 B

Sara Carstensen
Rahbeks Alle 2 A, 01. th.

Jesper Pedersen
Akunnerit 15

Nicklas Rasmussen
Højstrupvej 181

Rasmus Friborg Andersen
Weidekampsgade 61, 1. tv.

Claes Jensen
Vægtens Kvarter 28

Trine Sarka
M. Luther Kings Vej 17, 1. 003.

Julie Boll Knudsen
Tesdorpfsvej 50, st.

Simon Kallesøe Blendstrup
Svaleøvej 7

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Stefan Christiansen
Baastrup Lund 29
Skovby

Henrik Kjær Andersen
Mølhøjvangen 37
Haverslev

Simon Peter Estrup
Kløvervang 44

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Michael Laursen
Olgavej 66

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup





ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab
Englandsgade 25
5000 Odense C

Tilknyttede revisorer:

Niels Jørgen Jørgensen
Holbergsvej 12

Søren Kok Olsen
Nørrebred 50

Kim Rosholm Mortensen
Havkærparken 35

Kristian Winkler
Kløvervænget 19
Rindum

Jesper Dan Jespersen
Fortunvej 8



Jørgen Struwe Nielsen
Birkehøj 9

Per Hellmers Gunslev
Baunegårdsvej 38

Allan Lunde Pedersen
Møllebakken 26

Lars Gosvig Mortensen
Ægirsvej 7

Christian Svane Christiansen
Philipsborgvej 11
Ullerup

Claus Hammer-Pedersen
Lindevangsvej 8

Lars Tylvad Andersen
Egtvedvej 30

Jes Østergaard Lauritzen
Grønløkke Allé 156

Ole Hedemann
Puggaardsgade 14, 04.

Peter Gath
Langs Hegnet 56

Torben Poul Bender
Køromvej 26

Søren Krejler
Jægersborg Alle 130

Henrik Kronborg Iversen
Lille Værløsevej 88

Søren Vintersborg Nejmann
Tingvej 17 A

Claus Kronbak
Skandrups Alle 12
Hareskov

Allan Schøne
Mariehøj 10

Torben Lange
Betulavej 30

Carsten Brendstrup
Mosedevej 3

Lars Rhod Søndergaard
Bolbrovej 44 A

Thorbjørn Bruhn
Dyrhøj 85

Brian Skovhus Jakobsen
Oehlenschlægersvej 11

Peter Klindt Eilertsen
Hjulets Kvarter 240
Holluf Pile

Mona Blønd
Hulsøvang 17

Anders Duedahl-Olesen
Pilehøjvej 15

Søren Smedegaard Hvid
Egøgårdvej 29
Bellinge

Jens Weiersøe Jakobsen
Møllegårdsparken 22
Fastrup

Thomas Bruun Kofoed
Johan Semps Gade 1, 04. tv.

Helge Rene Dockweiler
Italiensvej 68

Karsten Bøgelund Pedersen
Nymarksvej 8

Frank Hansen
Nøddehøj 213

Martin Steen Carlsen
Løvstikkevej 18
Kirkendrup

Knud Erik Hjøllund
Tromsøvej 35
Rindum

Per Sander Antonsen
Hyldevang 238

Andreas Riggelsen
Vardevej 1 B, st.

Bjarne Gimsing
Jens Lillelunds Vej 9, st. th.

Per Højmark Dahl
Vestervang 3, 02. 0322.

Bo Sigurd Leinum
Willumsens Alle 2

Henry Vesterholm
Fritz Sybergs Vej 26

Lis Joan Andersen
Sleipnersvej 37

Carsten Møller
Ivar Huitfeldts Vej 4
Tåsinge

Anette Lysemose Thomson
Rolf Krakes Vej 45
Thurø

Søren Sonnenborg Jakobsen
Hostrupsvænge 16

Kaj Christian Glochau
Flinteløkken 15
Hostrupskov

Chris Iversen
Jægerstræde 9

Lene Kamper Jørgensen
Fjordtoften 3

Henrik Nørgaard
Skyttevej 14

Ole Bøgebjerg Karstensen
Parcelvej 75

Torben Ahle Pedersen
Kogtvedparken 94

Claus Ejsing Andreasen
Bakkegærdet 14
Tved

Robert Christensen
Mosebakken 23

Lars Koch-Pedersen


Lone Nørgaard Eskildsen
Kirkeager 46

Lone Jensen
Fousbjergvej 60

Gitte Nybro Søndergaard
Ogstrupgårdsvej 19
Mejlby

Steen Skorstengaard
Sønderborgvej 7

Jan Cotte Olsen
Hyldegårdsvej 56, 03. th.

Jørgen Blom
Gunnarsvej 16 B

Karsten Mehlsen
Knudmoseparken 55
Lind

Evan Villum Christensen
Demetervej 5

Claus Thaudahl Hansen
Lars Nielsens Vej 13

Ole Becker
Stormandshøjen 16
Himmelev

Finn Thomassen
Fenrisvej 16
Allerup

Birgit Morville Schrøder
Slotsparken 3

Jesper Jørn Pedersen
Maglesøvej 81
Igelsø

Carsten Strunk
Havnevej 28, 02. th.

Helle Lorenzen
Leddet 16

Claus Tanggaard Jacobsen
Magnoliavej 41

Hans Børge Sinding Vistisen
Klarupvej 73

Henrik Pungvig Jensen
Ribesvej 11

Henrik Reedtz Petersen
Tårnborgvej 9

Jan Sørensen
Ellehammers Alle 26
Skovby

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Tom Barreth Lassen
P.P. Ørums Gade 38, 04. tv.

Lars Koudal Jensen
Hegnsgårdsvej 1

Kim Thomsen
Lucernevej 1

Michael Nicolaj Czelinski Nielsen
J.C. Schiødtes Vej 4

Claus Nørrind Hansen
Skovgårdsvænget 6

Sara Lissen Hammer
Tjørnevænget 2
Øm

Karsten Bøgel
Kastrupvej 2 A, 05.

Kaare Kristensen Lendorf
Smidstruplund 16

Martin Alsbæk
Porcelænshaven 4 G, 01. tv.

Henrik Strange Meldahl
Skovbrynet 51

Jon Midtgaard
Jørgensgård 46

Mogens Keldbo Andreasen
Gyvelvej 5

Alex Petersen
Krakasvej 1

Erik Reedtz Hansen
Bertel Nielsens Vej 10, st. th.

Jane Haugaard Petersen
Blåhøjvænget 25

Kenneth Skov Hansen
Højen 14

Lisa Hagedorn
Bostedet 1

Morten Klarskov Larsen
Bævervej 16

Michael Maass
Hvidkærgårdsparken 6
Bastrup

Allan Terp
Charles Lindberghs V 7

Morten Kronborg Friis
Kildebjerg Skovvej 19

Christian Schwenn Johansen
Monrads Allé 42

Alex Nissov
Egebjerg 12
Himmelev

Peter Jensen
Valby Tingsted 4 B, 02. 0006.

Aslak Arved Lyster Linde
Egedalsvej 8

Christian Lindegaard Jøker
Råhøjtoften 17
Stavtrup

Søren Nørgaard Jensen
Kollevej 19

Steffen Tim Elmhauge
Ranunkelvej 1
Mørdrup

Søren Svane Gammelgaard
Nørre Allé 19 D, 04. 0003.

Michael Dahl Christiansen
Vinkelhøj 4

Ove Iversen
Vejskillingen 17 B

Allan Nørgaard
Ingesvej 10

Michael Sig
Nørregade 61

Rasmus Bloch Jespersen
Stationsvej 18

Søren Jensen
Møllegårdsparken 16
Fastrup

Hans Peter Lindegård Buhrkal
Skovbovænget 17 A
Hareskov

Jens Thordahl Nøhr
Tværvej 99

Anne Juul Nørløv Tønsberg
Platanvej 22

Michael Anker
Lindbjergparken 14

Margrethe Brandt Bergkvist
Gartnerkrogen 12

Peter Andersen
Østervænget 33
Vindinge

Sussi Birgitte Toft
Glamsbjergvej 4

Morten Schougård Sørensen
Rosmarinvej 11
Kirkendrup

Nils Bonde Christiansen
Rødovrevej 173, 01. th.

Rasmus Berntsen
Gamlevej 56

Jonas Kirk Kristiansen
Troensevej 1

Henrik Tranberg Madsen
Agerløkke 13
Vollerup

Morten Østergaard Koch
Marbækparken 4

Thomas Stubberup Kallehauge
Hedelunden 8

Henrik West Rohden Pedersen
Sophus Bauditz Vej 36

Anders Flymer-Dindler
Stampetoften 24

Christopher Anders Pedersen
Poppelhøj 10

Søren Skov Larsen
Trørød Have 4
Trørød

Martin Bøgsted
Indkilde Alle 90

Anders Blaavand
Ydunsvej 1

Jan Krarup Mortensen
Carit Etlars Vej 17

Kennet Hartmann
Folkevej 7

Dennis Erdman Dupont
Dalvej 43

Jens-Christian Steen Nielsen
Kildetoften 7

Uffe Black Jensen
Storenorvej 18

Kristian Alkjærsig Bjerge
Bøgevang 13
Fløng

Christina Maria Davidsen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Mads Jacoby Heinkov
Åstrupgårdsvej 14

Christina Louise Knudsen
Grev Moltkevej 14

Karsten Haase Faurholt
Strandlyst Alle 23

Poul Erik Gram Olsen
Ringvej 3

Allan Hess Andersen
Højstrupvej 32

Ole Skovgaard-Simonsen


Jan Thietje
Kongshøj 7
Dybbøl

Rene' Kirkegaard
Vemmingbundstrandvej 76

Christian Stjer Kjær
Birkedalen 10

Ulrik Benedict Vassing
Indelukket 29

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Lene Thorgård Andersen
Tvedvej 9

Dan Mose Andersen
Jomfruens Kvarter 53

Jonas Busk Tangsgaard
Klintevej 27

Ulrik Vangsø Ørts
Sophus Bauditz Vej 47

Martin Stenstrup Toft
Mathildevej 10, st. tv.

Morten Weinreich Larsen
Helgolandsgade 13, st. tv.

Mads Vinding
Jagtvej 201, 04. th.

Chris Mark
Agnetevej 1 A

Steffen Melin Henriksen
Nygade 9

Karen Jørgensen
Grønnemosevej 6
Vollerup

Thomas Hjortkjær Petersen
Stålmosevej 35
Vindinge

Martin Schjørring Greve
Gammelvej 10
Gadevang

Thomas Pedersen Blohm
Vallerødgade 4 B

Sara Carstensen
Rahbeks Alle 2 A, 01. th.

Jesper Pedersen
Akunnerit 15

Nicklas Rasmussen
Højstrupvej 181

Rasmus Friborg Andersen
Weidekampsgade 61, 1. tv.

Claes Jensen
Vægtens Kvarter 28

Trine Sarka
M. Luther Kings Vej 17, 1. 003.

Julie Boll Knudsen
Tesdorpfsvej 50, st.

Simon Kallesøe Blendstrup
Svaleøvej 7

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Stefan Christiansen
Baastrup Lund 29
Skovby

Henrik Kjær Andersen
Mølhøjvangen 37
Haverslev

Simon Peter Estrup
Kløvervang 44

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Michael Laursen
Olgavej 66

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup





ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab
c/o Postboks 371
Havnegade 33
6700 Esbjerg

Tilknyttede revisorer:

Niels Jørgen Jørgensen
Holbergsvej 12

Søren Kok Olsen
Nørrebred 50

Kim Rosholm Mortensen
Havkærparken 35

Kristian Winkler
Kløvervænget 19
Rindum

Jesper Dan Jespersen
Fortunvej 8



Jørgen Struwe Nielsen
Birkehøj 9

Per Hellmers Gunslev
Baunegårdsvej 38

Allan Lunde Pedersen
Møllebakken 26

Lars Gosvig Mortensen
Ægirsvej 7

Christian Svane Christiansen
Philipsborgvej 11
Ullerup

Claus Hammer-Pedersen
Lindevangsvej 8

Lars Tylvad Andersen
Egtvedvej 30

Jes Østergaard Lauritzen
Grønløkke Allé 156

Ole Hedemann
Puggaardsgade 14, 04.

Peter Gath
Langs Hegnet 56

Torben Poul Bender
Køromvej 26

Søren Krejler
Jægersborg Alle 130

Henrik Kronborg Iversen
Lille Værløsevej 88

Søren Vintersborg Nejmann
Tingvej 17 A

Claus Kronbak
Skandrups Alle 12
Hareskov

Allan Schøne
Mariehøj 10

Torben Lange
Betulavej 30

Carsten Brendstrup
Mosedevej 3

Lars Rhod Søndergaard
Bolbrovej 44 A

Thorbjørn Bruhn
Dyrhøj 85

Brian Skovhus Jakobsen
Oehlenschlægersvej 11

Peter Klindt Eilertsen
Hjulets Kvarter 240
Holluf Pile

Mona Blønd
Hulsøvang 17

Anders Duedahl-Olesen
Pilehøjvej 15

Søren Smedegaard Hvid
Egøgårdvej 29
Bellinge

Jens Weiersøe Jakobsen
Møllegårdsparken 22
Fastrup

Thomas Bruun Kofoed
Johan Semps Gade 1, 04. tv.

Helge Rene Dockweiler
Italiensvej 68

Karsten Bøgelund Pedersen
Nymarksvej 8

Frank Hansen
Nøddehøj 213

Martin Steen Carlsen
Løvstikkevej 18
Kirkendrup

Knud Erik Hjøllund
Tromsøvej 35
Rindum

Per Sander Antonsen
Hyldevang 238

Andreas Riggelsen
Vardevej 1 B, st.

Bjarne Gimsing
Jens Lillelunds Vej 9, st. th.

Per Højmark Dahl
Vestervang 3, 02. 0322.

Bo Sigurd Leinum
Willumsens Alle 2

Henry Vesterholm
Fritz Sybergs Vej 26

Lis Joan Andersen
Sleipnersvej 37

Carsten Møller
Ivar Huitfeldts Vej 4
Tåsinge

Anette Lysemose Thomson
Rolf Krakes Vej 45
Thurø

Søren Sonnenborg Jakobsen
Hostrupsvænge 16

Kaj Christian Glochau
Flinteløkken 15
Hostrupskov

Chris Iversen
Jægerstræde 9

Lene Kamper Jørgensen
Fjordtoften 3

Henrik Nørgaard
Skyttevej 14

Ole Bøgebjerg Karstensen
Parcelvej 75

Torben Ahle Pedersen
Kogtvedparken 94

Claus Ejsing Andreasen
Bakkegærdet 14
Tved

Robert Christensen
Mosebakken 23

Lars Koch-Pedersen


Lone Nørgaard Eskildsen
Kirkeager 46

Lone Jensen
Fousbjergvej 60

Gitte Nybro Søndergaard
Ogstrupgårdsvej 19
Mejlby

Steen Skorstengaard
Sønderborgvej 7

Jan Cotte Olsen
Hyldegårdsvej 56, 03. th.

Jørgen Blom
Gunnarsvej 16 B

Karsten Mehlsen
Knudmoseparken 55
Lind

Evan Villum Christensen
Demetervej 5

Claus Thaudahl Hansen
Lars Nielsens Vej 13

Ole Becker
Stormandshøjen 16
Himmelev

Finn Thomassen
Fenrisvej 16
Allerup

Birgit Morville Schrøder
Slotsparken 3

Jesper Jørn Pedersen
Maglesøvej 81
Igelsø

Carsten Strunk
Havnevej 28, 02. th.

Helle Lorenzen
Leddet 16

Claus Tanggaard Jacobsen
Magnoliavej 41

Hans Børge Sinding Vistisen
Klarupvej 73

Henrik Pungvig Jensen
Ribesvej 11

Henrik Reedtz Petersen
Tårnborgvej 9

Jan Sørensen
Ellehammers Alle 26
Skovby

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Tom Barreth Lassen
P.P. Ørums Gade 38, 04. tv.

Lars Koudal Jensen
Hegnsgårdsvej 1

Kim Thomsen
Lucernevej 1

Michael Nicolaj Czelinski Nielsen
J.C. Schiødtes Vej 4

Claus Nørrind Hansen
Skovgårdsvænget 6

Sara Lissen Hammer
Tjørnevænget 2
Øm

Karsten Bøgel
Kastrupvej 2 A, 05.

Kaare Kristensen Lendorf
Smidstruplund 16

Martin Alsbæk
Porcelænshaven 4 G, 01. tv.

Henrik Strange Meldahl
Skovbrynet 51

Jon Midtgaard
Jørgensgård 46

Mogens Keldbo Andreasen
Gyvelvej 5

Alex Petersen
Krakasvej 1

Erik Reedtz Hansen
Bertel Nielsens Vej 10, st. th.

Jane Haugaard Petersen
Blåhøjvænget 25

Kenneth Skov Hansen
Højen 14

Lisa Hagedorn
Bostedet 1

Morten Klarskov Larsen
Bævervej 16

Michael Maass
Hvidkærgårdsparken 6
Bastrup

Allan Terp
Charles Lindberghs V 7

Morten Kronborg Friis
Kildebjerg Skovvej 19

Christian Schwenn Johansen
Monrads Allé 42

Alex Nissov
Egebjerg 12
Himmelev

Peter Jensen
Valby Tingsted 4 B, 02. 0006.

Aslak Arved Lyster Linde
Egedalsvej 8

Christian Lindegaard Jøker
Råhøjtoften 17
Stavtrup

Søren Nørgaard Jensen
Kollevej 19

Steffen Tim Elmhauge
Ranunkelvej 1
Mørdrup

Søren Svane Gammelgaard
Nørre Allé 19 D, 04. 0003.

Michael Dahl Christiansen
Vinkelhøj 4

Ove Iversen
Vejskillingen 17 B

Allan Nørgaard
Ingesvej 10

Michael Sig
Nørregade 61

Rasmus Bloch Jespersen
Stationsvej 18

Søren Jensen
Møllegårdsparken 16
Fastrup

Hans Peter Lindegård Buhrkal
Skovbovænget 17 A
Hareskov

Jens Thordahl Nøhr
Tværvej 99

Anne Juul Nørløv Tønsberg
Platanvej 22

Michael Anker
Lindbjergparken 14

Margrethe Brandt Bergkvist
Gartnerkrogen 12

Peter Andersen
Østervænget 33
Vindinge

Sussi Birgitte Toft
Glamsbjergvej 4

Morten Schougård Sørensen
Rosmarinvej 11
Kirkendrup

Nils Bonde Christiansen
Rødovrevej 173, 01. th.

Rasmus Berntsen
Gamlevej 56

Jonas Kirk Kristiansen
Troensevej 1

Henrik Tranberg Madsen
Agerløkke 13
Vollerup

Morten Østergaard Koch
Marbækparken 4

Thomas Stubberup Kallehauge
Hedelunden 8

Henrik West Rohden Pedersen
Sophus Bauditz Vej 36

Anders Flymer-Dindler
Stampetoften 24

Christopher Anders Pedersen
Poppelhøj 10

Søren Skov Larsen
Trørød Have 4
Trørød

Martin Bøgsted
Indkilde Alle 90

Anders Blaavand
Ydunsvej 1

Jan Krarup Mortensen
Carit Etlars Vej 17

Kennet Hartmann
Folkevej 7

Dennis Erdman Dupont
Dalvej 43

Jens-Christian Steen Nielsen
Kildetoften 7

Uffe Black Jensen
Storenorvej 18

Kristian Alkjærsig Bjerge
Bøgevang 13
Fløng

Christina Maria Davidsen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Mads Jacoby Heinkov
Åstrupgårdsvej 14

Christina Louise Knudsen
Grev Moltkevej 14

Karsten Haase Faurholt
Strandlyst Alle 23

Poul Erik Gram Olsen
Ringvej 3

Allan Hess Andersen
Højstrupvej 32

Ole Skovgaard-Simonsen


Jan Thietje
Kongshøj 7
Dybbøl

Rene' Kirkegaard
Vemmingbundstrandvej 76

Christian Stjer Kjær
Birkedalen 10

Ulrik Benedict Vassing
Indelukket 29

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Lene Thorgård Andersen
Tvedvej 9

Dan Mose Andersen
Jomfruens Kvarter 53

Jonas Busk Tangsgaard
Klintevej 27

Ulrik Vangsø Ørts
Sophus Bauditz Vej 47

Martin Stenstrup Toft
Mathildevej 10, st. tv.

Morten Weinreich Larsen
Helgolandsgade 13, st. tv.

Mads Vinding
Jagtvej 201, 04. th.

Chris Mark
Agnetevej 1 A

Steffen Melin Henriksen
Nygade 9

Karen Jørgensen
Grønnemosevej 6
Vollerup

Thomas Hjortkjær Petersen
Stålmosevej 35
Vindinge

Martin Schjørring Greve
Gammelvej 10
Gadevang

Thomas Pedersen Blohm
Vallerødgade 4 B

Sara Carstensen
Rahbeks Alle 2 A, 01. th.

Jesper Pedersen
Akunnerit 15

Nicklas Rasmussen
Højstrupvej 181

Rasmus Friborg Andersen
Weidekampsgade 61, 1. tv.

Claes Jensen
Vægtens Kvarter 28

Trine Sarka
M. Luther Kings Vej 17, 1. 003.

Julie Boll Knudsen
Tesdorpfsvej 50, st.

Simon Kallesøe Blendstrup
Svaleøvej 7

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Stefan Christiansen
Baastrup Lund 29
Skovby

Henrik Kjær Andersen
Mølhøjvangen 37
Haverslev

Simon Peter Estrup
Kløvervang 44

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Michael Laursen
Olgavej 66

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup





ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab
Vestre Havnepromenade 1 A
9000 Aalborg

Tilknyttede revisorer:

Niels Jørgen Jørgensen
Holbergsvej 12

Søren Kok Olsen
Nørrebred 50

Kim Rosholm Mortensen
Havkærparken 35

Kristian Winkler
Kløvervænget 19
Rindum

Jesper Dan Jespersen
Fortunvej 8



Jørgen Struwe Nielsen
Birkehøj 9

Per Hellmers Gunslev
Baunegårdsvej 38

Allan Lunde Pedersen
Møllebakken 26

Lars Gosvig Mortensen
Ægirsvej 7

Christian Svane Christiansen
Philipsborgvej 11
Ullerup

Claus Hammer-Pedersen
Lindevangsvej 8

Lars Tylvad Andersen
Egtvedvej 30

Jes Østergaard Lauritzen
Grønløkke Allé 156

Ole Hedemann
Puggaardsgade 14, 04.

Peter Gath
Langs Hegnet 56

Torben Poul Bender
Køromvej 26

Søren Krejler
Jægersborg Alle 130

Henrik Kronborg Iversen
Lille Værløsevej 88

Søren Vintersborg Nejmann
Tingvej 17 A

Claus Kronbak
Skandrups Alle 12
Hareskov

Allan Schøne
Mariehøj 10

Torben Lange
Betulavej 30

Carsten Brendstrup
Mosedevej 3

Lars Rhod Søndergaard
Bolbrovej 44 A

Thorbjørn Bruhn
Dyrhøj 85

Brian Skovhus Jakobsen
Oehlenschlægersvej 11

Peter Klindt Eilertsen
Hjulets Kvarter 240
Holluf Pile

Mona Blønd
Hulsøvang 17

Anders Duedahl-Olesen
Pilehøjvej 15

Søren Smedegaard Hvid
Egøgårdvej 29
Bellinge

Jens Weiersøe Jakobsen
Møllegårdsparken 22
Fastrup

Thomas Bruun Kofoed
Johan Semps Gade 1, 04. tv.

Helge Rene Dockweiler
Italiensvej 68

Karsten Bøgelund Pedersen
Nymarksvej 8

Frank Hansen
Nøddehøj 213

Martin Steen Carlsen
Løvstikkevej 18
Kirkendrup

Knud Erik Hjøllund
Tromsøvej 35
Rindum

Per Sander Antonsen
Hyldevang 238

Andreas Riggelsen
Vardevej 1 B, st.

Bjarne Gimsing
Jens Lillelunds Vej 9, st. th.

Per Højmark Dahl
Vestervang 3, 02. 0322.

Bo Sigurd Leinum
Willumsens Alle 2

Henry Vesterholm
Fritz Sybergs Vej 26

Lis Joan Andersen
Sleipnersvej 37

Carsten Møller
Ivar Huitfeldts Vej 4
Tåsinge

Anette Lysemose Thomson
Rolf Krakes Vej 45
Thurø

Søren Sonnenborg Jakobsen
Hostrupsvænge 16

Kaj Christian Glochau
Flinteløkken 15
Hostrupskov

Chris Iversen
Jægerstræde 9

Lene Kamper Jørgensen
Fjordtoften 3

Henrik Nørgaard
Skyttevej 14

Ole Bøgebjerg Karstensen
Parcelvej 75

Torben Ahle Pedersen
Kogtvedparken 94

Claus Ejsing Andreasen
Bakkegærdet 14
Tved

Robert Christensen
Mosebakken 23

Lars Koch-Pedersen


Lone Nørgaard Eskildsen
Kirkeager 46

Lone Jensen
Fousbjergvej 60

Gitte Nybro Søndergaard
Ogstrupgårdsvej 19
Mejlby

Steen Skorstengaard
Sønderborgvej 7

Jan Cotte Olsen
Hyldegårdsvej 56, 03. th.

Jørgen Blom
Gunnarsvej 16 B

Karsten Mehlsen
Knudmoseparken 55
Lind

Evan Villum Christensen
Demetervej 5

Claus Thaudahl Hansen
Lars Nielsens Vej 13

Ole Becker
Stormandshøjen 16
Himmelev

Finn Thomassen
Fenrisvej 16
Allerup

Birgit Morville Schrøder
Slotsparken 3

Jesper Jørn Pedersen
Maglesøvej 81
Igelsø

Carsten Strunk
Havnevej 28, 02. th.

Helle Lorenzen
Leddet 16

Claus Tanggaard Jacobsen
Magnoliavej 41

Hans Børge Sinding Vistisen
Klarupvej 73

Henrik Pungvig Jensen
Ribesvej 11

Henrik Reedtz Petersen
Tårnborgvej 9

Jan Sørensen
Ellehammers Alle 26
Skovby

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Tom Barreth Lassen
P.P. Ørums Gade 38, 04. tv.

Lars Koudal Jensen
Hegnsgårdsvej 1

Kim Thomsen
Lucernevej 1

Michael Nicolaj Czelinski Nielsen
J.C. Schiødtes Vej 4

Claus Nørrind Hansen
Skovgårdsvænget 6

Sara Lissen Hammer
Tjørnevænget 2
Øm

Karsten Bøgel
Kastrupvej 2 A, 05.

Kaare Kristensen Lendorf
Smidstruplund 16

Martin Alsbæk
Porcelænshaven 4 G, 01. tv.

Henrik Strange Meldahl
Skovbrynet 51

Jon Midtgaard
Jørgensgård 46

Mogens Keldbo Andreasen
Gyvelvej 5

Alex Petersen
Krakasvej 1

Erik Reedtz Hansen
Bertel Nielsens Vej 10, st. th.

Jane Haugaard Petersen
Blåhøjvænget 25

Kenneth Skov Hansen
Højen 14

Lisa Hagedorn
Bostedet 1

Morten Klarskov Larsen
Bævervej 16

Michael Maass
Hvidkærgårdsparken 6
Bastrup

Allan Terp
Charles Lindberghs V 7

Morten Kronborg Friis
Kildebjerg Skovvej 19

Christian Schwenn Johansen
Monrads Allé 42

Alex Nissov
Egebjerg 12
Himmelev

Peter Jensen
Valby Tingsted 4 B, 02. 0006.

Aslak Arved Lyster Linde
Egedalsvej 8

Christian Lindegaard Jøker
Råhøjtoften 17
Stavtrup

Søren Nørgaard Jensen
Kollevej 19

Steffen Tim Elmhauge
Ranunkelvej 1
Mørdrup

Søren Svane Gammelgaard
Nørre Allé 19 D, 04. 0003.

Michael Dahl Christiansen
Vinkelhøj 4

Ove Iversen
Vejskillingen 17 B

Allan Nørgaard
Ingesvej 10

Michael Sig
Nørregade 61

Rasmus Bloch Jespersen
Stationsvej 18

Søren Jensen
Møllegårdsparken 16
Fastrup

Hans Peter Lindegård Buhrkal
Skovbovænget 17 A
Hareskov

Jens Thordahl Nøhr
Tværvej 99

Anne Juul Nørløv Tønsberg
Platanvej 22

Michael Anker
Lindbjergparken 14

Margrethe Brandt Bergkvist
Gartnerkrogen 12

Peter Andersen
Østervænget 33
Vindinge

Sussi Birgitte Toft
Glamsbjergvej 4

Morten Schougård Sørensen
Rosmarinvej 11
Kirkendrup

Nils Bonde Christiansen
Rødovrevej 173, 01. th.

Rasmus Berntsen
Gamlevej 56

Jonas Kirk Kristiansen
Troensevej 1

Henrik Tranberg Madsen
Agerløkke 13
Vollerup

Morten Østergaard Koch
Marbækparken 4

Thomas Stubberup Kallehauge
Hedelunden 8

Henrik West Rohden Pedersen
Sophus Bauditz Vej 36

Anders Flymer-Dindler
Stampetoften 24

Christopher Anders Pedersen
Poppelhøj 10

Søren Skov Larsen
Trørød Have 4
Trørød

Martin Bøgsted
Indkilde Alle 90

Anders Blaavand
Ydunsvej 1

Jan Krarup Mortensen
Carit Etlars Vej 17

Kennet Hartmann
Folkevej 7

Dennis Erdman Dupont
Dalvej 43

Jens-Christian Steen Nielsen
Kildetoften 7

Uffe Black Jensen
Storenorvej 18

Kristian Alkjærsig Bjerge
Bøgevang 13
Fløng

Christina Maria Davidsen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Mads Jacoby Heinkov
Åstrupgårdsvej 14

Christina Louise Knudsen
Grev Moltkevej 14

Karsten Haase Faurholt
Strandlyst Alle 23

Poul Erik Gram Olsen
Ringvej 3

Allan Hess Andersen
Højstrupvej 32

Ole Skovgaard-Simonsen


Jan Thietje
Kongshøj 7
Dybbøl

Rene' Kirkegaard
Vemmingbundstrandvej 76

Christian Stjer Kjær
Birkedalen 10

Ulrik Benedict Vassing
Indelukket 29

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Lene Thorgård Andersen
Tvedvej 9

Dan Mose Andersen
Jomfruens Kvarter 53

Jonas Busk Tangsgaard
Klintevej 27

Ulrik Vangsø Ørts
Sophus Bauditz Vej 47

Martin Stenstrup Toft
Mathildevej 10, st. tv.

Morten Weinreich Larsen
Helgolandsgade 13, st. tv.

Mads Vinding
Jagtvej 201, 04. th.

Chris Mark
Agnetevej 1 A

Steffen Melin Henriksen
Nygade 9

Karen Jørgensen
Grønnemosevej 6
Vollerup

Thomas Hjortkjær Petersen
Stålmosevej 35
Vindinge

Martin Schjørring Greve
Gammelvej 10
Gadevang

Thomas Pedersen Blohm
Vallerødgade 4 B

Sara Carstensen
Rahbeks Alle 2 A, 01. th.

Jesper Pedersen
Akunnerit 15

Nicklas Rasmussen
Højstrupvej 181

Rasmus Friborg Andersen
Weidekampsgade 61, 1. tv.

Claes Jensen
Vægtens Kvarter 28

Trine Sarka
M. Luther Kings Vej 17, 1. 003.

Julie Boll Knudsen
Tesdorpfsvej 50, st.

Simon Kallesøe Blendstrup
Svaleøvej 7

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Stefan Christiansen
Baastrup Lund 29
Skovby

Henrik Kjær Andersen
Mølhøjvangen 37
Haverslev

Simon Peter Estrup
Kløvervang 44

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Michael Laursen
Olgavej 66

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup





ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab
Gl. Torv 2
5800 Nyborg

Tilknyttede revisorer:

Niels Jørgen Jørgensen
Holbergsvej 12

Søren Kok Olsen
Nørrebred 50

Kim Rosholm Mortensen
Havkærparken 35

Kristian Winkler
Kløvervænget 19
Rindum

Jesper Dan Jespersen
Fortunvej 8



Jørgen Struwe Nielsen
Birkehøj 9

Per Hellmers Gunslev
Baunegårdsvej 38

Allan Lunde Pedersen
Møllebakken 26

Lars Gosvig Mortensen
Ægirsvej 7

Christian Svane Christiansen
Philipsborgvej 11
Ullerup

Claus Hammer-Pedersen
Lindevangsvej 8

Lars Tylvad Andersen
Egtvedvej 30

Jes Østergaard Lauritzen
Grønløkke Allé 156

Ole Hedemann
Puggaardsgade 14, 04.

Peter Gath
Langs Hegnet 56

Torben Poul Bender
Køromvej 26

Søren Krejler
Jægersborg Alle 130

Henrik Kronborg Iversen
Lille Værløsevej 88

Søren Vintersborg Nejmann
Tingvej 17 A

Claus Kronbak
Skandrups Alle 12
Hareskov

Allan Schøne
Mariehøj 10

Torben Lange
Betulavej 30

Carsten Brendstrup
Mosedevej 3

Lars Rhod Søndergaard
Bolbrovej 44 A

Thorbjørn Bruhn
Dyrhøj 85

Brian Skovhus Jakobsen
Oehlenschlægersvej 11

Peter Klindt Eilertsen
Hjulets Kvarter 240
Holluf Pile

Mona Blønd
Hulsøvang 17

Anders Duedahl-Olesen
Pilehøjvej 15

Søren Smedegaard Hvid
Egøgårdvej 29
Bellinge

Jens Weiersøe Jakobsen
Møllegårdsparken 22
Fastrup

Thomas Bruun Kofoed
Johan Semps Gade 1, 04. tv.

Helge Rene Dockweiler
Italiensvej 68

Karsten Bøgelund Pedersen
Nymarksvej 8

Frank Hansen
Nøddehøj 213

Martin Steen Carlsen
Løvstikkevej 18
Kirkendrup

Knud Erik Hjøllund
Tromsøvej 35
Rindum

Per Sander Antonsen
Hyldevang 238

Andreas Riggelsen
Vardevej 1 B, st.

Bjarne Gimsing
Jens Lillelunds Vej 9, st. th.

Per Højmark Dahl
Vestervang 3, 02. 0322.

Bo Sigurd Leinum
Willumsens Alle 2

Henry Vesterholm
Fritz Sybergs Vej 26

Lis Joan Andersen
Sleipnersvej 37

Carsten Møller
Ivar Huitfeldts Vej 4
Tåsinge

Anette Lysemose Thomson
Rolf Krakes Vej 45
Thurø

Søren Sonnenborg Jakobsen
Hostrupsvænge 16

Kaj Christian Glochau
Flinteløkken 15
Hostrupskov

Chris Iversen
Jægerstræde 9

Lene Kamper Jørgensen
Fjordtoften 3

Henrik Nørgaard
Skyttevej 14

Ole Bøgebjerg Karstensen
Parcelvej 75

Torben Ahle Pedersen
Kogtvedparken 94

Claus Ejsing Andreasen
Bakkegærdet 14
Tved

Robert Christensen
Mosebakken 23

Lars Koch-Pedersen


Lone Nørgaard Eskildsen
Kirkeager 46

Lone Jensen
Fousbjergvej 60

Gitte Nybro Søndergaard
Ogstrupgårdsvej 19
Mejlby

Steen Skorstengaard
Sønderborgvej 7

Jan Cotte Olsen
Hyldegårdsvej 56, 03. th.

Jørgen Blom
Gunnarsvej 16 B

Karsten Mehlsen
Knudmoseparken 55
Lind

Evan Villum Christensen
Demetervej 5

Claus Thaudahl Hansen
Lars Nielsens Vej 13

Ole Becker
Stormandshøjen 16
Himmelev

Finn Thomassen
Fenrisvej 16
Allerup

Birgit Morville Schrøder
Slotsparken 3

Jesper Jørn Pedersen
Maglesøvej 81
Igelsø

Carsten Strunk
Havnevej 28, 02. th.

Helle Lorenzen
Leddet 16

Claus Tanggaard Jacobsen
Magnoliavej 41

Hans Børge Sinding Vistisen
Klarupvej 73

Henrik Pungvig Jensen
Ribesvej 11

Henrik Reedtz Petersen
Tårnborgvej 9

Jan Sørensen
Ellehammers Alle 26
Skovby

Lars Hansen
Solskrænten 38, 01.

Tom Barreth Lassen
P.P. Ørums Gade 38, 04. tv.

Lars Koudal Jensen
Hegnsgårdsvej 1

Kim Thomsen
Lucernevej 1

Michael Nicolaj Czelinski Nielsen
J.C. Schiødtes Vej 4

Claus Nørrind Hansen
Skovgårdsvænget 6

Sara Lissen Hammer
Tjørnevænget 2
Øm

Karsten Bøgel
Kastrupvej 2 A, 05.

Kaare Kristensen Lendorf
Smidstruplund 16

Martin Alsbæk
Porcelænshaven 4 G, 01. tv.

Henrik Strange Meldahl
Skovbrynet 51

Jon Midtgaard
Jørgensgård 46

Mogens Keldbo Andreasen
Gyvelvej 5

Alex Petersen
Krakasvej 1

Erik Reedtz Hansen
Bertel Nielsens Vej 10, st. th.

Jane Haugaard Petersen
Blåhøjvænget 25

Kenneth Skov Hansen
Højen 14

Lisa Hagedorn
Bostedet 1

Morten Klarskov Larsen
Bævervej 16

Michael Maass
Hvidkærgårdsparken 6
Bastrup

Allan Terp
Charles Lindberghs V 7

Morten Kronborg Friis
Kildebjerg Skovvej 19

Christian Schwenn Johansen
Monrads Allé 42

Alex Nissov
Egebjerg 12
Himmelev

Peter Jensen
Valby Tingsted 4 B, 02. 0006.

Aslak Arved Lyster Linde
Egedalsvej 8

Christian Lindegaard Jøker
Råhøjtoften 17
Stavtrup

Søren Nørgaard Jensen
Kollevej 19

Steffen Tim Elmhauge
Ranunkelvej 1
Mørdrup

Søren Svane Gammelgaard
Nørre Allé 19 D, 04. 0003.

Michael Dahl Christiansen
Vinkelhøj 4

Ove Iversen
Vejskillingen 17 B

Allan Nørgaard
Ingesvej 10

Michael Sig
Nørregade 61

Rasmus Bloch Jespersen
Stationsvej 18

Søren Jensen
Møllegårdsparken 16
Fastrup

Hans Peter Lindegård Buhrkal
Skovbovænget 17 A
Hareskov

Jens Thordahl Nøhr
Tværvej 99

Anne Juul Nørløv Tønsberg
Platanvej 22

Michael Anker
Lindbjergparken 14

Margrethe Brandt Bergkvist
Gartnerkrogen 12

Peter Andersen
Østervænget 33
Vindinge

Sussi Birgitte Toft
Glamsbjergvej 4

Morten Schougård Sørensen
Rosmarinvej 11
Kirkendrup

Nils Bonde Christiansen
Rødovrevej 173, 01. th.

Rasmus Berntsen
Gamlevej 56

Jonas Kirk Kristiansen
Troensevej 1

Henrik Tranberg Madsen
Agerløkke 13
Vollerup

Morten Østergaard Koch
Marbækparken 4

Thomas Stubberup Kallehauge
Hedelunden 8

Henrik West Rohden Pedersen
Sophus Bauditz Vej 36

Anders Flymer-Dindler
Stampetoften 24

Christopher Anders Pedersen
Poppelhøj 10

Søren Skov Larsen
Trørød Have 4
Trørød

Martin Bøgsted
Indkilde Alle 90

Anders Blaavand
Ydunsvej 1

Jan Krarup Mortensen
Carit Etlars Vej 17

Kennet Hartmann
Folkevej 7

Dennis Erdman Dupont
Dalvej 43

Jens-Christian Steen Nielsen
Kildetoften 7

Uffe Black Jensen
Storenorvej 18

Kristian Alkjærsig Bjerge
Bøgevang 13
Fløng

Christina Maria Davidsen
Forchhammersvej 13, 01. th.

Mads Jacoby Heinkov
Åstrupgårdsvej 14

Christina Louise Knudsen
Grev Moltkevej 14

Karsten Haase Faurholt
Strandlyst Alle 23

Poul Erik Gram Olsen
Ringvej 3

Allan Hess Andersen
Højstrupvej 32

Ole Skovgaard-Simonsen


Jan Thietje
Kongshøj 7
Dybbøl

Rene' Kirkegaard
Vemmingbundstrandvej 76

Christian Stjer Kjær
Birkedalen 10

Ulrik Benedict Vassing
Indelukket 29

Thomas Hjøllund Simonsen
Stadionvej 3
Stilling

Lene Thorgård Andersen
Tvedvej 9

Dan Mose Andersen
Jomfruens Kvarter 53

Jonas Busk Tangsgaard
Klintevej 27

Ulrik Vangsø Ørts
Sophus Bauditz Vej 47

Martin Stenstrup Toft
Mathildevej 10, st. tv.

Morten Weinreich Larsen
Helgolandsgade 13, st. tv.

Mads Vinding
Jagtvej 201, 04. th.

Chris Mark
Agnetevej 1 A

Steffen Melin Henriksen
Nygade 9

Karen Jørgensen
Grønnemosevej 6
Vollerup

Thomas Hjortkjær Petersen
Stålmosevej 35
Vindinge

Martin Schjørring Greve
Gammelvej 10
Gadevang

Thomas Pedersen Blohm
Vallerødgade 4 B

Sara Carstensen
Rahbeks Alle 2 A, 01. th.

Jesper Pedersen
Akunnerit 15

Nicklas Rasmussen
Højstrupvej 181

Rasmus Friborg Andersen
Weidekampsgade 61, 1. tv.

Claes Jensen
Vægtens Kvarter 28

Trine Sarka
M. Luther Kings Vej 17, 1. 003.

Julie Boll Knudsen
Tesdorpfsvej 50, st.

Simon Kallesøe Blendstrup
Svaleøvej 7

Peter Ulrik Faurschou
Nøruplundvej 11
Tirstrup

Stefan Christiansen
Baastrup Lund 29
Skovby

Henrik Kjær Andersen
Mølhøjvangen 37
Haverslev

Simon Peter Estrup
Kløvervang 44

Mikkel Sthyr
Geelsskovvej 31

Michael Laursen
Olgavej 66

Henning Jager Neldeberg
Nørre Lindbjerg 7
Gjellerup





Samlede stemmeandel, der indehaves af godkendte revisorer eller revisionsvirksomheder

100,00 %

Kontaktperson

Carsten Strunk

Webadresse

www.ey.com/dk

Netværk

Navn: Ernst & Young Hjemmeside: http://www.ey.com
Dato: 05.12.2018
Periode: 01.07.2017 - 30.06.2018
Hent dokumenter:
Årsrapport
PDF
Årsrapport
IFRS extension
ZIP

Dato: 07.12.2017
Periode: 01.07.2016 - 30.06.2017
Hent dokumenter:
Årsrapport
Årsrapport
PDF
IFRS extension
ZIP

Dato: 29.12.2016
Periode: 01.07.2015 - 30.06.2016
Hent dokumenter:
IFRS extension
ZIP
Årsrapport
PDF
Årsrapport

Dato: 26.01.2016
Periode: 01.01.2014 - 30.06.2015
Hent dokumenter:
IFRS extension
ZIP
Årsrapport
PDF
Årsrapport

Dato: 09.12.2015
Periode: 01.01.2014 - 30.06.2015
Hent dokumenter:
Årsrapport
Årsrapport
PDF
IFRS extension
ZIP



Dato: 28.03.2014
Periode: 01.01.2013 - 31.12.2013
Hent dokumenter:
Årsrapport
PDF

Dato: 11.03.2013
Periode: 01.01.2012 - 31.12.2012
Hent dokumenter:
Årsrapport
PDF

Dato: 07.03.2012
Periode: 01.01.2011 - 31.12.2011
Hent dokumenter:
Årsrapport
PDF

Dato: 04.04.2011
Periode: 01.01.2010 - 31.12.2010
Hent dokumenter:
Årsrapport
PDF

Dato: 01.06.2010
Periode: 01.01.2009 - 31.12.2009
Hent dokumenter:
Årsrapport
PDF

Dato: 29.05.2009
Periode: 01.01.2008 - 31.12.2008
Hent dokumenter:
Årsrapport
PDF

Dato: 24.01.2008
Periode: 02.07.2007 - 31.12.2007
Hent dokumenter:
Årsrapport
PDF




Navn

ERNST & YOUNG GODKENDT REVISIONSPARTNERSELSKAB

P-nummer

Adresse

Osvald Helmuths Vej 4

Postnummer og by

2000 Frederiksberg

Startdato

02.07.2007

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Telefonnummer

73233000

Mail

carsten.strunk@dk.ey.com

Navn

ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Holmboes Alle 12

Postnummer og by

8700 Horsens

Startdato

07.03.2012

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Nørre Havnegade 43

Postnummer og by

6400 Sønderborg

Startdato

24.01.2008

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Telefonnummer

73233000

Navn

ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Fåborgvej 44

Postnummer og by

5700 Svendborg

Startdato

24.01.2008

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Lysholt Allé 10

Postnummer og by

7100 Vejle

Startdato

24.01.2008

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej


Navn

ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Industrivej Nord 9
Birk

Postnummer og by

7400 Herning

Startdato

24.01.2008

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Vestre Havnepromenade 1 A

Postnummer og by

9000 Aalborg

Startdato

24.01.2008

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Telefonnummer

73233000

Navn

ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Gl. Torv 2

Postnummer og by

5800 Nyborg

Startdato

24.01.2008

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

c/o Postboks 371
Havnegade 33

Postnummer og by

6700 Esbjerg

Startdato

24.01.2008

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Englandsgade 25

Postnummer og by

5000 Odense C

Startdato

24.01.2008

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Telefonnummer

73233000

Navn

ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Kolding Åpark 1, 3.

Postnummer og by

6000 Kolding

Startdato

24.01.2008

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Telefonnummer

73233000

Navn

ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Skibbroen 16

Postnummer og by

6200 Aabenraa

Startdato

24.01.2008

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Værkmestergade 25

Postnummer og by

8000 Aarhus C

Startdato

24.01.2008

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Havnepladsen 3

Postnummer og by

6950 Ringkøbing

Startdato

24.01.2008

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Norgesvej 24

Postnummer og by

6100 Haderslev

Startdato

24.01.2008

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Telefonnummer

73233000

Navn

ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Havnegade 19 C

Postnummer og by

5600 Faaborg

Startdato

24.01.2008

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej




Ophørte p-enheder

Navn

ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Gyngemose Parkvej 50

Postnummer og by

2860 Søborg

Startdato

01.09.2014

Ophørsdato

01.01.2016

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Jens Ravns Vej 11 A

Postnummer og by

7100 Vejle

Startdato

01.09.2014

Ophørsdato

09.07.2015

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Banegårdspladsen 11, 4.

Postnummer og by

8000 Aarhus C

Startdato

01.09.2014

Ophørsdato

01.01.2016

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Sct Peders Kirkeplads 9, 1. tv.

Postnummer og by

4700 Næstved

Startdato

24.01.2008

Ophørsdato

01.01.2016

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Ringvejen 20

Postnummer og by

7130 Juelsminde

Startdato

24.01.2008

Ophørsdato

01.01.2016

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Telefonnummer

76832070

Navn

ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Storegade 1

Postnummer og by

8500 Grenaa

Startdato

28.06.2011

Ophørsdato

06.03.2018

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

ERNST &YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Ringvejen 20

Postnummer og by

7130 Juelsminde

Startdato

01.01.2016

Ophørsdato

01.09.2018

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Telefonnummer

76832070

Navn

KPMG Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Tuborg Havnevej 18

Postnummer og by

2900 Hellerup

Startdato

21.09.2011

Ophørsdato

31.12.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

KPMG Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Torvet 6

Postnummer og by

3600 Frederikssund

Startdato

24.01.2008

Ophørsdato

31.12.2010

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

KPMG Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Niels Brocks Gade 12

Postnummer og by

8900 Randers C

Startdato

24.01.2008

Ophørsdato

30.12.2012

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Telefonnummer

86424052

Navn

KPMG Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Torvegade 51

Postnummer og by

7323 Give

Startdato

24.01.2008

Ophørsdato

18.10.2009

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Telefonnummer

75735022

Navn

KPMG Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Holmboes Alle 1, 7.

Postnummer og by

8700 Horsens

Startdato

24.01.2008

Ophørsdato

30.12.2012

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

KPMG Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Søndre Jernbanevej 18 D

Postnummer og by

3400 Hillerød

Startdato

24.01.2008

Ophørsdato

30.03.2013

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

KPMG Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Fåborgvej 113

Postnummer og by

5762 Vester Skerninge

Startdato

24.01.2008

Ophørsdato

29.04.2008

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

KPMG Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Maglekildevej 7

Postnummer og by

4000 Roskilde

Startdato

24.01.2008

Ophørsdato

31.12.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

KPMG Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Vestergade 16

Postnummer og by

7500 Holstebro

Startdato

24.01.2008

Ophørsdato

30.11.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej

Navn

KPMG Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

P-nummer

Adresse

Stationsparken 31

Postnummer og by

2600 Glostrup

Startdato

24.01.2008

Ophørsdato

23.10.2011

Branchekode

692000 Bogføring og revision: skatterådgivning

Reklamebeskyttelse

Nej


16.10.2019 Ændring i personkreds

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab
c/o Postboks 250, Osvald Helmuths Vej 4, 2000 Frederiksberg

Bestyrelse:

Fratrådte:

Torben Poul Bender, den 15.10.2019.

Tiltrådte:

Mikkel Sthyr, den 15.10.2019.


28.06.2019 Ændring i personkreds

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab
c/o Postboks 250, Osvald Helmuths Vej 4, 2000 Frederiksberg

Bestyrelse:

Fratrådte:

Jesper Koefoed, (formand), den 28.06.2019.

Tiltrådte:

Mona Blønd, (formand), den 28.06.2019.


19.02.2019 Ændring i personkreds

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab
c/o Postboks 250, Osvald Helmuths Vej 4, 2000 Frederiksberg

Bestyrelse:

Fratrådte:

Erik Mamelund, den 19.02.2019.

Tiltrådte:

Torben Poul Bender, den 19.02.2019.


02.07.2018 Ændring i personkreds

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab
c/o Postboks 250, Osvald Helmuths Vej 4, 2000 Frederiksberg

Bestyrelse:

Fratrådte:

Jesper Koefoed, den 01.07.2014, Erik Mamelund (formand), den 01.07.2014.

Tiltrådte:

Jesper Koefoed (formand), den 01.07.2014, Erik Mamelund, den 01.07.2014.

Direktion:

Fratrådte:

Jesper Koefoed (adm. dir), den 02.07.2018.

Tiltrådte:

Torben Poul Bender (adm. dir), den 02.07.2018.


02.12.2016 Ændring i personkreds

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab
c/o Postboks 250, Osvald Helmuths Vej 4, 2000 Frederiksberg

Bestyrelse:

Fratrådte:

Stefan Anders Tage Persson, den 30.11.2016.

Tiltrådte:

Mette Storm, den 30.11.2016.




01.12.2015 Ændring i personkreds

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab
Osvald Helmuths Vej 4, postboks 250, 2000 Frederiksberg

Bestyrelse:

Valgt af medarbejderne i virksomheden:

Fratrådte:

Niels Christian Jørgensen, den 28.09.2015, Mette-Louise Hyldelund Møller, den 28.09.2015.

Suppleanter for valgt af medarbejderne i virksomheden:

Fratrådte:

Mahan Semnanipour, den 28.09.2015, John Birger Haunstrup Sommerbjerg, den 28.09.2015.


23.04.2015 Ændring i revision

CVR-nummer

30700228.

NAVN:

ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab.

Adresse: Osvald Helmuths Vej 4, postboks 250, 2000 Frederiksberg.
Kommune: Frederiksberg.

Revision:

Fratrådte:

AP STATSAUTORISEREDE REVISORER P/S, den 06.03.2015.

Tiltrådte:

CVR-NR. 20222670 BDO STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB, Havneholmen 29, 1561 København V, den 06.03.2015.


22.04.2015 Øvrige ændringer

CVR-nummer

30700228.

NAVN:

ERNST & YOUNG P/S.

Adresse: Osvald Helmuths Vej 4, postboks 250, 2000 Frederiksberg.
Kommune: Frederiksberg.
Vedtægter ændret: 06.03.2015
Nyt navn: ERNST & YOUNG Godkendt Revisionspartnerselskab
Nyt binavn: Ernst & Young P/S

10.10.2014 Statusændring

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
ERNST & YOUNG P/S
Osvald Helmuths Vej 4, postboks 250, 2000 Frederiksberg

Selskabet er fusioneret med CVR-NR. 26052394 ERNST & YOUNG DENMARK P/S, der samtidig er opløst.


07.10.2014 Ændring i personkreds, Øvrige ændringer

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
ERNST & YOUNG P/S
Osvald Helmuths Vej 4, postboks 250, 2000 Frederiksberg

Direktion:

Udtrådt af direktionen:

Carsten Brendstrup, den 08.08.2014, Henrik Kronborg Iversen, den 08.08.2014, Jesper Olsen, den 08.08.2014.


08.07.2014 Øvrige ændringer

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
ERNST & YOUNG P/S
Osvald Helmuths Vej 4, postboks 250, 2000 Frederiksberg

Erhvervsstyrelsen har modtaget erklæring fra
vurderingsmændene om kreditorernes stilling angående den
påtænkte fusion mellem
CVR-NR. 30700228 ERNST & YOUNG P/S (fortsættende).
CVR-NR. 26052394 ERNST & YOUNG DENMARK P/S (ophørende), Modtagelse af fusionsplan er
bekendtgjort den 01.07.2014.
I erklæringen antages det, at kreditorerne i.
CVR-NR. 30700228 ERNST & YOUNG P/S.
CVR-NR. 26052394 ERNST & YOUNG DENMARK P/S,
må antages at være tilstrækkeligt sikrede efter
fusionen.


01.07.2014 Øvrige ændringer, Ændring i personkreds

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
KPMG STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Osvald Helmuths Vej 4, postboks 250, 2000 Frederiksberg

Vedtægter ændret:

01.07.2014.

Nyt navn:

ERNST & YOUNG P/S.

Bestyrelse:

Udtrådt af bestyrelsen:

Torben Poul Bender, den 01.07.2014, Ole Hedemann, den 01.07.2014, Peter Klindt Eilertsen, den 01.07.2014, Søren Krejler, den 01.07.2014, Mads Meldgaard, den 01.07.2014, Martin Nielsen, den 01.07.2014.

Indtrådt i bestyrelsen:

Erik Mamelund (formand), den 01.07.2014, Statsautoriseret revisor Jesper Koefoed, den 01.07.2014, Stefan Anders Tage Persson, den 01.07.2014.

Valgt af medarbejderne i selskabet:

Udtrådt af bestyrelsen:

Kristian Nørskov Stidsen, den 01.07.2014.

Regnskabsår ændret til:

01.07 - 30.06.

Omlægningsperiode:

01.01.2014 - 30.06.2015.


01.07.2014 Øvrige ændringer

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
ERNST & YOUNG P/S
Osvald Helmuths Vej 4, postboks 250, 2000 Frederiksberg

Erhvervsstyrelsen har modtaget fusionsplan
for den påtænkte fusion mellem
CVR-NR. 30700228 ERNST & YOUNG P/S (fortsættende).
CVR-NR. 26052394 ERNST & YOUNG DENMARK P/S (ophørende).


07.06.2013 Ændring i personkreds, Øvrige ændringer

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
KPMG STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Osvald Helmuths Vej 4, postboks 250, 2000 Frederiksberg

Vedtægter ændret:

31.05.2013.

Bestyrelse:

Udtrådt af bestyrelsen:

Lars Tylvad Andersen, den 31.05.2013, Hans Henrik Bonde Eriksen, den 31.05.2013.

Indtrådt i bestyrelsen:

Statsautoriseret revisor Mads Meldgaard, den 31.05.2013, Martin Nielsen, den 31.05.2013.


11.02.2013 Ændring i revision, Øvrige ændringer

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
KPMG STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Osvald Helmuths Vej 4, postboks 250, 2000 Frederiksberg

Revision:

Udtrådt af revisionen:

CVR-NR. 24252019 AP, STATSAUTORISEREDE REVISORER I/S, den 31.12.2012.

Indtrådt i revisionen:

CVR-NR. 34884935 AP STATSAUTORISEREDE REVISORER P/S, Nørre Farimagsgade 11, 1364 København K, den 01.01.2013.


06.02.2013 Ændring i personkreds, Øvrige ændringer

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
KPMG STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Osvald Helmuths Vej 4, postboks 250, 2000 Frederiksberg

Direktion:

Udtrådt af direktionen:

Mads Meldgaard, den 01.01.2013, Søren Sønderholm, den 01.01.2013.

Indtrådt i direktionen:

Statsautoriseret revisor Jesper Olsen, den 01.01.2013.


31.07.2012 Øvrige ændringer, Ændring i personkreds

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
KPMG STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Osvald Helmuths Vej 4, postboks 250, 2000 Frederiksberg

Bestyrelse:

Fratrådt som næstformand tiltrådt som formand: Torben Poul Bender, den 14.06.2012.

Udtrådt af bestyrelsen:

Flemming Brokhattingen, den 14.06.2012.

Indtrådt i bestyrelsen:

Statsautoriseret revisor Ole Hedemann (næstformand), den 14.06.2012.

Valgt af medarbejderne i selskabet:

Udtrådt af bestyrelsen:

Henrik Pungvig Jensen, den 14.06.2012.

Indtrådt i bestyrelsen:

Mette-Louise Hyldelund Møller, den 14.06.2012.

Suppleanter for valgt af medarbejderne i selskabet:

Fratrådt som suppleant:

1. suppleant: Christian Visti Larsen, den 14.06.2012.

Tiltrådt som suppleant:

1. suppleant: Mahan Semnanipour, den 14.06.2012, 2. suppleant: John Brandt Birger Christensen, den 14.06.2012.


08.12.2011 Øvrige ændringer

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
KPMG STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Borups Allé 177, 2000 Frederiksberg

Vedtægter ændret:

23.11.2011.

Ny adresse:

Osvald Helmuths Vej 4, postboks 250, 2000 Frederiksberg.

Ny kommune:

Frederiksberg.


21.06.2011 Ændring i personkreds, Øvrige ændringer

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
KPMG STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Borups Allé 177, 2400 København NV

Bestyrelse:

Udtrådt af bestyrelsen:

John Erik Lesbo, den 25.05.2011, Lars Thomsen, den 25.05.2011.

Indtrådt i bestyrelsen:

Hans Henrik Bonde Eriksen, den 25.05.2011, Statsautoriseret revisor Søren Krejler, den 25.05.2011.

Valgt af medarbejderne i selskabet:

Indtrådt i bestyrelsen:

Niels Christian Jørgensen, den 25.05.2011, Statsautoriseret revisor Henrik Pungvig Jensen, den 25.05.2011, Kristian Nørskov Stidsen, den 25.05.2011.

Suppleanter for valgt af medarbejderne i selskabet:

Tiltrådt som suppleant:

1. suppleant: Christian Visti Larsen, den 25.05.2011.
Selskabet tegnes 1) af bestyrelsens formand eller næstformand i forening enten med en direktør eller med et bestyrelsesmedlem eller med komplementaren eller 2) af den administrerende direktør i forening med et bestyrelsesmedlem. Selskabet tegnes endvidere af den samlede bestyrelse.


20.06.2011 Ændring af kapital, Øvrige ændringer

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
KPMG STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Borups Allé 177, 2400 København NV

Vedtægter ændret:

17.06.2011.

Kapitalnedsættelse besluttet 29.03.2011 er gennemført 20.06.2011.
Kapitalen udgør herefter kr. 100.000.000,00.


18.05.2011 Ændring af kapital, Øvrige ændringer

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
KPMG STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Borups Allé 177, 2400 København NV

Kapitalnedsættelse besluttet 29.03.2011 udbetaling til aktionærer kr. 100.000.000,00 til kurs 100,00.
Selskabets kreditorer opfordres til at anmelde deres krav til selskabet. Kreditorerne kan kræve betryggende sikkerhed for uforfaldne krav og betaling af forfaldne krav. Krav skal anmeldes senest 4 uger fra dags dato.


18.01.2011 Øvrige ændringer

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
KPMG STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Borups Allé 177, 2400 København NV

Vedrørende den under 11.01.2011 foretagne ændring af CVR-nr. 30700228 KPMG STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB meddeles, at hele registreringen beror på en fejl.


11.01.2011 Øvrige ændringer, Ændring i revision

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
KPMG STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Borups Allé 177, 2400 København NV

Revision:

Udtrådt af revisionen:

CVR-NR. 24252019 AP, STATSAUTORISEREDE REVISORER I/S.

Indtrådt i revisionen:

CVR-NR. 30700228 KPMG STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB, Borups Allé 177, 2400 København NV.


17.06.2010 Øvrige ændringer

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
KPMG STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Borups Allé 177, 2400 København NV

Vedtægter ændret:

26.05.2010.

Selskabet tegnes af bestyrelsens formand i forening enten med en direktør eller med komplementaren eller af to bestyrelsesmedlemmer i forening.


23.03.2010 Ændring i personkreds

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
KPMG STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Borups Allé 177, 2400 København NV

Bestyrelse:

Indtrådt i bestyrelsen:

Statsautoriseret revisor John Erik Lesbo.


22.03.2010 Ændring i personkreds, Øvrige ændringer

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
KPMG STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Borups Allé 177, 2400 København NV

Bestyrelse:

Tiltrådt som formand:

Flemming Brokhattingen, den 19.03.2010.

Udtrådt af bestyrelsen:

Per Hellmers Gunslev, den 19.03.2010, John Erik Lesbo, den 19.03.2010, Jesper Ridder Olsen, den 19.03.2010.

Indtrådt i bestyrelsen:

Statsautoriseret revisor Torben Poul Bender (næstformand), den 19.03.2010, Statsautoriseret revisor Peter Klindt Eilertsen, den 19.03.2010.

Direktion:

Tiltrådt som adm. dir: Jesper Koefoed, den 19.03.2010.

Udtrådt af direktionen:

Torben Poul Bender, den 19.03.2010, den 19.03.2010, Stig Due, den 19.03.2010, Henry Heiberg, den 19.03.2010.

Indtrådt i direktionen:

Statsaut. revisor Carsten Brendstrup, den 19.03.2010, Statsautoriseret revisor Henrik Kronborg Iversen, den 19.03.2010, Statsautoriseret revisor Mads Meldgaard, den 19.03.2010.


27.05.2009 Ændring i personkreds, Øvrige ændringer

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
KPMG STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Borups Allé 177, 2400 København NV

Direktion:

Indtrådt i direktionen:

Statsautoriseret revisor Torben Poul Bender, den 01.05.2009, Statsaut. revisor Henry Heiberg, den 01.05.2009, Statsautoriseret revisor Jesper Koefoed, den 01.05.2009, Advokat Søren Sønderholm, den 01.05.2009.


03.06.2008 Øvrige ændringer

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
KPMG STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Borups Allé 177, 2400 København NV

Selskabet tegnes af bestyrelsens formand i forening enten med en direktør eller med komplementaren, af to bestyrelsesmedlemmer i forening eller af den samlede bestyrelse.


03.06.2008 Ændring i personkreds, Øvrige ændringer

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
KPMG STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
Borups Allé 177, 2400 København NV

Vedtægter ændret:

28.05.2008.

Bestyrelse:

Udtrådt af bestyrelsen:

Eskild Black Pedersen, den 28.05.2008, Stig Due, den 28.05.2008.

Indtrådt i bestyrelsen:

Statsaut. revisor Per Hellmers Gunslev (formand), den 28.05.2008, Statsautoriseret revisor John Erik Lesbo (næstformand), den 28.05.2008, Statsaut. revisor Flemming Brokhattingen, den 28.05.2008, Statsautoriseret revisor Jesper Ridder Olsen, Uldvejen 2, 2970 Hørsholm, den 28.05.2008, Lars Thomsen, den 28.05.2008.


24.01.2008 Øvrige ændringer

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
KPMG STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
c/o KPMG C. Jespersen St.aut. Revisions I/S, Borups Allé 177, 2400 København NV

Ny adresse:

Borups Allé 177, 2400 København NV.


23.01.2008 Øvrige ændringer

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
KPMG STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
c/o KPMG C. Jespersen St.aut. Revisions I/S, Borups Allé 177, 2400 København NV

Erhvervs- og Selskabsstyrelsen har modtaget
vurderingsberetning i henhold til aktieselskabslovens §
6 c for
CVR-NR. 30700228 KPMG STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB.


23.01.2008 Ændring af kapital, Øvrige ændringer, Ændring i personkreds

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
GMPK P/S
c/o KPMG C. Jespersen St.aut. Revisions I/S, Borups Allé 177, 2400 København NV

Vedtægter ændret:

22.01.2008.

Nyt navn:

KPMG STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB.

Kapitalforhøjelse:

kr. 199.500.000,00 indbetalt kontant, kurs 100,00.

Kapitalen udgør herefter kr. 200.000.000,00.

Bestyrelse:

Udtrådt af bestyrelsen:

Jesper Koefoed, den 22.01.2008, Torben Poul Bender, den 22.01.2008, Niels Erik Borgbo, den 22.01.2008, Henry Heiberg, den 22.01.2008, Søren Sønderholm, den 22.01.2008.

Indtrådt i bestyrelsen:

Statsaut. revisor Eskild Black Pedersen (formand), den 22.01.2008, Statsaut. revisor Lars Tylvad Andersen, den 22.01.2008.

Selskabet tegnes af bestyrelsens formand i forening enten med en direktør eller med komplementaren, af to bestyrelsesmedlemmer i forening, af den samlede bestyrelse.


11.01.2008 Ændring i personkreds, Øvrige ændringer, Omdannelse af selskaber, Ændring i revision

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
KR 483 A/S
c/o Kromann Reumert, Sundkrogsgade 5, 2100 København Ø

Vedtægter ændret:

13.12.2007.

Aktieselskabet er omdannet til kommanditaktieselskab.
NAVN: GMPK P/S.
ADRESSE: c/o Kromann Reumert, Sundkrogsgade 5, 2100 København Ø.

Kommune:

København.

Kapital kr. 500.000,00.
Komplementar: CVR-NR. 30700295 GMPK1312 A/S, c/o KPMG Danmark A/S, Borups Allé 177, 2400 København NV, den 13.12.2007.

Bestyrelse:

Statsautoriseret revisor Jesper Koefoed (formand), den 13.12.2007, Statsautoriseret revisor Torben Poul Bender, den 13.12.2007, Statsaut. revisor Niels Erik Borgbo, den 13.12.2007, Civilingeniør, HD Stig Due, den 13.12.2007, Advokat Søren Sønderholm, den 13.12.2007.

Direktion:

Civilingeniør, HD Stig Due, den 13.12.2007.

Selskabet tegnes af bestyrelsens formand i forening med en direktør, af to bestyrelsesmedlemmer i forening eller af den samlede bestyrelse.

Revision:

CVR-NR. 24252019 AP, STATSAUTORISEREDE REVISORER I/S, Nørre Farimagsgade 11, 1364 København K, den 13.12.2007.

Regnskabsår:

01.01 - 31.12.

Første regnskabsår:

02.07.2007 - 31.12.2007.


11.01.2008 Ændring i personkreds, Øvrige ændringer

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
GMPK P/S
c/o Kromann Reumert, Sundkrogsgade 5, 2400 København NV

Ny adresse:

c/o KPMG C. Jespersen St.aut. Revisions I/S, Borups Allé 177, 2400 København NV.

Bestyrelse:

Indtrådt i bestyrelsen:

Statsaut. revisor Henry Heiberg.


02.07.2007 Nye selskaber

CVR-nummer: 30700228

Navn og adresse:
KR 483 A/S
c/o Kromann Reumert, Sundkrogsgade 5, 2100 København Ø

Stiftelsesdato:

02.07.2007.

Seneste vedtægtsdato:

02.07.2007.

Kapital:

kr. 500.000,00.

Indbetalingsmåde:

kontant kr. 500.000,00 til kurs 100,00.

Stifter:

CVR-NR. 10442486 KR 332 ApS, Sundkrogsgade 5, 2100 København Ø, den 02.07.2007.

Bestyrelse:

Advokat Peter Kim Ketelsen (formand), den 02.07.2007, Advokat Henrik Møgelmose, den 02.07.2007, Advokat Caroline Sundorph Pontoppidan, den 02.07.2007.

Direktion:

Advokat Caroline Sundorph Pontoppidan, den 02.07.2007.

Selskabet tegnes af bestyrelsens formand i forening med en direktør, af to bestyrelsesmedlemmer i forening eller af den samlede bestyrelse.

Første regnskabsår:

02.07.2007 - 31.12.2008.

Regnskabsår:

01.01 - 31.12.




Virksomhedsnavn
Fra
Til
01.07.2014
05.03.2015
ERNST & YOUNG P/S
22.01.2008
30.06.2014
KPMG STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
13.12.2007
21.01.2008
GMPK P/S
02.07.2007
12.12.2007
KR 483 A/S
Adresse
Fra
Til
24.01.2008
07.12.2011
Borups Allé 177 2400 København NV
11.01.2008
23.01.2008
c/o KPMG C. Jespersen St.aut. Revisions I/S
Borups Allé 177 2400 København NV
02.07.2007
10.01.2008
c/o Kromann Reumert
Sundkrogsgade 5 2100 København Ø
Virksomhedsform
Fra
Til
02.07.2007
12.12.2007
Aktieselskab
Branchekode
Fra
Til
02.07.2007
31.12.2007
980000 Uoplyst
Seneste vedtægtsdato
Fra
Til
01.07.2014
05.03.2015
01.07.2014
Registreret kapital
Fra
Til
22.01.2008
16.06.2011
200.000.000,00 DKK
02.07.2007
21.01.2008
500.000,00 DKK
Periode:
Ansatte
Årsværk
4. kvt2018
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
3. kvt2018
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
2. kvt2018
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
1. kvt2018
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
4. kvt2017
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk


3. kvt2017
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
2. kvt2017
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
1. kvt2017
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
4. kvt2016
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
3. kvt2016
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
2. kvt2016
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
1. kvt2016
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
4. kvt2015
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
3. kvt2015
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
2. kvt2015
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
4. kvt2014
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
3. kvt2014
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
2. kvt2014
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
1. kvt2014
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
4. kvt2013
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
3. kvt2013
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
2. kvt2013
1000+ medarbejdere
1000+ årsværk
1. kvt2013
1000+ medarbejdere
4. kvt2012
1000+ medarbejdere
3. kvt2012
1000+ medarbejdere
2. kvt2012
1000+ medarbejdere
1. kvt2012
1000+ medarbejdere
4. kvt2011
1000+ medarbejdere
3. kvt2011
1000+ medarbejdere
2. kvt2011
1000+ medarbejdere
1. kvt2011
1000+ medarbejdere
4. kvt2010
1000+ medarbejdere
3. kvt2010
1000+ medarbejdere
2. kvt2010
1000+ medarbejdere
1. kvt2010
1000+ medarbejdere
4. kvt2009
1000+ medarbejdere
3. kvt2009
1000+ medarbejdere
2. kvt2009
1000+ medarbejdere
1. kvt2009
1000+ medarbejdere
4. kvt2008
1000+ medarbejdere
3. kvt2008
1000+ medarbejdere
2. kvt2008
1000+ medarbejdere
1. kvt2008
1000+ medarbejdere